زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل حقیقت رو نخونید!!!

ارسال: #۳۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: سیستم عامل حقیقت رو نخونید!!!
سلام آقای موج.خسته نباشید.خداقوت...
دیگه باید کم کم عازم تهران بشید انشاالله.
انشاالله هر جا که هستید موفق وشادباشید.
درمورد موضوع این تاپیکتون هرچند من عاشق این کتابم اما واقعیت اینه که حق باشماست،حتی منی که توی این درس خیلی ادعا داشتم بازم از پس ۳تاسوالش بیشتر بر نیومدم واونم فدای ریاضیات کردم وباعث شد فقط گسسته و۲تا محاسبات بزنم ووقت کم بیارم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , shobair87
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط eris229.)
{از من که گذشت شاید دیگران از نتایج بحث بهره ببرند}
من برای سیستم فقط کتاب دکتر حقیقت رو خوندم. متاسفانه نتونستم به سوالات پاسخ درست بدم ،غیر از یکی که تکراری بود.
پس به نظر میاد اگر من یه کتاب خلاصه (کم حجم ترین کتاب کنکور موجود) + سوالات سیستم عامل سال های قبل رو میخوندم هم نتیجه همین میشد. من هم خیلی دوست دارم بدونم که اشتباه کردم این همه وقت و انرژی اختصاص دادم یا نه (راستش خودم بعد کنکور خیلی حس بدی داشتم که کتاب به این کاملی رو خوندم اما یک سوال......)

آیا فرقی نمیکنه چه کتابی مطالعه بشه؟ سوالات دو حالت دارند؟؟ یا سر جلسه قابل حل هستند یا اصلا قابل حل نیستند، اگر کسی بتونه با خوندن کتاب حقیقت به یک سوال پاسخ درست بده هر کتاب دیگه ای رو هم خونده بود میتونست به این سوال پاسخ درست بده
؟اینجور که من از بحث دوستان فهمیدم موضوع فقط زمانه زمانی که صرف مطالعه درس سیستم میکنید

در مجموع (با اینکه در مورد خودم هنوز نمیدونم اشتباه کردم یا نه) اما به کسانی که هنوز شروع به خوندن نکردن توصیه میکنم حرف آقای موج رو گوش کنن
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  وقت روی سیستم عامل حقیقت نذارن

اما به دانشجویانی که تازه قراره این درس رو پاس کنن: مطالعه این کتاب رو از دست ندید، بخاطر نثر روان و زیبا کتاب غیر از سیستم عامل احتمالا به مباحث دیگری مثل فلسفه و جامعه شناسی هم علاقه مند خواهید شدRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: nejatezamin , موج , m@hboobe , هاتف
ارسال: #۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ
ممنون بله فکر میکنم مشکل تک درس خوندنم باعث استرسم شده من سیستم عامل چون دوست دارم و ضریب بالایی داره انتخاب کردم متوسط چند ساعت خوندن خوبه چقد برای هر درس وقت بزارم تا تموم بشه؟
ارسال: #۳۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط milad.fashi@gmail.com.)
سیستم عامل حقیقت رو حتما بخونید
کتاب دکتر حقیقت کتاب os میگم خیلی خوبه و زحمت زیادی برای نوشتنش کشیده شده.من در حال حاظر سه فصل اول این کتاب یعنی ۱۷۸ صفحه از اون رو خوندم.کتاب استالینگز رو هم دارم ولی این برای کنکوز بهتر از اونه.دکتر حقیقت با مهندس مقسمی در درس سیستم عامل اصلا قابل قیاس نیست و دست دکتر درد نکنه که کتاب خوبی رو نوشته و اگر بعضی جاها رو فقط اشاره کرده و مفصل نگفته به خاطر اینه که هویجوریش کتابش ۵۰۰ صفحه است و از قالب کنکور خارج میشه.به هر حال دستش درد نکنه من که حوصله ندارم کتاب استادایی مثل تنن بام و استالینگز و سیلبر شتس رو برای یه درس مطالعه کنم که سابقه طراحی سوال خوبی هم نداره.سال ۸۷ همه تست های os به نوعی اشتباه بود و سال ۹۱ هم مه انقدر سخت بود داد همه در اومده بود.کتاب استاد مقسمی پر از اشتباه . برای مثال Lottery scheduling رو ایشون یه زمانبند انحصاری None preemptive میدونه در صورتی که این زمانبند غیر انحصاری است و انحصاری بودن آن هم مضحک است و هم ارزش اون رو پایین میاره.با کمی مطاله و فکر میدونید که چی میگم.اگه قراره انحصاری باشه مگه خودمون رو مسخره کردیم که بلیط های بخت آزمایی به فرایند ها بدهیم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ttiiko , ali ghaemi , هاتف
ارسال: #۳۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
من در دوران کارشناسی استالینگز رو خوندم.و اون موقه هم این جزء درسایی بود که خوب فهمیدمش.
