زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی رشته آی تی

ارسال: #۶۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
۲۳۰ امنیت شبانه مالک اشتر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , it866 , **sara** , Aurora , Helmaa , uniquegirl , sdb_i , jahani , jameshenas , sulduz , maryami , iajghan , kerm
ارسال: #۶۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط y_amin.)
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)sahar1366 نوشته شده توسط:  سلام به همه مانشتی هااااااااا

من شبکه یزد شبانه آموزش محور قبول شدم ولی چون شهر خودم نیست نمی تونم برم Sad

به نظرتون می تونم به شبکه شبانه ارومیه انتقالی بگیرم؟

ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داشته باشه بهم بگه

مرسی

سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم انتقال از آموزش محور به پژوهش محور امکانپذیر نیست.
اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , iajghan
ارسال: #۶۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)sssamaneh نوشته شده توسط:  با رتبه ۴۰۰ گرایش ۱و۴ مجازی خواجه نصیر قبول شدم
از هزینه ی شهریه خبری دارین؟

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)maryam22 نوشته شده توسط:  ۲۸ آیتی
مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -دانشگاه صنعتی شریف

خب یه همکلاسی پیدا کردم! منم فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی شریف روزانه قبول شدم با ۱۷ آیتی.

تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدند Smile

اون دوستی که در مورد دانشگاه تهران مردد بود نگران نباشین، موقع انتخاب رشته من از بچه های دکتری تهران در رابطه با شبکه پرسیدم، دکتر خوانساری و یزدانی را برای شبکه پیشنهاد کردند. یکی از دوستان خودم که سال پیش با ۲۷ ارشد اونجا قبول شد با دکتر یزدانی گرفته، خیلی راضی هم هست.

Quote :" I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. It is the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles until death.” Leonardo da Vinci
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , انرژی مثبت , Helmaa , Aurora , **sara** , asp_vb , uniquegirl , sdb_i , Mahbanoo313 , jameshenas , sulduz , maryami , kerm , Tech , xani , H3NGAM3H
ارسال: #۶۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط jahani.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  منم امنیت امیرکبیر روزانه آوردم.
ضمن تبریک خدمت شما دوست عزیز. با رتبه ای که اوردی اگه شریف از گرایش دو و ۳ میگرفت قطعا قبول میشدی و این یعنی شریف جدی جدی از ۱ و ۴ گرفته...
سه ساله دارند این اشتباه رو میکنند و دائم در حال تکرار حماقت خودشون هستند....
به شخصه با استادها و مسئولانی که این کار رو کردند صحبت کردم و اون موقع استدلالشون این بود که چون تو مدرک بچه ها میزنند فناوری اطلاعات بهتره ما هم تو کنکور به عنوان فناوری اطلاعات بگیریم. شعورشون به این نمیرسه که بابا شبکه ضرایبش با فناوری اطلاعات فرق داره و اون بدبختی که یه سال به امید شریف شبکه خونده اینجوری بدبخت میشه....
ببین سرنوشت جوونای ما دست چه ادمهای بیشعور و بی تفاوتی افتاده.... دوزار شعور و درک داشتند این اشتباهشون رو دیگه تکرار نمیکردند....

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  به صورت آی تی میگیره اما وقتی رفتی تو ،زیر گرایش تو مشخص میکنی.

شما این چیزا رو از کجا میدونی ؟!!
مثلا ۴ نفر قبول شن هر کدوم میرن یه گرایش اونوقت کلاسا چی میشه؟!!!!
یعنی سال بعد هم همینطوره؟؟
پس جای معماری مدیریت بخونیم که بهتره؟؟؟؟!!!
شریف سه تا گرایش امنیت شبکه و MIS داره بچه های ایتی که قبول میشن میتونند هر کدوم از این گرایشها رو انتخاب کنند. با توجه به هر گرایش میتونی درسهای متفاوتی رو برداری. (درسهای اختیاری و اجباری هر گرایش فرق داره)ولی تو دفترچه همرو به عنوان فناوری اطلاعات میگیره...
کلا با این وضع معماری رو بیخیال بشید خیلی به صرفه تره....

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrad sasani , iajghan , friends
ارسال: #۶۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط ali.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
مرسی سعید جان

من تو گرایش ۱و۴ هم ۱۵ شدم و می تونستم که بزنم و قبول بشم اما جو شریف رو دوست نداشتم، گرچه که بعدا که به فکر اپلای افتادم پشیمون شدم،اون وقت که پشیمون شدم اولویت اولم شبکه امیرکبیر بود و بعدش آی تی تهران ، خلاصه نامه نوشتم که حذفش کنن برام که اولویت سومم که در واقع بعد از حذف شد اولویت اول امنیت امیرکبیر بود، اون جایی که واقعا براش خوندم امنیت امیرکبیر بود نه شبکه امیرکبیر و نه آی تی تهران و نه آی تی شریف.

من رفتم از دکتر سربازی پرسیدم خیلی برخورد خوبی نداشتن باهام خوشم نیومد ، مگه چه خبره که اینقدر خودشونو میگیرن؟
به ۲ نفر هم تو شریف ایمیل زدم یکی دکتر ربیعی یکی هم پیمان دودانگه که تو DNSL هستش همچین خودشونو گرفتن و جواب ندادن که گفتم بیخیال شریف.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , arixooo , sulduz , iajghan , xani , Solmaziranica
ارسال: #۶۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط jahani.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  عجب فیلمی شده امسال...با ۲۲ شبکه امیرکبیر قبول نشدند...با ۱۸ شبکه شریف قبول نشدند....با ۳۵ رفتند شبکه علم و صنعت....فکر کنم بچه هایی که الان دارن معماری میخونن همین الان کتاب هارو ببندند و مدیریت رو دست بگیرن...نمی صرفه اصلا

بدبختی اینجاست که یهو میبینی سال بعد شریف دوباره تو شبکه میگیره. اینا کاراشون اصلا حساب کتاب نداره.... ولی منم موافقم بیخیال معماری بشیم بهتره...

