زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟

ارسال: #۶۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط asp_vb.)
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  میشه کسی راجع به این مدارکی که باید اسکن شه توضیح بده، مدرک ۱ که نوشته اصل فرم دفترچه سنجش چیه؟
برای تحویل مدارکم باید به پردیس دانشکده های فنی رفت؟

منظور از اصل فرم سنجش فرم تایید معدله که تو صفحه ۲۸ دفترچه شماره ۱ (موقع ثبت نام) برای کسانی بوده که تا تاریخ ۶/۳۱ فرار هست فارغ التحصیل بشن

اگه فارغ التحصیل شدید و مدرکتون دستتونه دیگه لازم نیست وگرنه باید ببرید آموزش دانشگاه کارشناسیتون پر بشه عکسشو براتون میزارم

مدارکم باید ببرید ﺧﯿﺎﺑﺎن ﮐﺎرﮔﺮ ﺷﻤﺎﻟﯽ (اﻣﯿﺮآﺑﺎد) ﺑﺎﻻﺗﺮ از ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺑﺰرﮔﺮاه ﺟﻼل آل اﺣﻤﺪ ـ ﭘﺎﯾﯿﻦﺗﺮ از ﮐﻮی داﻧﺸﮕﺎه ـ ﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻤﺎره ۲ ﻓﻨﯽ

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: carbon , Ahad.mozafari
ارسال: #۶۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
ممنون از لطفتون.
بچه ها یه قسمت اطلاعیه زده که موقع تحویل مدارک باید درخواست تاییدیه تحصیلی از ادره اموزش محل تحصیل بگیریم، این یعنی چی؟
اگه عکسا حجمش از ۲۵۰ بیشتر باشه چی میشه؟ اخه یه مدرک من اندازش ۳۰۰ و کمم نمیشه
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط a1i.)
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  منظور از اصل فرم سنجش فرم تایید معدله که تو صفحه ۲۸ دفترچه شماره ۱ (موقع ثبت نام) برای کسانی بوده که تا تاریخ ۶/۳۱ فرار هست فارغ التحصیل بشن

اگه فارغ التحصیل شدید و مدرکتون دستتونه دیگه لازم نیست وگرنه باید ببرید آموزش دانشگاه کارشناسیتون پر بشه عکسشو براتون میزارم
والا این مورد یکم گنگ گفته آخه برای منم سوال ایجاد شده اگر مورد یک شامل همه نمیشه (منظور فقط شامل افرادی که هنوز فارق نشدن هست)
پس چرا شماره یک و دو رو داخل یک شماره ذکر تکردن یا حدالقل آخرش تو پرانتز ننوشته فقط شامل افرادی که هنوز فارق نشدن یا مدرک موقت دارن ؟؟

در ضمن منظورشون از فرم شماره یک این هست فکر کنم :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asp_vb
ارسال: #۶۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخه کسی که مدرک داره دیگه این گواهی مسخره به چه دردش میخوره؟؟
اگه واقعا ضروری باشه..من یکی نمیرسم ۲ روزه مدرکو جور کنم...۲ روز طول میکشه که این مدرک برسه به اون دهاتی که من از توش مدرک گرفتم فقط

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
ببخشید که سوالمو تکرار کردم اما ممنون میشم کسی در جریانه جواب بده.
یه قسمت اطلاعیه زده که موقع تحویل مدارک باید درخواست تاییدیه تحصیلی از ادره اموزش محل تحصیل بگیریم، این یعنی چی؟
اگه عکسا حجمش از ۲۵۰ بیشتر باشه چی میشه؟ اخه یه مدرک من اندازش ۳۰۰ و کمم نمیشه
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط shervinrs.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  اگه عکسا حجمش از ۲۵۰ بیشتر باشه چی میشه؟ اخه یه مدرک من اندازش ۳۰۰ و کمم نمیشه
عکس رو کوچکتر کنید. ۲۵۰ KB زیاد هم هست. با Microsoft Office Picture Manager خیلی راحت می تونید عکس هاتون رو کوچیک کنید.

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آخه کسی که مدرک داره دیگه این گواهی مسخره به چه دردش میخوره؟؟
اگه واقعا ضروری باشه..من یکی نمیرسم ۲ روزه مدرکو جور کنم...۲ روز طول میکشه که این مدرک برسه به اون دهاتی که من از توش مدرک گرفتم فقط
منم کلا بی خیال مورد ۱ شده بودم. اما به نظرم استدلال a1i منطقی هستش. میشه فردا یک زنگ زد تا تکلیف معلوم بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i
ارسال: #۶۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
بچه ها شما تونستید وارد سیستم شید؟؟
من نمیتونم..میگه رمز عبور یا شناسه اشتباست...
همه چیو هم طبق همون چیزی که خودشون گفتن زدم..
شماره تلفنی دارید ازشون که جواب بدن؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۱
ارسال: #۶۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  بچه ها شما تونستید وارد سیستم شید؟؟
من نمیتونم..میگه رمز عبور یا شناسه اشتباست...
همه چیو هم طبق همون چیزی که خودشون گفتن زدم..
شماره تلفنی دارید ازشون که جواب بدن؟
بله، من تقریبا کارم هم تموم شده.
ut911 رو اول شماره داوطلبی میزنید؟ در همون فایل PDF راهنمای ثبت نام شماره تلفن ها داده شده.
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
آره میزنم...الان تماس گرفتم با خود دانشگاه...انگار میدونست...خودش هم هرکاری کرد نتونست باز کنه...گفت نیم ساعت دیگه بزنگ شاید باز شد...چه میدونم...اینم از شانس ماست..
شما ثبت نام کردید؟
اون مدرک شماره ۱ رو میخوان واسه همه؟

Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  شما ثبت نام کردید؟
اون مدرک شماره ۱ رو میخوان واسه همه؟
من هنوز نهایی نکردم. تا زنگ بزنم بهشون که اون مدرک لازم هست یا نه؟ اما توی سایت جزو مدارک الزامی برای آپلود چیزی خواسته نشده!
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
بعد از کلی مکافات واسه گرفتن یه شناسه و رمز جدید...حالا هر کاری میکنم عکس هام آپلود نمیشه...شما از IE ورژن ۹ استفاده میکنید؟؟
مال من ۸ اه..به نظرتون عوضش کنم...؟؟
اعصابمو خورد کرده دیگه..

Erza Pound
۰
۱
ارسال: #۷۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط a1i.)
آقا من یه پرسو جو کردم انگار مدرک شماره یک باید تهیه بشه !!

من رفتم دانشگاه یه تاییده مهر و امضا گرفتم جهت اطمینان حالا تا اسکن کنم...

شما ها چه خبر؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
چجوری؟؟
مثلا من که دانشگاه آزادم باید برم دانشگاه مبدا یا اینکه سازمان مرکزی همینجا مدرکو بهم میدن؟؟

Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i
ارسال: #۷۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
منم عکسها آپ نمیشه همش میگه مشکلی پیش آمده مجددا سعی کنید

این مدرکم اجباری نیست اگه دقت کنید تو همون صفحه آپلود سیستم فقط تصویر شناسنامه و کارت ملی اجباریه!!
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
من که دارم اینترنت اکسپلورر ۹ رو دانلود میکنم...هرچند که میدونم عیب از سرور اونهاست
امیدوارم نخوان...اصلا حوصله دنبال مدرک افتادن ندارم...چی گیری کردیم ها...

Erza Pound
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۵۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۳۳۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۴۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۵۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۵۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close