زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور

ارسال: #۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور
منم یه سوال رو دلم مونده .
چرا وقتی نتایج وسط شهریور قراره بیاد و مهر هم که کلاسا شروع میشه آزمونو بهمن برگزار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Processor , fatemeh85 , mojtaba14405 , sdb_i
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  منم یه سوال رو دلم مونده .
چرا وقتی نتایج وسط شهریور قراره بیاد و مهر هم که کلاسا شروع میشه آزمونو بهمن برگزار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا چون وقت داشته باشن بررسی کنن!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
پارسال نتایج هشتم شهریور اومد ولی امسال احتمال زیاد دیرتر میاد. ( سنجش قابل پیش بینی نیست ).

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  فک کنم اگه خدایی نکرده اینطوری بشه باید در اسرع وقت متواری بشمBig Grin
سلام.
یعنی بهشون گفتید رتبه خوبی آوردید درصورتی که اینطور نبوده؟Rolleyes
اگه دروغ گفته باشید خب باید تنبیه بشید دیگه.....مجبورید کادوها را پس بدیدTongue
: D نه فک کنم بیشتر استرسش گرفتتمBig Grin،ولی خدایی روش خیلی خوبیه،اگرم قبول هم نشم دیگه کادو ها چیزی ازشون نمونده!!!Tongue
آخه اکثرش که نقدی بود،۲ روز نگذشته بودش که دود شد رفت هوا!Big Grin البته دود واقعی نما Big Grin!.حالا اگه خدایی نکرده قبول هم نشم ،چیزی واسم نمونده .اونا با یه کاهدون واقعی تلف هستن!!Big Grin

(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  این حسیه که تقریبا همه دارن نگران نباشید انشاالله قبولید...
حالا رتبتون چند شده؟

منم تقریبا دیگه باید برم وسایلمو جمع کنم به احتمال قریب به یقین منم جزو دسته متواریان هستمBig Grin
آره فک کنم همه مون استرسو داریم.ولی جالبی استرس من واسه خودم یه هووووویی بودنش بود! به هووویی دلم هووووووری ریخت! به قول بچه ها گفتنیBig Grin.رتبم ۱۸۷ نرم افزاره.

شبانه علم وصنعت قبولی/ بدترین حالتشم روزانه اصفهان(اگه انتخاب کرده باشی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۳۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط somayeh kashefi.)
Wink اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ شهریور
استرس بدجوری رو من تآثیر گذاشته .....حالا من فک میکنم آخه من درست انتخاب رشته کرده کردم ؟نکنه اون موقع کامل نشده انتخابم؟اصلآ کد رهگیری اومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , fatemeh85
ارسال: #۳۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ق.ظ
منم این فکرا میاد توی ذهنم.میرم همه انتخابامو دوباره چک میکنم
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  استرس بدجوری رو من تآثیر گذاشته .....حالا من فک میکنم آخه من درست انتخاب رشته کرده کردم ؟نکنه اون موقع کامل نشده انتخابم؟اصلآ کد رهگیری اومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

منم نمیدونم چرا همش فک میکنم معدلمو درست وارد نکردمBig Grin آخه معدل من باید واسه کاردانی و کارشناسی رو جدا وارد میکردم ،هر روز تا ب فکرش میافتم میرم تو کمد یه نیگا به مدرک کارشناسیم میندازم!!Tongue
۰
۱
ارسال: #۳۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinمنم استرس قبول شدن رو دارم اگه قبول بشم هر چی که تا الان خوندم پرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

رررررررررررررتبم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin;)۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۳۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  استرس بدجوری رو من تآثیر گذاشته .....حالا من فک میکنم آخه من درست انتخاب رشته کرده کردم ؟نکنه اون موقع کامل نشده انتخابم؟اصلآ کد رهگیری اومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

منم نمیدونم چرا همش فک میکنم معدلمو درست وارد نکردمBig Grin آخه معدل من باید واسه کاردانی و کارشناسی رو جدا وارد میکردم ،هر روز تا ب فکرش میافتم میرم تو کمد یه نیگا به مدرک کارشناسیم میندازم!!Tongue

منم عین شما ، همش استرس دارم که نکنه چیزی رو ( مخصوصا معدل کاردانی ) اشتباه وارد کرده باشم و اینجور حرفا
اما میدونم علتش اینه که خیلی منتظر نتایجبودیم و خیالاتی شدیم Big Grin در کل بنظرم داشتن استرس تا حدی طبیعیه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , alirrrrrr
ارسال: #۴۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
:
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinمنم استرس قبول شدن رو دارم اگه قبول بشم هر چی که تا الان خوندم پرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

رررررررررررررتبم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin;)۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

رتبتون نزدیک رتبه منه چقد Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCool

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
چه جالب فکر میکردم فقط منم که فکر میکنم انتخاب رشتمو کامل انجام ندادم یا یه چیزی رو ناقص وارد کردم ...تازه الان فکر میکنم نکنه کد دانشگاههارو اشتباه وارد کرده باشم ...
نگو این بلا همه گیره بوده Big Grin

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  منم یه سوال رو دلم مونده .

چون مردم آزارن.Angry
خوششون میاد مهندسای مملکتو بزارن سرکار Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط esi.)
عجب تاپیک استرس زایی. اگه تا ۱۳ ام هر روز به این تاپیک سر بزنم یه ۲و۳ سالی از عمرم کم میشه Big Grin.
خدا چیکار کنه باعث و بانیشو . ببین چه بلایی سر جوونای مهندس Smileمملکت میارن. مویرگ های چشم بزرگتر از آئورت میشه میاییم تو مانیتور به این تاپیک خیره میشیم و همچنان با دلی پر زخون منتظر اینکه بروبچ سنجشی کی حال میکنن نتایج رو بذارن رو سایت، تازه ۲و۳ روز قبلشم با طبل و دهل تو اخبار اعلام می کنن تا تو این دوسه روزه یه حال اساسی دیگه از بچه ها بگیرن !!!!
پس بیخیال شیم تا ۱۳ بهتره ، البته بعضی وقتا واقعا نمیشه اما می تونیم استرسو کمتر کنیم

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bitbit , fatemeh85 , alirrrrrr , Xilinx
ارسال: #۴۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
به نظرم با توجه به این که تا۱۱ ام اجلاس سران هست پس به اختمال زیاد ۱۲ ام که شنبه هست نتایج رو میدن ۱۱ام رو منتظر نباشید Smile همه تعطیلن رفتن خونه هاشون.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
حالا تا الان به تاریخ نتایج اصلاْ فکر نکرده بودم داشتم واسه ساعات دربی لحظه شماری می کردم نکنه دربی عقب بیافته؟

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۴۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
من از سیستم پاسخگویی سنجش سوال کردم این طوری جواب داد
-پیش بینی ها بر این است که جواب نهایی دهه اول شهریور اعلام می شود-
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۲۱۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۷۶ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۷۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close