زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۲۲۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)fa_te64 نوشته شده توسط:  سلام.
فک میکردم شبانه مشهد رو حتما بیارم! Sad همکلاسی هم دارم اینجا ؟؟؟؟؟؟؟
رتبه ۴۲۸ هوش
هوش شاهرود-روزانه
به همه دوستان مانشتی که قبول شدند تبریک میگم.انشاالله همگی مقطع تحصیلی جدید رو با موفقیت پیش ببرید.

شما تربیت معلم روزانه یا شبانه تهران هم زده بودین؟
شبانه الزهرا چطور؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ
به سهم خود از دوستانی که کارنامه هایشون رو upload می کنن تشکر می کنم و به هم قبول شده ها تبریک می گم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۲۲۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)fa_te64 نوشته شده توسط:  سلام.
فک میکردم شبانه مشهد رو حتما بیارم! Sad همکلاسی هم دارم اینجا ؟؟؟؟؟؟؟
رتبه ۴۲۸ هوش
هوش شاهرود-روزانه
به همه دوستان مانشتی که قبول شدند تبریک میگم.انشاالله همگی مقطع تحصیلی جدید رو با موفقیت پیش ببرید.

شما تربیت معلم روزانه یا شبانه تهران هم زده بودین؟
شبانه الزهرا چطور؟

نه اول شاهرود رو زدم بعد تربیت معلم. کلا از الزهرا هم خوشم نمیاد پایینتر از شاهرود زدم.
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ق.ظ
اومدم واسه مجازی شهیدبهشتی که قبول شدم ثبت نام اینترنتی کنم.....نوشته: کارشناسی ارشد دانشپذیری م ک - معماری کامپیوتر آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۱ ........این یعنی چی؟دانشپذیری دیگه چیه؟از دوستان لطفا اگه کسی اطلاعات داره بگه...ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ق.ظ
سلام به همگی منم نرم شبانه امیرکبیر اوردم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , MoonRise , Pakzad , **sara** , انرژی مثبت
ارسال: #۲۳۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
بچه ها این ریز نمرات رو حتما باید موقع ثبت نام ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیشه بعدا ببریم؟ آخه دانشگاه مبدا و مقصد هیچ کدوم پاسخگوی تماسها نیست!
۱
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)fa_te64 نوشته شده توسط:  بچه ها این ریز نمرات رو حتما باید موقع ثبت نام ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیشه بعدا ببریم؟ آخه دانشگاه مبدا و مقصد هیچ کدوم پاسخگوی تماسها نیست!

من که از سیستم گلستان گرفتم و همین رو میبرم/ حاضرم ده بار انگشت بزنم زیرش که درسته Big Grin

باید خودشون کاغذبازی کنن
۰
۰
ارسال: #۲۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ)shahramgh نوشته شده توسط:  سلام به همگی منم نرم شبانه امیرکبیر اوردم.

سلام
تبریک میگم
رتبه شما چند بوده؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۲۳۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Fatemeh نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)masoud_sazvari نوشته شده توسط:  منم شهید بهشتی روزانه هوش قبول شدم
اما شاغل هستم توی غرب کشور نمی دونم چکار کنم کسی می تونه کمکی کنه راهه حلی هست ؟؟؟

بابت قبولیتون تبریک میگم..من سال آخر هستم
نگران نباشید..درسها معمولا طوری ارائه میشن که مجبور نیستین هر روز دانشکده باشید و روزهایی هم که هستین معمولا یه نصف روز و کمتر هست...البته باید دید این ترم دروس چطور ارائه میشن
ضمنا Goje_farangi درست میگن Wink
شهر ما که دانشگاه نداره تا بتونم شهر خودمونو بزنم خواستم برای دکترا و ... در تهران برنامه ریزی کنم که استخدامی رسمی قبول شدم و ۲ ماهه سرکارم خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم.
۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۲۰۸الگوریتم و ۲۵۸ نرم افزار شدم. فکر میکردم الگوریتم شبانه دانشگاه تهران قبول شم چون تا پارسال با ۲۴۰ هم قبول می شدن. اما با کمال ناباوری دیدم نرم افزار روزانه تبریز قبول شدم! فکر میکردم حداقل شبانه فردوسی مشهد رو قبول شم. بچه ها من الان تو شوکم. من نرم فردوسی و اصفهان و شیراز رو قبل از تبریز زدم ولی قبول نشدم. این انصافه؟ چون فکر میکردم تا قبل تبریز یکی رو قبول میشم زدم روزانه تبریز. ایکاش اصلا نمیزدم و قبول نمی شدم. حالا من یه سوال ازتون دارم:
طبق قانون چون من روزانه قبول شدم حق شرکت در کنکور را تا ۲سال ندارم. حالا اگه من امسال برم ولی سال دیگه هم شرکت کنم و جایی که میخوام قبول شم واز جای فعلیم انصراف بدم چی میشه؟ از کجا میفهمن که من پارسال روزانه قبول شدم؟میشه کاری کرد که سال بعد هم حق کنکور دادن هم داشته باشم؟ حتی اگه شده امسال نروم!
خواهشا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده، دارم دیووونه میشم.
اصلا این دانشگاه تبریز چطوره در نرم افزار؟

فک کنم بتونی بری و کنکور بدی سال بعد بع عن.ان انتقالی بری حالا دقیق نیمدونم اما تبریز خوبه بری دیگه عادت میکنی ۲

یعنی چجوری ؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟Huh من چند روزه افسردگی گرفتم دارم دق میکنم!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  اینطور که از نحوه اعمال سهمیه شاگرد اولی دستگیرم شده نتیجه میگیرم که تقریبا رتبه کاربر را به ریال محاسبه میکنند !!!! یکی مثلا با رتبه ۲۰۰۰ معماری + سهمیه شاگرد اولی (اونم از کجا از دانشگاه بووووووق ناکجااباد) میاد در کنار رتبه ۳۰۰ معماری روزانه دانشگاه اصفهان قبول میشه.

