زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی رشته آی تی

ارسال: #۷۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط kadoos.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
سلام
من با ۱۷۰ گرایش ۲و۳ شبکه روزانه ارومیه آوردم ولی اصلا راضی نیستم ، اگه می تونستم از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم چی می شد .
من از الان فکر دکترام میشه به راحتی اپلای بگیرم ؟

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , maryam22 , Helmaa , Aurora , **sara** , sulduz , maryami , kerm , elhamak
ارسال: #۷۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط ۱۲۳morix.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
سلام به همه
رتبه ۲۳۴ گرایش ۲و۳ روزانه آموزش محور یزد شبکه
البته خواستار جابجایی با تهران به خاطر کار و زندگی و...
اینم ایمیل واسه چنج:mmonaadi@gmail.com
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sulduz , maryami , kerm , elhamak
ارسال: #۷۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
دوستان عزیز این تاپیک برای اعلام نتایج هست برای گرفتن راهنمایی در مورد نحوه ثبت نام و سوالات جانبی در دانشگاههای مختلف لطفا تاپیکهای جداگانه ای باز و مطرح کنید .هم نظم تاپیک حفظ میشه هم سریع تر به جواب میرسید.Smile
تشکر.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ۱۲۳morix , SaMiRa.e , jameshenas , saeedehhhh , xani
ارسال: #۷۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی /موسسه غیر انتفاعی صنعتی فولاد فولادشهر اصفهان
رتبه ۴۸۲ گرایش ۱و۴
بچه ها بنظرتون ارزش رفتن داره ؟چجورجاییه کسی میدونه؟اینکه گرایشش مدیریت واسم دردسر نشه بعدا! من رشته اصلیم نرم افزار بود واسه اونم خونده بودم ولی متاسفانه رتبم وحشتناک شد و حتی غیر انتفاعی نرم افزار نتونستم بیارم.

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , **sara** , jameshenas , sulduz , maryami
ارسال: #۸۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
امنیت اطلاعات مالک اشتر....کلا نمی دونم تکلیف خوابگاه چی میشه

زندگی زیباست....بوی کاهگل باران خورده را دوست دارم!زندگی کاهگلی باران خورده است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , **sara** , maryami
ارسال: #۸۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
خوابگاه داره به همه میدن،من دوستم شبانه امنیت اونجا بود می گفت خوابگاهش خیلی تر و تمیز هست
البته ملاک تمیز بودن یک پسر با دختر فرق میکنه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , zarei1991 , xani
ارسال: #۸۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
ضمن تبریک به همه دوستان که نتیجه خوبی گرفتن و امسال قبول شدن
آرزوی موفقیت دارم برای دوستانی که امسال نتیجه نگرفتن و انشاا... سال آینده با تلاش بیشتر دانشجوی ارشد میشن

راستش از دیروز تا حالا که نتایجم رو نگاه کردم انقدر حالم گرفته شده که اصلا" حوصله جواب اسمس دوستان دادن رو هم ندارم و همینجوری یکی دو بار اومدم توی مانشت و پستای دوستان رو خوندم و رفتم و و دیدم دوستان پ.خ دادن که کجا قبول شدی؟ ،شرمنده نتونستم پ.خ جواب بدم ...

اصلن باورم نمیشه که با رتبه ۱۳۴ گرایش شبکه،شبکه شیراز و اصفهان و امنیت اصفهان رو که انتخاب کرده بودم رو نیاوردم!!! آخه پارسال تا ۱۵۷ هم صنعتی شیراز رو آورده بودن!

من به نصیب و قسمت و اینجور چیزا هم اصلن اعتقاد ندارم،خودتون میبینید که ۱۰ تا رتبه پایین تر از من امنیت اصفهان! قبول شده و منSad

اصلن نمیخام ناشکری کنم ولی...بازم خدا رو شکر...

همینو میدونم که حتی یه دونه تست هم میتونه آدمو چنتا دانشگاه جابجا کنه... به هر حال با رتبه هوش هم میتونستم روزانه خوارزمی تهران و ... قبول شم ولی به شبکه علاقه داشتم...

منم . . . روزانه- شبکه یزددددددددددددددددددددددددددددد

امیدوارم دوستان هر جا که هستین موفق باشین

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , it866 , maryami , uniquegirl , sara_sb92
ارسال: #۸۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ghaside نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من با رتبه ۱۱۵۰ مدیریت سیستم های اطلاعاتی مهر البرز رو قبول شدم و ناگفته نمونه که بدجوری تو ذوق م خورد چرا که تصور می کردم مجازی شیراز رو میارم ! به هر حال ، کسی اطلاعاتی از مهر البرز داره و اینکه برم بهتره یا نه ( با توجه به شاغل بودنم ) دوم اینکه حالا که قبول شدم ، آیا تو تکمیل ظرفیت شرکت داده می شم یا نه .
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین . بد جوری گیر کردم

دانشگاه شیراز بدون کنکور هم میگیره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وظیفه تو تغییر جامعه نیست ، وظیفه تو تغییر خودت است. امام علی(ع)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaside
ارسال: #۸۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط mrpking.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
دوستان منم تازه اومدم تو سایتتون
منم الان دارم واسه کنکور میخونم
میتونه کسی منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن به همه ی مانشتیها واسه این رتبه ها و قبولیاشون تبریک میگم
واستون بهترینهارو آرزو میکنم
۱
۲
ارسال: #۸۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  دوستان منم تازه اومدم تو سایتتون

دوست من به تاپیک های دیگه رجوع کن..
۱
۰
ارسال: #۸۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط mrpking.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
میشه راهنماییم کنی؟

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)۱۲۳morix نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  دوستان منم تازه اومدم تو سایتتون

دوست من به تاپیک های دیگه رجوع کن..

