زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۲۸۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
سلام
من دانلود کردم ویس رو اما نمیخونه سیستمم، با چی می تونم بازشون کنم؟

Heart
lighting
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ق.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی‌ هست عضو پارسه باشه بتونه os حقیقت رو واسه من بخره؟
من کتابایی که میخواستم رو از نمایندگی تهران پارسه خریدم . اونجا تک میفروشن .
آدرسش رو لطف میکنی بگی.
تهران، توانیر، خیابان نظامی گنجوی، تقاطع چهل شاهد، نبش رستگاران، پلاک ۱۲
تلفن تماس:٨٤٣٨٨

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۲۸۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
ماشالله به خودم که از ۶صبح پا شدمBig Grin درس خوندم...خیلی حال میده تا ظهر ۶ساعت درس بخونیShy
توصیه میکنم سحر خیز باشین تا کام روا باشین

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , آرتا , pita
ارسال: #۲۸۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  تهران، توانیر، خیابان نظامی گنجوی، تقاطع چهل شاهد، نبش رستگاران، پلاک ۱۲

سلام ممنون از لطفت دوست عزیز. این آدرس کتاب ساختمان داده طورانی رو هم تک میفروشه ؟؟؟

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  تهران، توانیر، خیابان نظامی گنجوی، تقاطع چهل شاهد، نبش رستگاران، پلاک ۱۲

سلام ممنون از لطفت دوست عزیز. این آدرس کتاب ساختمان داده طورانی رو هم تک میفروشه ؟؟؟

سلام . خواهش میکنم . بله . این ادرس نمایندگی تهران پارسه هست که من کتابایی رو که میخواستم ازشون خریدم .
من زبان ، سیستم عامل و شبکه رو گرفتم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط sara_sb92.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
امیدوارم که همگی به اهدافی که در ذهن دارید برسید که قطعا هم همین میشه .
من تو تابستون درو س زیر رو خوندم البته من از اوایل مرداد شروع به خوندن کردم . به نظرتون چطور بوده ؟
اولین کتابی رو که شروع کردم ریاضیات گسسته بود به چند دلیل
اول این که ریاضیم در سطح صفر بود .
دوم اینکه تو رشته ما در هر درسی که داریم یه زمینه ای از ریاضیات گسسته رو میبینیم به هر نحوی ریاضیات گسسته تو دروس ما نقش داره به خصوص در دورس مثل (ساختمان داده ، الگوریتم، نظریه زبان ، مدار منطقی ) پس ریاضیات گسسته رو به عنوان یه درس کلیدی تو رشته خودم میدونستم .
۱-ریاضیات گسسته گریمالدی سه تا جلدشو با حل اکثر تمریانت این درس خوندم
۲- معماری کامپیوتر رو هم من پترسون که ویرایش جدیدش واسه انتشارات "نص" بود خوندم . کتاب کاملیه.
۳- کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن رو خیلی خیلی خوب خوندم اذیت شدم ولی واقعا ارزششو داشت .
۴- من درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو تو ۲۰ روز مانده به مهر تو برنامم گذاشتمم که آخر تابستون از خودم راض باشم
من درس ساختمان داده ها رو زمان کاردانی خونده بودم و بیشتر فرمول ها از ذهنم رفته بود به خاطر اینکه با یه پایه خوب بتونم این دروس رو شروع کنم . کتاب ساختمان داده ها دکتر شیر افکن رو کامل خوندم که خیلی خوب بود مختصر و مفید .الان هم کتاب طراحی الگوریتم clrs رو شروع کردم .که یه کتاب فوق العاده است .ولی تو این دو ماه گسسته رو هر روز اگر شده یه بندشو با تعدادی از تمریناتش خوندم .
به امید موفقیت همه ی ما مانشتی ها توی کنکور ۹۲
یا خدا، دمت گرم خوب خوندی من که هنوز تازه کتاب پایگاه رو برداشتم و می خوام شروع کنم.
پس با این حساب من ...........

