زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟

ارسال: #۱۲۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)a1i نوشته شده توسط:  سلام

چرا منم امروز ثبت نام کردم .

ما چهار نفر بودیم با دکتر فخرایی مشورتمون داد آخر سر این درسارو برداشتم:

۱ - معماری پیشرفته - فاطمی
۲ - VLSI پیشرفته - فخرایی
۳- پردازنده سیستم های نهفته - صالحی

دکتر فخرایی خیلی تاکید داشت با استادایی بردایم که همونا هم استاد راهنماممون بشن ... اما بچه ها که زیادن سر کلاس هر استادیم ۱ یا ۲ نفر میگیره چطوری میشه؟؟

یکی از دوستان و دیدم که موقع دفاعش بود و خیلی دل پری داشت و می گفت حتما به موضوعی انتخاب کنین که جای کار داشته باشه و توش نمونین و حتما همین ترم یکم مشخص بشه ...

خب اولا اینکه ترم یک مشخص می شه استاد. دوم اینکه دکتر فخرایی معمولا فقط بچه های دانشگاه تهران که از پیش مشخص شده ان رو برمی دارن خودشون! پس عملا با دکتر فخرایی نمی شه برداشت.
دکتر فاطمی هم که کلا انگار نه انگار هیئت علمیه. همیشه در نهایت هیچکس با دکتر فاطمی نمی گیره و به زور چندتا بچه که استاد راهنما پیدا نکردن می رن با فاطمی.
دکتر صالحی می مونه که استاد خوبیه. ولی خب شاید به کاراش علاقه نداشته باشین. شایدم داشته باشین.
پس نتیجه می گیریم شما عملا نمی تونین با کسایی بگیرین که این ترم باهاشون درس دارین! Big Grin

نکته ی دیگه اینکه این انتخاب واحد قطعی نیست. شما بهتره سر همه ی کلاسا تا حذف و اضافه برین. Smile بعد با فراق بال استادتونو انتخاب کنین.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i
ارسال: #۱۲۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط a1i.)
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه لطفا یک نفر در مورد درس سیستم های بی درنگ توضیح بده. گویا استادش دکتر کارگهی هستند و میگن که خیلی سخت گیر هستندConfusedConfused دکتر خسروی به من گفتند که مبحثش مربوط به سخت افزار نیست و اینکه اگه بخوام تست نرم افزار کار کنم به دردم میخوره. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی در مورد این درس داره، ما رو هم باخبر کنه.
[/quote]

این درسم جزو دروس اختیاری ماهم ارائه می شد یکی از بچه ها برداشت ، و بیشتر نرم افزاری هم هست انگار.من همین قدر شنیدم.
با دکتر کارگهی من قبلا کلاس داشتم آره جدی هستش و سخت گیر ، یه جوریم درس میده که قدم به قدم باید باهاش بری اگر یکم جا بمونه آدم سخت جبران میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedak29
ارسال: #۱۲۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)ghasedak29 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه لطفا یک نفر در مورد درس سیستم های بی درنگ توضیح بده. گویا استادش دکتر کارگهی هستند و میگن که خیلی سخت گیر هستندConfusedConfused دکتر خسروی به من گفتند که مبحثش مربوط به سخت افزار نیست و اینکه اگه بخوام تست نرم افزار کار کنم به دردم میخوره. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی در مورد این درس داره، ما رو هم باخبر کنه.
[/quote]

درس خوبیه Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedak29 , a1i
ارسال: #۱۲۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
دوستان من امروز نتونستم انتخاب واحد کنم..دیگه تا ثبت نام کردم دکتر هاشمی رفته بود...منم نمیدونستم چی بردارم...چی بر ندارم..اومدم تا فردا برم...نمیدونم حالا چی بردارم!!؟؟
شبکه دکتر یزدانی سخت میگیره؟(کلا از شبکه هم زیاد خوشم نمیاد)
طراحی الگوریتم مسعود اسدپور؟؟؟
مدیریت فناوری فتانه تقی یاره؟؟
تجارت الکترونیک و مولتی مدیا دکتر هاشمی؟؟
 پایگاه داده پیشرفته مسعود رهگذر؟؟
بچه هایی که این اساتید رو میشناسن راهنمایی کنن یه جوری که نریم همین ترم اولی مشروط شیم از زندگی سیر شیم.. Smile

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
ارشد که مشروط نمی شین Big Grin
ارشد باید نمرتون بالای ۱۷ بشه.
من فقط در مورد مالتی مدیا و شبکه می تونم نظر بدم!
مالتی مدیا خود دکتر هاشمی اصولا خیلی بدنمرس!
شبکه ولش کنین! Big Grin بر ندارین! البته نمی دونم شاید چارت آی تی شبکه اجباری باشه!

طراحی الگوریتم؟! مطمئنین مال لیسانس نیست؟! تا جایی که می دونم الگوریتم پیشرفته مال ارشده!

راستی در مورد دکتر هاشمی . همینجوری سرتونو نندازین پایین برین تو اتاقشون. خیلی دیسیپلین داره! نمی دونم باید وقت بگیرین ازین برنامه ها! حالا خودتون می بینین.
قبل از اینکه برین اتاقش یه سوال بپرسین از بچه ها که حال و هواش چچوری بود باید وقت گرفت نگرفت چیکار کرد.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i , arixooo , Ahad.mozafari
ارسال: #۱۲۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط arixooo.)
راستش فکر کنم واسه ما اجباریه...نمیدونم...توی چارتمون که جز درسهای تخصصی اصلیه...ولی اصلا دوست ندارم ترم اولی شبکه بردارم...هرچند زیاد هم فکر نکنم سخت باشه...

