زمان کنونی: ۱۱ تیر ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۲۵۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط younes.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  [

واسه دروس تخصصی نرم افزار و معماری نمیدونم چون نمیخوام شرکت کنم

واسه دروس تخصصی نرم : پایگاه داده : مقسمی ( خیلی ها میگن خوب گفته و ب توجه به کمبود وقت خوبه البته بعضی ها در کنارش راهیان ارشد رو هم تو صیه میکنن ولی اگه میخواستی یکی بخونی مقسمی بخون )

زبانهای برنامه سازی : کتاب مرجعش پرات هست اما فصول مهمش رو بخون نه همه رو ( تو مصاحبه رتبه ۹ نرم افزار نوشته قسمتهای مهم رو تو صفحه دوم من ازش پرسیدم )

طراحی الگوریتم هم سی ال آر اس واسه درس و پوران واسه تست خوبه .
کامپایلر نمیدونم چی هست Huh
در کل همونطور که دوستان میگن رو دروس مشترک بیشتر وقت بزار بهتره ، رو دروسی که میدونی میفهمیشون سرمایه گذاری کن

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , *farnaz* , pita , رعنا
ارسال: #۲۵۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  کامپایلر نمیدونم چی هست Huh
در کل همونطور که دوستان میگن رو دروس مشترک بیشتر وقت بزار بهتره ، رو دروسی که میدونی میفهمیشون سرمایه گذاری کن

دقیقا دوستان توضیحات کامل رو دادن .فقط منم در مورد کامپایلر یه کم توضیح میدم که کاملتر بشه.

کامپایلر : کتاب پوران پژوهش کتاب خوبیه و تقریبا کامله . من خودم دوبار خوندمش . مخصوصا اون ۲۵۰ تا تست فصل سومش خیلی خوبن .فقط بعضی جاهاش غلط نوشتاری داره .
البته تو کنکور پارسال دو تا تست اومده بود که یکیش توی متن صریح کتاب پوران بود . فقط تست دوم بود که اونم کلا ضعفه کتاب پوران به نظر من .واسه همین مرجع این درس کتاب آهو هستش که حتما باید اون فصل آخرش رو خوند چون تست دوم از این مبحث بود که توی کتاب پوران هم اصلا توضیح نداده . اگه همین کتاب پوران رو بخونین و این فصل آخر آهو ، اگه روال تست های سال قبل حفظ بشه فک کنم راحت بتونین تست بزنین .
جزوه ی آقای جابری پور هم جزوه ی خوبیه یه نگاه بهش بندازین .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , jameshenas , *farnaz* , Parva
ارسال: #۲۵۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
بالاخره طلسم امروزم شکسته شد!Big Grin
آمار طورانی خیلی واضح درس داده قبلا از آمار حتی مبحث های آسونش واهمه داشتم!

اسم CLRS که میفهمم اشکم درمیاد! Sad من فعلا واسه داده مقسمی میخونم گفتم وقتی کامل تمام شد که احتمالا تا اخر هفته دیگه تمومه برم پوران بگیرم طراحی الگوریتم هم پوران رو دارم اما اسم CLRS که میاد...! Sad این دو درس واسه سرمایه گذاری عالی هستن از هرکدوم ۶ سوال میاد مخصوصا اینکه میتونی طراحی الگوریتم واسه گرایش هوش هم جواب بدی.

یه موضوع دیگه هم اینه توی خونه اسم کتاب که میارم دیگه همه بهم چشم غره میرن Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , pita
ارسال: #۲۵۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام، شما که گسسته رو خوندی و تمریناتش رو حل کردی، آیا خوندن همه ی تمرین ها زمان زیادی صرف نمی کرد؟ یه سوال دیگه آیا فصل اول جلد اول رو هم دقیق و با تمام تمرینات خوندین؟

سلام دوست عزیز .
همون طوری که گفتم من گسسته گریمالدی رو از قبل چیزایی ازش خونده بودم . به همین دلیل بیشتر مباحث رو تسلط داشتم .این دوره رو تخصیص دادم به تمریناتش و قراره از مهر هم فقط دیگه کتاب پوران رو بخونم.

