زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خیلی جالب

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
خیلی جالب
سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام ۲۰ درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
خیلی جالب
امسال کنکور عجایب بوده ! این وضعشه!!!!!
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
خیلی جالب
خدا شانس بده !!!! :دی
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
خیلی جالب
واقعا خدا شانس بده
الان من بودم -۲۰ میزد برام

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
RE: خیلی جالب
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام ۲۰ درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟
دوستان اگه واقعا این خبرا موثق باشه باید یه کاری کنیم، نمیشه که زحمت بکشیو و این جوری حقت ضایع شه!!!!!!!!!!!

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
نمیشه اینطور هم دقیق گفت...! ممکنه یه تست رو بالا و پایین زده باشن و از قضا درست از آب در اومده و درصدشون اینطور شده باشه! هر چند هم که مطمئن باشند اینطور نبوده ولی از این خطاها همیشه هست!

Change Your FATE
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mamat , Solaha.z
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط:  سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام ۲۰ درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟

محاله
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
خیلی جالب
خبر که موثقه موثقه.این دوستم که میگم اصلا امسال برای ارشد برنامه نداشت بنابراین فقط میخوایت ببینه چه مدلی هست کنکور. سر کنکور هم وقت داشت تا ببینه بالا پایین نزنه تست ها رو.بهد هم تستای معماری آخرین تست ها IT بود و بعد از تستای سیستم عامل که سیستم اصلا نخونده بود که بخواد جواب ده و تستا رو بالا پایین بزنه.
۰
۰
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  امسال کنکور عجایب بوده ! این وضعشه!!!!!

سال قبل منم تو خدمت بود همینطوری شرکت کردم،سیستم عامل که سفید تحویل داد و چیزی نزدم ۴۴ شد،الله اعلم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
خیلی جالب
خدای من پس چه حق هایی ضایع شده.کلی وقت بذاریم بخونیم آخرش چی میشه!!!!!!!!
۲
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
خیلی جالب
به نیمه پر لیوان نگاه کن واقعا چه شانسی!!!!
بابا سنجش کم دین شده شما که نشدین بگین براتون درست کنن آخه این مدرکا خوردن نداره
۰
۱
ارسال: #۱۲
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
خیلی جالب
ذهن خودتون رو با این حرف ها درگیر نکنید
این گفته ها فقط حرف هستن و واقعیت ندارن
دستگاه های تست خوان به ندرت اشتباه می کنند ... خیلی خیلی خیلی به ندرت
۲
۳
ارسال: #۱۳
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  نمیشه اینطور هم دقیق گفت...! ممکنه یه تست رو بالا و پایین زده باشن و از قضا درست از آب در اومده و درصدشون اینطور شده باشه! هر چند هم که مطمئن باشند اینطور نبوده ولی از این خطاها همیشه هست!

با یه تست زدن (اشتباهی ) درصد ۲۰ نمی شه یا می شه ۱۶ یا منفی!!
ایییییییییییییییی خدااااااا خودت به دادمون برس!! با این سنجشمون!!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
خیلی جالب
شما تلاشتونو بکنید بقیشو بسپارین دست خدا مهم اینکه اون تلاش مارو میبینه و مطمئنا جواب خوبی میده. Smile
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
بنظرم زیاد حساس نباشین ،
اولاً معلوم نیست چقدر این شایعات درست باشه و اونایی که درسته ممکنه به این علت باشه که فرضا تست ها رو جا به جا پر کردن ( توی محاسبه هم در نظر بگیرید که ممکنه تستی حذف شده باشه پس با فرض صحیح زدن ۱ تست بطور ناخواسته ممکنه درصدتو بیشتر از ۱ تست بنظر بیاد )

ثانیا اگه با این تفکر برید جلو مخصوصا بچه های پشت کنکوری ، شک نکنید باختید چون از الان با یه روحیه داغون و ترس پیش میرید و زمام امور از دستتون خارج میشه و همه چیز رو به شانس!! می سپارسین . در واقع دیگه کنترلی بر هیچ چیز ندارید . ممکنه که موردی پیش بیاد که برای یه نفر درصد بیشتری در کارنامه اعلام بشه ( بنا به هر علت و خطایی ) اما از این موارد خیلی نادر هست و بنظرم با تلاش میشه اصلا این موارد رو نادیده گرفت ( در کل اصلا بهش فکر نکنید که اعصاب و روحیه تون رو میبازین Smile )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۶۰ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۶۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۰۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۸۹ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  مطالب جالب morweb ۱ ۲,۸۴۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  مطالب خواندنی و تصاویر جالب Josephus ۴۵۷ ۱۷۹,۸۰۸ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن aatwo ۲ ۲,۵۴۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  روزانه ی دانشگاه شهرستان خیلی پایین یا مجازی دانشگاه های تهران یا غیر انتفاعی خوب؟ dhgh ۱ ۲,۰۷۵ ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  روزانه ی دانشگاه شهرستان خیلی پایین یا مجازی دانشگاه های تهران یا غیر انتفاعی خوب؟ dhgh ۴ ۴,۵۵۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  معماری یا نرم افزار؟ خیلی ضروری nazila73 ۴ ۳,۰۱۰ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close