زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  تا جایی من شنیدم خوابگاه دخترا همون طرشت ه فقط . درسته؟
محدودیت خوابگاه داریم؟ یعنی مثلا همون روز اول باید اسمتو رد کنی یا کلا کار خاصی به نظرتون میرسه که بهتره انجام داد تا به مشکل نخوریم؟

نه خوابگاه دخترا طرشت۳، ۶ واحدی و ۱۲ واحدی و ازادی است، در این ادرس سمت راست می تونید لیست خوابگاه ها و امکانات و سایر موارد رو ببینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mali_IT , hardware23
ارسال: #۱۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دروسی که ترم ها ارائه می شه متفاوته و لزوما اونچه که من برداشتم نباید با همین روال ارائه بشه.

تو این ادرس می تونید لیست دروس جبرانی رو ببیند توضیح داده شده که باید چه درسی رو گذارونده باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله به من درس جبرانی خورد.

بله / مشخصه که دروسی که ترم ها ارائه می شه متفاوته و لزوما اونچه که من برداشتم نباید با همین روال ارائه بشه و اون pdf هم قبلاً دیدم / سواله من اینا نبود / اگه نمی خواهید جواب بدید طوری نیست / باز هم ممنون از اطلاعاتتون / مرسی
۱
۱
ارسال: #۱۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
گرفتن خوابگاه تو شریف تقریباْ هفت خان رستم هست. با توجه به رتبه، میزان دوری و نزدیکی از مرکز، معدل، دانشگاه کارشناسی و ... تعیین می‌کنن. معمولاْ خوابگاه‌ها بعد از دو هفته از شروع ترم داده می‌شه و جالب‌تر اینه که توی این دو هفته هم کلاس‌ها برقرار هست.
برخی سال‌ها به دوره شبانه هم خوابگاه دادن. این مورد بستگی کامل به این داره که بعد از تکمیل روزانه‌ها چقدر جا خالی باشه.
توی سال اول ارشد بعید می‌دونم کسی بتونه خوابگاه زنجان بگیره و معمولا راهی طرشت ۳ می‌شن.
کلاْ بعید می‌دونم حتی بتونید تا ۲۵ام انتخاب واحد کنید. من خودم کلاْ توی حذف و اضافه درس‌ها رو اخذ کردم (البته قابل توجه که اون موقع سر گرفتن درس توی ارشد رقابتی وجود نداشت، جدیداْ سریع پر می‌شه و خود واحد گرفتن مشکل شده)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , hardware23 , mali_IT , ashkan_d13
ارسال: #۱۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  کلاْ بعید می‌دونم حتی بتونید تا ۲۵ام انتخاب واحد کنید. من خودم کلاْ توی حذف و اضافه درس‌ها رو اخذ کردم (البته قابل توجه که اون موقع سر گرفتن درس توی ارشد رقابتی وجود نداشت، جدیداْ سریع پر می‌شه و خود واحد گرفتن مشکل شده)

مگه اولویت با جدیدالورودیا نیست ؟ / مگه ظرفیت هر درس چند نفر اعلام میشه؟
۰
۱
ارسال: #۲۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دروسی که ترم ها ارائه می شه متفاوته و لزوما اونچه که من برداشتم نباید با همین روال ارائه بشه.

تو این ادرس می تونید لیست دروس جبرانی رو ببیند توضیح داده شده که باید چه درسی رو گذارونده باشید.

بله به من درس جبرانی خورد.

بله / مشخصه که دروسی که ترم ها ارائه می شه متفاوته و لزوما اونچه که من برداشتم نباید با همین روال ارائه بشه و اون pdf هم قبلاً دیدم / سواله من اینا نبود / اگه نمی خواهید جواب بدید طوری نیست / باز هم ممنون از اطلاعاتتون / مرسی

خب مساله همینه مثلا ممکنه استادی که یه درس رو ارانه می ده فرصت باشه پس در ترم یک و دو درسی که اون استاد ارائه میده ارائه داده نشه و شما نمی تونید برشون دارید.

هر زمان دروس ترم مشخص شد اگه سوالی بود که من بتونم راهنمایی کنم در خدمتم. من برداشتم از حرفام این نبود که نمی خوام کمکی کنم.

درس جبرانی هم بستگی داره چه درسی رو نگذرونده باشید. چون به برخی بچه ها درسی به عنوان جبرانی نخورده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , unique_as14
ارسال: #۲۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط esi.)
من امروز رفتم شریف ببینم اوضاع چطوریه و ثبت نام از کی شروع میشه، همون طور که بچه ها گفتن و روسایت هم زده گفتن که مدارک رو روز شنبه ۶/۱۸ از ساعت ۱۲-۹ تویه قسمت تالار.
البته من واسه گرفتن نامه برای نظام وظیفه رفته بودم که اونم ندادن و گفتن که وقت ثبت نام حتما نامه رو میدن تا معافیت تحصیلی ارشدتون صادر بشه.
چون تهرانیم خوابگاهم نپرسیدم.
تویه دانشکده مهندسی کامپیوتر هم زده بود ثبت نام ۶/۲۱ بود که نمی دونم واسه چیه(چون ترم اول که انتخاب واحد نداره و خودشون واحد میدن فکر کنم) و شروع کلاس ها هم ۶/۲۵ زده بود.
همین دیگه، چیزه بیشتری یادم نیومد بپرسم، بماند که امروز همچین درست و حسابی هم جواب نمی دادنو دانشگاه نسبتا شلوغ بود

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , mali_IT , ashkan_d13 , hardware23
ارسال: #۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خب مساله همینه مثلا ممکنه استادی که یه درس رو ارانه می ده فرصت باشه پس در ترم یک و دو درسی که اون استاد ارائه میده ارائه داده نشه و شما نمی تونید برشون دارید.

