زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ
سلام. من دوربین دیجیتال دارم و میخوام عکس ۳*۴ بگیرم.
چجوری با فوتوشاپ عکس رو روتوش و تصحیح کنم؟؟
برا مدرک میخوام.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ
سلام. باید ببینید عکاسی هایی که عکسو چاپ میکنن در چه ابعادی چاپ میکنن. شهر ما با ابعاد ۱۰×۱۵ سانتی متر چاپ میکنن. اگه اینجوری باشه میتونید ۸ تا عکس با ابعاد ۹۰۰×۱۲۰۰ توی صفحه ۴۵۰۰×۳۰۰۰ قرار بدید. عکس ها عمودی و صفحه عکس افقی باشه. اگه صفحه رو افقی کنید میتونید ۹ تا عکس هم چاپ کنید ولی فضای خالی بین عکس ها کم میشه. اگرم ۹×۱۲ سانت باشه میشه ۶ تا عکس با همون ابعاد توی صفحه ۳۶۰۰×۲۷۰۰ قرار داد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ق.ظ، توسط zeinab.)
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ
ممنون از راهنماییتون. میخوام از نت نرم افزار فوتوشاپ رو دانلود کنم، فرقی نداره چه ورژنی باشه؟!!!
کدوم یکی از اینا خوبه ؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم برا من همون ورژن ۴ هم کافیه.آره؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ
فتوشاپ نرم افزار قوی‌ایه. با نسخه های خیلی قدیمی هم میتونید این کارهارو انجام بدید.
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون. میخوام از نت نرم افزار فوتوشاپ رو دانلود کنم، فرقی نداره چه ورژنی باشه؟!!!
کدوم یکی از اینا خوبه ؟؟

فکر کنم برا من همون ورژن ۴ هم کافیه.آره؟

چرا مهم هست
از نظر من ورژن های قدیمی مثل ۸ کارتون رو راه میندازه و سبک تر هست اما برای فتوشاپ کارها ورژن جدید خیلی اهمیت داره که توی اون ها فیلتر ها و... بیشتر شده وگرنه ابزارها یکی هست
اما چیزی که گفتم مهم هست اینه که نسخه ME رو دانلود کنید که فارسی ساپورت میکنه
درسته که شما کارتون با عکس هست اما اگه یه وقت نیازتون به متن افتاد برای فارسی مشکلی نداشته باشین پس نسخه خاورمیانه رو دانلود کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۱,۹۹۶ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  ویرایش عکس peymankop ۱ ۲,۰۳۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintn
  چرا عکس های سایتم روی پارس انلاین باز نمیشه maryam98 ۰ ۱,۸۶۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam98
  عکس العمل سنجش در مقابل اقدامات ناعادلانه ی کنکور امسال(نظرسنجی) bahman2000 ۰ ۱,۷۱۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: bahman2000
  ربات تلگرام ترجمه عکس robotbin ۰ ۱,۵۲۹ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: robotbin
  تبدیل عکس و PDF فارسی به Word fo-eng ۰ ۱,۶۰۹ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  عکس‌های خارج از مانشت admin ۳ ۵,۸۳۹ ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  بالا بردن کیفیت عکس های نمودار و ... در ورد The BesT ۱ ۷,۹۰۱ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ماه بانو
  تست ورود عکس در ارسال admin ۴ ۵۲ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  نوع فایل عکس؟ automata01 ۳ ۳,۹۳۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close