به نظرم کتاب حقیقت خیلی زیبا مطالب رو گفته و به اون اندازه که دوستان میگن سنگین نیست.بیشتر کتاب تست و حل تسته.من هر جا یه سوال برام پیش میاد حتما چند خط بعد به جواب سوالم میرسم..ولی حیف که اگه سیستم عامل رو کامل بفهمیم ولی سوالات سخت باشن دیگه باید درود بفرستیم به روح طراح سوال.
ولی نمیشه ریسک کرد . چون دو سال قبل سوالا سخت بودن خیلی ها با این فکر که امسال هم سوالات سخت هستن این درس رو کنار میزارن پس ممکنه طراح سوال بر اساس این فکر امسال سوالارو ساده بده.ولی اصلا این ریسک رو نکنین که درس رو حذف کنین و بعد افسوس بخورید.کلا باید یه تعادل باشه تو درسا اگه سیستم عامل ساده باشه حتما درس دیگه ای سوالاتش سخته پس راهی نیست جز خوندن همه دروس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: milad.fashi@gmail.com
ارسال: #۳۶
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
با احترام به مدیر کل سایت Fardad-A ، من کسی نیستم اما به هر حال میخواستم نظرمو بگم :
کسی که استادای خوب داره سیستم براش شیرینه
کسی که کتب خوب رو قبلا وقت کرده بخونه بازم سیستم براش شیرینه
اما کسی که وقتش کمه فقط کتبی که سریع تر اونو به جواب برسونن شیرینه
من خودم کتاب minix یا همون سیستم عامل ترجمه ی آقای حقیقت رو دارم امّا بیشتر گیجم کرد. کمی هم قدیمی هست.
نکات تستی خاصی توش وجود نداره به اون صورت .
هادی یوسفی آدم منظمی هست.
درسته که سیلبر شاتز و استالمن و غیره یلی بودن یه زمانی واسه خودشون
اما الان دوره دوره ی کتب کنکوره
بهترین کتاب مرجع سیستم که از خیلی ها شنیدم استالینگز هست.
واسه تست هم پوران خوبه(طیبی موسوی)+پارسه البته به گفته ی بیشتر دوستان ارشد بنده.
چند تا از دوستان هم در مورد مقسمی می گفتن خیلی ساده درس داده.
دوست دیگری که دانشگاه دولتی اصفهان قبول شده بود البته IT ، اون هم بین مقسمی و طیبی می گفت موسوی طیبی پوران بهتره.
==
نظر آخر خودم اینه که تنها کتاب کنکور واسه سیستم عامل همون طیبی موسوی هست و فقط هر جا دوستان مشکل درسی داشتن بیان توی همین سایت مانشت از دوستان ارشد بپرسن .
فکر من اینه که این بهترین راه هست در کنار راهنمایی همه ی اراشد گل سایت manesht
==
با آرزوی سلامتی برای همه ی دوستان.
هدف باید رضایت خدا باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010
ارسال: #۳۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
RE: سیستم عامل حقیقت رو حتما بخونید
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  کتاب استاد مقسمی پر از اشتباه . برای مثال Lottery scheduling رو ایشون یه زمانبند انحصاری None preemptive میدونه در صورتی که این زمانبند غیر انحصاری است و انحصاری بودن آن هم مزحک است و هم ارزش اون رو پایین میاره.با کمی مطاله و فکر میدونید که چی میگم.اگه قراره انحصاری باشه مگه خودمون رو مسخره کردیم که بلیط های بخت آزمایی به فرایند ها بدهیم!!!
زمانبندی لاتری، هم می تونه به صورت انحصاری و هم غیرانحصاری باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط teacherpc.)
