زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۴۸۱
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
نقل قول: اما کلا تقریبا دارم دور دوم کتابها رو میخونم

خوب دارید پیش میرید . پس یکی از رقبای جدی بچه های آی تی معلوم شد!
من آزمون ماهان شرکت کردم . اگه شما هم شرکت کردین خوشحال میشم رتبه هاتون رو بدونم ! ایشالا همه قبول شن . نمیدونم چرا استرس بدجور چسبیده بهم !Undecided

ا؟ چه جالب و چقدر عالی. منم ماهانی هستم. استرس نداشته باش کافیست ماهانی شویBig Grin. فعلا خیلی مونده تا استرس. ۴ ماه رو داشته باش. الان اکثرا شل میشن. حواست باشه وقتی دیگران ترمز میکنن تو گاز بده.

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه های مانشتی....
نصفه شب درس نخونید....کلا ً از ساعت ۱۰،۱۱ به بعد درس نخونید...
ذهن خسته است...
نورون های مغز باید استراحت کنند...واگرنه سرعت مرگشون بیشتر میشه...باعث میشه فردا نتونین درس بخونید!!!
استراحت باید کامل باشه...خواب نرمال دقیق ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه است ( بصورت مفید)
...
سعی کنید شب از ۱۲ دیر تر نخوابید تا صبح سرحال تر باشید...اینجوری بهتر درس میخونید و راندمان بیشتری دارید(امتحان کردم که میگم)

درس خوندن همگی قبول حق!!!

موافقم ولی یعضی افراد مثل خود من شبها عادت دارن بخونن و روزها اصلا نمی تونم بخونم . کلا چند سالی میشه به این صورت دارم کار می کنم :دی هر کسی یه جوریه دیگه مغز منم اینجوری عادت کرده . و البته خواب رو جبران میکنم از اونور...

cool guy ---like Big Grin

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  کسی هست ک کتا پرات بخونه الان یا خونده ؟کتاب پرات کدوم فصلاشو میخونید؟ همشو؟ چند تاشو؟ مهماشو....

سلام من اینا رو از قول خانم F-F رتبه ۹ نرم افزار میگم :

بخش های مهم مربوط به انقیادها و فصول ۴ و ۵ و۸ و ۹ مهمتر هستند و فصول ۱ و ۶ و۷ در درجه ی بعدی اهمیت هستند .

راستی تو یکی از پستا هم آقای آرتا گفته بودن که این درسو از روی پرات خوندن و ۵ تا تستشو تونستن حل کنن ، میتونین از ایشون بپرسین .

خوب به این فصلا نگاه انداختم اما فکر میکنم مثلا فصل ۴ نباشه!! یا مثلا ۶!! بقیه فصلارم که نگفتن خانم f-f !
کتاب راهیان ارشد که دارم حتی مثالاشم عین همون کتاب پرات هست.اگه کسی نمیتونه از رو پرات بخونه و یا نداره میتونه اینو تهیه کنه. بد نیست

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۴۸۳
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خودمونیم ها مرجع خونی چه حالی میده. اونم زبان اصلی. آدم احساس میکنه داره یاد میگیره.
۰
۲
ارسال: #۴۸۴
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
اینم از مزیت های عضو پورتال ماهان شدنه Big Grin

واسم اسمس داده ساعت ۹ شبکه آموزش آموزش طراحی الگوریتم توسط استاد مقسمیییییییییییی Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , younes , آلبالو
ارسال: #۴۸۵
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
بچه ها یه سوالی من توی مرتبه زمانی ها به مشکل برخوردم ،یعنی اول فکرنمیکردم مشکل داشته باشم اما ازاون موقع که ساختمان داده مقسمی روخوندم این طوری فکر می کنم!!اگر بخوام خوب خوب این مبحث رو یاد بگیرم از روی چی بخونم بهتره،Clrsهم خوندم ولی باز مشکل دارم!!
ویه سوال دیگه سیستم عامل پوران بهتره یا مقسمی؟

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
ارسال: #۴۸۶
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوالی من توی مرتبه زمانی ها به مشکل برخوردم ،یعنی اول فکرنمیکردم مشکل داشته باشم اما ازاون موقع که ساختمان داده مقسمی روخوندم این طوری فکر می کنم!!اگر بخوام خوب خوب این مبحث رو یاد بگیرم از روی چی بخونم بهتره،Clrsهم خوندم ولی باز مشکل دارم!!
ویه سوال دیگه سیستم عامل پوران بهتره یا مقسمی؟
واسه مرتبه زمانی فهمیدن CLRS البته بصورت کاملا مفهومی به نظرم کافیه منم همین مشکلو داشتم خوندم CLRS البته باید خودتم بتونی درخت رسم کنی و تشخیص بدیش تا مسئله حل بشه!!

واسه سیستم هم معمولا بعد پارسه پوران موسوی طیبی رو همه پیشنهاد میکنند البته یجا توی سایت دیدم گفته بود بخش حافظه فکر کنم بود مقسمی واضح تر گفته!!

