زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی)

نظرسنجی: به نظرتون ایجاد همچین تاپیکی برای هر ماه کار مفیدی هست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۲/۶۱%
    بله ۸۲/۶۱%
۷۶ ۸۲/۶۱%
  • ۱۷/۳۹%
    خیر ۱۷/۳۹%
۱۶ ۱۷/۳۹%
در کل ۹۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی)
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خیلی عالیه که میخواییم زود شروع کنیم
به نظر شما با حجم مطالبی که باید خونده بشه الان زوده؟
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کسی موفق میشه که به موقع شروع کنه، به اندازه و مستمر بخونه
خود من هم یه مدتی هست که شروع کردم اما سعی میکنم خیلی فشار نیارم...
با این هم تقریبا موافقم، اما مثلا خودم که اینقدر کند می خونم اگه بخوام همینجوری پیش برم و یه روزهایی رو زیر ۸ ساعت بخونم می دونم هیچ جا قبول نمی شم

خلاصه اگه هدفمون بزرگه نباید فکر کنیم خوب الان که شروع کردم موقع خوبی هست پس در کنار کارهای دیگه هم یواش یواش درس می خونم، با انرژی فوق العاده مثبت، با توکل برخدا نهایت سعی مون رو باید بکنیم

دوستان برنامه من فعلا اینه که تا پایان تابستان، کتاب های مرجع و خود دروس رو بخونم، از ابتدای مهر شروع کنم به دوره آنچه که خوانده ام با تست و تسلط ام رو تو تست زدن بالاببرم
موفق و پیروز باشید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , zeinab , Parva , Donna
ارسال: #۳۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
سلام منم هستم ولی تا پنجم امتحان دارم البته واسه امتحان سیستم عامل استالینگز و نظریه لینز رو یه دور خوندم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۳۳
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی)
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خیلی عالیه که میخواییم زود شروع کنیم
به نظر شما با حجم مطالبی که باید خونده بشه الان زوده؟
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کسی موفق میشه که به موقع شروع کنه، به اندازه و مستمر بخونه
خود من هم یه مدتی هست که شروع کردم اما سعی میکنم خیلی فشار نیارم...
با این هم تقریبا موافقم، اما مثلا خودم که اینقدر کند می خونم اگه بخوام همینجوری پیش برم و یه روزهایی رو زیر ۸ ساعت بخونم می دونم هیچ جا قبول نمی شم

خلاصه اگه هدفمون بزرگه نباید فکر کنیم خوب الان که شروع کردم موقع خوبی هست پس در کنار کارهای دیگه هم یواش یواش درس می خونم، با انرژی فوق العاده مثبت، با توکل برخدا نهایت سعی مون رو باید بکنیم

دوستان برنامه من فعلا اینه که تا پایان تابستان، کتاب های مرجع و خود دروس رو بخونم، از ابتدای مهر شروع کنم به دوره آنچه که خوانده ام با تست و تسلط ام رو تو تست زدن بالاببرم
موفق و پیروز باشید

نمیگم الان خیلی زوده... ولی واقعیت اینه که هنوز خیلی ها شروع نکردن و بعضی برای مرداد ماه به بعد برنامه ریختن. پس یه جورایی میشه گفت زود شروع کردیم و در واقع تو زمان مناسب شروع کردیم
ضمنا، زیاد خوندن لزوما به این معنی نیست که داریم پیشرفت میکنیم.
من تابستون پیش زیاد خوندم. واقعا هم زیاد روی معماری و سیستم عامل وقت گذاشتم و تو کنکور هم این دو تا درس رو سفید گذاشتم! البته دلیل اصلی این بود که من نمیدونستم چطور باید بخونمشون و برام تجربه شد.
ولی هدفم از گفتن این موضوع این بود که باید درنظر داشت که یک راه چند ماهه در پیش هست که پستی و بلندی هایی داره و بعضی جاها شیب زیادی داره و بعضی جاها شیب کمتر (البته همه شیب ها به معنی سربالایی هستن!) پس باید جوری برنامه ریزی کرد که کم نیاریم!
آروم آروم باید شروع کرد و آروم آروم هم باید سرعت گرفت.
الان که تیرماهه، زمان خیلی ایده عالیه برای شروع کردن
ایشالا که همگی تو کنکور ۹۲ مزد زحماتمون رو میگیریم Smile
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , Mahbanoo313 , Mohammad-A , white bird , zeinab , Parva , kerm
ارسال: #۳۴
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط abraham.)
منم برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۱
ارسال: #۳۵
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
ما نیز با گسسته آرام آرام می آییم !