سلام
یه نفر براساس تجربیات خودش یه حرفی میزنه همه هم سپاس میزارن
بنظرم وقتی پای قضاوت شخصی هست بهتره عادلانه قضاوت کنیم
من خودم کتاب پارسه و مقسمی و کتاب موسوی رو در کنار هم خوندم و با کتب مرجع ارتباط نزدیکی داشتم
اما نقد منصفانه
کتب مرجع سه تاست
کتاب تننباوم-استالینگ -سلبرشاتس
سیلبرشاتس زیاد حرفی برا گفتن نداره فقط تمریناتش چندتایی بدردبخوره
استالینگ و تننباوم مهمترین مراجع هستن بطوری که تمرینات این دو مرجع بارها تست بوده
اما ترجمه های کتب ترجمه دکتر پدرام که خیلی مطرح هستند از کتاب استالینگ و ترجمه کتاب تننباوم از دکتر حقیقت که اونم در جای خودش بی نظیره
کتب تستی که بیتشر هست کتاب پوران هست که دوتا هست یکیش مولفش موسوی هست که تستهای مهم و مشکل رو فقط گفته کدوم گزینه و تشریحی حل نکرده اما چون دوستان کتابهای پوران رو میخرن فکر میکنن اونم خوبه که اینطور نیست ! نمونش کتاب نظریه پوران!
کتاب مدرسان شریف که اونم ... (مراجعه به تاپیکهای قبلیم از بس غیبت کردم خسته شدم)
خوندن کتاب مرجع کار غلطیه ولی شما باخوندن کتاب خوب حقیقت میتونین به نکات سه تا مرجع دسترسی پیدا کنین
اما اگه بخواهین کامل بشین باید تمرینات دوتامرجع اصلی رو هم حل کنین
من سیستم حقیقت رو در کنار مقسمی خوندم مقسمی بیان روانی داره ولی زیاد سیستم عامل تخصصش نیست واسه همین تو قسمت تستهای همروندی متوجه نقص کتابش و فهمش میشی
اما کتاب پارسه هم مرجع هست هم کامل
تمام تستهای کنکوری رو با پاسخ اورده من بعضی تستهای مقسمی که حل کرده و پارسه رو باهم مقایشه میکردم جواب پارسه معقولتر بود ولی مقسمی بیان ساده تری داره در کل اگه یکی پارسه رو خوب بخونه هم سیستم میفهمه هم تستها
تو این چندسال تستها مشکلتر بوده من شنیدم استادی که نظریه درس میداده اومده سیستم طراحی کرده از این کارهای عجیب سازمان سنجش همیشه همه رنج بردن از این ضعف مدیریت هاشون
درکل کتاب پارسه در بین کتب کنکوری الان بهترین هست
سیستم عامل درس سنگینیه خصوصن در قسمت همروندی به جرات کاملترین کتاب تو کتب کنکور کتاب پارسه هست هرچند چند تا مساله همروندی مهم بخاطر زیادشدن حجم کتاب حذف شده (ولی تو تستها باتشریح کامل کل تستهای کنکور ااین عیب برطرف شده)
تنها عیب دیگه که میمونه حجم زیاده کتابه اونم بخاطر تستهاست که خوب تشریح کرده بعدشم گفتین خلاصه نویسی
این کتاب خودش خلاصه هست !
یادمون باشه شکستهای خودمون رو به گردن مولف نندازیم حداقل کتاب رو بازکنین بعد نقد کنین بله حجمش زیاده
شما کتاب ریاضی مهندسی استاد کریمی رو ببینی چی میگی الان شده ۲ جلده ولی هرکی بخونه ردخورنداره جواب بده!
اصلن تقصیر کیه ما کامپیوتری ها بیحال بار ارودن طرف رشته برق واسه یه کتاب فلان صفحه کتاب میخونه ما تا شد ۱۵۰ ص میگیم وو که میخونه کتاب باید خلاصه باشه جمع و جور که زود بیاد تو ذهن (واسه همینه تو کامپیوتر هیچ وقت کسی تو ایران به جایی نمیریسه به کسی برنخوره )
اگه زیاد حال ندارین جزوه حقیقت رو دانلود کنین ولی خواهشن منصف باشین
منم ادعایی ندارم ولی تو سیستم عامل هرکی فکر میکنه میتونم با دلیل هرکتابی رو خواست نقد کنم براش
همین بیحالی ماست که یکی پیدا شده همه کتابها رو ترجمه کرده پرغلط همه استادای دانشگاه کتابهای ترجمش رو معرفی میکنن
طرف دکتر دانشگاه شیرازه من ویسش رو گوش میدم میگه برین کتاب ترجمه فلانی رو بخرین! که همه میدونن خودش ترجمه نکرده اینجا باید فاتحه علم کامپیوتر خونده بشه!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7
ارسال: #۳۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط milad.fashi@gmail.com.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)MehdizadeMilad نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  کتاب استاد مقسمی پر از اشتباه . برای مثال Lottery scheduling رو ایشون یه زمانبند انحصاری None preemptive میدونه در صورتی که این زمانبند غیر انحصاری است و انحصاری بودن آن هم مضحک است و هم ارزش اون رو پایین میاره.با کمی مطاله و فکر میدونید که چی میگم.اگه قراره انحصاری باشه مگه خودمون رو مسخره کردیم که بلیط های بخت آزمایی به فرایند ها بدهیم!!!
