زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجاربم در کنکور ارشد

ارسال: #۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  آقای دلخواه
البته ایشون"دادخواه" هستند.سهوا شما اشتباه دیدید فامیلشون رو
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۴۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
من که میگم فقط و فقط مرجع،جزوه باشه برای جمع بندی
۱
۰
ارسال: #۴۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)sina_019 نوشته شده توسط:  هاتف جان برا راهنمایی و جروه و ویس دمکت گرم داداش ، یه لطفی کن جزوه کمپایلرتو برا مون آپ کن ،من که گشتم چیزی دسگیرم نشد
مرسی از زحماتت Wink
چشم! اینترنت من کنتوریه (محدوده) روزها نمی تونم فعالیت زیادی داشته باشم.
این روزها کمی مشغله دارم، سعی می کنم قبل از ورود به سال جدید ازش رو نمایی عمومی کنم Wink شمام یکم بقیه درسها رو دوره کن تا این رو به دستتون برسونم Wink

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahram_sis
ارسال: #۴۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
برای بچه های ای تی:
با این زمان بندی جدید کنکور ای تی و سبک سوالات و ظرفیت های احمقانه ای رشته ... ریسک کنکور ای تی به مراتب از نرم افزار بالاتر رفته(نسبت به سال های گذشته).من پیشنهادم به دوستانی که زمان کافی و قدرت کافی دارند اینه که مهندسی کامپیوتر امتحان بدند.
باور کنید زیاد اطرافم هستند که با ارشد مهندسی کامپیوتر دارن پایان نامه های امنیت و شبکه ای ارائه میکنند و هیچ محدودیتی به خاطر کامپیوتر خوندنشون ندارن و دارن با استادای شبکه و امنیت آی تی کار میکنن
۱
۰
ارسال: #۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
دقیقا همینطوره
ای تی خوندن خیلی ریسک هستش با درصد عدم موفقیت بالا
درسای حفظی خودش ناعدالتی هست
درسای مفهومی بخونی همه جا باهات هست
۰
۱
ارسال: #۵۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
RE: تجاربم در کنکور ارشد
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  برای بچه های ای تی:
با این زمان بندی جدید کنکور ای تی و سبک سوالات و ظرفیت های احمقانه ای رشته ... ریسک کنکور ای تی به مراتب از نرم افزار بالاتر رفته(نسبت به سال های گذشته).من پیشنهادم به دوستانی که زمان کافی و قدرت کافی دارند اینه که مهندسی کامپیوتر امتحان بدند.
باور کنید زیاد اطرافم هستند که با ارشد مهندسی کامپیوتر دارن پایان نامه های امنیت و شبکه ای ارائه میکنند و هیچ محدودیتی به خاطر کامپیوتر خوندنشون ندارن و دارن با استادای شبکه و امنیت آی تی کار میکنن
این ینی خودکشی از ترس مرگ Big Grin نه داداش ما مرغمون تک چرخه !!! یا میرم مدرکشو میگیرم یا تا آخر عمر به عشقش میمیرم(شعر شدBig Grin) تازه یک سال هم وقت داریم (چی چی رو یک سال پس سال بعدش چی؟) راس میگه دو سال وقت داریم. در کل عشق آی تیا از فرهاد کمتر نیستیم که!! کوه میکنیم و ...

من تا حدودی با نظر شهرام موافقم اما نکته ای که هست درسای دوره ارشد نرم افزار واقعا پدر درآره و عذاب آور! سیستم عامل پیشرفته! سیستم های فلا و بهمان با کلی پروژه جورواجور! پس نتیجه میگیریم هم خوندنش سخته و هم دوره ارشدش!!!
و به قول دادخواه چرا پیش از مرگ واویلا کنیم!Wink

