زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۴۰۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من که عالی خوندم تا الان. تازه ۲۰ واحد هم این ترم دارم
ایول یکی پیدا شد مثل من واحد داره
ولی آدم خودشو توی شرایط سخت نشون میده.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
من یه مشکلی دارم.کتابام بیشتر پوران و مقسمی هست و آزمون پارسه شرکت کردم .سرفصل های پارسه هم مطابق کتابای خودشه و با کتابای پوران و مقسمی تفاوت داره . متاسفانه کتاب های پارسه رو ندارم.میترسم به این دلیل آزمونمو خراب کنم.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
ارسال: #۴۰۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من که عالی خوندم تا الان. تازه ۲۰ واحد هم این ترم دارم

آره

منم ۱۶ واحد دارم این ترم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال: #۴۰۹
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  آره

منم ۱۶ واحد دارم این ترم
پس چرا زدی پشت کنکوری ارشد ، الان که دانشجوی کارشناسی هستی دیگه!

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  من یه مشکلی دارم.کتابام بیشتر پوران و مقسمی هست و آزمون پارسه شرکت کردم .سرفصل های پارسه هم مطابق کتابای خودشه و با کتابای پوران و مقسمی تفاوت داره . متاسفانه کتاب های پارسه رو ندارم.میترسم به این دلیل آزمونمو خراب کنم.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رتبه توی آزمونهای آزمایشی مهم نیست! یعنی کاذبه!
بیشتر از نیمی از سوالات تمام موسسات از کتب خودشونه، و اونایی که از رو کتب موسسات میخونن به طبع رتبشون تو آزمون های آزمایشی خیلی بهتر از شما میشه ولی نگران نباشید و با روحیه ادامه بدین.
من دوستم پارسال تو آزمونای مدرسان شرکت کرده بود و از رو کتب پوران و مقسمی میخوند و تو آزمونای مدرسان رتبش همیشه بالای ۳۰۰ بود!!!! ولی تو کنکور رتبش شد ۱۶۴ نرم افزار!!!!
پس زیاد خودتونو نگران رتبه پایینتون نکنید، این رتبه ها همشون کاذبن.
حالا اگه با خوندن این کتابا رتبتون خیلی خوب بشه، معنیش اینه که شما خیلی خیلی بهتر از بقیه داوطلبایید.
۱۰۰% موافقم

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
ارسال: #۴۱۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  [quote='mohammadali1990' pid='134678' dateline='1349513978']
آره

منم ۱۶ واحد دارم این ترم
پس چرا زدی پشت کنکوری ارشد ، الان که دانشجوی کارشناسی هستی دیگه!

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  [quote='mis masi' pid='134670' dateline='1349512695']

راست میگیا
الان اکی میکنم :دی

۰
۰
ارسال: #۴۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من که عالی خوندم تا الان. تازه ۲۰ واحد هم این ترم دارم

آره

منم ۱۶ واحد دارم این ترم
وقتی شما رو میبینم که با داشتن این تعداد واحد دارید نهایت تلاشتون میکنید پیش خودم میگم من که تمام وقتم آزاده باید حسابی بخونم.

اما خداییش وقتی فکر میکنم کاش سال پیش کنکور شرکت میکردم هنوز مغزم درد میگیره!!! چون برنامه ای واسه ارشد نداشتم گفتم نهایت ۹ ترمه بشم اما بعد ترم ۶ خسته شدم و ۴۸ واحد داشتم و بین تابستون و ترم ۷ و ۸ تقسیمشون کردم.Exclamation

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۱۲
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  

آره

منم ۱۶ واحد دارم این ترم
وقتی شما رو میبینم که با داشتن این تعداد واحد دارید نهایت تلاشتون میکنید پیش خودم میگم من که تمام وقتم آزاده باید حسابی بخونم.

اما خداییش وقتی فکر میکنم کاش سال پیش کنکور شرکت میکردم هنوز مغزم درد میگیره!!! چون برنامه ای واسه ارشد نداشتم گفتم نهایت ۹ ترمه بشم اما بعد ترم ۶ خسته شدم و ۴۸ واحد داشتم و بین تابستون و ترم ۷ و ۸ تقسیمشون کردم.Exclamation
اوهوم- من ک خونه دانشجویی هم هستم - آشپزی هم ک قربونش برم :دی - کلا وقتم خیلی تلف میشه - تابستون فکر الانو کردم و کلی درس خوندم

۰
۰
ارسال: #۴۱۳
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
نقل قول: من که عالی خوندم تا الان. تازه ۲۰ واحد هم این ترم دارم
چه درس هایی رو خوندین ؟ با تست؟ کدوم رشته ؟

۰
۰
ارسال: #۴۱۴
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
یه حرف اومدم بزنم یادم رفت Tongue
خداییش پر فکر ترین مبحث گسسته فصل روابط بازگشتی و تابع مولد هست!!
درسش خوندم اصلا تستها رو نمیتونم تشخیص بدم چیکار کنم!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , virtual girl
ارسال: #۴۱۵
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  یه حرف اومدم بزنم یادم رفت Tongue
خداییش پر فکر ترین مبحث گسسته فصل روابط بازگشتی و تابع مولد هست!!
درسش خوندم اصلا تستها رو نمیتونم تشخیص بدم چیکار کنم!!

