زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا می ارزه دوباره کنکور کارشناسی شرکت کنم

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط admin.)
آیا می ارزه دوباره کنکور کارشناسی شرکت کنم
سلام به همگی

من هم اکنون ترم سوم مهندسی نرم افزار دانشگاه ملایر البته اون هم شبانه هستم
هم پول شهریه می دم هم پول خوابگاه
رتبه ام تو کنکور ۹۰ ،۲۰ هزار شد.البته هیچی نخونده بودم
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ترم اول هم فیزیک ۱ رو افتادم
ترم دوم هم ریاضیات گسسته
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
حالا نمی دونم می ارزه دوباره برای کنکور بخونم و ترم چهار رو که می افته تو ماه های و اسفند و فروردین و اردبیهشت و خرداد،مرخصی بگیرم
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
نه اینکه علاقه ای به کامپیوتر ندارم ولی پایه ام ضعیفه نیاز به تقویت داره
اگر کسی از دوستان و آشنایان خودش تجربه ای داره لطفا دریغ نکنه
در ضمن من کلا به رشته های کامپیوتر ،مهندسی برق گرایش مخابرات علاقه دارم و در مورد اون ها تحقیق کردم
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
پست قفل شده است
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
آیا می ارزه دوباره کنکوری کارشناسی شرکت کنم
شایید اگر تلاشتون را جهت قبول شدن در ارشد یک دانشگاه خوب بکنید ارزش آن بیشتر باشد. تا از اول شروع کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
خودتو از تو چاله نداز تو چاه

۳ ترم خوندی یک سال هم پشت کنکور نزدیک ۳ سال میشه

بشین ۶ ماه رو دروس پایه کارکنی که به صرفه تره

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
ببخشید اینقدر صریح حرف میزنم ببینید شما دارید از کم کاریه خودتون در این سه ترم که خیلی عملکرد خوبی هم نداشتید فرار می کنید و می خواهید دوران جوانیه خودتون که بهترین دوران هست رو در پی کنکور تلف کنید
ایا میتونید در دوران کنکور جدیدتون بیشتر از قبلی بخونید و رتبه ای مثلا زیر سه هزار بیارید که دانشگاه خوبی قبولی بشین ؟؟؟!!!!! اگر غیر اینه که همونجا که هستید بمونید
به نظر من در همون دانشگاهی که هستید بمونید اما قدرتمند تر ادامه بدید و سعی کنید هر چه سریعتر دوران شیرین لیسانس رو پابان بگذرانید و انشالله کنکور ارشد
الان وققتون و سرمایتون رو برای پاس کردن دروس به نحو احسنت و یادگیری کار عملی برای بازار کار بگذرانید

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , LieutenantAli , maryami , SarahArshad
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ق.ظ
به نظر من این که یک درس رو بیفتید یا نمره کمی ازش بگیرید دلیل نمیشه که بگین که قوی نیستید چون همونطور که خودتون گفتید تلاشی نکردین.
مثلا من خودم کلاس ساختمان گسسته ام ساعت ۸ صبح بود و من کلا آدم صبح نیستم و سر کلاس بین خواب و بیداری بودم و واسه امتحان هم خوب نخوندم و نمره خوبی هم نگرفتم.(البته پاس شدم) اما وقتی واسه کنکور شروع کردم این درس رو بخونم دیدم که هم علاقه دارم هم خوب می فهممش و تونستم توی کنکور ۶۰% بزنم.

به نظر من به جای برگشتن بهتره از الان عزمتون رو جزم کنید و خوب درس بخونید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , LieutenantAli , maryami
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط sarehkar.)
RE: آیا می ارزه دوباره کنکوری کارشناسی شرکت کنم
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)Alireza_1387 نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من هم اکنون ترم سوم مهندسی نرم افزار دانشگاه ملایر البته اون هم شبانه هستم
هم پول شهریه می دم هم پول خوابگاه
رتبه ام تو کنکور ۹۰ ،۲۰ هزار شد.البته هیچی نخونده بودم
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ترم اول هم فیزیک ۱ رو افتادم
ترم دوم هم ریاضیات گسسته
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
حالا نمی دونم می ارزه دوباره برای کنکور بخونم و ترم چهار رو که می افته تو ماه های و اسفند و فروردین و اردبیهشت و خرداد،مرخصی بگیرم
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
نه اینکه علاقه ای به کامپیوتر ندارم ولی پایه ام ضعیفه نیاز به تقویت داره
اگر کسی از دوستان و آشنایان خودش تجربه ای داره لطفا دریغ نکنه
در ضمن من کلا به رشته های کامپیوتر ،مهندسی برق گرایش مخابرات علاقه دارم و در مورد اون ها تحقیق کردم
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چه کاریه درستون رو ول کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب به جای اینکه کنکور بخونید درس های الان رو بخون آخه مگه چه قدر می تونی بخونی که روزانه قبول بشی مخصوصاً با سهمیه های الان
اگه واقعاً براتون سخته می تونی تا گرفتن مدرک معادل بخونی (کاردانی) بعدش یه فکری برای کارشناسی بکنی (البته به نظر من اصلاً کار درستی نیست ها)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close