زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همایش بزرگ کنکور توسط اساتید تهران در اصفهان!

ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
سلام
بالاخره شنیدیم این اساتید برتر کنکور میخوان از دود و دم تهران دل بکنند و یه سری به اصفهان بزنند!
شنیدم موسسه کاویان عمادی که البته بیشتر برای کلاسهای کاردانی به کارشناسی اش معروف شده همایشی برگزار میکنه تحت عنوان همایش بزرگ کنکور ۸۹( همون ۹۰ خودمونBig Grin)

در مورد اساتیدش دکتر یوسفی و دکتر خلیل زاده و مهندس وحید انصاری و دکتر ملک محمد هستند که من فقط مورد آخر رو اسمشون رو شنیدم.

گفتم شاید این همایش به درد بعضی از دوستان همشهری بخوره و اگر چه فکر نکنم شخصا بتونم توی این همایش بزرگ! شرکت کنم ولی فقط میخواستم بدونم کسی این اساتید تهران رو میشناسه ؟؟!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ ق.ظ
وقته درس خواندن چه جوری برم هماایش؟دیدن جناب یوسفی برای من چی ایجاد میکنه در یکماه مانده به کنکور؟!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط ف.ش.)
ببخشید همایش درسیه! یعنی احتمالا به صورت یک کارگاه یک روزه برای هر درس!
البته منم نمیدونم توی یک جلسه چی میخوان بگن ولی به هر حال خواستم اطلاع رسانی کنم.

درضمن ایشون دکتر یوسفی هستند نه مهندس یوسفی (سو تفاهم نشه!)
خوب من تونستم وب سایت شخصی این مهندس وحید انصاری رو پیدا کنم.
به نظرم بد نیست سری به قسمت جزوه های درسیشون بزنید برای مرور ریاضیات خوبه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
آها فکر کردم تبلیغه-کجا و کی هست؟

۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ق.ظ
سلام
آره آفاق جون من با این ملک محمد کلاس اسمبلی داشتم فوق العاده آدم نچسب و گوشت تلخیین و من اصلا باهاش حال نکردم‌، کلا تو کاره پیچوندن و دو دره بازیی و............. خودشم اصفهانی و لهجه داره بیا ببین

موفق باشید

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط ف.ش.)
نمیدونم من امشب آگهیش رو دیدم شماره تماسش ۶۲۹۰۹۹۹ است اگه خواستین تماس بگیرین.
(۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  سلام
آره آفاق جون من با این ملک محمد کلاس اسمبلی داشتم فوق العاده آدم نچسب و گوشت تلخیین و من اصلا باهاش حال نکردم‌، کلا تو کاره پیچوندن و دو دره بازیی و............. خودشم اصفهانی و لهجه داره بیا ببین
موفق باشید

به هر حال ممنون البته فکر کنم ایشون مدار تدریس میکنن که خداروشکر من باهاش کاری ندارم ولی خوب شما هم خیلی تند رفتید کافی بود بگید که از کلاسشون راضی نبودیدConfused

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۹ ق.ظ
سایت عالییی بود

۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ
من تماس گرفتم و جزییات رو پرسیدم.
این دکتر یوسفی همون مهندس هادی یوسفی است.که قراره ۵ درس معماری،مدار منطقی،ساختمان داده،طراحی الگوریتم و گسسته رو در ۵ روز تدریس کنند یعنی هر درس در یک روز هزینه اش هم ناقابله ۱۰۰ هزار تومان!!
کلاسها هم هفته اول بهمن برگزار میشه.

هر کسی رفت سلام ما رو هم برسونه!

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ
آقای دکتر یوسفی اگه همان مهندس یوسفی سابق باشن که معرف حضور دوستان هستند.(البته من کلاسی با ایشون نداشته ام)
آقای ملک محمد استاد دانشگاه خواجه نصیر هستن و اصولا" مدار و تجزیه تحلیل سیستم درس میدن.(برای رشته های برق) و البته اصفهانین و البته من محضر ایشون رو درک نکرده ام(یعنی هیچوقت در کلاسی از ایشون نبوده ام) ولی البته دیدمشون.
آقای مهندس وحید انصاری هم باز اصفهانی هستند (فقط همین)بشرطیکه همون آقا وحید دانشگاه صنعتی اصفهان باشن.
اطلاعاتم کم بود می بخشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط مجید ق.)
سلام بچه‌ها من اساتیدی که گفتین رو فقط یکی رو میشناسم من در زمان کاردانی به کارشناسی با آقای مهندس یوسفی که به اشتباه دکتر میگن رو کلاس داشتم اون وقت ایشون توپ درس میدادن ولی الان که من برای ارشد کلاس دارم با ایشون عذر خواهم ولی فاتحه خوندن به خدا یعنی من پولمو ریختم تو چاه خداییش اقل کم تو مشهد اینجوری درس میدن که به درد مفت نمی خوره .اصلا نرین خب کلاساشو همونای کتاباشو میگه فقط روونتر
ایشون الان فقط واسه معروفیتشون اسم در کردن قبلا خیلی خوب بودن الان من ۳ تا درس دارم با ایشون گسسته-معماری-ساختمان هرسه رو اگه خودم نیخوندم بهتر متوجه میشدم
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۲ ق.ظ
راستش منم وقتی تماس گرفتم به مسئول موسسه گفتم که آقای هادی یوسفی مهندس هستند نه دکتر ولی ایشون گفتند که دکتر هستند !!!!!!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط مجید ق.)
اشتباه کردن من باهاش کلاس داشتم اگر ایشون دکتر بود سریع ر کتاباش مینوشت دکتر هادی یوسفی فوق لیسانس شریف هستن ایشون
و اگر هم voice درس هاشو میخواین به این آدرس یک سری بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وقتی تنهاییم دنبال یارمیگردیم وقتی پیداش کردیم دنبال عیب هاش می گردیم وقتی از دستش دادیم دنبال خاطره هاش می گردیم وبازتنهاییم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ب.ظ
ممنون،چند قسمت از ویس معماریشون رو قبلا گوش دادم خیلی خوب بود.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
۱۰۰ هزار هر روز!!!!یا خدا!!!کی میره؟!!!

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ ب.ظ
همونی که پولش از پارو بالا میره.

البته اگه کسی بدونه با همایش رفتن میتونه رتبه خوبی بگیره خوب می ارزه پول یک ترم شبانه میشه!
اما خوب اگه آدم هم پول بده بره همایش هم کنکور قبول نشه اونوقت ..........

اما به نظر من کسی که میخواد بره همایش باید خودش خونده باشه بره واسش مرور کنن! که اون کسی هم که خودش خونده نیاز به همایش نداره!

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۲۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۸۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۶۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۴۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۴۹ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۴۷۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۳۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close