زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۵۶ هوش مصنوعی

ارسال: #۳۱
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
شیرینی رو بعد رتبه می دن! آدم هیجانش بالاس حواسش نیست پولاشو خرج میکنه. تا روز ثبت نام هیجانی باقی نمی مونه

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
RE: 656 هوش مصنوعی
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  شیرینی رو بعد رتبه می دن! آدم هیجانش بالاس حواسش نیست پولاشو خرج میکنه. تا روز ثبت نام هیجانی باقی نمی مونه

اومدن تو دانشگاه شریف هیجان اولیه رو به آدم برمیگردونه،پولام رو هم پس انداز میکنم،نگران نباشیدBig Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط shobair87.)
۶۵۶ هوش مصنوعی
بحث داره به جاهای خوبی کشیده میشه!!

خدمت همه دوستان عرض شود چون دیدم این تاپیک پر بازدید بوده!! و همه سرشون به شیرنی و شریف گرمه خواهش میکنم که به تاپیک زیر هم یه سر بزنن. خوشحال میشم اظهار نظر کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمنا خانم fatemeh66 من تا شریف راه زیادی ندارم ....انشالله نقدا دریافت خواهیم کرد دوستان هم که از همین الان قرار گذاشتن و....

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۳۴
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  [quote='ghaderiyaser' pid='111839' dateline='1342456361']
شیرینی رو بعد رتبه می دن! آدم هیجانش بالاس حواسش نیست پولاشو خرج میکنه. تا روز ثبت نام هیجانی باقی نمی مونه

نه شیرینی رو بعد از فارغ التحصیلی و بعد از ازدواج میدن اونم یه بستنیBig Grin

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۲
۰
ارسال: #۳۵
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
چی بگم والا. راحت بگید شیرینی نمیدیم.Big Grin
شما شریف قبول بشید برای ما بهترین شیرینیه

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  چی بگم والا. راحت بگید شیرینی نمیدیم.Big Grin

لطف دارین شما.
حالا که من میخوام شیرینی بدم شما قبول نمیکتیBig Grin
(هر کی در جریان نباشه فکر میکنه من شریف قبول شدم و دارم سر شیرینی بحث میکنمTongue)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser
ارسال: #۳۷
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط mohammadali68.)
۶۵۶ هوش مصنوعی
با سلام به دوستان Smile من دانشجوی کارشناسی هستم و حدود ۵۰ واحدی مونده تا تمومش کنم من برای ارشد میخواهم در گرایش هوش اگر خدا بخواهد ادامه تحصیل بدهم گفتم حالا که درحال شرینی دادن و شیرینی گرفتن هستید وشیرین کام هستید مرا راهنمایی کنید که روی چه درسهایی بیشتر سرمایه گذاری کنم و چه کتابهایی را برای هر درس بخونم
با تشکر فراوان Heart
۰
۱
ارسال: #۳۸
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
HeartHeartHeart!!!!!????راهنمایی؟!Heart
مار را به خیر تو.......

۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط shobair87.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  چی بگم والا. راحت بگید شیرینی نمیدیم.Big Grin

لطف دارین شما.
حالا که من میخوام شیرینی بدم شما قبول نمیکتیBig Grin
(هر کی در جریان نباشه فکر میکنه من شریف قبول شدم و دارم سر شیرینی بحث میکنمTongue)
ضمن تشکر از اظهار لطفون در مورد اظهار نظر بنده ٬در تاپیک فعلی و تشکر ویِژه بخاطر بهره مندی از مباحث جالب و بسار مفیدتون ٬ از همکاری و همفکری و راهنمایی شما در تاپیک زیر ممنونم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اینکه بمحض دیدن درخواست مشورت بنده پاسخ دادید کمال تشکر قدردانی رو دارم!

۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)mohammadali68 نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان Smile من دانشجوی کارشناسی هستم و حدود ۵۰ واحدی مونده تا تمومش کنم من برای ارشد میخواهم در گرایش هوش اگر خدا بخواهد ادامه تحصیل بدهم گفتم حالا که درحال شرینی دادن و شیرینی گرفتن هستید وشیرین کام هستید مرا راهنمایی کنید که روی چه درسهایی بیشتر سرمایه گذاری کنم و چه کتابهایی را برای هر درس بخونم
با تشکر فراوان Heart

سلام دوست عزیز.
شما به لینکای زیر مراجعه کنید،زودتر به جواب میرسین

موفق باشید

۰
۰
ارسال: #۴۱
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)mohammadali68 نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان Smile من دانشجوی کارشناسی هستم و حدود ۵۰ واحدی مونده تا تمومش کنم من برای ارشد میخواهم در گرایش هوش اگر خدا بخواهد ادامه تحصیل بدهم گفتم حالا که درحال شرینی دادن و شیرینی گرفتن هستید وشیرین کام هستید مرا راهنمایی کنید که روی چه درسهایی بیشتر سرمایه گذاری کنم و چه کتابهایی را برای هر درس بخونم
با تشکر فراوان Heart
سئوالتون را در بخش مشاوره ارشد ۹۲ بپرسید بهتر راهنمایی خواهید گرفت:

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , fateme66 , berkeley
ارسال: #۴۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
۶۵۶ هوش مصنوعی
سلام و تبریک راستی من برا امسال دارم میخونم (ارشد هوش) به نظرت زبان بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۹۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۴۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۸۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close