بقیه رو هم که نمیشناسید و خدا میدونه پشت این اسم ها چه جور نمره ای خوابیده...میخوام برم عکس هاشونو ببینم و روانشناسی چهره کنم ببینم با کی درس بگیرم با کی نگیرم...

امروز و فردا فکر کنم کلی دانشجو سر دکتر هاشمی خراب میشن...فکر نکنم تو این روزا خیلی سخت بگیره...(وقت گرفتن بخواد و دولا راست شدن...باید بهش بگیم سرورم؟؟
گاومون زایید...الان لیست دروس ارائه شده رو زیر و رو کردم...این ترم اگه بخوایم ۱۲ واحد برداریم..مجبوریم ۶ تاشو با دکتر هاشمی برداریم...(تجارت الکترونیکی و مالتی میدیا)

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  پس نتیجه می گیریم شما عملا نمی تونین با کسایی بگیرین که این ترم باهاشون درس دارین! Big Grin

نکته ی دیگه اینکه این انتخاب واحد قطعی نیست. شما بهتره سر همه ی کلاسا تا حذف و اضافه برین. Smile بعد با فراق بال استادتونو انتخاب کنین.

ای بابا نگران شدم من ، خوب چیکار کنم به نظر شما؟
بجای VLSI چی می تونم بردارم ؟ ، Fault هم میشه برداشت دکتر صفری فکر کنم ، یا از شبکه یکی بردارم؟ ، اما شنیدم دکتر صفری اصلا کاری به کار آدم نداره ... درسته؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
برا کسایی که نتونستند بیان ثبت نام از مسئولش پرسیدم
گفتن ۳شنبه ۴شنبه میتونند بیان انجام بدن
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)a1i نوشته شده توسط:  ای بابا نگران شدم من ، خوب چیکار کنم به نظر شما؟
بجای VLSI چی می تونم بردارم ؟ ، Fault هم میشه برداشت دکتر صفری فکر کنم ، یا از شبکه یکی بردارم؟ ، اما شنیدم دکتر صفری اصلا کاری به کار آدم نداره ... درسته؟

بهتره در هر حال اگه علایقتون می خوره vlsi بردارین. چون یه سال در میون ارائه می شه و شما دیگه فرصت برداشتنشو پیدا نمی کنین!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i
ارسال: #۱۳۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  بهتره در هر حال اگه علایقتون می خوره vlsi بردارین. چون یه سال در میون ارائه می شه و شما دیگه فرصت برداشتنشو پیدا نمی کنین!
VLSI رو دکتر فخرایی گفتن سال دیگه دکتر معصومی ارائه می کنن.

من هم امروز اومدم و در حال حاضر اینا رو برداشتم:
۱ - معماری پیشرفته - فاطمی
۲ - VLSI پیشرفته - فخرایی
۳- پردازنده سیستم های نهفته - صالحی
البته به جای مورد سوم اول خواستم تحمل پذیری خرابی رو بردارم که جناب فخرایی با یک حالت مشعوفی فرمودند که بهتره که از بین تحمل پذیری و VLSI یکی رو حذف کنین! و ما هم مثل بچه های خوب درس دکتر صفری رو حذف کردم، چون سال بعد هم دوباره با همین استاد ارائه میشه. کلا این قضیه که ما از همین الان به فکر استاد راهنما باشیم رو نمی فهمم. دو تا از بچه ها که با من اونجا بودند هر دو با دکتر نوابی می خواستند پروژه بردارند که اصلا این ترم درسی ارائه ندادن.
معماری پیشرفته رو هم عملا زوری بهمون دادن.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
دکتر نوابی فعلا قهر کردن! درس که ارائه دادن! vhdl . ولی احتمالش ضعیفه از بچه های سخت افزار دانشجو بگیرن!
بعدشم کار خوبی می کنین. با معصومی vlsi برندارین بهتره! دکتر فخرایی از این جهت این حرفو زدن که تمایلتون رو به دوتا گرایش بسنجین! در هر حال بهترین کار اینه که برین سر کلاسا و ببینین اوضاع از چه قراره!
معماری پیشرفته درس اجباری همه است!

فالت درس خوبیه!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i , shervinrs
ارسال: #۱۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  معماری پیشرفته درس اجباری همه است!
اما به نظرم دلیلی نداشت که ترم اول حتما برداشته بشه.
احتمالا میرم همه رو میشینم ببینم چی میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
به دانشجوهای دانشگاه تهران : حال و هوای این روزاتون رو خیلی دوست دارمHeart

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  معماری پیشرفته درس اجباری همه است!
اما به نظرم دلیلی نداشت که ترم اول حتما برداشته بشه.
احتمالا میرم همه رو میشینم ببینم چی میشه.

چرا دلیل داره. یک اینکه درس معماری یه درس پایست. باید ترم اول برداشته بشه. بقیه ی درسا یه جوری بهش مربوطه. دو اینکه این درس خیلی تمرین داره. ترم سه دیگه باید رو تزتون کار کنین و نمی رسین تمرینای معماریو انجام بدین.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i , shervinrs
ارسال: #۱۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
من تازه امروز موفق شدم ثبت نام کنم و این لیست درسامه (معماری پیشرفته- تحمل خرابی-طراحی مدارات مجتمع خیلی فشرده)
اقا این سیستم های نهفته که میگن چرا تو لیست درسا نیس تا به جای تحمل خرابی انتخابش کنیم؟
من کلا هنگم و نمیدونم کلاسا کیه و از کی شروع میشه .چیکار کنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۷۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۳۹۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۴۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۶۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۴ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۵۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close