زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور

ارسال: #۹۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
به هر حال هر چیه امیدوارم سریع بزنن.من که پوسیدم بس که تو خونه خوردم و خوابیدمTongue!!! اگه نتیجه ها رو بزنن و به امید خدا قبول بشیم یه تنوعیه دیگه خودش کلی سرگرم میشیمBig Grin!!!
تازه تفریحات ۲ سال دیگه حداقل تمدید میشه!!!Big Grin
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , asp_vb , fatemeh85 , rasoul67
ارسال: #۹۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ق.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور
واقعا از صمیم قلب آرزو می کنم همتون همون جایی که دوست دارید قبول بشید .... ولی بیشتر , از خدا می خوام که همون چیزی که به صلاحتونه براتون پیش بیاد ....
ما که از بهمن تا حالا صبر کردیم (و خونه مون جنگلی شده به لطف سازمان سنجش ) این چند روزم روش ... ۱۱ م یا ۱۳ م یا حتی ۱۵ م یا ... فرقی نمی کنه انقدر استرس نداشته باشید ... خدا بزرگه ... بالاخره یه جوری می شه Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , esi , ghaderiyaser
ارسال: #۹۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  دوستان واقعنی از دست سازمان سنجش شاکی هستین یا هیمنطوری میگین؟
اخه مگه مریضن اذیت کنن؟ خب آماده بشه میدن دیگه.
توروخدا منفی ندینBig Grin

ولی به نظرتون راست نمیگم؟
بله می دند ولی وقتی همون یک سکته زدیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۹۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
همیشه روزای آخر خیلی دیر میگذره و زجرآوره,دوروز اخر به اندازه دو سال طول میکشه
ولی روزای اخر اعلام نتایج اولیه خیلی سخت تر بودا ,من که یکی دوروز قبلش داشتم دیوانه میشدمBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۹۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  همیشه روزای آخر خیلی دیر میگذره و زجرآوره,دوروز اخر به اندازه دو سال طول میکشه
ولی روزای اخر اعلام نتایج اولیه خیلی سخت تر بودا ,من که یکی دوروز قبلش داشتم دیوانه میشدمBig Grin

بله ، اما برای لب مرزی ها وحشتناکه این روزها ، اما باید فکرمون رو مشغول چیزا دیگه ای کنیم ، این نیز بگذرد

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast , saharp , fatemeh85 , alirrrrrr
ارسال: #۹۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط mcp.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  همیشه روزای آخر خیلی دیر میگذره و زجرآوره,دوروز اخر به اندازه دو سال طول میکشه

بله ، اما برای لب مرزی ها وحشتناکه این روزها ، اما باید فکرمون رو مشغول چیزا دیگه ای کنیم ، این نیز بگذرد

والا برا منم که جز نفرات اولم و هرجا که می خواستم بزنم می تونستم قبول بشم خیلی وحشتناکه، با اون خرابکاری که تو انتخاب رشته کردم اصلا معلوم نیست که کجا میارم شبکه امیرکبیر میارم یا امنیت امیرکبیر یا این که میرم تهران آی تی آی تی، شریف رو هم اون موقع اصلا دوست نداشتم برم ، اما الان که به فکر اپلای افتادم با خودم میگم کاش شریف رو میزدم اولویت اول.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  به هر حال هر چیه امیدوارم سریع بزنن.من که پوسیدم بس که تو خونه خوردم و خوابیدمTongue!!! اگه نتیجه ها رو بزنن و به امید خدا قبول بشیم یه تنوعیه دیگه خودش کلی سرگرم میشیمBig Grin!!!
تازه تفریحات ۲ سال دیگه حداقل تمدید میشه!!!Big Grin

تفریحات رو توپ اومدی مهندس Big Grin Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۹۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ)mcp نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  همیشه روزای آخر خیلی دیر میگذره و زجرآوره,دوروز اخر به اندازه دو سال طول میکشه

والا برا منم که جز نفرات اولم و هرجا که می خواستم بزنم می تونستم قبول بشم خیلی وحشتناکه، با اون خرابکاری که تو انتخاب رشته کردم اصلا معلوم نیست که کجا میارم شبکه امیرکبیر میارم یا امنیت امیرکبیر یا این که میرم تهران آی تی آی تی

رتبت چند شده مهندس؟
اگه خوب شده که دیگه نگرانی نداره...انتخاب اول قبولی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۱
ارسال: #۹۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
قابل توجه دوستان : ایجاد تاپیک برای اخبار مشابه حذف میشن.
۱
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بله ، اما برای لب مرزی ها وحشتناکه این روزها ، اما باید فکرمون رو مشغول چیزا دیگه ای کنیم ، این نیز بگذرد

آره واقعا من که قلبم داره از تو حلقم درمیادConfused
من که همش دعا میکنم همه رتبه های قبل من برن گرایش نرم و هوشBig Grin اینجوری ممکنه با این رتبه ی توپم شریف قبول شمWink
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , Masoud05
ارسال: #۱۰۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
ای بابا.هیچ وقت اینقده بلاتکلیف نشده بودم.همیشه خودم بقیه رو سر کار میگذاشتم ،حالا ایندفعه رو دست خوردیم!! سنجش واسمون خوابونده تو ماست!!!Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharp
ارسال: #۱۰۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط Payam92.)
سال دیگه این موقع من و امسال من حال و هوای شمارو داریمSleepy
امیدوارم هر چی خیره واستون بشه
ماهم دعا کنید برای سال بعد شاید همکلاسی شدیم......Blush

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۱۰۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  سال دیگه این موقع من و امسال من حال و هوای شمارو داریمSleepy
امیدوارم هر چی خیره واستون بشه
ماهم دعا کنید برای سال بعد شاید همکلاسی شدیم......Blush
امثال دیگه؟ مثل منBig Grin
آره ای خدای بزرگ من تلاش میکنم که یه جوری بشه رتبم که مطمئن باشم کجا قبول میشم.Confused

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط majidjan.)
دوستان میشه استرس منو کم کنید؟؟
بگید که قبول نمیشم راحت بشم از الان !!!
رتبه ام که اصلا" امیدی بهش نیست (۵۷۶ شبکه) ولی شاید شاید شاید از امتیاز رتبه اولی چیزی بهم برسه. Cool
بنظرتون میرسه؟؟؟!!! Huh Angel
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  دوستان میشه استرس منو کم کنید؟؟
بگید که قبول نمیشم راحت بشم از الان !!!
رتبه ام که اصلا" امیدی بهش نیست (۵۷۶ شبکه) ولی شاید شاید شاید از امتیاز رتبه اولی چیزی بهم برسه. Cool
بنظرتون میرسه؟؟؟!!! Huh Angel

اگه رتبه اول بودی منتظر یه اتفاق غیرمنتظره باش ، پارسال یکی از مانشتی ها به رتبه +۴۰۰۰ شبانه دانشگاه تهران ( فکر کنم نرم افزار ) قبول شده بود .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۸۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close