تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - Parva - 31 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

سلام خدمت دوستای گلم Heart

امیدوارم مصمم‌تر از پیش جلو بریم. [تصویر:  104568_1_1379091781.gif]

و اما شعار ما::
رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود............................رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ghaderiyaser - 31 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

حواستون باشه. ماه آخر خیلی مهمه. انرژی برای ماه آخر بذارید.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

ممنون parva جون از این همه توجه وپشتکارت Smile
به نظرمن که خیلی خوبه این تاپیک ها باشه هم حس رقابت وبیشتر میکنه و هم انگیزه مضاعف میده .

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - dpaniz1 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ

منم از اول تیر شروع کردم ، دیگه منم هستم ... Smile

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - zeinab - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

ممنون پروا جان که این همه انرژی میذاری!
منم تازه تازه شروع کردم! امیدوارم عقب نمونم!
یاعلی!

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ

۹۲ مانشت کولاک می کنه. شیرینی رو یادتون نره Big GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Mohammad-A - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

کی میشه این آخرین امتحان ما هم تمام بشه تا موتور رو روشن کنیم؟

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - MSZ - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ

اول Big Grin

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - hadi_m - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستای گلم Heart
امیدوارم مصمم‌تر از پیش جلو بریم. [تصویر:  104733_1_1379091721.gif]
و اما شعار ما::
رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود............................رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.
ماه اول
ماه دوم
ماه سوم
.
.
من رو یاد سیستم کنکور نود و یک میندازه Smile
انشالله تک تک تون موفق و پیروز باشین .

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - shima_24 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

من هم هستم . ولی چند روزی هست که شروع کردم

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - saho - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ

سلام دوستان
منم امتحانم تموم شد میخام کم کم شروع کنم
Big Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SarahRad - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ

نمی خوام انرژی منفی بدمااا
اما امروز قرار بود شروع کنم اما برنامه ریزیم برای کارهام بهم ریخت مجبور شدم یه کار دیگه بکنم!!! خدا کنه از این اتفاقا پیش نیاد
الان وجدان درد گرفتم سخت...

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Mohammad-A - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

و باز هم یک نفر از دم از بالا تا پایین منفی داد... من نمیدونم چه لذتی در این کار هست!

(هر که چند منفی‌ها برای من شخصاً چندان مهم نیست)
پ.ن: چند پیشنهاد را برای آقای دکتر در اینباره ارسال کردم...

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  و باز هم یک نفر از دم از بالا تا پایین منفی داد... من نمیدونم چه لذتی در این کار هست!

من که چیزه بدی نگفتم برام منفی گذاشتنSad

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - fateme66 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  و باز هم یک نفر از دم از بالا تا پایین منفی داد... من نمیدونم چه لذتی در این کار هست!

اشکال نداره من با مثبت از بالا تا پایین جبرانش کردمBig Grin

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  و باز هم یک نفر از دم از بالا تا پایین منفی داد... من نمیدونم چه لذتی در این کار هست!

من که چیزه بدی نگفتم برام منفی گذاشتنSad
شاید کسی که منفی میذاره یه آدم استرسیه،میخاد یه کاری کنه تا بچه ها نیان اینجا استرسش کمتر بشهSmile