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط aria.)
بستگی به گرایشی داره که شما بخواهید ادامه بدید اگه بخاطر سختی درس ها به سمت نرم افزار نرفتید پس حتما به سمت شبکه به خصوص امنیت نرید تاکید می کنم بخصوص امنیت بله گرایش هایی که زمینه مدیریتی داره از نرم افزار اسون تر به نظر می رسه البته نه در اون حدی که شما فکر می کنید
کلا ای تی ضریب قبولی بسیار پایینی داره دوستی داشتم با ۲۵۰ جای بدرد بخوری قبول نشد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوندن کتاب مرجع برای بعضی درس ها واجبه مثل مهندسی نرم افزار و لی مثلا برای درسی مثل ساختمان داده لازم نسیت میشه با دوتا کتاب کنکوری یا جزوه خوب جمش کرد بعضی کتاب های کنکوری خودشون مرجعا مثل سیستم عامل دکتر حقیقت
بعضی درس ها مثل db به غیر از بخش مفاهیم که البته بعضی اونارو حفظ می کنند !! یه جزوه خوب می تونه کفایت کنه وخوندن مرجعی مثل دیت اشتباهه همچنین کتابی مثل روحانی ومقسمی و پوران و... اگه جزوه خوبی پیدا نکردین برای درک db برید سراغ سیلبرشاتس

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jessica2013
ارسال: #۵۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sina_019 نوشته شده توسط:  الان درخواست من اینه با توجه به وقت کم

وقت کم ؟!
اگه برای سراسری میخوایید که بهتره همون کتاب پرسمن بخونید ( ترجمه سالخورده ) ، ولی ازبین کتابهای کنکوری درسته بدون اشکال نیستند ولی فکر کنم کتاب پوران خوب باشه .
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
با توجه به تجربیات دوستانم اینارو میگم:

معدل بالا آوردن و خوندن دروس تو رشته ایتی- تجارت نسبت به بقیه بسیار آسون و هلو هستش
به کسایی که این گزینه براشون اهمیت داره و یه جورایی زمان زیادی برای وقت گذاشتن برای دروس ارشد ندارن و صرفا مدرک مهمه براشون ، به نظرم بهترین گزینه هست
Big Grin
اکثر دوستام که تجارتن معدلاشون ۱۷ به بالا و دانشگاه های مطرح هم هستن و به گفته خودشون فقط باید قابلیت حفظیاتت خوب باشه.
و با توجه به دانشگاه ارزش پروژه ها متفاوته
قبولی شبکه سخته ، کار کردن و مقاله دادن تو این زمینه بیشتر نیاز به دید قبلی و کلی تجربه و پژوهش و استادی داره که راهنما و مشاور هست

هوش قبولیش بهتر از نرمه اما دروس ارشدش میگن خیلی خیلی سخت تر از همه گرایشا هست و کلی انرژی فقط واسه فهم مطالب درسی و یادگیری باید بزاری مقاله پیش کش
Smile

در ضمن مقاله دادن تو حوزه نرم سخت تر از هوشه
و با توجه به جدید بودن آیتی تو این زمینه تو خیلی بحثا کم کار شده و جای کار زیاد داره و بهتر میشه مقاله داد.

در کل دوستانی که واقعا علاقشون سمت آیتی هست توصیه میکنم فقط ایتی بخونن
اتفاقا اگر درست برنامه بریزن و خوب دروسو بخونن و زیاد ، نتیجه میده
و زمان کمتریو از نرمو هوش میگیره