سلام. منم تا الان در هم خوندم. الان رسما تازه شروع کردم. نگران نباش. تلاش کن. توکل داشته باش.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
امیدوارم که همگی به اهدافی که در ذهن دارید برسید که قطعا هم همین میشه .
من تو تابستون درو س زیر رو خوندم البته من از اوایل مرداد شروع به خوندن کردم . به نظرتون چطور بوده ؟
اولین کتابی رو که شروع کردم ریاضیات گسسته بود به چند دلیل
اول این که ریاضیم در سطح صفر بود .
دوم اینکه تو رشته ما در هر درسی که داریم یه زمینه ای از ریاضیات گسسته رو میبینیم به هر نحوی ریاضیات گسسته تو دروس ما نقش داره به خصوص در دورس مثل (ساختمان داده ، الگوریتم، نظریه زبان ، مدار منطقی ) پس ریاضیات گسسته رو به عنوان یه درس کلیدی تو رشته خودم میدونستم .
۱-ریاضیات گسسته گریمالدی سه تا جلدشو با حل اکثر تمریانت این درس خوندم
۲- معماری کامپیوتر رو هم من پترسون که ویرایش جدیدش واسه انتشارات "نص" بود خوندم . کتاب کاملیه.
۳- کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن رو خیلی خیلی خوب خوندم اذیت شدم ولی واقعا ارزششو داشت .
۴- من درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو تو ۲۰ روز مانده به مهر تو برنامم گذاشتمم که آخر تابستون از خودم راض باشم
من درس ساختمان داده ها رو زمان کاردانی خونده بودم و بیشتر فرمول ها از ذهنم رفته بود به خاطر اینکه با یه پایه خوب بتونم این دروس رو شروع کنم . کتاب ساختمان داده ها دکتر شیر افکن رو کامل خوندم که خیلی خوب بود مختصر و مفید .الان هم کتاب طراحی الگوریتم clrs رو شروع کردم .که یه کتاب فوق العاده است .ولی تو این دو ماه گسسته رو هر روز اگر شده یه بندشو با تعدادی از تمریناتش خوندم .
به امید موفقیت همه ی ما مانشتی ها توی کنکور ۹۲

سلام. بابا دمت گرم. موفق باشی. همین طور ادامه بده.
به امید موفقیت همه کسانی که تلاش می کنن.AngelBlushCool

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahRad
ارسال: #۲۹۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  یه سوال کتاب آمار پارسه خوندنش حدودا چطور زمان میخواد ؟!!

یعنی هیچکی نبود اینجا که آمار پارسه بخونه؟!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۹۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
من همین الان از مسافرت رسیدم!!! قرار بود شنبه دیگه رسیده باشیم اما الان اومدیم! توی مسافرت دسته جمعی هم که نمیشه بگی من می خوام برگردم! یا بدتر بگی درس دارم!!!!!! خلاصه از چهارشنبه تا حالا هیچ!!
یه خبر بد هم بهم رسیده که جمعه ها دیگه کتابخانه های ملی کل کشور باز نیست! واقعا نمی دونم جمعه ها رو چی کار کنم؟ اصلا توی خونه نمی تونم درس بخونم!
کسی هست که از کتابخونه ملی شهر های دیگه هم خبر داشته باشه؟ همه جا همین طوره؟

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۲۹۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  یعنی هیچکی نبود اینجا که آمار پارسه بخونه؟!!

سلام من ترم قبل آمار داشتم .
همین کتاب پارسه رو خوندم تا آخر بحث توزیع ها که یه بخش فوق العاده مهم واسه کنکور حساب می شه و اکثر سوال ها از همین ۵ بخش اول تو کنکور میاد . واسه من این بخش حدود ۵ روز طول کشید .
البته اینم بگم اگه پایه شمارش خوبی داشته باشی مخصوصا ترکیب ها خیلی راحت می تونی بخونیش و فکر نمی کنم ابهامی داشته باشی .

به قول خودتون

من شب و روز درس میخونم تا پشت کنکور نمونمRolleyes

موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
من آمار پارسه رو دارم میخونم و تازه بخش یک هستم...گول ظاهر حجیم بودن کتاب رو نخورید و اصلا نترسید....فقط تو این کتاب سوال زیاد حل شده....مطالب هم کاملا روونه...همین...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , *farnaz*
ارسال: #۲۹۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  یه سوال کتاب آمار پارسه خوندنش حدودا چطور زمان میخواد ؟!!

یعنی هیچکی نبود اینجا که آمار پارسه بخونه؟!!