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  مرسی سعید جان

من تو گرایش ۱و۴ هم ۱۵ شدم و می تونستم که بزنم و قبول بشم اما جو شریف رو دوست نداشتم، گرچه که بعدا که به فکر اپلای افتادم پشیمون شدم،اون وقت که پشیمون شدم اولویت اولم شبکه امیرکبیر بود و بعدش آی تی تهران ، خلاصه نامه نوشتم که حذفش کنن برام که اولویت سومم که در واقع بعد از حذف شد اولویت اول امنیت امیرکبیر بود، اون جایی که واقعا براش خوندم امنیت امیرکبیر بود نه شبکه امیرکبیر و نه آی تی تهران و نه آی تی شریف.

من رفتم از دکتر سربازی پرسیدم خیلی برخورد خوبی نداشتن باهام خوشم نیومد ، مگه چه خبره که اینقدر خودشونو میگیرن؟
به ۲ نفر هم تو شریف ایمیل زدم یکی دکتر ربیعی یکی هم پیمان دودانگه که تو DNSL هستش همچین خودشونو گرفتن و جواب ندادن که گفتم بیخیال شریف.

سربازی تریپش همینه تازه باهاش کار کنی پوستتو میکنه:پی ربیعی هم که اصلا هیچی صداشو در نیار. اگه بخوای اپلای کنی کلا به دردت نمیحوره چون جدیدا تحریم شده از سوی امریکا....
تو امیرکبیر اگه خواستی امنیت کار کنی برو پیش شهریاری استاد خوبیه. مهمترین خصلتش اینه که دانشجو رو میفهمه. این خیلی خصلت مهمیه که خیلی از استادا ندارند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۲
ارسال: #۶۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
ربیعی وقتی تحریم شد کلی خوشحال شدم که نزدم شریف رو.
دوستم هم پایان نامش با شهریاری بود ، بهم توصیه کرد برم پیشش ، فقط یک چیزی واسه اپلای و توصیه نامه خرش میره ؟

دل اسیر آرزوهای محاله
۳
۲
ارسال: #۶۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط SIMORGH66.)
سلام دوستان،تبریک به همه اون هایی که قبول شدن،نتیجه زحمت های زیادی رو که کشیدید رو گرفتید،مبارکتون باشه
منم امنیت اطلاعات روزانه صنعتی مالک اشتر قبول شدم،با رتبه ۱۴۵ گرایش ۲و۳
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , **sara** , sarbaz1214 , sdb_i , Aurora , arixooo , jameshenas , maryami , kerm , iajghan , zarei1991 , sara_sb92 , elhamak
ارسال: #۷۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط doc_shf90.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  منم امنیت امیرکبیر روزانه آوردم.

---------------------
تبریک میگم.ایشالا قبولی دکترا....
علی جان میشه بگید رتبه تون چند بوده؟ معدلتونم میشه لطفا بگید.

Confused منم روزانه ارومیه مجموعه مهندسی اطلاعات قبول شدم. گرایش۴ با رتبه ۱۷۶

خیلی بد شد....
۰
۱
ارسال: #۷۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
شبکه ۱۳ و تجارت ۱۵
معدل موثر ۱۴/۳۲

دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۷۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

در مورد آی تی شریف، من چند ماه پیش که دفترچه های انتخاب رشته اومده بود، از دکتر ربیعی سوال کردم و ایشون گفتن که از سال آینده (یعنی همین کنکوری که تو بهمن ۹۱ برگزار میشه) تو دفترچه انتخاب رشته، گرایش ها رو جداگونه قرار میدن تا این مشکلات پیش نیاد.

فقط باید امیدوار باشیم که این حرفی که زده شده، به مرحله عمل هم برسه تا دیگه حقی از کسی ضایع نشه
۱
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
سلام دوستان
من با رتبه ۱۱۵۰ مدیریت سیستم های اطلاعاتی مهر البرز رو قبول شدم و ناگفته نمونه که بدجوری تو ذوق م خورد چرا که تصور می کردم مجازی شیراز رو میارم ! به هر حال ، کسی اطلاعاتی از مهر البرز داره و اینکه برم بهتره یا نه ( با توجه به شاغل بودنم ) دوم اینکه حالا که قبول شدم ، آیا تو تکمیل ظرفیت شرکت داده می شم یا نه .
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین . بد جوری گیر کردم
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
با رتبه ۱۲۱ امنیت اطلاعات روزانه دانشگاه اصفهان
همکلاسی هام لطفا به meladica@yahoo.com ایمیل بدین
تا با هم آشنا بشیم

راسی به نظر شما امنیت دانشگاه اصفهان بهتره یا شبکه دانشگاه اصفهان؟
چون اولویت بعدیم شبکه اصفهان بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , **sara** , Mahbanoo313 , it866 , Helmaa , Aurora , jameshenas , sulduz , maryami , mrousta , kerm , Tech , elhamak
ارسال: #۷۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
تبریک می گم به همه بچه هایی که اهل شریف و امیرکبیر شدن ... Smile ایشالا تو بقیه مراحل هم موفق باشید.

منم با ۲۷۷ آی تی روزانه قمو اوردم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , maryam22 , Mahbanoo313 , mali_IT , fe_atash , it866 , Helmaa , Aurora , jameshenas , sulduz , maryami , kerm , sara_sb92 , friends , sajjad988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close