زمانبندی لاتری، هم می تونه به صورت انحصاری و هم غیرانحصاری باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
البته من لینک شما رو خوندم.منظور شما این خط از این لینکه "Lottery scheduling can be preemptive or non-preemptive"ولی به نظر دکتر حقیقت پیاده سازی این الگوریتم به صورت غیر انحصاری (Preemptive) کار درست تریه.درضمن در کتاب "ویلیام استالیگز" من این الگوریتم رو ندیدم.در کتاب تنن باوم Operating Systems Design and Implementation سال نشر January 04, 2006 این الگوریتم وجود داره.و کتاب حقیقت دقیقاً این قسمت رو ترجمه کرده ولی پرفسور تنن باوم فقط یک نویسنده نیست بلکه طراح سیستم عامل Minix و پیاده ساز سیستم عامله.و این الگوریتم رو در قسمت ۲/۴/۳ با عنوان Scheduling in Interactive Systems بیان کرده.کلمه Interactive یا محاوره ای یعنی اینکه حتماً الگوریتم های زمانبندی این بخش باید قابل پس گرفتن باشند و احتمال داشتن قحطی در آنها نزدیک به صفر باشد.حقیقت در صفحه ۱۲۸ کتاب پارسه این نکته رو اضافه کرده و گفته که این الگوریتم غیر انحصاری مبتنی بر کوانتوم است(به همین دلیل مناسب سیستم های تعاملی است).ولی آقای مقسمی اشتباه کتابش اینه که فقط این الگوریتم رو انحصاری دونسته!!! و توضیح کاملی نداده.و حتی قابل اثباته که پیاده سازی انحصاری این الگوریتم به ضرر سیستمه.هدف از طراجی این الگوریتم این است که علاوه بر اینکه پیاده سازی آن ساده باشد فرایندها هم دچار قحطی نشوند.از طرف دیگر با وجود ۵۰ قرعه کشی در هر ثانیه(هر ۲۰ میلی ثانیه یک قرعه کشی انجام میشود و هر برنده ۲۰ میلی ثانیه از زمان CPU را به عنوان جایزه دریافت میکند) عملاً نمیتوان فرض بدشانسی را در نظر گرفت.پس عملاً فرآیندها به خاطر بدشانسی دچار قحطی نمیشوند.و حتی فرآیند های مسدودی(فرآیند کلاینت که یک پیغام برای فرآیند سرور فرستاده و به خواب رفته) که منتظر نتیجه اجرای یک فرآیند(سرور) هستند با استفاده از روش تبادل بلیت میتوانند از سهم CPU خود به طور غیر مستقیم بهره ببرند و زودتر بیدار شوند.پس سربار این الگوریتم که زیاد هم نیست تولید اعداد تصادفی است.و ما از این سربار برای مزیت "نداشتن قحطی" صرف نظر میکنیم.(Tradeoff or compromise between starvation and overhead).ولی به نظر شما اینکه این سربار رو داشته باشیم (سربار تولید اعداد تصادفی و توزیع مجدد بلیت) و الگوریتم رو هم به صورت None Preemptive یا "غیر قابل پس گرفتن" پیاده سازی کنیم کار درستیه؟ چون هم سر بار رو داریم و هم قحطی! حالا Lottery Scheduling که غیر قابل پس گرفتن باشه و سربار تولید اعداد تصادفی رو هم داشته باشه چه مزیتی نسبت به الگوریتم FCFS ساده داره که این سربار رو هم نداره ولی هر دو قحطی دارند و FCFS بهتر از None Preemptive Lottery Scheduling نیست ؟؟؟ این کار ما چه سودی داره.چرا الکی الگوریتم اضافه کنیم.بالاخره باید الگوریتم جدید یه مزیت جدید داشته باشه.مثلاً قحطی نداشته باشه. Huh

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
ارسال: #۴۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
من امسال کتاب دکتر حقیقت و مقسمی رو برای ارشد خوندم . از حقیقت راضی هستم
به نظر من به جای اینکه چند تا کتاب مرجع بخونید یه دونه حقیقت رو بخونید تنها درسی که نیاز به خوندن مرجع نیست همین سیستم عامل هست من خودم سیستم عامل رو با یه جزوه ۳۰ صفحه ای پاس کرده بودم و هیچ چیزی از سیستم عامل نمیفهمیدم ولی کتاب دکتر حقیقت خوب توضیح داده بود این تجربه من هست و بهش ایمان دارم اگر باز برگردم به همون روزای اول که شروع کردم سیستم رو باز همون حقیقت رو میخوندم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , موج
ارسال: #۴۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
فک میکنم جزوه دکتر حقیقت که قبل چاپ کتابش تو کلاساش تدریس میشد از کتابش بهتره،یجورایی خلاصه کتابشه
جزوش تو همین مانشت موجوده
ارسال: #۴۲
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
به نظر من:
سیستم عامل دکتر حقیقت + راهنمای Schaum در طراحی سیستم عاملها
سیستم عامل پوران هم خوبه ولی اگه وقت دارین و علاقه به این درس دارین حتما پارسه + schaum
موفق باشین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۴۳
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ
راهنمای schaum زیاد حرفی واسه گفتن نداره.فقط تو بخشای اولش که در مورد دستورات ممتاز و ایناس و بخش های بعدی مثلا در مورد زمانبندی پردازنده هست تمریناتی داره که تقریبا تو این چندسال مهمترین هاش اومده و تقریبا همه کتابای تست پوشش دادن،بقیه ش که نیومده رو میشه با یه کتاب کنکوری خوندن جواب داد و درحد سوالای کنکور نیستن.نکته خاصی توش نیس دیگه.
