زمان کنونی: ۱۳ تیر ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۲۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من الان دارم ساختمان داده و الگوریتم می خونم.

قدسی رو با CLRS دارم می خونم ، تمرین های CLRS رو هم حل می کنم .

تقریبا الان نصفه ی مرتب سازی هستم .

بچه ها بخونید که همه موفقیم.

ان شاالله ۱۰۰ در ۱۰۰ هممون موفق میشیم اگه با همین روال جلو بریم و تنبلی نکنیم Big Grin
منم CLRS رو تا فصل یازده خوندم . دیگه از جلد اولش چیزی نمونده ، جلد دوم هم گراف است که از گراف خوشم میاد ، جالبه Cool . فردا صبح هم ان شاالله میخوام سی ال آر اس بخونم فصل ۱۲ درخت های جست و جوی دودویی . راستی راجع به درختای قرمز - سیاه اطلاعی ندارین ، یعنی باید حتمن خونده شه ؟ و تحلیل سرشکن که فصل ۱۷ است هم یه جا تو مانشت فک کنم آقای دکتر گفته بود جز درسای دوران ارشد است و واسه کنکور ازش سوال نمیاد Huh در کل سی ال آر اس هیچی نیست ، هر کی می خواد بخونه از اسمش نترسه ، واقعا زیادی سخت نیست Shy

سلام یونس جان.

راجب درختان قرمز - سیاه من که میگم بخونیمش چون تو اکثرا کتاب های کنکوری آوردنش.توی قدسی هم هست.
ولی در مورد تحلیل سرشکن حتما بخونش .همین کنکور سال قبل یه سوال تو بخش الگوریتم ازش اومد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۲۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  ولی در مورد تحلیل سرشکن حتما بخونش .همین کنکور سال قبل یه سوال تو بخش الگوریتم ازش اومد.

واقعا!!!! میشه تستشو بذارید؟

الان دارم ساختمان گسسته پوران فصل ۴ "مجموعه و روابط" رو میخونم چقدر خوب توضیح داده آدم دلش میخواد تا تش بره، نمیدونم واسه گسسته پوران کافیه یا لازمه گریمالدی رو هم بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  ولی در مورد تحلیل سرشکن حتما بخونش .همین کنکور سال قبل یه سوال تو بخش الگوریتم ازش اومد.

واقعا!!!! میشه تستشو بذارید؟

الان دارم ساختمان گسسته پوران فصل ۴ "مجموعه و روابط" رو میخونم چقدر خوب توضیح داده آدم دلش میخواد تا تش بره، نمیدونم واسه گسسته پوران کافیه یا لازمه گریمالدی رو هم بخونم؟

سلام اینم همون تستی که گفتم

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , *farnaz*
ارسال: #۲۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط sara_sb92.)

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  بچه ها من از یکشنبه شروع کردم و این هفته اینارو خوندم:
معماری ۱۰۰ صفحه(مانو)---- ۲۷۰ دقیقه
سیستم فصل زمانبندی(حقیقت)-- ۱۸۰ دقیقه
طراحی فصل اول پوران
ساختمان حدودا ۱۵۰ صفحه(پارسه و قدسی)
شبکه ۵ فصل (حقیقت)
گسسته ۲ فصل (گریمالدی)
زبان ۲ درس ۵۰۴(میدونم کمه باید درستش کنم)

نظرتون چیه؟؟؟

سلام. امیدوارم موفق باشی. منم تازه شروع کردم. با توکل و تلاش و صبر ساعت مطالعه رو بالا ببر.
یه سوال من کتاب شبکه حقیقت چاپ ۸۶ رو دارم. خیلی فرق داره با امسالش؟ لطفا راهنماییم کنید. مرسی

