تالار گفتمان مانشت
عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - نسخه‌ی قابل چاپ

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - zeinab - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

سلام. من دوربین دیجیتال دارم و میخوام عکس ۳*۴ بگیرم.
چجوری با فوتوشاپ عکس رو روتوش و تصحیح کنم؟؟
برا مدرک میخوام.

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - Jooybari - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سلام. باید ببینید عکاسی هایی که عکسو چاپ میکنن در چه ابعادی چاپ میکنن. شهر ما با ابعاد ۱۰×۱۵ سانتی متر چاپ میکنن. اگه اینجوری باشه میتونید ۸ تا عکس با ابعاد ۹۰۰×۱۲۰۰ توی صفحه ۴۵۰۰×۳۰۰۰ قرار بدید. عکس ها عمودی و صفحه عکس افقی باشه. اگه صفحه رو افقی کنید میتونید ۹ تا عکس هم چاپ کنید ولی فضای خالی بین عکس ها کم میشه. اگرم ۹×۱۲ سانت باشه میشه ۶ تا عکس با همون ابعاد توی صفحه ۳۶۰۰×۲۷۰۰ قرار داد.

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - zeinab - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ق.ظ

ممنون از راهنماییتون. میخوام از نت نرم افزار فوتوشاپ رو دانلود کنم، فرقی نداره چه ورژنی باشه؟!!!
کدوم یکی از اینا خوبه ؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم برا من همون ورژن ۴ هم کافیه.آره؟

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - Jooybari - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

فتوشاپ نرم افزار قوی‌ایه. با نسخه های خیلی قدیمی هم میتونید این کارهارو انجام بدید.

عکس ۳در۴ با فوتوشاپ - one hacker alone - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون. میخوام از نت نرم افزار فوتوشاپ رو دانلود کنم، فرقی نداره چه ورژنی باشه؟!!!
کدوم یکی از اینا خوبه ؟؟

فکر کنم برا من همون ورژن ۴ هم کافیه.آره؟

چرا مهم هست
از نظر من ورژن های قدیمی مثل ۸ کارتون رو راه میندازه و سبک تر هست اما برای فتوشاپ کارها ورژن جدید خیلی اهمیت داره که توی اون ها فیلتر ها و... بیشتر شده وگرنه ابزارها یکی هست
اما چیزی که گفتم مهم هست اینه که نسخه ME رو دانلود کنید که فارسی ساپورت میکنه
درسته که شما کارتون با عکس هست اما اگه یه وقت نیازتون به متن افتاد برای فارسی مشکلی نداشته باشین پس نسخه خاورمیانه رو دانلود کنید