زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[بررسی] حق استفاده از جزوه، ویس و آزمون های آپلود شده

ارسال: #۴۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  حرف شما کاملا صحیح است و قطعا آن ها متوجه این سود غیر مستقیمی که در ازای پخش صداهای کلاس ها به دست می آورند هستند، ولی وقتی که اجازه ی استفاده نمی دهند یعنی دارند ضرر مالی می بینند. غیر از این است ؟؟
هرچند فکر می کنم کسی که براش امکان شرکت در کلاس باشه حتما به داشتن ویس و جزوه اکتفا نمی کنه ولی
صدای کلاس پارسال دکتر اجلالی، اگر بخواد باعث بشه داوطلبین (بخاطر داشتن صدا و جزوه) کلاس دکتر اجلالی رو ثبت نام نکنند، از ثبت نامی های نصیــر کم میشه چون دکتر امسال نصیر تدریس می کنند، نه پارسه!
طبعا نصیر هم حق نداره درباره کلاسی که سال گذشته در موسسه دیگری برگزار شده ادعایی داشته باشه!

از اینها گذشته فکر می کنم حداکثر فردی که باید رضایت داشته باشه استاده، من درباره اینکه اصلا موسسه حق داره مانع این کار بشه وقتی کسی چنین قانونی رو (حق انتشار صدای کلاس) توی قرارداد امضا نکرده، شک دارم.
ضمن اینکه وقتی می بینم خیلی از کسانی که بخاطر شهرستانی بودن یا بزاعت مالی کم توی شرایط نابرابر آموزشی قرار داشتند، از این جزوات و صداها استفاده می کنند و نتیجه می گیرند، دلم نمیاد این افراد رو محروم کنم!

آقا نکته رو خودت آخر حرفات زدی...بچه کارگر شهرستانی چطوری بیاد تهران کلاس؟ همه چیز مملکت درسته که گیر دادین به این موضوع؟

اگه قرار بود کپی رایت باشه اول باید بریم حق نشر ویندوز رو بدیم که به لطفش میایم اینجا پست میدیم...واقعا که بعضی ها چشماشون رو میبندن و اظهار فضل میکنن.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  هرچند فکر می کنم کسی که براش امکان شرکت در کلاس باشه حتما به داشتن ویس و جزوه اکتفا نمی کنه.
به نظرم دارید اشتباه می کنید. احتمالا موسسه هم متوجه این کم شدن ثبت نام ها در کلاس هاش شده که اجازه ی انتشار ویس ها رو نمی ده .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۴۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط arman405.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  به نظرم دارید اشتباه می کنید. احتمالا موسسه هم متوجه این کم شدن ثبت نام ها در کلاس هاش شده که اجازه ی انتشار ویس ها رو نمی ده .

شما لطف کن حق کپی رایت تمامی نرم افزارها رو پرداخت کن بعد به فکر پارسه و نصیر باش...مثلا میخوای بقیه رو محروم کنی که خودت میری کلاس کسی رقیبت نباشه؟

مردم این چیزا رو خوب میفهمن.
۲
۱
ارسال: #۴۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ضمن اینکه وقتی می بینم خیلی از کسانی که بخاطر شهرستانی بودن یا بزاعت مالی کم توی شرایط نابرابر آموزشی قرار داشتند، از این جزوات و صداها استفاده می کنند و نتیجه می گیرند، دلم نمیاد این افراد رو محروم کنم!