زمانی که واسه کنکور نرمو هوش(به علت دروس ریاضی) صرف میشه به مراتب بیش از رشته آیتی هست.
برای قبولی دانشگاه های برتر تهران برای کامپیوتر باید زیر ۱۰۰ شد
برای آیتی هم شاید یه کم تفاوت داشته باشه.
کسایی که فقط واسه بهترین دانشگاه ها میخونن هیچ فرقی نداره که کدوم رشته یا گرایشو انتخاب کنن
برای همشون باید زمان گذاشت با برنامه ریزی مناسب و مفهومی خوندن.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol , Jessica2013
ارسال: #۵۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
دوستای عزیز سئوالات در مورد منابع و سئوالات متنوع دیگه رو توی تاپیکهای دیگه مطرح کنید.اینجا تاپیکی بود که یکی از دوستان تجاربشون رو مطرح کردند.بهتره بحث به بیراهه نره و بقیه اگر سئوالی دارند بپرسند.
ارسالهای نامربوط حذف میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , MoonRise , sahar121
ارسال: #۵۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط sahar121.)
تجاربم در کنکور ارشد
سلام. منم گفتم یه سری تجارب رو بگم..که به درد بخوره شاید خیلی ها بهش برخورد کنند
من برای کنکور امسال تقریبا از تیرماه شروع کرده بودم و بار اولمم بودش.حالا بماند که اصلا نمیدونم چیکار کردم و چی میشه!!
دوستان عزیز شماهایی که دارید وقتتون و زمانتونو که خیلی هم گرانبهاست ،برای ورود به تحصیلات تکمیلی میزارید ،حالا از الان شروع کردید از بعد عید میخواین شرو کنید ،از تابستون از مهر یا هر زمانی.. بسته به میزان علمی که تو دروس کنکوری دارید و بسته به شرایط کاری و زندگی خصوصیتون باید عرض کنم که به مدت زمانی که گذشت و یا مدت زمانی که تا روز کنکور مونده زیاد zoom نکنید که بیشتر روزتون و فکرتون برای اینکه واااای فلانی از تیر خونده من از مهر خوندم!فلانی پارسالم خونده رتبه جالب نیاورده پس همه چی یادشه!!فلانی از اسفند خونده!!به اینا فکر نکنید! مثلا تو ماه مهرید ودارید به روزای باقیمانده فکر میکنید میگید واااای خدایا تابستونم رفت و پاییز اومده من چیکار کنم!!؟چرا بهتر ازین نخوندم وایی داره بهمنم کم کم میاد!!
من اینجوری فکر کردم.... هر ۲ هفته در میون به فکر زمان از دست داده گذشته بودم و یا زمانی که پیش رو مونده و باید کتابهامو خوب بخونم!! و به اینکه خدایا قبول میشم اصلا؟؟هر دو هفته من ۲ روزش متوقف میشدم و نا امید!!از تیر ماه خونده بودم ولی باز میگفتم چرا از فروزدین نخوندم!! مطمئنم از فروردینم میخوندم مثلا میگفتم وای کاش اسفند میخوندم!! یا میگفتم کاش همون سال ۹۰ که فارغ لتحصیل شدم میخوندم!!!دیگه انقدر میرفتم عقب میگفتم ارشدو اصلا ولش کن باشه سال بعد!!!و همش تو دلم حسرت بود!! کی نبود بگه بهم دختر خوب از تیر تا بهمن کلی وقت بود چرا انقدر حسرت میخوردی و هی روزا رو بیشتر از دست میدادی!!!!با اینکه نه سرکار میرفتم نه دانشجو بودم و نه متاهل که کار خونه داشته باشم!!و البته اتفاقایه غیر منتظرم که پیش میاد نباید باعث شه فکرمون منحرف شه و درسو یادمون بره...من تا یه اتفاق می افتاد درجا درس خوندن برام سخت میشد!!! همسایمون مامانمو صدا میزد من میدوییدم میرفتم واس فضولی،بچه داداشم میومد می افتاد دستش درد میگرفت من ۴ ساعت غصه اونو میخوردم،لپ تاپم خراب میشد فکرم ۲ روز اونجا بود..میرفتم مهمونی..۴ روز تو فاز مهمونی بودم :-) کلا حرفم اینه zoom نشید رو چیزی.با این جور رفتارا فکر کنم وقت مفیدم همش ۴ ماه بود!!!
بچه ها فقط بخونید اونم خوب بخونید..شما وظیفتون الان خوندنه !نه فکر به این که ماه قبلو چیکار کردم ماه هایی که مونده رو چی کار کنم با این همه حجم کتاب!!قبول میشم!!وای فلانی داره میزنه جلو.آخجون من از فلانی جلوترم ۱ درسو!! فقط بخونید. فکر کردن به همه اینا باعث افت درس خوندنتون میشه... فکر کردن به نتایج کنکوری رو هم که میخواین بدبد بزارید برای بعد کنکور نه روزایی که دارید براش میخونید!! اون موقع وقت بسیار است..امیدوارم که اینجور مثل من پیدا نشه.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol , Jessica2013 , sss , saiedattar , mahniya , عزیز دادخواه , fatemehkh
ارسال: #۵۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
سلام دوستان
راستش چند وقتی بود این تاپیک می دیدم و می خواستم بنویسم اما ....
راستشو بخواید نمی دونم حرفام به درد بخور باشه یا نه ... امیدوارم که مثمر واقع بشه
شاید تعجب کنید ولی رشته آکادمیک من در دوره لیسانس طراحی فضای سبز بود ... البته چون کارم طراحی دیتابیس و گاه برنامه نویسی بود می خواستم تو ارشد شرکت کنم
البته برای ارشد ۹۳ !!!
اما به طور ناگهانی تو آبان امسال ثبت نام کردم ...
بعد از ثبت نام رفتم کتابای پارسه و چند تا از پوران و مقسمی گرفتم
از آذر ماه شروع کردم و خوندم ... زبان حذف کردم ...
در این میان یکی از دوستان صمیمیم که عضو مانشت هم هست سیستم عامل و بخشی از شبکه به من درس می داد ...
چند بار هم مزاحم بعضی مدیرا مانشت به ویژه جناب فرداد شدم و ازشون بابت منابع راهنمایی گرفتم که همینجا ازشون تشکر می کنم
من کلا نزدیک به ۳۷ تا تست جواب دادم که ۱۵ تاش درست بود... البته در مورد بقیه شک دارم چون واقعا شانسی زدم ...
البته می دونم زیاد خوب نبوده اما می خواستم اینو بگم ... من که تغییر رشته دادم و ۳ ماه خوندم ... چند تا اشتباه بزرگ داشتم ...
اول اینکه زیاد نتونستم به برنامه که گذاشتم وفادار باشم ... بهونه من شغلم بود ... البته می تونستم بهتر از اینها باشم
دوم دقیقا کاریو که خانم Sahar121 می گفتن انجام می دادم ... یعنی هی فکر می کردم من که از آذر شروع کردم و بقیه از قبل از من ...
سوم منابع نخونده بودم ... البته وقت نبود اما باز هم یه اشتباه واسه امثال من محسوب میشه که تغییر رشته دادن

