زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر معدل را چند صدم کم یا زیاد وارد کنیم، محروم از ثبت نام می شویم؟

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اگر معدل را چند صدم کم یا زیاد وارد کنیم، محروم از ثبت نام می شویم؟
سلام.
میخواستم از دوستان ببینم کسی هست بدونه که در صورتی که معدل چند صدم جابه جا(کم یا زیاد) وارد شده باشه در حال حاضر باید چه کار کرد؟ آیا دانشجو اخراج می شود؟

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
اگر معدل را چند صدم کم یا زیاد وارد کنیم؟
گفته بودن که عواقب داره!! ولی تا اونجایی که میدونم اگه خیلی زیاد وارد کرده باشی در حد ۱نمره و اینا احتمالا اخراج(البته یه نمونه یکی از دوستام توی دوره کارشناسی بود که اول گفتن اخراجت میکنیم بعدش اومدن دورش رو از روزانه کردن شبانه)
ولی اگه کم باشه فک نکنم کاریت داشته باشن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: اگر معدل را چند صدم کم یا زیاد وارد کنیم؟
منم زمانی که خوابگاه بودم یکی از دوستام گفت که، .یکی از آشناهاشون مثل اینکه این مشکل رو داشته یه ترم عقب انداختنش.
صحت ماجرا دیگه بر گردن خودش.
خودت پیگیر شو از سازمان سنجش
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن ۱۵/۱۴ و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم ۱۵/۰۳ صدم بود. یعنی ۱۱ صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. ۱۱ صدم زیاده یا کم؟البته معدل کارشناسیم ۱۵/۱۳ هستش

۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن ۱۵/۱۴ و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم ۱۵/۰۳ صدم بود. یعنی ۱۱ صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. ۱۱ صدم زیاده یا کم؟

دقیقتر بگو؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن ۱۵/۱۴ و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم ۱۵/۰۳ صدم بود. یعنی ۱۱ صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. ۱۱ صدم زیاده یا کم؟

برو خوش باش . هیچ خبری نیست ، برای رتبه های خیلی خوب هیچ مسئله ای نداره . من در این باره با معاون آموزشی یکی از دانشگاه صحبت کردم ، میگفت یکی معدلش رو ۵۰ صدم بالاتر وارد کرده بود ، ما نامه دادیم سنجش ، گفتن چون رتبه اش خیلی خوب بوده و این حرفا مسئله ای نداره .
در واقع ۱۱ صدم شما توی رتبه تاثیر خاصی نداره ، اگه هم داشته باشه بعیده دانشگاه رو تغییر بده برای همین زیاد مهم نیست اما ۱ نمره یا بیشتر مسئله اش فرق داره .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser , آرتا
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  برو خوش باش . هیچ خبری نیست ، برای رتبه های خیلی خوب هیچ مسئله ای نداره . من در این باره با معاون آموزشی یکی از دانشگاه صحبت کردم ، میگفت یکی معدلش رو ۵۰ صدم بالاتر وارد کرده بود ، ما نامه دادیم سنجش ، گفتن چون رتبه اش خیلی خوب بوده و این حرفا مسئله ای نداره .
در واقع ۱۱ صدم شما توی رتبه تاثیر خاصی نداره ، اگه هم داشته باشه بعیده دانشگاه رو تغییر بده برای همین زیاد مهم نیست اما ۱ نمره یا بیشتر مسئله اش فرق داره .
آقا مسعود خیلی ممنون. راستش جواب رو نمیدن، هزار تا فکر جورواجور کردم. دو سه بار هم کارنامه مو نگاه کردم.

۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  آقا مسعود خیلی ممنون. راستش جواب رو نمیدن، هزار تا فکر جورواجور کردم. دو سه بار هم کارنامه مو نگاه کردم.

این استرس همگانی هست . منم مدام کارنامه ام و فرم انتخاب رشته ام رو نگاه میکنم . نگران نباش شما تلاشت رو کردی بسپارش به خدا ، قبلا ه صحبتش رو کرده بودیم ف شما انشا الله امیرکبیری

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin
۷۸ رو وارد کردم ۸۷ اشتباهی.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin
جدی؟ چه حسن تصادفی. خیلی ممنون از شما. البته اشتباه از من نیود، از سیستم انتخاب واحد دانشگاه بود. مرسی

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin

پاسخ این سوال با شما :Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۷۸ - ۸۷ =۱۱ !!!!!!!!!!!
اگه کسی تونست اثباتش کنه!!!IdeaIdeaSmileHuh

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , آرتا
ارسال: #۱۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin

پاسخ این سوال با شما :Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۷۸ - ۸۷ =۱۱ !!!!!!!!!!!
اگه کسی تونست اثباتش کنه!!!IdeaIdeaSmileHuh

تازه دقیقا هم حساب شده Big Grin

شاید منظورشون ۸۸ و ۷۷ بوده
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از ۱ ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
البته مشکلش فکر کنم ۱۰ درصد بود، سنجش گفته بود که با این اختلاف تفاوتی تویه رتبه ایجاد نمی کنه و نامه اصلاحیشو فرستادن به دانشگاه تبریز.
من فکر کنم اگه کم باشه مثلا تا ۱۰و۲۰ درصد مشکلی نداره ولی به اختلافای زیاد گیر میده.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از ۱ ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
البته مشکلش فکر کنم ۱۰ درصد بود، سنجش گفته بود که با این اختلاف تفاوتی تویه رتبه ایجاد نمی کنه و نامه اصلاحیشو فرستادن به دانشگاه تبریز.
من فکر کنم اگه کم باشه مثلا تا ۱۰و۲۰ درصد مشکلی نداره ولی به اختلافای زیاد گیر میده.
پس چطور به خانم بچه مثبت گیرندادن؟ تازه من میگم مشکل از سیستم انتخاب واحد(گلستان) بود. اونموقع این معدلو نوشته بودن. وگرنه برای من فرقی نمی کرد. اگه معدلو تاثیر بدن فکر نکنم رتبه زیاد جابه جا بشه. شاید یکی دو نفر. دوست شما چقدر اشتباه معدلشو اشتباه نوشته بود؟

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از ۱ ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
پس چطور به خانم بچه مثبت گیرندادن؟ تازه من میگم مشکل از سیستم انتخاب واحد(گلستان) بود. اونموقع این معدلو نوشته بودن. وگرنه برای من فرقی نمی کرد. اگه معدلو تاثیر بدن فکر نکنم رتبه زیاد جابه جا بشه. شاید یکی دو نفر. دوست شما چقدر اشتباه معدلشو اشتباه نوشته بود؟
فکر کنم ۱۲ درصد بود، کارشناسی هم دانشگاه اصفهان خونده بود و ارشد تبریز ۹۰ قبول شده

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۹۱۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۲ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۹ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close