راجب تمرینات گریمالدی باید اینو بگم که دقیقا حرف شما درسته خیلی زیادن ولی خب اگه شما به متن درسیش مسلط باشین خودتون میتونین تمرینات کمتر مهم رو حذف کنید . واسه من که اکثر تمرینات سه جلد رو به جزء یه کم از بخش سوم رو حل کردم تقریبا ۱۵ روز طول کشید.البته میگم من به متنش تقریبا تسلط داشتم.
در مورد فصل اول کتاب هم که گفتین ، اکثر بچه ها که من دیدم یه جوری با گسسته گریمالدی مشکل دارن . به نظر من بیشتر دلیلش هم به همین فصل اول ربط داره که من فک می کنم پیش نیاز اصلی اکثر مباحث کتابشه بچه ها هم باید بیشتر به این فصل توجه کنن. اگه خواستین گریمالدی بخونین حتما تمرکز اصلیتون رو روی این فصل اول بزارین . البته اگه شما فصل اول رو خوب بفهمین خیلی تو فراگیری مباحث احتمالات آمار هم بهتون کمک می کنه.

من یک بار دیگه این حرفی رو که قبلا گفته بودم تکرار می کنم : گریمالدی رو اگه یه وقت خوب واسش بزاری و بخونیش خیلی به اعتماد به نفستون توی حل مسئله های گسسته کمک می کنه .

موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , *farnaz* , fa_karoon , pita , Parva
ارسال: #۲۶۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بالاخره طلسم امروزم شکسته شد!Big Grin
آمار طورانی خیلی واضح درس داده قبلا از آمار حتی مبحث های آسونش واهمه داشتم!

اسم CLRS که میفهمم اشکم درمیاد! Sad من فعلا واسه داده مقسمی میخونم گفتم وقتی کامل تمام شد که احتمالا تا اخر هفته دیگه تمومه برم پوران بگیرم طراحی الگوریتم هم پوران رو دارم اما اسم CLRS که میاد...! Sad این دو درس واسه سرمایه گذاری عالی هستن از هرکدوم ۶ سوال میاد مخصوصا اینکه میتونی طراحی الگوریتم واسه گرایش هوش هم جواب بدی.

یه موضوع دیگه هم اینه توی خونه اسم کتاب که میارم دیگه همه بهم چشم غره میرن Big Grin

سلام دوست عزیز اگه میتونی حتما کتاب ساختمان پارسه ( طورانی ) رو هم بخون چون خیلی ها به من تاکید کردن و البته خودم هنوز نخوندمش ولی ان شاالله میخونمش.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , pita
ارسال: #۲۶۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز اگه میتونی حتما کتاب ساختمان پارسه ( طورانی ) رو هم بخون چون خیلی ها به من تاکید کردن و البته خودم هنوز نخوندمش ولی ان شاالله میخونمش.
ممنون از راهنمایی شما
ساختمان پارسه ( طورانی ) گویا با پکیجش فروخته میشه(با نماییدگی تماس گرفتم اینطور گفتن) نمیدونم چطور بدست بیارمش!Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۶۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
از درس سیستم عامل روی فصل ۴ انحصار متقابل و همگام سازی خیلی مشکل داشتم اصلا میشه گفت متوجهش نمیشدم ولی امروز کاملا یادش گرفتم کتاب پارسه دکتر حقیقت واقعا معجزه میکنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۲۶۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  امضای خوبی داری....منو یاد فیلم کنکوری ها میندازی...یادته؟
من درس میخونم تا که پشت کنکور نمونمBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  امضای خوبی داری....منو یاد فیلم کنکوری ها میندازی...یادته؟
من درس میخونم تا که پشت کنکور نمونمBig Grin

آره اتفاقا یه روز تیتراژش دانلود کردم واسه یاد آوری خاطرات گذشته Big Grin

Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۶۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان.خسته نباشید.
میشه بم بگین جزوه و ویس معماری استاد اجلالی رو کجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با خوندن این جزوه میتونید دید بهتری نسبت به معماری پیدا کنید .خودمم الان داشتم گوشش میکردم Big Grin
ممنون .لطف کردین.
جزوه ی استاد منطبق با مانو یا پترسون؟

تو مگو مارا بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست.
"مولانا"
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ق.ظ، توسط parisa68.)
بچه‌ها من امروز CLRS ترجمه قلی زاده رو گرفتم از جلد ۲ هم فصلی هست که توی کنکور بیاد؟

کلا چه فصلایی میاد?

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  بچه ها من اینو توو سایت پارسه خووندم:

"انتشارات پارسه همه‌ساله عنوان‌های متعددی از جزوه‌های کمک‌درسی را منتشر می‌کند که صرفاً در اختیار داوطلبان آزمون‌های پارسه و شرکت‌کنندگان در کلاس‌های حضوری قرار می‌گیرند."
یعنی من نمیتونم بخرم؟!!!

نه من امروز رفتم بخرم گفت فقط توی پکیج میفروشنو تک فروشی ندران.

