زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشکیل گروههای درسی

ارسال: #۳۱
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
تشکیل گروههای درسی
لطفا اسم منو هم به گسسته اضافه کنید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط matin724.)
تشکیل گروههای درسی
سلام
منو برای گسسته اضافه کنین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: تشکیل گروههای درسی
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستانی که اینجا اعلام میکنند میخواهند شرکت کنند باید حتما" ایمیل هم اعلام کنند. سوالات در هر جلسه راس ساعت معین برای اعضاء گروه درسی مربوطه ایمیل میشه و زمان پاسخگویی هم مشخصه. بعد از اتمام وقت دوستان پاسخنامه را برمیگردونند و بحث در مورد سوالات داریم.

دستتون درد نکنه فقط ما چطور پاسخنامه رو به شما بر میگردونیم؟
از طریق ایمیل؟
مرسی.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۳۴
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستانی که اینجا اعلام میکنند میخواهند شرکت کنند باید حتما" ایمیل هم اعلام کنند. سوالات در هر جلسه راس ساعت معین برای اعضاء گروه درسی مربوطه ایمیل میشه و زمان پاسخگویی هم مشخصه. بعد از اتمام وقت دوستان پاسخنامه را برمیگردونند و بحث در مورد سوالات داریم.
مهمه که اعضاء گروه مبحث را خونده باشند و اشکالاتشون را بصورت تست یا سوال یا مسئله برای ما بفرستند. البته سعی میشه سوالاتی که مهم میدونیم را هم خودمون اضافه کنیم.
پاسخنامه ها خصوصی است و فقط از روی پاسخنامه ها متوجه نقاط ضعف و قوت شما در هر مبحث میشیم و برای شما این فایده را داره که بتدریج اعلام میکنیم رتبه شما در هر جلسه بین اعضاء گروه کجاست.

گسسته رو که گذاشتید یکشنبه و سه شنبه یعنی تا یکشنبه باید فصل۲-نظریه مجموعه ها و روابط رو خونده باشیم؟ اخه قبلا قرار بود هر هفته ۱ فصل باشه .
من این هفته ساختمان نخوندم اما از هفته دیگه برای ساختمان هم اعلام حضور می کنم . ساعت ها هم ۱۰ شب خوبه .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۳۵
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
تشکیل گروههای درسی
به نظر من اگر بشه هر هفته دو جلسه برای هر درس بهتره و کافیه

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۳۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
تشکیل گروههای درسی
سلام خسته نباشید و تشکر بابت کارهای مفیدی که انجام میدین
یه خواهش داشتم ازتون
اینکه اگر برنامه درس هایی که قراره تا آخر تابستون با گروه درسی تموم بشه ، مشخص هست رو اعلام کنید.
مثلا من برام مهمه که تا خر تابستون مدار منطقی ، سیستم عامل ، معماری ، ریاضیات مهندسی و الگوریتم رو حتما تموم کنم
می خوام بدونم اگر که توی برنامه گروه های درسی جا ندارند ، خودم بذارم توی برنامم.

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
تشکیل گروههای درسی
سلام
برنامه ما ۴ درس از مشترکها: نظریه ،ساختمان داده ها \معماری و سیستم عامل هست و ۲ درس از ریاضی که اولیش گسسته است . حالا دومیش یا آمار و احتمال و یا ریاضی مهندسی است. که بعدا" در موردش نظرسنجی میکنیم. ولی فعلا" همان سه درس را داریم. اگه دور اول موفقیت آمیز باشه ادامه میدیم.
امیدواریم تا ده روز اول مهر ختم بشه این ۶ درس.
بهر حال کار ما اینجا مکمل برنامه درسی شماست و شما برنامه درسی تون را دنبال کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , zeinab
ارسال: #۳۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام
برنامه ما ۴ درس از مشترکها: نظریه ،ساختمان داده ها \معماری و سیستم عامل هست و ۲ درس از ریاضی که اولیش گسسته است . حالا دومیش یا آمار و احتمال و یا ریاضی مهندسی است. که بعدا" در موردش نظرسنجی میکنیم. ولی فعلا" همان سه درس را داریم. اگه دور اول موفقیت آمیز باشه ادامه میدیم.
امیدواریم تا ده روز اول مهر ختم بشه این ۶ درس.
بهر حال کار ما اینجا مکمل برنامه درسی شماست و شما برنامه درسی تون را دنبال کنید.

خیلی ممنون. آخه من یکی از مشکلاتم تقسیم بندی درس ها بود چون راستش درست نمی توتنستم تقسیم بندی کنم. الان با این برنامه ای که پیاده کردید ، خیلی خوب دارم پیش می رم. همین ها هم خوبه فکر کنم اگر خودم منطقی و نرم افزار و بهش اضافه کنم ، برای تابستون خوب بوده درسته؟

۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
تشکیل گروههای درسی
داداش بهداد من هم در گروه گسسته و ساختمان داده میخوام شرکت داشته باشم..
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
تشکیل گروههای درسی
سلام من هم می خوام تو گروه درسی ساختامن و گسسته شرکت کنم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
تشکیل گروههای درسی
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در صورت تمایل به شرکت در گروههای درسی، لطفا" ایمیل خودرا به آدرس زیر ارسال فرمایید. حتی اگر قبلا" ایمیل خود را ارسال نموده اید مجددا" اینکار را انجام بدین.
در ایمیل ، شماره گروه درسی را اعلام فرمایید.
۱- ساختمان گسسته
۲- ساختمان داده ها
۳- نظریه زبانها
در صورت تمایل به عضویت بیش از یک گروه ،شماره ها را با کاما جدا فرمایید.
alikhani_fardad@yahoo.com
ارسال سوالات و دریافت پاسخنامه، تغییر زمان گروهها و سایر موارد از طریق ایمیل انجام میشود.
موفق باشید"

در ضمن فقط کسانی که تو ساعت تشکیل گروه حاضر باشند سوالات ایمیل میشه، بقیه دوستان که نتونستن حاضر بشن بعدا میتونن سوالات رو دانلود کنن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۱۵۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۳۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ edward71 ۳,۴۹۵ ۹۴۸,۶۷۵ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کتاب های درسی رشته کامپیوتر Eng_Sara ۰ ۱,۵۲۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Eng_Sara
  منبع درسی سوالات آزمون های استخدامی sahar salehi ۰ ۱,۹۷۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar salehi
  راهنمایی برای انجام پروژه درسی r-j69 ۲ ۲,۴۰۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: r-j69
  فروش کتاب های ارشد مهندسی آیتی + کتب درسی deltang ۰ ۱,۸۰۸ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: deltang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close