بچه کارگر شهرستانی چطوری بیاد تهران کلاس؟ همه چیز مملکت درسته که گیر دادین به این موضوع؟

اگه قرار بود کپی رایت باشه اول باید بریم حق نشر ویندوز رو بدیم که به لطفش میایم اینجا پست میدیم...واقعا که بعضی ها چشماشون رو میبندن و اظهار فضل میکنن.
واقعا این طرز تفکر اشتباهه. اگه این طور باشه خدایی نکرده، از این به بعد تمامی افراد بی بضاعت باید از دیوار خونه ی مردم برن بالا. چرا چون بی بضاعت اند دیگه ... ها ؟؟؟؟
اگه توی یه مملکت یه چیزایی مشکل داشت ما هم مجازیم هر کاری خواستیم بکنیم...؟؟
در مورد حق نشر ویندوز باید خدمت شما و تمامی افرادی که در این باره اطلاعی ندارند عرض کنم نه ما عضو سازمان مشترک جهانی(WTO) هستیم و نه قراردادی با آن ها برای رعایت حقوق نرم افزاری مان داریم. طبق نظر مرجع تقلید بنده استفاده از نرم افزارهای خارجی که ما قراردادی با آن ها نداریم اشکالی ندارد. لطفا کمی در این باره تحقیق کنید. بد نیست...
Fardad-A، در تاریخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما نظرتون را گفتید . ما هم ویس ها را منتشر میکنیم چون اطمینان داریم با رضایت استاد ضبط شده.
اگه به اعضاء توهین کنید از این انجمن اخراج میشید.
شما اگه وکیل آموزشگاه هستید لطف کنید بجرم تخلف قانونی من را مورد پیگرد قرار بدین.

۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط arman405.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ضمن اینکه وقتی می بینم خیلی از کسانی که بخاطر شهرستانی بودن یا بزاعت مالی کم توی شرایط نابرابر آموزشی قرار داشتند، از این جزوات و صداها استفاده می کنند و نتیجه می گیرند، دلم نمیاد این افراد رو محروم کنم!

بچه کارگر شهرستانی چطوری بیاد تهران کلاس؟ همه چیز مملکت درسته که گیر دادین به این موضوع؟

واقعا این طرز تفکر اشتباهه. اگه این طور باشه خدایی نکرده، از این به بعد تمامی افراد بی بضاعت باید از دیوار خونه ی مردم برن بالا. چرا چون بی بضاعت اند دیگه ... ها ؟؟؟؟
اگه توی یه مملکت یه چیزایی مشکل داشت ما هم مجازیم هر کاری خواستیم بکنیم...؟؟
در مورد حق نشر ویندوز باید خدمت شما و تمامی افرادی که در این باره اطلاعی ندارند عرض کنم نه ما عضو سازمان مشترک جهانی(WTO) هستیم و نه قراردادی با آن ها برای رعایت حقوق نرم افزاری مان داریم. طبق نظر مرجع تقلید بنده استفاده از نرم افزارهای خارجی که ما قراردادی با آن ها نداریم اشکالی ندارد. لطفا کمی در این باره تحقیق کنید. بد نیست...

قاطی نکن مسائل رو...دزدی چه ربطی داره به صدای کلاسها داره؟

از نظر من هم کار شما مصداق بارز دزدی هست...خودت رو گول میزنی یا مردم رو...فرض کردی؟ مرجع تقلید گفته یعنی چی؟ داری محصول یک شرکت رو بدون پرداخت پول استفاده میکنی...چه ربطی به مرجع تقلید داره؟ کلاه شرعی میزاری سر خودت؟

ما هم قراردادی با موسسات نداریم...
۲
۱
ارسال: #۵۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
چون این بحث را آقای follwerداره بسمت مشاجره و توهین میبره این تاپیک بسته میشه .
اگه اساتید مخالف انتشار ویس شون هستند میتونند بمن مراجعه کنند.
اگه کسی هم وکیل مدافع آموزشگاهی هست میتونه از من بجرم این تخلف شکایت کنه در دادگاه میام توضیح میدم.
نظر ما اینه :
مانشت صرفا" کتابها و محصولات علمی را که دارای مجوز انتشار باشند و مشمول قانون کپی رایت و دارای مجوز از نظر حق قانونی مولف یا پدیدآورنده باشند را اجازه انتشار نمیدهد. در خصوص موارد دیگر که منع قانونی ندارند ممانعتی نخواهد کرد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , salnet , s.sadri , **sara** , elynn66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۹۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۹,۲۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۷۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۲,۰۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۸۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close