بچه‌ها کسی‌ هست عضو پارسه باشه بتونه os حقیقت رو واسه من بخره؟
۰
۰
ارسال: #۲۶۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  [

واسه دروس تخصصی نرم افزار و معماری نمیدونم چون نمیخوام شرکت کنم

واسه دروس تخصصی نرم : پایگاه داده : مقسمی ( خیلی ها میگن خوب گفته و ب توجه به کمبود وقت خوبه البته بعضی ها در کنارش راهیان ارشد رو هم تو صیه میکنن ولی اگه میخواستی یکی بخونی مقسمی بخون )

زبانهای برنامه سازی : کتاب مرجعش پرات هست اما فصول مهمش رو بخون نه همه رو ( تو مصاحبه رتبه ۹ نرم افزار نوشته قسمتهای مهم رو تو صفحه دوم من ازش پرسیدم )

طراحی الگوریتم هم سی ال آر اس واسه درس و پوران واسه تست خوبه .
کامپایلر نمیدونم چی هست Huh

سلام ،واقعاً از راهنمایی هایی که کردین ممنونم ،نمی دونم به چه زبونی تشکر کنم،تمام سعبمو می کنم و امیدوارم بعد از خدا با کمک های شما دوستان خوبمم بتونم موفق شم و موفقیتمو در کنار موفقیت شما جشن بگیرم،راستی من بیشتر هدفم هوش هست،بازم ممنونم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۲۶۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی‌ هست عضو پارسه باشه بتونه os حقیقت رو واسه من بخره؟

من کتابایی که میخواستم رو از نمایندگی تهران پارسه خریدم . اونجا تک میفروشن .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa68
ارسال: #۲۶۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
سلام بچه ها میشه یکی به من بگه با توجه به مطالبی که در ادامه میگم خوب خوندم یا نه ؟البته مطالبی که در ادامه میاد فقط مفاهیم رو خوندم تمرین یا تست نزدم
سیستم عامل:تا سر مبحث سمافور
شبکه:فقط فصل انتقال مونده
ساختمان داده:تقریبی تموم شده
طراحی الگوریتم سر شاخه وحد
معماری :از رو کتاب پوران تا سر فصل ۳
هوش مصنوعی:مطالب رو خوب یادمه تابستان نمی خونم
پایگاه:هنوز شروع نکردم
گسسته:از کتاب گریمالدی البته بدون حل تمرین ها۶فصل و نیم رو خوندم
مهندسی نرم افزار که برام خیلی سخته سر فصل ۳ البته قبلا ۴ یا ۵ فصل رو یه نگاه انداخته بودم
زبان هم لغت ها رو تا یه حدودی تو دفتر نوشتم هنوز حفظ نکردم البته متن هایی رو که از توش لغت در اوردم رو خوب خوندم
بچه ها واقعا ممنون میشم بهم بگین خوب پیش رفتم یا بد

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۷۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط younes.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها میشه یکی به من بگه با توجه به مطالبی که در ادامه میگم خوب خوندم یا نه ؟البته مطالبی که در ادامه میاد فقط مفاهیم رو خوندم تمرین یا تست نزدم
سیستم عامل:تا سر مبحث سمافور
شبکه:فقط فصل انتقال مونده
ساختمان داده:تقریبی تموم شده
طراحی الگوریتم سر شاخه وحد
معماری :از رو کتاب پوران تا سر فصل ۳
هوش مصنوعی:مطالب رو خوب یادمه تابستان نمی خونم
پایگاه:هنوز شروع نکردم
گسسته:از کتاب گریمالدی البته بدون حل تمرین ها۶فصل و نیم رو خوندم
مهندسی نرم افزار که برام خیلی سخته سر فصل ۳ البته قبلا ۴ یا ۵ فصل رو یه نگاه انداخته بودم
زبان هم لغت ها رو تا یه حدودی تو دفتر نوشتم هنوز حفظ نکردم البته متن هایی رو که از توش لغت در اوردم رو خوب خوندم
بچه ها واقعا ممنون میشم بهم بگین خوب پیش رفتم یا بد

سلام تقریبا خوب جلو رفتی ، فقط به یه نکته توجه کن : هر چه زودتر سعی کن دروس مشترک رو از روی مراجع تموم کنی و کتاب تست ها رو شروع کنی ، معماری پوران رو هم خوب خوندی چون واقعا فصل اولش زیاده ! و البته یه نگاهی هم به جزوه آقای اجلالی بنداز ، من دیشب دانلودش کردم اصلا مات موندم ، چون من اون مطالبو که گفته بود اصلا نمیدونستم . پایگاه داده هم زیاد سنگین نیست ، میتونی مهر هم اگه دروس ترم زیاد نداشتی شروع کنی .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۴۲۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۸,۰۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۳۲۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۴۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۶,۸۶۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۵۶۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۹۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۳۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۳۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close