میشه منو راهنمایی کنی؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  چقدر این سایت دانشگاه تهران افتضاحه هیچی توش نیست نه سر فصلی نه گروه کامپیوتری و حتی اصلا نوشته نشده ارشد IT داره ای خدا تو بگو من چی کار کنم؟

دوستان هیچ رقمه نمی تونم روزانه تهرانو با امنیت شبانه امیرکبیر عوض کنم؟
یادم باشه راپورتتو به رئیس دانشگاه بدم...جون من کم بزن تو ذوقمون دیگه...کلا اعتقاد دارم وقتی از چیزی به شدت بدم میاد یا به شدت دوسش دارم ۹۹ درصد این احساسم اشتباست..بعدا میفهمی که اگه عمران هم میخوندی همچین فرقی نمیکرد..حالا اینقد گیر دادی که امنیت چرا قبول نشدم...اگه خیلی به امنیت علاقه داری میتونی درسای امنیتی برداری...با استادای امنیتی پروژه برداری..از این حرفها...اینقد اعصاب خودتو خورد نکن...حال مارو هم نگیر هم کلاسی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , Mänu , asp_vb , it866 , jameshenas , hosna66 , xani
ارسال: #۸۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
آرمان یک نکته ای رو بچه ها تهران بهم گفتند

وقتی برگه ای رو پر می کنی که درس های مورد نظر لیسانس با نمره هاش رو می گیرند ، نام استاد رو هم می خوان ، پیشوند نام استاد یک دکتر بنویس که فکر کنن گلابی پاس نکردی.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۸۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  ضمن تبریک به همه دوستان که نتیجه خوبی گرفتن و امسال قبول شدن
آرزوی موفقیت دارم برای دوستانی که امسال نتیجه نگرفتن و انشاا... سال آینده با تلاش بیشتر دانشجوی ارشد میشن

راستش از دیروز تا حالا که نتایجم رو نگاه کردم انقدر حالم گرفته شده که اصلا" حوصله جواب اسمس دوستان دادن رو هم ندارم و همینجوری یکی دو بار اومدم توی مانشت و پستای دوستان رو خوندم و رفتم و و دیدم دوستان پ.خ دادن که کجا قبول شدی؟ ،شرمنده نتونستم پ.خ جواب بدم ...

اصلن باورم نمیشه که با رتبه ۱۳۴ گرایش شبکه،شبکه شیراز و اصفهان و امنیت اصفهان رو که انتخاب کرده بودم رو نیاوردم!!! آخه پارسال تا ۱۵۷ هم صنعتی شیراز رو آورده بودن!

من به نصیب و قسمت و اینجور چیزا هم اصلن اعتقاد ندارم،خودتون میبینید که ۱۰ تا رتبه پایین تر از من امنیت اصفهان! قبول شده و منSad

اصلن نمیخام ناشکری کنم ولی...بازم خدا رو شکر...

همینو میدونم که حتی یه دونه تست هم میتونه آدمو چنتا دانشگاه جابجا کنه... به هر حال با رتبه هوش هم میتونستم روزانه خوارزمی تهران و ... قبول شم ولی به شبکه علاقه داشتم...

منم . . . روزانه- شبکه یزددددددددددددددددددددددددددددد

امیدوارم دوستان هر جا که هستین موفق باشین
بهتون تبریک میگم زیاد ناراحت نباشین منم مثل شما نارحت بودم که چرا خواجه نیاوردم چون امسال ظرفیتای تهرانو کم کردن.ولی الان راضیم چون حتما قسمت نبوده میدونم به قسمت اعتقاد ندارین ولی . . .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrousta , kerm
ارسال: #۹۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط arixooo.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  آرمان یک نکته ای رو بچه ها تهران بهم گفتند

وقتی برگه ای رو پر می کنی که درس های مورد نظر لیسانس با نمره هاش رو می گیرند ، نام استاد رو هم می خوان ، پیشوند نام استاد یک دکتر بنویس که فکر کنن گلابی پاس نکردی.
جدی؟؟
آخه جالبه من هر چی درس با دکتر ها پاس کردم مثل گلابی بود...دکتر ها بهتر نمره میدن..عجب داستانی داریم ها...نمیشه این لیسانسمون رو بسوزونیم از دستش راحت شیم؟؟ تا دم گور میخواد دنبالمون بیاد...این همه ۲۰ تو دبیرستان گرفتیم بابامون هم نفهمید...یه ۴ تا درس رو با ۱۰ پاس کردیم تو دانشگاه اونیکه که خبر دار نشد خواجه بود و بس

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , Mänu , asp_vb , mahsaii , Mohammad-A , uniquegirl , iajghan , sara_sb92 , xani , sohrablou , phoenix.softeng , banafsheh68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close