زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۶ ۱

افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟

نظرسنجی: با در نظر گرفتن تمامی جوانب بالاخره در آزمون‌های آزمایشی کدام موسسه شرکت خواهید کرد؟
سازمان سنجش
پوران پژوهش
اکسین
پارسه
ماهان
نصیر
مدرسان شریف
هیچ‌کدام
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶۶
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
RE: افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)shark نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  شما که سنجش نوشتی این مشکل رو نداشتی ؟ من پول رو پرداخت کردم اما توی ثبت نام میگه باید کیبود انگلیسی باشه اما وقتب می خوام اسم و فامیل و اینا وارد کنم هم انگلیسی می نویسه . برای همین هنوز ثبت نام نتونستم بکنم. تنها راه ارتباط یاشون هم برای رفع مشکل یه ادرس ایمیل . منم ایمیل زدم اگه جواب ندن چی ؟

شما اگه با ie برید مشکلتون حل میشه. از اونجایی که وب سایتشون برای ie طراحی شده و فانکشناش رو ie اجرا میشن، باید با ie برید. یا اینکه با همون کروم و موزیلا برید و زبانو فارسی کنید، مشکلی پیش نمیاد.

نه با internet explorer هم همون مشکل رو داشت . اما یه بچه ها یه پیشنهادداد که توی word فارسی تایپ کنم بعد اونجا پیست کنم . با این راه حل شد . Smile از شمام مرسی .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۶۷
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
دوستان یه تجربه راجع به مهستان.
من امروز اولین آزمون مهستانو رفتم حضوری دادم.
کیفیت آزمونش خوب بود ولی مسئولینش اصلا، انگار نه انگار....
چند نفر داوطلب نما هم اونجا بودن که هی حرف میزدن و اعصاب منو خرد کردن. من گفتم میرم اونجا جو کنکور برام شبیه سازی میشه ولی بیشتر جو سر کوچه بود تا کنکور!!!!!!
میخواستم بگم اگه میخواین مهستان شرکت کنید، فقط آنلاین. حیف نیست آدم تو جو آروم خونه بشینه و با خیال راحت آزمون بده؟ تازه هزینشم نصفه حضوریه.
خلاصه، اگه مهستانو انتخاب کردید، تبریک میگم بهتون ولی اگه حضوری شرکت کردید، تسلیت!!!!!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , razieh.69
ارسال: #۱۶۸
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  دوستان یه تجربه راجع به مهستان.
چند نفر داوطلب نما هم اونجا بودن که هی حرف میزدن و اعصاب منو خرد کردن. من گفتم میرم اونجا جو کنکور برام شبیه سازی میشه ولی بیشتر جو سر کوچه بود تا کنکور!!!!!!
میخواستم بگم اگه میخواین مهستان شرکت کنید، فقط آنلاین. حیف نیست آدم تو جو آروم خونه بشینه و با خیال راحت آزمون بده؟ تازه هزینشم نصفه حضوریه.
خلاصه، اگه مهستانو انتخاب کردید، تبریک میگم بهتون ولی اگه حضوری شرکت کردید، تسلیت!!!!!

من آنلاین مهستان ثبت نام کردم اما امروز آزمون ندادم شما راضی بودین از سئوالا؟ امکان آپود سئوالات واستون هست؟

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۱
۰
ارسال: #۱۶۹
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط ۵h4rk.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  من آنلاین مهستان ثبت نام کردم اما امروز آزمون ندادم شما راضی بودین از سئوالا؟ امکان آپود سئوالات واستون هست؟

راضی که چه عرض کنم، سوالاش سخت بودن و یکی دوتاشم خارج از سرفصل تعیین شده بود و همین باعث میشه آدم یکم ناراضی بشه!!!!
نه متاسفانه نمیتونم آپلود کنم، اسکنر ندارم، گوشیمم کیفیت دوربینش پایینه. از بچه هایی که آنلاین شرکت کردن pdfشو بگیرین به منم بدین!!!! Big Grin
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ania_13 , mohammadali1990
ارسال: #۱۷۰
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  من آنلاین مهستان ثبت نام کردم اما امروز آزمون ندادم شما راضی بودین از سئوالا؟ امکان آپود سئوالات واستون هست؟

راضی که چه عرض کنم، سوالاش سخت بودن و یکی دوتاشم خارج از سرفصل تعیین شده بود و همین باعث میشه آدم یکم ناراضی بشه!!!!
نه متاسفانه نمیتونم آپلود کنم، اسکنر ندارم، گوشیمم کیفیت دوربینش پایینه. از بچه هایی که آنلاین شرکت کردن pdfشو بگیرین به منم بدین!!!! Big Grin

Big Grin
منظورم کیفیت سئوالا بود استاندرد بودنش

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , anita_66
ارسال: #۱۷۱
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  دوستان یه تجربه راجع به مهستان.
سلام ممنون ازاطلاع رسانیتون شما توکدوم شهرساکن هستید؟من الان واقعا گیج شدم که چی ثبت نام کنم پوران یا سنجش یانصیر؟
۱
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
من مهستان شرکت کردم
تو شهر ما آروم بود سر جلسه
مشکلی که شما گفتی رو نداشت
ولی سوالا سخت بود و یک تکون حسابی بهم داد برا بیشتر خوندن
۱
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
جامعه اماری مهستان تو ازمون اولش چند نفر بود؟ کسی میتونه کارنامه بزاره؟
۱
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
۷۰۰ نفری بود برا آزمون اول تو مهستان