هر زمان دروس ترم مشخص شد اگه سوالی بود که من بتونم راهنمایی کنم در خدمتم. من برداشتم از حرفام این نبود که نمی خوام کمکی کنم.

درس جبرانی هم بستگی داره چه درسی رو نگذرونده باشید. چون به برخی بچه ها درسی به عنوان جبرانی نخورده.

من نگفتم شما نمی خواهید کمکی کنید یا برداشت از حرفاتون این معنی میده / شما همیشه لطف داشتید / من گفتم شما نمی خواهید جواب بدید / آخه من پرسیدم شما (یعنی خودتون=خانم انرژی مثبت) دو ترم اول چه درساییو گرفتید و جبرانی چی بهتون خورد؟ / که شما جواب دادید ...

به هر حال ممنونم / من جوابمو گرفتم / در آینده اگه سوال داشتم بازم روی شما حساب میکنم / مرسی
۰
۱
ارسال: #۲۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  تویه دانشکده مهندسی کامپیوتر هم زده بود ثبت نام ۶/۲۱ بود که نمی دونم واسه چیه(چون ترم اول که انتخاب واحد نداره و خودشون واحد میدن فکر کنم) و شروع کلاس ها هم ۶/۲۵ زده بود.
همین دیگه، چیزه بیشتری یادم نیومد بپرسم، بماند که امروز همچین درست و حسابی هم جواب نمی دادنو دانشگاه نسبتا شلوغ بود
ترم یک و دو نداره ! شما باید خودتون انتخاب واحد انجام بدید البته مدیر گروه کمی راهنمایی می کنه ولی خودتون باید از بچه ها بپرسید و انتخاب واحد کنید Smile

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  من نگفتم شما نمی خواهید کمکی کنید یا برداشت از حرفاتون این معنی میده / شما همیشه لطف داشتید / من گفتم شما نمی خواهید جواب بدید / آخه من پرسیدم شما (یعنی خودتون=خانم انرژی مثبت) دو ترم اول چه درساییو گرفتید و جبرانی چی بهتون خورد؟ / که شما جواب دادید ...

به هر حال ممنونم / من جوابمو گرفتم / در آینده اگه سوال داشتم بازم روی شما حساب میکنم / مرسی

این مساله تاپیک رو شخصی می کنه واسه این نگفتمSmile اگه هنوز می خواستید بدونید بصورت خصوصی می تونید سوال کنید .

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , esi
ارسال: #۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  تویه دانشکده مهندسی کامپیوتر هم زده بود ثبت نام ۶/۲۱ بود که نمی دونم واسه چیه(چون ترم اول که انتخاب واحد نداره و خودشون واحد میدن فکر کنم) و شروع کلاس ها هم ۶/۲۵ زده بود.
ترم یک و دو نداره ! شما باید خودتون انتخاب واحد انجام بدید البته مدیر گروه کمی راهنمایی می کنه ولی خودتون باید از بچه ها بپرسید و انتخاب واحد کنید Smile
چیزی در مورد انتخاب واحد ترم اول ندیدم.
حتما همون روز ۲۱ ام هستش.
میریم ثبت نام تکلیفمون مشخص میشه و از دوستان مانشتی شریف هم اون روز واسه انتخاب واحد کمک خواهیم گرفت Smile البته حتما با شیرینی Big Grin (دکتر هم که شریفه و تو انتخاب واحد کمک می کنه به بچه ها Smile )
من هنوز مشکلات دیگه ای دارم که شاید شریف هم بپیچه Tongue
توکل بخدا ، ببینیم خدا چی میخواد، ان شاالله که خیره

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۲۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
تمام ۴تا ترم خودتون انتخاب واحد میکنید.
بعضی از درسا سریع پر میشه. ولی در کل جای نگرانی نیست. اولویت ثبت نام وجود داره و همه در یک ساعت ثبت نام نمی کنن ولی گویا اونایی که نوبت ثبت نامشون زودتره، نوبت ترمیمشون دیرتره.
جدید الورود ها دیرتر از ورودی های قبلی ثبت نام میکنن.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , unique_as14 , esi , mohammad_13690 , hardware23
ارسال: #۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
من هر دو ترم اول اولویت ثبت ناممم ظهر به بعد بود همش بهم هیچی نمرسید Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , esi , mohammad_13690 , hardware23
ارسال: #۲۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ
این اولویت با توجه به معدله یا چیزه دیگه؟
۰
۱
ارسال: #۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
من ترم اول اولویت ثبت نامم دیر بود ولی ترمیمم زود بود. تو ثبت نام درسایی که میخواستمو نگرفتم ولی تو ترمیم جبران شد.
تا اونجایی که من دیدم اولویت رندمه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , unique_as14 , mali_IT , esi
ارسال: #۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  این اولویت با توجه به معدله یا چیزه دیگه؟

تا اونجایی که من میدونم به هیچی ربط نداره رندومه!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , blackhalo1989
ارسال: #۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
ترمیم یه هفته بعد شروع کلاسهاست دیگه / درسته؟

یه سوال / شما لیست دروس نیمسال اول ۹۱-۹۲ سخت افزار و معماریو دارید؟ (تو یکی از تاپیکا دیدم واسه نرم افزارشو گذاشته بودن / یه pdf بود)
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۶۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close