انصافتون را شکر اگر این بنده خدا شاگرد اول بود که رتبش نجومی نمی شد !!!
به اجدادم قسم رتبه ۲۰۰۰ هوش دانشگاه اصفهان آورده واسه اینکه ۴ ترم کارشناسی را از دانشگاه.... (همون ناکجااباد ) شاگرد اول شده

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۶
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser , berkeley , nazarian
ارسال: #۲۳۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Ahad.mozafari.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۲۰۸الگوریتم و ۲۵۸ نرم افزار شدم. فکر میکردم الگوریتم شبانه دانشگاه تهران قبول شم چون تا پارسال با ۲۴۰ هم قبول می شدن. اما با کمال ناباوری دیدم نرم افزار روزانه تبریز قبول شدم! فکر میکردم حداقل شبانه فردوسی مشهد رو قبول شم. بچه ها من الان تو شوکم. من نرم فردوسی و اصفهان و شیراز رو قبل از تبریز زدم ولی قبول نشدم. این انصافه؟ چون فکر میکردم تا قبل تبریز یکی رو قبول میشم زدم روزانه تبریز. ایکاش اصلا نمیزدم و قبول نمی شدم. حالا من یه سوال ازتون دارم:
طبق قانون چون من روزانه قبول شدم حق شرکت در کنکور را تا ۲سال ندارم. حالا اگه من امسال برم ولی سال دیگه هم شرکت کنم و جایی که میخوام قبول شم واز جای فعلیم انصراف بدم چی میشه؟ از کجا میفهمن که من پارسال روزانه قبول شدم؟میشه کاری کرد که سال بعد هم حق کنکور دادن هم داشته باشم؟ حتی اگه شده امسال نروم!
خواهشا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده، دارم دیووونه میشم.
اصلا این دانشگاه تبریز چطوره در نرم افزار؟
سلام دوست عزیز
شما طبق قانون سنجش سال آینده به هیچ عنوان حق شرکت در کنکور ارشد را ندارید و اگر متوجه هم نشوند و شما قبول بشید بعدش قبولی را رد می کنند.انتقالی در مقطع ارشد خیلی سخته اما سالها قبل بعضی ها موفق شدند بگیرند اصولا دانشگاههای هم سطح با انتقالی موافقت می کنند البته امسال دیدم که تاکید شده به هیچ عنوان انتقالی داده نمی شود ولی فکر نکنم قطعی باشد بستگی به پشتکار و دلایل شما دارد
من در مورد تکمیل ظرفیت اطلاع زیادی ندارم ولی از سنجش بپرسید شاید توانستید در تکمیل ظرفیت جای دیگری قبول شوید
در آخرین حالتم باید به خداوند توکل کنید بروید تبریز که دانشگاه خوبی هست و فکر کنم از خیلی از دانشگاههای شهرستانها به دانشجو اهمیت بیشتری بدهند و اگر پشتکار زیادی داشته باشید مطمئن باشید که موفق می شوید
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  اینطور که از نحوه اعمال سهمیه شاگرد اولی دستگیرم شده نتیجه میگیرم که تقریبا رتبه کاربر را به ریال محاسبه میکنند !!!! یکی مثلا با رتبه ۲۰۰۰ معماری + سهمیه شاگرد اولی (اونم از کجا از دانشگاه بووووووق ناکجااباد) میاد در کنار رتبه ۳۰۰ معماری روزانه دانشگاه اصفهان قبول میشه.

انصافتون را شکر اگر این بنده خدا شاگرد اول بود که رتبش نجومی نمی شد !!!
به اجدادم قسم رتبه ۲۰۰۰ هوش دانشگاه اصفهان آورده واسه اینکه ۴ ترم کارشناسی را از دانشگاه.... (همون ناکجااباد ) شاگرد اول شده

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
دوستان عزیز منم با ۱۹۴ خواجه نصیر روزانه قبول شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا راضی نیستم چون پارسال با ۲۲۲ شبانه امیرکبیر قبول شده و ۲۵۰ روزانه علم و صنعت من واقعا ناراضیم می خوام اعتراض کنم ولی اگه به تنهایی اعتراض کنم نتیجه ای نداره می خواستم بینم کسی حاضر هست به سازمان سنجش اعتراض کنه شاید حداقل تکمیل ظرفیت اعلام کنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , riga , **sara** , maryami , Ahad.mozafari , M.Amin.M , esi , memco
ارسال: #۲۴۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
سلام.
رتبم ۷۰۰ شده مالک اشتر هوش شبانه قبول شدم. فکر کنم خوش شانس بودم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , **sara** , maryami , elhamak , aryaeei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۳۵۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۴۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close