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  [quote='zarei1991' pid='122540' dateline='1346434791']
بچه ها منم برنامم اینطوریه...از شهریور شروع کردم و هر۳ هفته یه بار آزمونای پوران رو از خودم میگیرم(۲۴ شهریور آزمون۲۵ درصد اول)تا الانم خوب خوندم و روزی ۸ ساعت مفید و شایدم بیشتر میشه....البته ریاضی مهندسی و معماری و طراحی الگوریتم رو اصلا نخوندم تا الان.آخه من نه طراحی پاس کردم و نه معماری....معماری اصلا متوجه نمیشم...بنظرتون واسه معماری و طراحی الگوریتم چیکار کنم که اونارم با آزمونا جلو ببرم؟خیلی نگران اون ۲ درسم...راستی من ۲ ترم هم دارما...بنظرتون این برنامه ای که ریختم خوبه؟(هدفم هم هوش هستش)
سعی خودمو میکنم هر چی خدا بخواد همونه...
ببخشید بودجه بندی این آزمونها رو دارید؟ که مثلا تا کجای ساختمان میاد؟؟؟
اگه دارید من برای آی تی رو میخوام
فکر خیلی خوبیه!!! اما قشنگ زمان آزمون رو لحاظ کنید یا اینکه برای هر درس یه زمان مناسب بگذارید
خیلی خوب فکری بود Big GrinSmile

سلام. ببخشید میشه اگه بودجه بندی آی تی پوران بدست آوردی، برا منم بفرستی؟؟؟ ممنون میشم UndecidedCool

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)zes zes zes نوشته شده توسط:  سلام
ممنون
حالا ما یه غلط املایی نوشتیم
شما باید پررنگش کنید؟Dodgy
ما اصلا تو درسای دیگه حس نکردیم به گسسته احتیاج داریم اصلا استاد ما گراف و درخت و اینارو درس نداد
به جاش درسای دیگه بخونیم جبران نمیشه؟

واس کنکور احساس کن گسسته پیش نیازه فصلای کتابای دیگس مثلا.
جبران میشه یعنی چی؟ یعنی اینکه شما گسسته نخونی و رو ی درسه دیگه سرمایه گذاری کنی. تا جبرانش شه. مثلا یکی از همین بجه ها آقای MRH فکر کنم همچین id فکر کنم ریاضی سفید زده بود !!!اما خوب به جاش بیخیال این ضریب ۲ گسسته و .... نشده بود و تو درس دیگه قویش کرد.شما لا اقل باید ی ریاضی رو بخونی که در صد ریاضیات به سطح معمول همه بچه ها برسه یا نه!! من ک اینطور فکر میکنم. ۲ تا از ریاضیاتو انتخاب کردم که یکیش گسستس. گسسته داری!! اگه نداری برو کتابفروشی لااقل ببینش ببین چطوریه؟ اید دید منفیتو بزار کنار.
حالا بیا ،۲،۳ فصلشم شده بخون. مثلا گرافشو.. همین!

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , pita , mohammadali1990
ارسال: #۲۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط pita.)
گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
پک کتابای پارسه ای تی چاپ جدید می دونین چنده؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام یونس جان.

راجب درختان قرمز - سیاه من که میگم بخونیمش چون تو اکثرا کتاب های کنکوری آوردنش.توی قدسی هم هست.
ولی در مورد تحلیل سرشکن حتما بخونش .همین کنکور سال قبل یه سوال تو بخش الگوریتم ازش اومد.

سلام آرتا جان . خیلی ممنونم ازت .من که میخواستم تحلیل سر شکنو دور بزنم ولی نمیشه دیگه ، حالا خوندنش فرض شد ان شاالله حتما میخونمش .

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۲۱۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  پک کتابای پارسه ای تی چاپ جدید می دونین چنده؟

من واسه نرم رو پرسیدم گفتن حدود ۲۴۰ هستش

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  الان دارم ساختمان گسسته پوران فصل ۴ "مجموعه و روابط" رو میخونم چقدر خوب توضیح داده آدم دلش میخواد تا تش بره، نمیدونم واسه گسسته پوران کافیه یا لازمه گریمالدی رو هم بخونم؟

سلام . به نظر من این دیگه بستگی به خودتون داره که چه قد از خودتون راضی هستین که پوران کافیه یا نه.
ولی خب یه چیزی که هم هست اینه که شما الان توی این فاز خوندن واسه کنکور نباید انتظار داشته باشین که ۱۰۰ درصد مسلط باشین.

