زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاک شدن همه پستهای بعضی از دوستان

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
دوستان عزیز
همه پستهای بعضی از دوستان از جمله خود من پاک شده. بسیاری از تاپیکها که من ایجاد کرده بودم بهمراه پستهاش پاک شده. نمیدونم کار کیه ولی بک اپش فکر میکنم باشه و انشاء ا... بر میگرده.
بهر حال از این اتفاقها پیش میاد و بعضی دوست دارند نباشیم. Sad
خوبه دنیای مجازیست وگرنه الآن چند تا کشته داده بودیم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fatima1537 , ف.ش , zzsnowdrop
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
سلام. مثل اینکه فقط ارسالهای ۶ نفر پاک شده که ۵نفر از مدیر و یک کاربر محروم رو شامل میشه. اگه لیست کاربرا رو براساس تعداد ارسالها مرتب کنید، تعداد ارسالهای این ۶نفر منفیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fatima1537
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
خیلی عجیبه. باز هم بگید من توهم توطعه دارم!! لیست رو بفرستید تا ان شا الله بازگردانی بشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
لیست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
یعنی می تونسته کارهای بیشتری هم کنه؟!
یه نفوذی؟ Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
البته ارسالهای من پاک نشده . ولی ارسالهایی که توی بعضی تاپیکهای تالار مدیران داشتم باز نمیشند ولی موقع نمایش لیست ارسالها برام دیده میشن(درواقع انگار تاپیکها پنهان شدند!)

ولی ارسالهای من که توی تالار مدیرا نیستند را نشون میده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: پاک شدن همه پستهای بعضی از دوستان
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  البته ارسالهای من پاک نشده . ولی ارسالهایی که توی بعضی تاپیکهای تالار مدیران داشتم باز نمیشند ولی موقع نمایش لیست ارسالها برام دیده میشن(درواقع انگار تاپیکها پنهان شدند!)
اره درسته
تو این ارسالها موضوع تاپیک نیست! ولی خود ارسال هست ولی نشونش نمیده.
این یعنی تاپیک خذف نشده پس. وگرنه تعداد ارسالهای ما هم تغییر می کرد. فقط ارسالهای هر تاپیکی که این دوستان ایجاد کردن و ما درشون ارسال داشتیم رو با این که در لیست ارسالها میاره ولی بازشون نمی کنه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
من را بگید که ۱۵۷۵ پست به انجمن بدهکارم. از کجا بیارم اینهمه پست!!!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
شد ۱۵۷۴ تا. زیاد نمونده. باز خوبه ارسالهای شما ۲۰۰۰ تا بود الان شده -۱۵۰۰/ ارسالهای من ۳۰۰ تا بود الان شد -۵۰۰/
شدیم یوونتوس چند سال پیش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ihelpu
ارسال: #۱۰
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
مدیران توی رمزهایی که می‌گذارند خیلی دقت کنن. ممکنه رمز یکی از مدیران لو رفته باشه. البته قبلاً هم یه سری حمله داشتیم باید یه سری باگ سیستم رو شناسایی کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۱
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مدیران توی رمزهایی که می‌گذارند خیلی دقت کنن. ممکنه رمز یکی از مدیران لو رفته باشه. البته قبلاً هم یه سری حمله داشتیم باید یه سری باگ سیستم رو شناسایی کنیم.
واسه رمزمون پس تمامی کاراکترها اعم از @# و اعداد و حروف و .. رو بذاریم که هک نشیم .بریم رمز عوض کنیم.

من حاضرم یه تعداد از ارسالهام رو به این دوستان بدم قرضشون کمتر شه Big GrinBig Grin من فکر کنم می تونم تا ۲ -۳ نفر رو از مقروضی دربیارم Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مدیران توی رمزهایی که می‌گذارند خیلی دقت کنن. ممکنه رمز یکی از مدیران لو رفته باشه. البته قبلاً هم یه سری حمله داشتیم باید یه سری باگ سیستم رو شناسایی کنیم.
من چند روز پیش درخواست رمز جدید دادم و با همون رمزی که به ایمیلم ارسال شد وارد سیستم شدم بعد هم دیگه همون ذخیره شده بود و اصلا فراموش کردم رمز رو عوض کنم، الان تغییرش دادم ، ممکنه از طریق این رمزی که واسه من ارسال شده کسی وارد شده باشه ؟Huh

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
منم چک کردم ، بیشتر ارسال هایی که تو بخش مدیران داشتم حذف شده اما سایر پست هام هست Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
ناراحت نباشین بالاخره یکی این حمله تروریستی رو به گردن می گیره Angel.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ

دکتر جان ارسال هایی که تو بخش مدیران حذف شده فقط توسط سطح مدیریتی شما و آقا فرداد می تونه باشه نه سایر مدیران

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , luna , fatima1537

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۸۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  همه چیز در مورد هوش مصنوعی ۲۰۶۳ ۲۶ ۳۱,۶۰۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۴۲ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۳۸ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close