در کل دوستان ... به نظر من بهتره اگر می خواید شروع کنید ... حتما ... حتما ... و باز هم حتما ... برنامه دقیقی بریزید ... برنامه ای با توجه به توان خودتون در مطالعه و توان علمیتون ...
به این برنامه وفادار باشید ... حتی اگر روزی نتونستید مطالعه کاملی داشته باشید ... حداقل ۱۰ دقیقه به مرور مطالعات گذشتتون بپردازید ... اول مطالعه تشریحی کنید ... یعنی تمام سوالاتو به صورت تشریحی حل کنید ...
ببخشید اگر زیاد حرف زدم ...
به امید موفقیت تمامی مانشتیهای عزیز

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Jessica2013 , mohamad304 , saiedattar
ارسال: #۵۸
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
من واقعا از هاتف ممنونم هروقت از منابعشون استفاده میکنم دعای خیر میکنم براش جون کلاس رفتم واسم مقدور نیست ایشالله نفر اول بشی هاتف جان
۱
۰
ارسال: #۵۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
تشکر فراوان از هاتف
درود فراوان
من واقعا خیلی به شما مدیون هستم وقتی شروع به خوندن نظریه و یه سری درسای دیگه کردم اصلا نمیفهمیدم چی به چیه و همه ی تستا رو اشتباه میزدم اما از وقتی یه سری از جزوه ها و ویس های شما رو دانلود کردم تقریبا همه ی تستای اون درسا رو درست نیزنم خدا خیرتون بده انشالله ارشد و دکترا شریف قبول شید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۵۶۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۵۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۴۹ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۳۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۵۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۷۷۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۹۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۵ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۵۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close