زمان کنونی: ۱۱ تیر ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۲۴۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
مرسی آرتای عزیز . آره دروس مهمی هستن و ارزش دارن که آدم روشون سرمایه گذاری کنه . سی ال اس امروز فصل درخت رو هم تموم کردم . ایشاالله تموم شه پورانا رو شروع میکنم هم واسه ساختمان و هم واسه طراحی الگوریتم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  مرسی آرتای عزیز . آره دروس مهمی هستن و ارزش دارن که آدم روشون سرمایه گذاری کنه . سی ال اس امروز فصل درخت رو هم تموم کردم . ایشاالله تموم شه پورانا رو شروع میکنم هم واسه ساختمان و هم واسه طراحی الگوریتم.

حتما ساختمان داده طورانی رو هم بخون .واسه پارسه هستش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , pita
ارسال: #۲۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام دوستان.خسته نباشید.
میشه بم بگین جزوه و ویس معماری استاد اجلالی رو کجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون میشم.

تو مگو مارا بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست.
"مولانا"
۰
۰
ارسال: #۲۴۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان.خسته نباشید.
میشه بم بگین جزوه و ویس معماری استاد اجلالی رو کجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با خوندن این جزوه میتونید دید بهتری نسبت به معماری پیدا کنید .خودمم الان داشتم گوشش میکردم Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , younes , shadiakbari
ارسال: #۲۴۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  یونس جان
کلا یه نکته ای که هست اینه که هر چی واسه این دو تا کتاب بخونی کمه . یه مثال واست می زنم از تجربه خودم از کنکور پارسال تا حساب کار دیگه دستت بیاد .
تو کنکور پارسال من سوال اول طراحی الگوریتم رو وقتی که دیدم خیلی واسم تازگی داشت و اصلا نمیدونستم که نکته ی کنکوری توش چیه واسه همین شروع کردم سر جلسه به نوشتن یه الگوریتم واسش و بعدش هم یه بیگ O واسش محاسبه کردم که خدا رو شکر بعد امتحان که تو مانشت نگاه کردم جوابم درست بود . ولی بعداً با یکی از دوستام در مورد این موضوع صحبت می کردم که توی این تست سر جلسه یه الگوریتم خودم نوشتم کلی خندش گرفته بود واسه این که دقیقا این مسئله رو توی یکی از کتاب های کنکوری که من نخونده بودم دیده بود و توی ۱۰ ثانیه اون تست رو زده بود ولی واسه من حدود یه ۷ -۸ دقیقه ای طول کشید زدن این تست.
حالا دیگه از این حرف من خودت نتیجه رو بگیر.

اقای ارتا اگه این جوری که شما بگید باید کلی کتاب تست بخونیمHuh

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۴۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  اقای ارتا اگه این جوری که شما بگید باید کلی کتاب تست بخونیمHuh

خوب شما با توجه به ماهیت هر درس باید بودجه بندی کنین.
مثلا یه درسی مث مدار منطقی پوران کافیه یا نظریه همون لینز با تمریناش خوبه ولی خب بعضی درسها مث این دوتا(داده-الگوریتم) باید بیشتر کتاب بخونین .
ولی خب شما هر کتاب اضافی رو بخونین در واقع دارین با یه تیر دو نشون میزنین (داده-الگوریتم) .
که پیشرفت خوبی واسه قبول شدن حساب میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , younes
ارسال: #۲۴۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
بنظر من ادم باید از هر درس نهایتا ۲تا کتاب از انتشارات مختلف بخونه....چون در زمان دوره کردن آدم گیج میشه که کدوم رو بخونه ولی وقتی تعداد کمتر باشه خیلی بهتر میتونه تصمیم بگیره...به قول یکی از بچه هایی که رتبه اورده بود و اکثر کتاب ها رو فقط کنکوریش رو خونده بود میگفت من یک کتاب رو چن بار خوب میخوندم به جای اینکه چند تا کتاب بخونم و از هر کدوم یچیزی یاد بگیرم البته این نظر کاملا شخصیه و هر کسی یه سلیقه ی خاصی داره دیگه...کنکوره دیگهBig Grin

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , آرتا
ارسال: #۲۴۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
بچه ها من اینو توو سایت پارسه خووندم:

"انتشارات پارسه همه‌ساله عنوان‌های متعددی از جزوه‌های کمک‌درسی را منتشر می‌کند که صرفاً در اختیار داوطلبان آزمون‌های پارسه و شرکت‌کنندگان در کلاس‌های حضوری قرار می‌گیرند."
یعنی من نمیتونم بخرم؟!!!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۴۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بنظر من ادم باید از هر درس نهایتا ۲تا کتاب از انتشارات مختلف بخونه....چون در زمان دوره کردن آدم گیج میشه که کدوم رو بخونه ولی وقتی تعداد کمتر باشه خیلی بهتر میتونه تصمیم بگیره...به قول یکی از بچه هایی که رتبه اورده بود و اکثر کتاب ها رو فقط کنکوریش رو خونده بود میگفت من یک کتاب رو چن بار خوب میخوندم به جای اینکه چند تا کتاب بخونم و از هر کدوم یچیزی یاد بگیرم البته این نظر کاملا شخصیه و هر کسی یه سلیقه ی خاصی داره دیگه...کنکوره دیگهBig Grin

محسن/مجید جان این حرف آقای زرین کاملا درسته و منم باهاش موافقم . ولی خب این دو درس کُفتی (داده - الگوریتم) اینجوری هستن.

منم رویه خوندن منابعم این طوریه که ، یه سری کتاب اصلی دارم (چه کنکوری و مرجع) که همین از مانشت بهشون رسیدم ، باید فقط رو اونها از مهر بیشتر تمرکز کنم. واسه منم اکثر درسها هم به همون یه دونه کتاب ختم میشه

راستی بچه ها تا بحث الگوریتم هستش یه نکته مهم بگم.

من چون بعد کنکور پارسال کلی تو این مانشت راجب حل سوال ها و نکته هاشون گشتم . دقیقا دیگه سوال ها همیشه جلو چشامه.

امروز داشتم تمرین های بخش "میانه و شاخص ها" رو حل میکردم. سوال سال قبل طراحی الگوریتم رو توی تمرینهاش که فوق العاده شبیه این تست بود رو دیدم . این نقش مهم کتاب CLRS و تمریناش رو واسه این درس نشون می ده.

صورت سوال و صفحه تمیرنش رو توی جلد اول CLRS نشر نص گذاشتم.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , younes , pita
ارسال: #۲۵۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط younes.)
آرتا جان این فایلی که گذاشتی واسه من پیغام میده : موضوع تعیین شده وجود ندارد !!!

مرسی آرتا جان . الان درست شد . کپی کردم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
ارسال: #۲۵۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  "انتشارات پارسه همه‌ساله عنوان‌های متعددی از جزوه‌های کمک‌درسی را منتشر می‌کند که صرفاً در اختیار داوطلبان آزمون‌های پارسه و شرکت‌کنندگان در کلاس‌های حضوری قرار می‌گیرند."

احتمالاً منظورش همون کتاب‌ها و جزوه‌های ۹۰% باشه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  "انتشارات پارسه همه‌ساله عنوان‌های متعددی از جزوه‌های کمک‌درسی را منتشر می‌کند که صرفاً در اختیار داوطلبان آزمون‌های پارسه و شرکت‌کنندگان در کلاس‌های حضوری قرار می‌گیرند."

احتمالاً منظورش همون کتاب‌ها و جزوه‌های ۹۰% باشه.

میشه تفاوت کتابا و جزوه هاشو بگی؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۵۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط رعنا.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
انشاالله که همگی موفق و موید باشین و تونسته باشید به برنامه هاتون عمل کنید؛می خواستم به من که از شنبه تا چهارشنبه سرکار هستم (۷-۱۴:۳۰ )واسه یه برنامه ریزی خوب و جامع کمک کنید،کسی هست با شرایط من؟خواهش می کنم کمکم کنیدConfused(نمی تونم ارشد رو بیخیال شم)SadHuhHuhHuh

خسته نباشی.. اصلا بیخیال نشو چون فرصت خیلی مناسبی تا آزمون داری برنامتو خودت بریز کتابارو با روزها تقسیم بندی کن واسه درسایی که زمانبرند و ضریبشون بالاتره وقت بیشتری بذار مثل CLRS یا سیستم عامل، تاریخ شروع و پایان داشته باش که خیالت راهت باشه. نکته مهم استفاده از منابع درسته وگرنه وقتت بیهوده هدر میره و اینکه کتابا رو سریع تموم کنی وتست کار کنی اگه خواستی واسه انتخاب منابع یا برنامه ریزی کمکت میکنم

امروز دارم سیستم عامل از روی پارسه میخونم خیلی خوب توضیح داده همه نکاتیو که فکرشو نمیکنید آورده مطلبو فرو میکنه تو ذهنت اشکالاتتو هم در حین مطالعه رفع میکنه