اما کتاب گریمالدی یه مزیتی که داره اینه که یه جوری اعتماد به نفستون رو تو این درس قوی می کنه.البته اگه خوب بخونیتش.
حداقل من اینو تو حل سوال ها حس کردم . یه نمونش هم همین سوال هایی که بچه ها میزارن تو مانشت ، من که تقریبا مشکلی باهاشون نداشتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , pita
ارسال: #۲۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  پک کتابای پارسه ای تی چاپ جدید می دونین چنده؟

حدود ۱۳۰ تومن هست.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۲۲۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام یونس جان.

سلام آرتا جان . خیلی ممنونم ازت .من که میخواستم تحلیل سر شکنو دور بزنم ولی نمیشه دیگه ، حالا خوندنش فرض شد ان شاالله حتما میخونمش .

نه خوبه CLRS سه جلدی نیست وگرنه کارمون در میومد
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ب.ظ
امروز تا ظهر انتخاب واحد داشتم،۴شنبه و ۵شنبه برداشتم ۱۷ تا....وای خدا نمیدونم با ۴روز اول هفته برای کنکور میرسم یا نهConfused
خدایا خودت کمک ام کنAngel
استرس اینو داشتم که اینم گذاشتم پشت سر کار.
شکرت خدا توکل فقط و فقط به خودتRolleyes

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۲۲۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
من دو روز پیش از نمایندگی پارسه پرسیدم گفت ۱۲۰ تومن

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز تا ظهر انتخاب واحد داشتم،۴شنبه و ۵شنبه برداشتم ۱۷ تا....وای خدا نمیدونم با ۴روز اول هفته برای کنکور میرسم یا نهConfused
خوش به حالتون برای من که شده ۱۲ واحد اونم ۱شنبه تا ۴شنبه!! اون همش با فاصله های ۲-۳ ساعتی!!
یعنی افتضاحه!!! داغوووووووووووووووووووووووونSadSadSadSadSad

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
سلام بچه ها
انشاالله که همگی موفق و موید باشین و تونسته باشید به برنامه هاتون عمل کنید؛می خواستم به من که از شنبه تا چهارشنبه سرکار هستم (۷-۱۴:۳۰ )واسه یه برنامه ریزی خوب و جامع کمک کنید،کسی هست با شرایط من؟خواهش می کنم کمکم کنیدConfused(نمی تونم ارشد رو بیخیال شم)SadHuhHuhHuh
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز تا ظهر انتخاب واحد داشتم،۴شنبه و ۵شنبه برداشتم ۱۷ تا....وای خدا نمیدونم با ۴روز اول هفته برای کنکور میرسم یا نهConfused
خوش به حالتون برای من که شده ۱۲ واحد اونم ۱شنبه تا ۴شنبه!! اون همش با فاصله های ۲-۳ ساعتی!!
یعنی افتضاحه!!! داغوووووووووووووووووووووووونSadSadSadSadSad
یعنی خودمو تیکه تیکه کردم این واحدارو جمع کردم...سعی کردم درسایی بردارم که عملی باشه و امتحان تئوری نداشته باشه که بخام برای امتحان بخونمBig Grin فقط درس پیاده سازی زبان ها نمیدونم چیه که اختیاری بود و از سر ناچاری برش داشتم...خدا بخیر کنه

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
انشاالله که همگی موفق و موید باشین و تونسته باشید به برنامه هاتون عمل کنید؛می خواستم به من که از شنبه تا چهارشنبه سرکار هستم (۷-۱۴:۳۰ )واسه یه برنامه ریزی خوب و جامع کمک کنید،کسی هست با شرایط من؟خواهش می کنم کمکم کنیدConfused(نمی تونم ارشد رو بیخیال شم)SadHuhHuhHuh
سلام سخته ولی شدنیه....Shy
منم مث شما فقط با این تفاوت که دانشجوم.....

I definitely will win
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۴۲۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۸,۰۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۳۳۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۵۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۹۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۶,۸۷۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۵۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۹۰۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۳۸۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۳۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close