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Parva
ارسال: #۳۶
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
سلام
من حساب کردم تو تابستون ۱۲درسو باید بخونم یعنی هر درس تقریبا یه هفته ولی بعضی از درسا مثل منطقی که دارم الان میخونم خودش دوتا کتاب(مانو و پوران) و این واسه من که تقریبا کند میخونم وقت بیشتری میبره. خیلی استرس گرفتم و نمیزاره تمرکز کنمAngry

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۳۷
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ
سلام
من وقتی میبینم نوشتید ماه دوم استرس میگیرمUndecided

چون از اول مرداد شروع میکنم و اینجوری ۳ ماه از شما عقب میمونم! خیلی دیره؟ وقت کم نیارم؟ ولی خب چاره ی دیگه ای هم ندارم!
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلام
به نظرم الان برای استرس داشتن خیلی خیلی زوده ، من یه پیشنهاد دارم حواستون رو به درس خوندن بدید به جای این فکرا ، هر چه کمتر راجع بهش فکر کنید و مطرح کنید اثرش خود به خود کمتر می شه ولی اگه همین طور جلو برید چند ماه دیگه تمرکز روی درس براتون مشکل می شه .... Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , zeinab
ارسال: #۳۹
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Mahtab_m نوشته شده توسط:  سلام
من وقتی میبینم نوشتید ماه دوم استرس میگیرمUndecided

چون از اول مرداد شروع میکنم و اینجوری ۳ ماه از شما عقب میمونم! خیلی دیره؟ وقت کم نیارم؟ ولی خب چاره ی دیگه ای هم ندارم!

من الان میخوام به شماروحیه بدم : Big Grin
اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست من هم مثلا از اول خرداد شروع کردم ولی همش دو فصل پرسمن و دو فصل از ساختمان خوندم ( چه پیشرفتی داشتما Tongue )
شما هم از همون مرداد شروع کنی خیلی خوبه ، فکرنکنم دیر باشه .
همگی انشاالله موفق باشید . Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۴۰
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
منم بالاخره امروز استارت زدم با منطقی!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم بالاخره امروز استارت زدم با منطقی!

سلام
تقریبا مثل هم شروع کردیمSmile
میشه بگید منطقی رو با چه کتابایی میخونید؟
منم از دیروز با منطقی شروع کردم کتابای من مانو و پورانه و تقریبا فصل اولو از دوتاش تموم کردم.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahRad
ارسال: #۴۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام
منم از دیروز با منطقی شروع کردم کتابای من مانو و پورانه و تقریبا فصل اولو از دوتاش تموم کردم.

من از پوران می خونم فعلا راستش چون خیلی چیزا یادم رفته ، طبق توصیه هایی که اینجا از بچه ها خوندم تصمیم گرفتم توی تابستون
که می خوتم همه درسا رو بخونم ، خوندن از روی منابع رو بذارم برای دور بعد که یه دید کلی از درسا داشته باشم تا بهتر بتونم روی مطالب مهمش تمرکز کنم واسه همین فقط پوران البته بعدش هم احتمالا نلسون می خونم

۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام

من از پوران می خونم فعلا راستش چون خیلی چیزا یادم رفته ، طبق توصیه هایی که اینجا از بچه ها خوندم تصمیم گرفتم توی تابستون
که می خوتم همه درسا رو بخونم ، خوندن از روی منابع رو بذارم برای دور بعد که یه دید کلی از درسا داشته باشم تا بهتر بتونم روی مطالب مهمش تمرکز کنم واسه همین فقط پوران البته بعدش هم احتمالا نلسون می خونم
ولی اکثرا تابستونو واسه خوندن منابع میزارن که چیزی دستشون بیادو بعد شروع به تست می کنند!!!! هر چند خود من همزمان دارم میخونمBig Grin
موفق باشی دوست عزیز

۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  ولی اکثرا تابستونو واسه خوندن منابع میزارن که چیزی دستشون بیادو بعد شروع به تست می کنند!!!! هر چند خود من همزمان دارم میخونمBig Grin
موفق باشی دوست عزیز

درسته اما من سر کار می رم و خیلی از درس ها رو فراموش کردم به کل اینکه بتونم همه رو بخونم تو تابستون برام خیلی مهمه! به منابع هم می رسم

ممنونم شما هم همینطور

۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
من گسسته یک فصل خوندم بدون تست. شبکه یک فصل .داده مقسمی ۴ فصل اما clrs درگیر insertion sort هستم Big Grin .پایگاه ی فصل اول . بقیه هم ی خورده شروع کردم . روزی ۳ ساعت تا ۳:۳۰

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close