زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۱۱
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  سلام
یعنی هیچکی تهران مرکز -نرم اقزار قبول نشده ؟

سلام
چرا من تهران مرکز قبول شدم،ولی تو سایت که اطلاعی در مورد ثبت نام نزده،شما اطلاعی ندارین کی باید بریم واسه ثبت نام؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
سلام

این پردیس قزوین چه جوریه ؟؟؟ من انتخاب اولم تهران بود با ۱۵ تا اختلاف قبول نشدم ولی تو
انتخاب دومم که پردیس قزوین بود رتبم ۷ شده . نمیدونم اصلا دانشگاهش چجوریه ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط peyman.rasouli.)
دوستان کسی دقیقا اطلاع داره قبولی ها مهر میرن سر کلاس یا بهمن؟

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)ماری نوشته شده توسط:  سلام

این پردیس قزوین چه جوریه ؟؟؟ من انتخاب اولم تهران بود با ۱۵ تا اختلاف قبول نشدم ولی تو

شعبه ای از علوم تحقیقات تهرانه ، کلاساش داخل واحد قزوین برگزار میشه ، مدرکت هم از سوی علوم و تحقیقات صادر میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماری
ارسال: #۲۱۴
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط kazem123.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)sami.ali نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  سلام
یعنی هیچکی تهران مرکز -نرم اقزار قبول نشده ؟

سلام
چرا من تهران مرکز قبول شدم،ولی تو سایت که اطلاعی در مورد ثبت نام نزده،شما اطلاعی ندارین کی باید بریم واسه ثبت نام؟

نه ظاهرا که چیزی نزده ، یه پیغام خصوصی واستون ارسال کردم
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی دقیقا اطلاع داره قبولی ها مهر میرن سر کلاس یا بهمن؟

شعبه ای از علوم تحقیقات تهرانه ، کلاساش داخل واحد قزوین برگزار میشه ، مدرکت هم از سوی علوم و تحقیقات صادر میشه

کلاساش توی نواب هستش تو واحد قزوین نیست امسال

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
ببخشید پس یعنی مدرکش با علوم تحقیقات تهران یکی هستش ؟؟؟ از نظر اعتبار فرقی نداره؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
دوستان من پردیس علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم امروز رفتم توی سایت و فرمهاشو دانلود کردم و پر کردم وقتی پرینت گرفتم دیدم بالاش زده:دانشگاه ازاد اسلامی واحد قزوین و پایینش دانشکده علوم و تحقیقات قزوین...توجه کردین؟؟؟ یعنی واحد دانشگاهی نیست و دانشکدهای است که زیر نظر واحد قزوینه...حالا به نظر شما ارزش رفتن داره؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
علوم تحقیقات شاهرود ۶۰۹۰

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)yas2000 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفا هر کی میتونه جواب منو بده.
من هوش علوم تحقیقات تهران انتخاب اصلیم بوده و با تراز ۶۷۸۷ و رتبه ۷۵ مردود شدم.
توی تکمیل ظرفیت تا رتبه ۴۳ گرفتن.فرض می کنیم تمام بچه ها که هوش علوم تحقیقات تهران اولین انتخابشون بوده و قبول نشدن ، انتخاب اولشون هوش پردیس علوم تحقیقات قزوین بوده!
هوش علوم تحقیقات قزوین هم ۳۴ تا گرفته! با ی حساب سر انگشتی می شه نتیجه گرفت که در بدترین حالت ۴۳+۳۴ تا رتبه ۷۷ باید قبول شده باشن!
حالا چطور ممکنه رتبه اعلام شده واسم من ۳۶ هس!! و نفر آخر ۳۴! و قبول نشدم!!!!!!!!!!!!!! این ۳ نفر این وسط چه می کنن؟؟؟
مگه جایی هست که تراز هوشش توی تکمیل ظرفیت از علوم تحقیقات تهران بالاتر باشه؟؟؟!!!!!!!!

تو رو خدا یکی جواب منو بده
تراز بستگی به دانشجوهایی که یه دانشگاه و انتخاب میکنند داره ممکنه جای دیگه ای بیشتر باشه
حتما کسایی دیگه ای که هوش جایی دیگه هم بودن انتخاب اول و پردیس قزوین زدن از اونجایی که بچه های نرم و معماری هم میتونستن تو انتخاب رشته شرکت کنند تعداد و تراز بالاتر میره ... حالا که دیگه تمم شد اریش نمیشه کرد بش فک نکن .. اگه میخوای پرس و جو کن ببین راهی نیست امسال بری یونی .. از زیر میز بری Big Grin یا شروع کن برا سال بعد که دولتی قبول شی

اگه تراز به دانشگاه انتخابی مربوطه پس چطور برای تکمیل ظرفیت بر اساس تراز افراد(نمره کل) اولویت گذاشتن؟؟
فرض کسی توی گرایش خودش مثلا معماری ترازش از هوش کمتر بوده! یعنی نمره کلش از من کمتر میشه ،کارنامه من زودتر از اون بررسی شده چون اولویت من بالاتره.... مگه نه؟؟
این همه کارنامه توی سایت گذاشتن کسی نبوده درصد تخصصی گرایش نامربوطش از گرایش خودش بیشتر باشه!! حرفتون خیلی بعیده!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دوستان من پردیس علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم امروز رفتم توی سایت و فرمهاشو دانلود کردم و پر کردم وقتی پرینت گرفتم دیدم بالاش زده:دانشگاه ازاد اسلامی واحد قزوین و پایینش دانشکده علوم و تحقیقات قزوین...توجه کردین؟؟؟ یعنی واحد دانشگاهی نیست و دانشکدهای است که زیر نظر واحد قزوینه...حالا به نظر شما ارزش رفتن داره؟

از چه سایتی ثبت نام کردید؟
۰
۱
ارسال: #۲۲۱
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ
پردیس علوم تحقیقات خراسان جنوبی
رتبه :۲۷
نمره کل : ۶۱۵۶
آخرین فرد قبولی :۷۲
نمره کل آخرین فرد قبول شده : ۵۷۷۱
سهمیه : آزاد

انتخاب اول : چون خودم اونجا زندگی میکنم.
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی دقیقا اطلاع داره قبولی ها مهر میرن سر کلاس یا بهمن؟

پردیس قزوین شعبه ای از علوم تحقیقات تهران نیست دانشگاهی که زیر نظرشه آزاده قزوینه و مدرکه علوم تحقیقات قزوین رو میده ، البته این جزو سوالاتی بود که من دو ماه پیش از مدیرگروهمون پرسیدم بعد از اون نمی دونم چه تغییراتی کرده
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط byb.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)sami.ali نوشته شده توسط:  سلام

تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست..برای شماها فکر کنم سه شنبه و چهارشنبه است..
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)sami.ali نوشته شده توسط:  سلام

تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست..برای شماها فکر کنم سه شنبه و چهارشنبه است..

مرسی از خبرتون ، فقط میدونین که کدوم ساختمونش باید بریم ؟ ساختمان ستادی (مرکزی) یا داشنکده فنی
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی دقیقا اطلاع داره قبولی ها مهر میرن سر کلاس یا بهمن؟

پردیس قزوین شعبه ای از علوم تحقیقات تهران نیست دانشگاهی که زیر نظرشه آزاده قزوینه و مدرکه علوم تحقیقات قزوین رو میده ، البته این جزو سوالاتی بود که من دو ماه پیش از مدیرگروهمون پرسیدم بعد از اون نمی دونم چه تغییراتی کرده

قضیه نواب چیه ؟ توی آدرس هم زده نواب ؟ ینی باراجین نیست ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۲۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۸۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۸ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close