سلام،خیلی خیلی ممنونم از شما،پس خواهش می کنم تو انتخاب منابع و برنامه ریزی صحیح و مناسب کمکم کنید،اینکه تو چه مدت هر کتاب رو بخونم و از چه منبعی باشه،ساختمان و اگوریتم رو از clrs و سیستم عامل پارسه درسته؟

فرناز جان خیلی خیلی ممنونم از شما،پس خواهش می کنم تو انتخاب منابع و برنامه ریزی صحیح و مناسب کمکم کنید،اینکه تو چه مدت هر کتاب رو بخونم و از چه منبعی باشه،ساختمان و اگوریتم رو از clrs و سیستم عامل پارسه درسته؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۲۵۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط fa_karoon.)
حالا که بحث الگوریتم هست اینو بگم که دقیقا همین طوره که دوستان می گن برای این درس منابع مختلف رو باید خوند، استاد الگوریتم ما حین درس وقتی چند تا از سوال های کنکور رو می گفت معلوم می شد یا از تمرینات کتاب CLRS هست یا تمرینات کتاب نیپولیتان هست که تغییرش دادن، یا تمرینات کتاب طراحی الگوریتم با رویکرد خلاقانه هست

(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من چون یه جورایی تجربه ی سال گذشته رو دارم تقریبا توی بعضی از دروس تسلط نسبی رو دارم به همین دلیل این یک ماه گذشته دو درس گسسته و معماری رو خوندم.

گسسته رو گریمالدی خوندم البته من پارسال هم این کتاب رو خوندم و امسال فقط به طور جدی تمرین هاش رو کار می کردم و تقریبا کامل تونستم تمرین هاش واسه خودم حل و هر کدوم هم که نکته خاصی داشت رو به طور کامل بررسی کردم.ا
سلام، شما که گسسته رو خوندی و تمریناتش رو حل کردی، آیا خوندن همه ی تمرین ها زمان زیادی صرف نمی کرد؟ یه سوال دیگه آیا فصل اول جلد اول رو هم دقیق و با تمام تمرینات خوندین؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  فرناز جان خیلی خیلی ممنونم از شما،پس خواهش می کنم تو انتخاب منابع و برنامه ریزی صحیح و مناسب کمکم کنید،اینکه تو چه مدت هر کتاب رو بخونم و از چه منبعی باشه،ساختمان و اگوریتم رو از clrs و سیستم عامل پارسه درسته؟

منطقی پوران کافیه
معماری پوران و جزوه/ voice اجلالی و اگه دیدی باز اشکال داری و نمیتونی تست بزنی نگاهی به پترسون که مرجعه
سیستم عامل پارسه که محشره
نظریه کتاب لینز با حل تمریناتش (خیلی مهمه تمریناتشو کار کنی)، و بهتره اگه رسیدی جزوه/ voice کارگهی رو هم کار کنی
ساختمان داده/ طراحی الگوریتم CLRS به همراه حل تمریناتش که خیلی مهمه و اگه شروع با CLRS کسل کننده بود با پوران هر دو رو شروع کنی یا ساختمان داده با پارسه طورانی که واسه دوران جمع بندی هم خوبه

آماراحتمالات پارسه عالیه
ریاضیات مهندسی بچه ها میگن پارسه معتقدی من اونو کار نکردم ولی از انتشارات نصیر دکتر کریمی خیلی راضیم
محاسبات هم بچه ها میگن راهیان ارشد اینو هم کار نکردم ولی از پوران راضیم
گسسته پوران
زبان عمومی ۵۰۴ و ؟
زبان تخصصی پارسه مظفری عالیه و ترجمه مقالات کامپیوتری از سایت های معتبر که تو همین کتاب خودش گفته

واسه دروس تخصصی نرم افزار و معماری نمیدونم چون نمیخوام شرکت کنم

برنامتو بریز شروع کن حین کار اشکالاتت مشخص میشه اونوقت میشه کمک کرد ولی کلا تو برنامت واسه دروس ضریب ۴ و دروسی که واست وقت گیرن زمان بیشتری بذار بهتره واسه شروع بری کتابخونه تا مشکلات عدم تمرکزو ... حل شه و رو دور بیفتی اگه با این منابع شروع کنی تو زمانت صرفه جویی کردی چون مجبور نمیشی برگردی و منبعتو عوض کنی یادت نره که تو کنکور تست زدن مهمه پس سعی کن تو زمان مشخصی کتابا رو تموم کنی که برسی رو تستا کار کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , jameshenas , pita , Parva , رعنا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۴۲۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۸,۰۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۳۲۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۴۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۶,۸۶۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۵۶۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۹۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۳۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۳۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close