زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۲۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)meshkat نوشته شده توسط:  به نظرتون بین مجازی شهید بهشتی و دانشگاه آزاد (تهران)کدومشون رو انتخاب کنم؟
اگر میخوای راحت درس بخونی و درسات پاس شه برو دانشگاه آزاد.ولی اگر دنبال علم بیشتری مسلما شهید بهشتی.فقط از نظر کار با اینترنت نباید مشکل داشته باشی.بازم بستگی به شرایط خودت داره.
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ
منم شهید بهشتی روزانه هوش قبول شدم
اما شاغل هستم توی غرب کشور نمی دونم چکار کنم کسی می تونه کمکی کنه راهه حلی هست ؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , rasoul67 , fateme66 , arman405 , esi , marzieh
ارسال: #۲۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)masoud_sazvari نوشته شده توسط:  منم شهید بهشتی روزانه هوش قبول شدم
اما شاغل هستم توی غرب کشور نمی دونم چکار کنم کسی می تونه کمکی کنه راهه حلی هست ؟؟؟
خب عزیز توی شهر خودت انتخاب رشته میکردی، اگه نری تا دو سال نمیتونی کنکور بدی،انتقالی و مهمان هم در ارشد نداریم،
پس تنها راه حلت میتونه تطبیق کار با دانشگاهت باشه، از طرفی ارشد دیگه هر روز کلاس نداری، میتونی روزای خاصی بگیری
که مرخصی بگیری و در رفت و آمد باشی، ٢-٣ ترم هم بیشتر نیست، سخت نگیر

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۲
۰
ارسال: #۲۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
سلام.
فک میکردم شبانه مشهد رو حتما بیارم! Sad همکلاسی هم دارم اینجا ؟؟؟؟؟؟؟
رتبه ۴۲۸ هوش
هوش شاهرود-روزانه
به همه دوستان مانشتی که قبول شدند تبریک میگم.انشاالله همگی مقطع تحصیلی جدید رو با موفقیت پیش ببرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , alirrrrrr , arman405 , esi , maryami , EMT , انرژی مثبت , smartleopard
ارسال: #۲۱۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
[quote='موج' pid='124295' dateline='1346760078']
سلام دوستان
با اینترنت گوشی دارم انجمن رو دنبال میکنم و حتی امکان سپاس گذاشتن پای پست ها رو هم ندارم
برای همین هم به همه دوستانی که قبول شدند و قبول نشدند تبریک میگم بخاطر زحمتی که کشیدند
به esiعزیز هم یه تبریک ویژه که شبانه تبریز رو به شریف تغییر داد به نظرم میتونه این کار دوست عزیزمون انگیزه خوبی باشه برای کسایی که امسال از رتبشون راضی نیستند و به فکر سال دیگه هستند

[quote='javadyousefi' pid='123283' dateline='1346572589']

درود بر تو

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , fa_te64 , esi , fateme66 , موج , zarei1991
ارسال: #۲۱۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط esi.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با اینترنت گوشی دارم انجمن رو دنبال میکنم و حتی امکان سپاس گذاشتن پای پست ها رو هم ندارم
برای همین هم به همه دوستانی که قبول شدند و قبول نشدند تبریک میگم بخاطر زحمتی که کشیدند
به esiعزیز هم یه تبریک ویژه که شبانه تبریز رو به شریف تغییر داد به نظرم میتونه این کار دوست عزیزمون انگیزه خوبی باشه برای کسایی که امسال از رتبشون راضی نیستند و به فکر سال دیگه هستند

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)javadyousefi نوشته شده توسط:  منم ۱۴۹ نرم افزار فردوسی مشهد Sad

ولی بازم خدا رو شکر

خجالت بکش جواد جان این Sad گذاشتی حیف نیست میخوای همکلاسی به خوبی من گیر بیاری. خنده خنده Smile
خیلی خیلی بهت تبریک میگم
منم ۱۲۶ نرم افزار
اینم لینک کارنامه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با ارزوی موفیت برای سایر دوستان

سلام
تبریک موج جان
واقعا خوشحال شدم ، به هدفت رسیدی رفیق، با اینکه رشتت کامپیوتر نبود اما نشون دادی که واقعا "برای مردی که اراده داره هیچ چیز غیر ممکن نیست" ، واقعا تبریک می گم رفیق
ممنون از لطفت؛ شرمنده می کنی مارو، خدارو شکر باهم تونستیم به قولی که داده بودیم عمل کنیم البته فقط لطف خدا بود و بس
همیشه موفق باشی موج جان
با آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی مانشتی ها Smile

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , موج , hamed_k2
ارسال: #۲۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط Fatemeh.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)masoud_sazvari نوشته شده توسط:  منم شهید بهشتی روزانه هوش قبول شدم

بابت قبولیتون تبریک میگم..من سال آخر هستم
نگران نباشید..درسها معمولا طوری ارائه میشن که مجبور نیستین هر روز دانشکده باشید و روزهایی هم که هستین معمولا یه نصف روز و کمتر هست...البته باید دید این ترم دروس چطور ارائه میشن
ضمنا Goje_farangi درست میگن Wink

"خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری را بر من آشکار کن تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشایم"
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ق.ظ
RE: کسی دانشگاه مجازی فردوسی مشهد قبول شده؟
سلام دوست من من هم مجازی دانشگاه فردوسی رشته نرم افزار قبول شدم با رتبه ۲۰۲۳ البته بعد از مصاحبه که همون ارسال رزومه و مدارک بود.جواب تمامی سوالاتت رو می تونی توی سایت دانشگاه پیدا کنی.
شما که کارشناسی مجازی خوندی نظرت در رابطه با دوره ای مجازی چیه.اعتبار-آینده کاری-ادامه تحصیل در مقطع دکترا-راحتی یا سختی دروس و نمره گرفتن و شهریه و..
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , انرژی مثبت , Hamed92
ارسال: #۲۱۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
میدونم جای این سوال اینجا نسیت ولی نمیدونستم کجا بپرسمش،ازهمه دوستان قبلش عذرخواهی میکنم.
ازدوستانی کسی میدونی این فرم شماره ۱۴ واسه ثبت نام شریفو چیکارباید کرد؟دانشگاه فعلیمون باید پرش کنه؟اگه واسه ثبتنام اولیه نبریمش مشکلی پیش میاد؟من الان فارغ التحصیل شدم ولی مدرک موقتم فعلا نیومده،چندروز دیگه میاد،چیکارباید بکنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  میدونم جای این سوال اینجا نسیت ولی نمیدونستم کجا بپرسمش،ازهمه دوستان قبلش عذرخواهی میکنم.
ازدوستانی کسی میدونی این فرم شماره ۱۴ واسه ثبت نام شریفو چیکارباید کرد؟دانشگاه فعلیمون باید پرش کنه؟
اینجا بپرسید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _MAjid_
ارسال: #۲۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ق.ظ)hadihadavi نوشته شده توسط:  سلام دوست من من هم مجازی دانشگاه فردوسی رشته نرم افزار قبول شدم با رتبه ۲۰۲۳ البته بعد از مصاحبه که همون ارسال رزومه و مدارک بود.جواب تمامی سوالاتت رو می تونی توی سایت دانشگاه پیدا کنی.
شما که کارشناسی مجازی خوندی نظرت در رابطه با دوره ای مجازی چیه.اعتبار-آینده کاری-ادامه تحصیل در مقطع دکترا-راحتی یا سختی دروس و نمره گرفتن و شهریه و..

درود
خیلی خوشحالم که یک همکلاسی پیدا کردم.
تبریک میگم.
من در مجازی دانشگاه شیراز درس خوندم که خیلی خوب بود.
مدرکش معتبر هست و ...
فقط خیلی سخت میگیرند. راحت نمی تونید نمره بگیرید. باید درس خوند.
اما منم سوال راجع به دانشگاه فردوسی مشهد مجازی (نرم افزار) دارم.
اساتید، تدریس ، وام، خوابگاه، امتحانات، و... چطوری هست؟

سپاس
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)fahimehj63 نوشته شده توسط:  ۴۵۴ هوش مصنوعی - روزانه رباتیک شاهرود
دانشگاه شاهرود خوبه؟ رشته رباتیک چه طور رشته ایه؟ شاهرود در مقایسه با یزد؟
این بهتره یا هوش مصنوعی آزاد مشهد؟

سلام
تبریک میگم بهتون
راستی رباتیک را با رتبه هوش مصنوعی انتخاب کردید یا از طریق خود رباتیک؟

سلام
بهتون تبریک میگم
تا اونجایی که من میدونم و از دفترچه انتخاب رشته دیدم، دانشگاه صنعتی شاهرود رشته هوش مصنوعی رو با گرایش رباتیک ارایه نمی کنه، مگر اینکه دفترچه رو اصلاح کرده باشن، میشه بگید کد رشته قبولی شما چنده؟

با سلام
هوش مصنوعی شاهرود گرایش رباتیک نیست، ولی تو دفترچه انتخاب رشته دقیقا پایین هوش مصنوعی توی همون کد امتحانی ۱۲۷۷ نوشته بود که شاهرود ۶ نفر روزانه و ۳ نفر شبانه توی رباتیک. ما از اساتید پرسیدیم که آیا با گروه هوش مصنوعی اینا درس پاس خواهند کرد ، که در جواب گفتن که نه با گروه رباتیک در دانشکده برق. امسال اولین دوره بود که رباتیک ارشد گرفت. و اساتید خوبی هم داره (مثلا دکتر فاتح که پرفسور هستند و پارسال واسشون مراسم تبریک و تجلیل گرفتن که از طرف انجمن IEEE براشون تبریک نامه اومده بود که پر استناد ترین مقاله علمی را ایشون ارائه داده بودند، لینک خبرش هنوز توی سایت دانشگاه در قسمت مربوط به دانشکده برق قرار داره و پاک نشده)

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: smartleopard
ارسال: #۲۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ق.ظ)hadihadavi نوشته شده توسط:  سلام دوست من من هم مجازی دانشگاه فردوسی رشته نرم افزار قبول شدم با رتبه ۲۰۲۳ البته بعد از مصاحبه که همون ارسال رزومه و مدارک بود.جواب تمامی سوالاتت رو می تونی توی سایت دانشگاه پیدا کنی.
در این سایت شاید بتونید جواب بعضی از سؤالاتونو بگیرید.

۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Layla , Hamed92
ارسال: #۲۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
سلام
منم با رتبه ۵۰۴ هوش مصنوعی , شبانه سمنان قبول شدم . راضیم به رضای او
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , inteligentium , **sara** , انرژی مثبت , esi , Pakzad , elhamak
ارسال: #۲۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
فولادشهر ۲ ساله که اومده خود دانشگاه ۵ سال تاسیس شده .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۷۵۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۹۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close