آره خب بعضی درس ها باید ی چندتایی تحلیلی تست بزنی تا راه بیفتی - تست های سیستم عامل هم خیلی سنگین شده تو کنکورای اخیر
و همینطور طراحی الگوریتم

شمام نگران نباشید ، وقتی ی تست سخته واسه همه سخته Smile

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  

گرایش مهندسی نرم‌افزار هستن ب نظرم اینطور ک تو پروفیل زدن

۰
۰
ارسال: #۴۱۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
من ای تی شرکت میکنم. طبق گفته ی مشاور هنوز تا دو هفته دیگه نباید تست زد. (تست آموزشی عیب نداره ها). اما کلا تقریبا دارم دور دوم کتابها رو میخونم. ویس ها رو کامل گوش دادم و جزوه هارو خوندم. الان مراجع میخونم تا یک ماه دیگه. بعدم واسه جمع بندی کتاب تستی هارو میخونم.
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۴۱۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  من یه مشکلی دارم.کتابام بیشتر پوران و مقسمی هست و آزمون پارسه شرکت کردم .سرفصل های پارسه هم مطابق کتابای خودشه و با کتابای پوران و مقسمی تفاوت داره . متاسفانه کتاب های پارسه رو ندارم.میترسم به این دلیل آزمونمو خراب کنم.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رتبه توی آزمونهای آزمایشی مهم نیست! یعنی کاذبه!
بیشتر از نیمی از سوالات تمام موسسات از کتب خودشونه، و اونایی که از رو کتب موسسات میخونن به طبع رتبشون تو آزمون های آزمایشی خیلی بهتر از شما میشه ولی نگران نباشید و با روحیه ادامه بدین.
من دوستم پارسال تو آزمونای مدرسان شرکت کرده بود و از رو کتب پوران و مقسمی میخوند و تو آزمونای مدرسان رتبش همیشه بالای ۳۰۰ بود!!!! ولی تو کنکور رتبش شد ۱۶۴ نرم افزار!!!!
پس زیاد خودتونو نگران رتبه پایینتون نکنید، این رتبه ها همشون کاذبن.
حالا اگه با خوندن این کتابا رتبتون خیلی خوب بشه، معنیش اینه که شما خیلی خیلی بهتر از بقیه داوطلبایید.
مرسی از کمکتون.خیلی موثربود.ولی باید قبول کرد که رتبه آزمون تاثیر میذاره تو روحیه

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۴۱۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  من یه مشکلی دارم بچه ها اینکه همیشه باید درسا رو ۲ بار بخونم تا مطلب رو یاد بگیرم همیشه یه دور سریع و مفهومی میخونم و اگه خسته بشم یا مبحثی رو نفهمم از روش میپرم و تو دوره بعد جبران میکنم کم خوندن هام رو !
حالا مشکلم اینه که حس میکنم این روش اشتباه باشه چون زمان بر میشه کارم ... به نظرتون چی کار کنم ؟؟؟؟؟
همین روش خوبه اگه نه چی کار کنم ؟؟؟؟

دوست عزیز روش من از دوران راهنمایی تا الان برای امتحانات پایان ترم و کنکور و.. همینه. خوبه این روش چون بار اول زیاد درگیر مسائل جدید نیستی و راحت میگذری،دور بعد چون ذهنت آشناست زود و راحت مطلب گرفته میشه. من هم همینطورم و بسیار راضی
کسای دیگه بار اول دقت میکنن،و شاید تو ۱ ساعت ۵ صفحه بخونن، و شما،تو نیم ساعت مثلا اون ۵ صفحه رو میخونی و بار دوم هم نیم ساعت میخونیشون. پس میشین مثل هم، فقط بقیه رو بار اول تمام تایم رو میزارن و شما تقسیم بر ۲ مرحله میکنین و از لحاظ زمانی هیچ فرقی نداره
[/quote]

فکر میکردم فقط خودم اینجور هستم کلی ذوق کردم مرسی بابت انرژی مثبتتون

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۰
۰
ارسال: #۴۱۹
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
نقل قول: اما کلا تقریبا دارم دور دوم کتابها رو میخونم

خوب دارید پیش میرید . پس یکی از رقبای جدی بچه های آی تی معلوم شد!
من آزمون ماهان شرکت کردم . اگه شما هم شرکت کردین خوشحال میشم رتبه هاتون رو بدونم ! ایشالا همه قبول شن . نمیدونم چرا استرس بدجور چسبیده بهم !Undecided

۱
۰
ارسال: #۴۲۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
این نمایشگاه دیجیتال بدجوری وقتم رو گرفته...یکی نیست بگه بیکاری میری مسئول غرفه میشی؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , white bird

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۸۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۳۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۳۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close