زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟

نظرسنجی: بنظرتون برای خوندن برای کنکور خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه دانشجویی؟
خوابگاه
خونه دانشجویی
[نمایش نتایج]

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
دوستان چند روزیه فکرم مشغوله...نمیدونم برم خوابگاه یا برم خونه بگیرم؟منی که می خوام برای ارشد بخونم تو خونه بهتر نمیشه خوند؟یعنی مفید نیس با یه آدم پایه خونه بگیرم و با هم درس بخونیم؟خودمم موندم که خونه بگیرم یا خوابگاه؟از طرفی خوابگاه اتاقمون ۶ نفره و ...
شما بودید چیکار می کردید؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط ali.)
خونه بگیر اونم تنهایی، پاتوقش هم نکن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , Hera
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ق.ظ
RE: بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟
بستگی به خوابگاهی که میخواهی بگیری داره (تعداد افراد اتاق، نظم، شرایط محیط برای درس خوندن، سالن مطالعه و...)من این ترم خوابگاه می گیرم از امکانات دانشگاه هم می توان به راحتی استفاده کرد اگر امکانات خوابگاه خوب نبود مسلما به قول دوستمون فقط خونه.

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ق.ظ
من هم تجربه خوابگاه داشتم هم یه ترم خونه.وقتی خونه میگیری کمتر درس میخونی من خونه گرفتم واسه ارشد بخونم ولی یک کلمه هم نخوندم بین دوستامم که خوابگاه بودن بعد خونه گرفتن اکثرا افت تحصیلی داشتن.اگه خوابگاهتون یه اتاق مطالعه معمولی داره میتونی بری اتاق مطالعه خوب بخونی.ولی خونه تنهایی هم خوبه اگه میدونی اذیت نمیشی و به قول بچه ها پاتوقش نکن.هر چند سخته وپاتوق میشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من سه ترم خوابگاه بودم . ۴ ترم هم خونه داشتم . چون از خودم شناخت داشتم میدونستم که پاتوق نمیشه و اینکه با دو نفر هم خونه شدم که این اخلاق رو نداشته باشن . بعد که خونه گرفتم از خیلی از وقتای تلف شدم توی خوابگاه که متاسفانه خیلی وقتا نمیتونی جلوشونو بگیری استفاده کردم . هم بهتر درس میخوندم . هم معدلم پیشرفت زیادی داشت و از همه مهمتر اینکه آرامش داشتم . هر موقع احتیاج داشتم بدون دغدغه استراحت میکردم . بی دغدغه آشپزی و بچه هارو هم فقط توی دانشگاه میدیدم و در گیر حاشیه ها هم نبودم ...
حالا شما هم با شناختی که از خودتون و عادات درس خوندن و استراحتتون دارید میتونین یکی رو انتخاب کنین . که شما رو بیشتر در راه رسیدن به هدفتون ( موفقیت در کنکور ارشد ) کمک کنه .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ
من ازهمون پاتوق شدنش میترسم که حتما میشه...ولی با بررسی هایی که کردم میرم خوابگاه....مرسی از دوستان که راهنمایی کردین...
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
خوابگاه یه امتیاز هایی داره خونه هم یک امتیاز
ببین خودت چه مودی هستی
من از ترم ۴ خونه داشتم و درسم خیلی بهتر شد
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.

نسکافه بدم خدمتتBig Grin آقا میلاد

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
ارسال: #۱۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Mohammad WR10.)
به نظر من آدم خودش بهتر خوش رو میشناسه . میدونه کدوم بهتره . ممکنه شما اینطور راحتر باشی که با هم بخونین و سریعتر و بهتر یاد بگیری . ولی نیاز داری اونایی که با شما هستند هم مثل خود شما باشن و پایه خوندن . تصمیم با شماست

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
ارسال: #۱۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.

نسکافه بدم خدمتتBig Grin آقا میلاد
مرسی کافی میکس دارم Big Grin شمسی پور(کلاً بچه های دانشکده ها) رو درک میکنم.حداقل امکانات رو هم ندارند.به خصوص الان که شمسی پور پسرفت هم کرده و به میدون امام حسین کوچ کرد. من خودم شمسی پور ونک درس خوندم.خیلی بی امکانات بود(دکه).دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم که بیشتر مختص پیوسته هاست خیلی خیلی خیلی بهتر و مجهز تره.شاید من پرتوقع ام ولی همه اینها در دانشگاه های نه چندان مطرح هست.من که ژیلا با ویلا که نخواستم Blush

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
ارسال: #۱۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
شک نکن خونه بهتره. اونم با سه چار تا هم اتاقی باحال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چون محیط خوابگاه یکم خاصه و با روحیات من که به هیچ عنوان سازگار نیست.

البته مسئله مالی هم مطرحه. چون خونه گرفتن خیلی خرج داره. علاوه بر اجاره‌ی ماهانه و پول آب و برق و گاز و تلفن و اینترنت، باید کلی وسایل خونه هم بخری.

این خوابگاه‌های خصوصی هم بد نیست. تاکید من روی افرادی ان که با من میخوان زندگی کنن. جاش زیاد اهمیت نداره.

There is no there there.
ارسال: #۱۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  ژیلا با ویلا
خخخخخخخخخ

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۰۷۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۱,۹۶۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۷۹۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۸۸۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۴,۷۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۲۳۷ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close