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۰
ارسال: #۱۷۵
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
سلام وخسته نباشید به همه دوستان
بچه ها من به ۲۵درصد دوم نرسیدم هنوز خیلی کندپیش میرم میخوام مهستان شرکت کنم ولی نمیرسم به آزموناش نمیدونم ذهنم تنبل شده چرا پیش نمیرم
لطفا اگه کسی میتونه یک راه حلی بدهSadConfused
۱
۰
ارسال: #۱۷۶
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
سلام
مهستان نرید چون رفتارشون خیلی بد و افتضاحه و فقط موقع پول گرفتن خوش اخلاق میشن
تحمل انتقاد کردن رو هم ندارن
بسته های آموزشی مزخرفی دارن فقط ۴ تا کتاب
اشتباه من رو تکرار نکنید و به مهستان نرید
۱
۱
ارسال: #۱۷۷
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید به همه دوستان
بچه ها من به ۲۵درصد دوم نرسیدم هنوز خیلی کندپیش میرم میخوام مهستان شرکت کنم ولی نمیرسم به آزموناش نمیدونم ذهنم تنبل شده چرا پیش نمیرم
لطفا اگه کسی میتونه یک راه حلی بدهSadConfused

بجای نشستن و تو فکر رفتن که میدونم میری بخونHeart

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال: #۱۷۸
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)nba14 نوشته شده توسط:  سلام

والا منکه مهستان ثبت نام کردم و خیلی هم راضیم. کیفیت سوالاش خیلی خوبه، مخصوصا مشترکاش.
بسته آموزشیشو نگرفتم چون همه کتاباشو داشتم؛ بسته های آموزشیشم تا اونجایی که من میدونم خیلی خلاصس، پس یعنی برا مرور خوبه نه برا استفاده به عنوان مرجع.
راجع به رفتار بدشونم باید بگم بستگی داره تو کدوم شهرستان باشید و نمایندگیشون کیا باشن!!!!
کارکنای خود موسسه که واقعا خوش برخورد و انتقاد پذیرن. من یه بار به خاطر تاخیر تو اعلام نتایج آزمون به مدیر سایتشون ایمیل زدم، خیلی مودبانه ازم معذرت خواهی کردن و گفتن دیگه تکرار نمیشه!!!!
مهستان واقعا نسبت به پولی که میگیره خیلی خوبه. شما پارسه رو در نظر بگیرید؛ درسته سطحش خیلی عالیه ولی واقعا ۴۹۰ تومن برای ۸ تا آزمون جنایته!!!!

ما فرصت برابری برای نابرابر بودن داریم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sadaf1
ارسال: #۱۷۹
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)shark نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)nba14 نوشته شده توسط:  سلام

والا منکه مهستان ثبت نام کردم و خیلی هم راضیم. کیفیت سوالاش خیلی خوبه، مخصوصا مشترکاش.
بسته آموزشیشو نگرفتم چون همه کتاباشو داشتم؛ بسته های آموزشیشم تا اونجایی که من میدونم خیلی خلاصس، پس یعنی برا مرور خوبه نه برا استفاده به عنوان مرجع.
راجع به رفتار بدشونم باید بگم بستگی داره تو کدوم شهرستان باشید و نمایندگیشون کیا باشن!!!!
کارکنای خود موسسه که واقعا خوش برخورد و انتقاد پذیرن. من یه بار به خاطر تاخیر تو اعلام نتایج آزمون به مدیر سایتشون ایمیل زدم، خیلی مودبانه ازم معذرت خواهی کردن و گفتن دیگه تکرار نمیشه!!!!
مهستان واقعا نسبت به پولی که میگیره خیلی خوبه. شما پارسه رو در نظر بگیرید؛ درسته سطحش خیلی عالیه ولی واقعا ۴۹۰ تومن برای ۸ تا آزمون جنایته!!!!

با من هم نمایندگی بد رفتار کرد و هم این که کارکنان موسسه تهران هم تحمل یه انتقاد کوچک رو هم نداشتن
۱
۰
ارسال: #۱۸۰
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
متاسفانه این موسسه مدرسان شریف خیلی بی مسئولیت هستند. در صورتی مشکل داشته باشی نه تنها شعب شهرستانهاش , بلکه مرکز تهران هم درست جواب نمیده

خدا نکند جزوه ات عقب بیفته , یک هفته به کنکور کتاب رو میدن تازه اگه اعتراض کنی که خیلی دیر شده و پولت رو بخوای , پول پس نمی دن و میگن نمیشه؟!!

اگه به هر دلیلی امتحان آزمایشی لغو بشه, روز اول میگن پولتون زود پس میدن! اما باور نکنید تازه اگه مرتب پیگیری کنید بیشتر از شش ماه طول میکشه؟ من هنوز بعد از ۹ ماه نتونستم پولم پس بگیرم!!

من دکتری ساخت و تولید سال پیش شرکت کرده بودم امتحان لغو شد اما تا حالا نتونستم پولمو پس بگیرم.

گول تبلیغات مدرسان شریف را نخوریدAngryAngryAngryHuhConfused
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۲۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۹۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close