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  کیا مثل من وقتی می خوان ریاضی مهندسی بخونن حالت مرگ بهشون دست میده ؟ :|:|:|
نه اون حد اما خب سخته دیگه!! من که فقط میخوام فوریه ها ( در طول یک ماه کش دار خوندم Big Grin )و مختلط و سری بخونم اون فصل آخرش اووووووووووف اصلا سرم گیج میره میبینمش!!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
ارسال: #۴۸۷
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
بچه ها برای ریاضی مهندسی چی میخونید؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۴۸۸
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
بابا بخدا ساده ترین مبحث مرتبه زمانیه. چرا انقدر سخت میگیرینش؟ سوالاش روتینه. یکم تمرین کنید حله

عجب گیری افتادم ها. گیر دادم روزی ۶۰ بار اخبار نگاه کنم. خدایی اخبار ها خیلی جذاب شدنBig Grin
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , younes
ارسال: #۴۸۹
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
وقتی کسی اینجا صداش در نمیاد باید ترسید...
چون الان شدیدا همه دارن می خونن !!!!! پس هر کسی الام مثل من اینجا بیکار نشسته بره بخونه که عقب میمونه!!!!
۱
۰
ارسال: #۴۹۰
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  اینم از مزیت های عضو پورتال ماهان شدنه Big Grin

واسم اسمس داده ساعت ۹ شبکه آموزش آموزش طراحی الگوریتم توسط استاد مقسمیییییییییییی Big Grin

دست گلت مرسی

میگم این شبکه آموزش کلاس مقسمی خیلی باحال بود ، اگه بازم بهت اس دادن یه ما فقیر فقرا هم ندایی بدی Big Grin

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۴۹۱
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا بخدا ساده ترین مبحث مرتبه زمانیه. چرا انقدر سخت میگیرینش؟ سوالاش روتینه. یکم تمرین کنید حله

عجب گیری افتادم ها. گیر دادم روزی ۶۰ بار اخبار نگاه کنم. خدایی اخبار ها خیلی جذاب شدنBig Grin
واسه منم اون قدر سخت نبود ولی این ساختمان مقسمی رو که خوندم یکم گیج شدم.حالا توخودت چی خوندی ؟

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
ارسال: #۴۹۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط jameshenas.)
دوستان دوستان بعد از سه روز اسباب کشی و جا گیر شدن بالاخره از فردا دوباره به آغوش پر مهر کتاب برمیگیردم...خدایش تو این اسباب کشی اینقد دلم براشون تنگ شده بود که نگو...Big Grin

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا بخدا ساده ترین مبحث مرتبه زمانیه. چرا انقدر سخت میگیرینش؟ سوالاش روتینه. یکم تمرین کنید حله

برای من هم عذاب آور بود ولی وقتی خواستم که واقعا یادش بگیرم از رو طراحی مقسمی خوندم...
واقعا خیلی راحت بود از روی اون...الان دوس دارم بجا یه فصل چند فصل مرتبه زمانی باشهBig Grin

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh , maryam.raz
ارسال: #۴۹۳
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا بخدا ساده ترین مبحث مرتبه زمانیه. چرا انقدر سخت میگیرینش؟ سوالاش روتینه. یکم تمرین کنید حله

واسه منم اون قدر سخت نبود ولی این ساختمان مقسمی رو که خوندم یکم گیج شدم.حالا توخودت چی خوندی ؟

عجیبه مقسمی که خوب گفته! من اول CLRS رو خوندم بعد که مقسمی رو خوندم بلدش بودم دیگه.

راستی دوستان مهندسی کامپیوتر حواسشون باشه که ساختمان مقسمی کمی ساده هستش و بیشتر مناسب IT . همونطوری که طورانی میگه : اگه از من باشه کلاس ساختمان کامپیوتر و IT رو جدا میکنم......
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh , maryam.raz
ارسال: #۴۹۴
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  بچه ها برای ریاضی مهندسی چی میخونید؟؟!!

۲یا ۳ صفحه قبل به این سوال جواب دادیم!Smile
ریاضی مهندسی پارسه و نصیر خوب هستن
لینک جزوه پارسه رو دوستان گذاشتن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۴۹۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا بخدا ساده ترین مبحث مرتبه زمانیه. چرا انقدر سخت میگیرینش؟ سوالاش روتینه. یکم تمرین کنید حله

عجیبه مقسمی که خوب گفته! من اول CLRS رو خوندم بعد که مقسمی رو خوندم بلدش بودم دیگه.

راستی دوستان مهندسی کامپیوتر حواسشون باشه که ساختمان مقسمی کمی ساده هستش و بیشتر مناسب IT . همونطوری که طورانی میگه : اگه از من باشه کلاس ساختمان کامپیوتر و IT رو جدا میکنم......

منم دارم از رو مقسمی می خونم فکر نکنم اونقدر ساده باشه!!!! مثال هاش رو ساده بیان کرده ولی تو قسمت تست هاش ، تست های سختی رو به صورت تشریحی پاسخ داده.
در مورد فصل ۲ من هم راحت یاد گرفتم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۳۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۹۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۶۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close