پارسه بسیار زمانبر هستش.حتی بیشتر از خوندن مرجع.علاوه بر این تو قسمت همزمانی که عمده سوالات کنکور از همین بخش میاد دسته بندی خوبی نداره و بیشتر حل تستو گفته و چیزی به شما یاد نمیده.
ببینید دوستان،من قبلا اینو گفتم ولی ۲باره میگم.چون خیلی مهمه: برید یاد بگیرید که چطور سوالو حل کنید.مثال میزنم.همه اکثرا میدونن مثلا گرسنگی چیه.خوبم میدونن.ولی اکثرا نمی تونن به سوالاتش پاسخ بدن.حداقل درصدای بچه ها این مطلبو تایید میکنه.شما باید یاد بگیرید که مثلا واسه بررسی شرط گرسنگی برید دنبال اینکه ببینید به نوعی یه " سیستم نوبت دهی "در راه حل پیشنهادی سوال میبینید یا نه.به این میگن یادگیری راه حل سوال.نکته ای که اکثرا کتابا در لفافه گفتن!
کتاب دکتر حقیقت در بخش مدیریت حافظه فوق العاده س.هیچ کتابی در حدش نیست.اما در بخش های دیگه نه.کتاب بهتر ازش هست.در نهایت این شمائید که باید تصمیم بگیرید.اصل و اساس همین یادگیری راه حل هستش.اگه شما تونستین با یه جزوه ۲۰ صفحه ای بهش برسین هیچ اشکالی نداره.وحی منزل نیست که حتما باید فلان کتاب خونده بشه.فقط یه پیشنهاد خوب میتونه باشه.همین و بس.
ارسال: #۴۴
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
این درس رو بخاطر ترسی که از تست های سال های ۸۹ و ۹۰ داشتم بد زدم اما بنظرم درس از پوران ، حل تست از پارسه میتونه ترکیب جالبی باشه . من بخش همروندی رو از کتاب موسوی (پوران ) خوندم . هرگز به این زیبایی این بحث رو یاد نگرفته بودم!! و هرگز به زیبایی حل تست سیستم پارسه کتابی رو ندیدم ( هر چند درصد قابل توجهی از تست های سیستم پوران هم مشابه پارسه حل شده )
البته واقعا سخته این همه کتاب خرید . اینجا هست که اگه یه دوست داشته باشید که باهاش هماهنگ باشید و منابع رو share کنید خیلی خوب میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۴۵
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  این درس رو بخاطر ترسی که از تست های سال های ۸۹ و ۹۰ داشتم بد زدم اما بنظرم درس از پوران ، حل تست از پارسه میتونه ترکیب جالبی باشه . من بخش همروندی رو از کتاب موسوی (پوران ) خوندم . هرگز به این زیبایی این بحث رو یاد نگرفته بودم!! و هرگز به زیبایی حل تست سیستم پارسه کتابی رو ندیدم ( هر چند درصد قابل توجهی از تست های سیستم پوران هم مشابه پارسه حل شده )
البته واقعا سخته این همه کتاب خرید . اینجا هست که اگه یه دوست داشته باشید که باهاش هماهنگ باشید و منابع رو share کنید خیلی خوب میشه

من دقیقا دارم همین کارو میکنم توی هر درسی خودم یه کتاب گرفتم دوستم هم یه کتاب دیگه و با هم جابه جا میکنیم Cool

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۳۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۳۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۲۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۰۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۴,۵۵۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close