زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟

ارسال: #۱۳۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  من تازه امروز موفق شدم ثبت نام کنم و این لیست درسامه (معماری پیشرفته- تحمل خرابی-طراحی مدارات مجتمع خیلی فشرده)
اقا این سیستم های نهفته که میگن چرا تو لیست درسا نیس تا به جای تحمل خرابی انتخابش کنیم؟
من کلا هنگم و نمیدونم کلاسا کیه و از کی شروع میشه .چیکار کنم؟
شروع شده کلاسا این درس هایی که گفتین یه جلسش رفته اما چیز مهمی نبود معارفه بود بیشتر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrab7
ارسال: #۱۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
سیستم های نهفته به اسم مباحث ویژه اومده. شما باید برین آموزش تحصیلات تکمیلی جلوی درش لیست این درسا رو زدن و عنوانشون رو و گروهشون رو.
سیستم های نهفته با دکتر صالحی ارائه می شه. کلاسش ۷:۳۰ صبحه! می تونین انقدر زود برین سر کلاس آخه؟! من فقط به همین دلیل حذف می کنمش Big Grin
من خودم فالت دارم این ترم Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط sohrab7.)
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)a1i نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  
شروع شده کلاسا این درس هایی که گفتین یه جلسش رفته اما چیز مهمی نبود معارفه بود بیشتر.
ممنون.
خب چیا گفتن ؟ چه واحدایی ورداریم این ترم بهتره؟

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سیستم های نهفته به اسم مباحث ویژه اومده. شما باید برین آموزش تحصیلات تکمیلی جلوی درش لیست این درسا رو زدن و عنوانشون رو و گروهشون رو.
سیستم های نهفته با دکتر صالحی ارائه می شه. کلاسش ۷:۳۰ صبحه! می تونین انقدر زود برین سر کلاس آخه؟! من فقط به همین دلیل حذف می کنمش Big Grin
من خودم فالت دارم این ترم Big Grin
یا غرعان... آموزش تحصیلات تکمیلی دیگه کجاس؟
۷:۳۰ چه روزایی؟ خب معماری پیشرفته هم که اول صبحه؟!!!! اونو چیکار کنیم؟
شنبه همه چی درس میشه. بهتره فعلا خونسردی خودمو حفظ کنم.
راستی شنبه کجا کلاس تشکیل میشه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  ممنون.
شما سر کلاس معماری پیشرفته شنبه سوال کن برات توضیح میدن. فقط معماری پیشرفته تمرین داده که Deadlineش سه هفته ایه. اما لینک و توضیحات رو باید به نظرم حضوری بپرسید، اونجوری بهتره.
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  ممنون.
شما سر کلاس معماری پیشرفته شنبه سوال کن برات توضیح میدن. فقط معماری پیشرفته تمرین داده که Deadlineش سه هفته ایه. اما لینک و توضیحات رو باید به نظرم حضوری بپرسید، اونجوری بهتره.
بازم ممنون
شنبه کلاسش کجاس؟ طبقه چندم؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  یا غرعان... آموزش تحصیلات تکمیلی دیگه کجاس؟
۷:۳۰ چه روزایی؟ خب معماری پیشرفته هم که اول صبحه؟!!!! اونو چیکار کنیم؟
شنبه همه چی درس میشه. بهتره فعلا خونسردی خودمو حفظ کنم.
راستی شنبه کجا کلاس تشکیل میشه ؟

آموزش تحصیلات تکمیلی طبقه دوم ساختمون قدیم دست راست انتهای راهرو.
خب معماری پیشرفته دیگه مجبورین!
محل تشکیل کلاس ها رو هم رو همون بورد آموزش زده و طبقه ی دوم ساختمون جدید.
استاد سیستم های نهفته دکتر صالحی هستن. می تونین ازین طریق هم درسشون رو پیدا کنین تو لیست.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۴۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  [quote='sohrab7' pid='129576' dateline='1348027626']
آموزش تحصیلات تکمیلی طبقه دوم ساختمون قدیم دست راست انتهای راهرو.
خب معماری پیشرفته دیگه مجبورین!
محل تشکیل کلاس ها رو هم رو همون بورد آموزش زده و طبقه ی دوم ساختمون جدید.
استاد سیستم های نهفته دکتر صالحی هستن. می تونین ازین طریق هم درسشون رو پیدا کنین تو لیست.
یه دونه ای به خدا. بابت کمکت بسیار سپاس
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close