من دارم میخونمش تازه فصل اول رو دارم تموم میکنم . در کل وقت گیر هست اما ارزششو داره. چون هر کسی که رتبه خوب آورده اینو معرفی میکنه . درضمن ظاهر کتابش هم خیلی شیک و جذاب هست یعنی از خوندنش خسته نمیشی . توصیه میکنم اگه شروع نکردی حتمن شروع کن چون بعد که دیرتر شد شیطونه میگه بی خیال شی . دقیق نمیدونم چقد وقت میخواد ولی در کل شاید یک ماه یا بیشتر باهاش درگیر باشی.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۲۹۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ق.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی‌ هست عضو پارسه باشه بتونه os حقیقت رو واسه من بخره؟
من کتابایی که میخواستم رو از نمایندگی تهران پارسه خریدم . اونجا تک میفروشن .
آدرسش رو لطف میکنی بگی.
تهران، توانیر، خیابان نظامی گنجوی، تقاطع چهل شاهد، نبش رستگاران، پلاک ۱۲

منم همون جا رفتم ۲-۳روز پیش گفت فقط توی پکیج میفروشن،اول تابستون خودم آمارو خرید بودم اما گفتن دیگه تک فروشی ندران.
گفتم شاید نمایندگی‌ دیگه‌ای باشهSmile
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط younes.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  منم همون جا رفتم ۲-۳روز پیش گفت فقط توی پکیج میفروشن،اول تابستون خودم آمارو خرید بودم اما گفتن دیگه تک فروشی ندران.
گفتم شاید نمایندگی‌ دیگه‌ای باشهSmile

یعنی الان دیگه باید قید سیستم عامل حقیقتو با ساختمان طورانی بزنم.Huh میدونین قیمت پکیج کاملش چنده ؟

۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من همین الان از مسافرت رسیدم!!! قرار بود شنبه دیگه رسیده باشیم اما الان اومدیم! توی مسافرت دسته جمعی هم که نمیشه بگی من می خوام برگردم! یا بدتر بگی درس دارم!!!!!! خلاصه از چهارشنبه تا حالا هیچ!!
یه خبر بد هم بهم رسیده که جمعه ها دیگه کتابخانه های ملی کل کشور باز نیست! واقعا نمی دونم جمعه ها رو چی کار کنم؟ اصلا توی خونه نمی تونم درس بخونم!
کسی هست که از کتابخونه ملی شهر های دیگه هم خبر داشته باشه؟ همه جا همین طوره؟
سلام
مسافرت خوش گذشتهههههههههههه........ من خودم که مسافرت میرم اصلا بهم خوش نمیگذره وقتی کنکور دارم یا امتحانBig Grin
کتاب خونه های ملی کشور منظورتون کتابخونه عمومی هاست؟عمومی ها که جمعه بسته است....
کتابخونه ملی تهران رو نمیدونم...ولی پارک شهر شنیدم بازه و بچه ها میرن میخوننShy

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام من ترم قبل آمار داشتم .
همین کتاب پارسه رو خوندم تا آخر بحث توزیع ها که یه بخش فوق العاده مهم واسه کنکور حساب می شه و اکثر سوال ها از همین ۵ بخش اول تو کنکور میاد . واسه من این بخش حدود ۵ روز طول کشید .
البته اینم بگم اگه پایه شمارش خوبی داشته باشی مخصوصا ترکیب ها خیلی راحت می تونی بخونیش و فکر نمی کنم ابهامی داشته باشی .

من آمار زمان دانشگاه ۲ سال پیش پاس کردم با هزار زور!!(البته از نوع پیام نور) الان هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم فصل اول کمی مونده ازش اما وجدانی کتاب خوبیه ! شمارش و ترکیب عالی فهمیدم از قدیم الیام باهاش کلنجار میرفتم متوجه اش نمیشدم Big Grin

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  من دارم میخونمش تازه فصل اول رو دارم تموم میکنم . در کل وقت گیر هست اما ارزششو داره. چون هر کسی که رتبه خوب آورده اینو معرفی میکنه . درضمن ظاهر کتابش هم خیلی شیک و جذاب هست یعنی از خوندنش خسته نمیشی . توصیه میکنم اگه شروع نکردی حتمن شروع کن چون بعد که دیرتر شد شیطونه میگه بی خیال شی . دقیق نمیدونم چقد وقت میخواد ولی در کل شاید یک ماه یا بیشتر باهاش درگیر باشی.

پس هم زمان شروع کردیمBig Grin
آخه چون ریاضی مهندسی هم دارم میخونم این دو کتاب با هم هزار و خرده ای صفحه میشه!! اما ریاضی مبحثی اولویت گذاشتم .
پیش خودم گفتم اگر آمار شبی ۲۵ صفحه بخونم خونه پر یک ماهه میتونم تمومش کنم! یعنی امکانش هست Huh

یه موضوع دیگه!! نمیدونم چرا مرتب برنامه مطالعه ام عوض میکنم / دارم به این فکر میکنم تا اخر شهریور چند درس بگیرم تا اخر بخونم یا اینکه همین طور همه رو با هم همزمان پیش ببرم Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۶۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close