تالار گفتمان مانشت
بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - zarei1991 - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

دوستان چند روزیه فکرم مشغوله...نمیدونم برم خوابگاه یا برم خونه بگیرم؟منی که می خوام برای ارشد بخونم تو خونه بهتر نمیشه خوند؟یعنی مفید نیس با یه آدم پایه خونه بگیرم و با هم درس بخونیم؟خودمم موندم که خونه بگیرم یا خوابگاه؟از طرفی خوابگاه اتاقمون ۶ نفره و ...
شما بودید چیکار می کردید؟؟؟

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - ali - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ

خونه بگیر اونم تنهایی، پاتوقش هم نکن.

RE: بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - sadeghb - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ق.ظ

بستگی به خوابگاهی که میخواهی بگیری داره (تعداد افراد اتاق، نظم، شرایط محیط برای درس خوندن، سالن مطالعه و...)من این ترم خوابگاه می گیرم از امکانات دانشگاه هم می توان به راحتی استفاده کرد اگر امکانات خوابگاه خوب نبود مسلما به قول دوستمون فقط خونه.

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - Mänu - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ

من هم تجربه خوابگاه داشتم هم یه ترم خونه.وقتی خونه میگیری کمتر درس میخونی من خونه گرفتم واسه ارشد بخونم ولی یک کلمه هم نخوندم بین دوستامم که خوابگاه بودن بعد خونه گرفتن اکثرا افت تحصیلی داشتن.اگه خوابگاهتون یه اتاق مطالعه معمولی داره میتونی بری اتاق مطالعه خوب بخونی.ولی خونه تنهایی هم خوبه اگه میدونی اذیت نمیشی و به قول بچه ها پاتوقش نکن.هر چند سخته وپاتوق میشه

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - Mahbanoo313 - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ

من سه ترم خوابگاه بودم . ۴ ترم هم خونه داشتم . چون از خودم شناخت داشتم میدونستم که پاتوق نمیشه و اینکه با دو نفر هم خونه شدم که این اخلاق رو نداشته باشن . بعد که خونه گرفتم از خیلی از وقتای تلف شدم توی خوابگاه که متاسفانه خیلی وقتا نمیتونی جلوشونو بگیری استفاده کردم . هم بهتر درس میخوندم . هم معدلم پیشرفت زیادی داشت و از همه مهمتر اینکه آرامش داشتم . هر موقع احتیاج داشتم بدون دغدغه استراحت میکردم . بی دغدغه آشپزی و بچه هارو هم فقط توی دانشگاه میدیدم و در گیر حاشیه ها هم نبودم ...
حالا شما هم با شناختی که از خودتون و عادات درس خوندن و استراحتتون دارید میتونین یکی رو انتخاب کنین . که شما رو بیشتر در راه رسیدن به هدفتون ( موفقیت در کنکور ارشد ) کمک کنه .

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - zarei1991 - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ

من ازهمون پاتوق شدنش میترسم که حتما میشه...ولی با بررسی هایی که کردم میرم خوابگاه....مرسی از دوستان که راهنمایی کردین...

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - natanz - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ

خوابگاه یه امتیاز هایی داره خونه هم یک امتیاز
ببین خودت چه مودی هستی
من از ترم ۴ خونه داشتم و درسم خیلی بهتر شد

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - milad.fashi@gmail.com - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.

RE: بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - svk7 - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.

نسکافه بدم خدمتتBig Grin آقا میلاد

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - Mohammad WR10 - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ

به نظر من آدم خودش بهتر خوش رو میشناسه . میدونه کدوم بهتره . ممکنه شما اینطور راحتر باشی که با هم بخونین و سریعتر و بهتر یاد بگیری . ولی نیاز داری اونایی که با شما هستند هم مثل خود شما باشن و پایه خوندن . تصمیم با شماست

RE: بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - milad.fashi@gmail.com - 17 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من خوابگاه رو ترجیح میدم.به شرطی که خوابگاه تمیزی باشه و نزدیک به شهر و کتابخونه خوب باشه.و خوابگاه جای خوابه و من ترجیح میدم برای درس خوندن به کتابخونه برم و درس بخونم.به شرطی که کتابخونه اش درست حسابی باشه.آب سردکن و آب جوش داشته باشه و میزهای مخصوص و محلی برای نماز خواندن و وضوخانه که متاسفانه در سنندج که من ساکنم این طور کتابخونه ای اصلا وجود نداره.اگر کتابخونه ای زیبا و استاندارد وجود داشته باشه بهترین جا برای رسیدن به آرامش و پیشرفت تحصیلی کتاب خونه ست.

نسکافه بدم خدمتتBig Grin آقا میلاد
مرسی کافی میکس دارم Big Grin شمسی پور(کلاً بچه های دانشکده ها) رو درک میکنم.حداقل امکانات رو هم ندارند.به خصوص الان که شمسی پور پسرفت هم کرده و به میدون امام حسین کوچ کرد. من خودم شمسی پور ونک درس خوندم.خیلی بی امکانات بود(دکه).دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم که بیشتر مختص پیوسته هاست خیلی خیلی خیلی بهتر و مجهز تره.شاید من پرتوقع ام ولی همه اینها در دانشگاه های نه چندان مطرح هست.من که ژیلا با ویلا که نخواستم Blush

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - Amir V - 18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ق.ظ

شک نکن خونه بهتره. اونم با سه چار تا هم اتاقی باحال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چون محیط خوابگاه یکم خاصه و با روحیات من که به هیچ عنوان سازگار نیست.

البته مسئله مالی هم مطرحه. چون خونه گرفتن خیلی خرج داره. علاوه بر اجاره‌ی ماهانه و پول آب و برق و گاز و تلفن و اینترنت، باید کلی وسایل خونه هم بخری.

این خوابگاه‌های خصوصی هم بد نیست. تاکید من روی افرادی ان که با من میخوان زندگی کنن. جاش زیاد اهمیت نداره.

بنظرتون خوابگاه بهتره یا گرفتن خونه؟؟؟ - svk7 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  ژیلا با ویلا
خخخخخخخخخ