زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۵۱۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
همون طور که گفتم ما تو زمین حرفامونو می زنیم Smile)))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  همون طور که گفتم ما تو زمین حرفامونو می زنیم Smile)))
تو زمین حریف که حرفای قشنگی زدید. Tongue
ارسال: #۵۱۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
البته بازی برگشت هنوز مونده.

ارسال: #۵۱۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  البته بازی برگشت هنوز مونده.
تجربه نشون داده ایتالیایی ها حتی اگه تو فینال یورو هم با فضاحت ببازن بازم کم نمیارن. Tongue

(۰۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ما تا همین جاهم خیلی خوب کارکردیم. ولی ما نمی بازیم.
همین حرف سیاست شما رو نشون میده. فصل قبل واسه همه تیم ها کری میخوندید که تو اروپا عیارتونو نشون میدید ولی این فصل اینجوری حرف میزنید که اگه باختید هم حرفی برای گفتن داشته باشید.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۵۱۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
ولی ما تا الانم نشون دادیم. به هر حال باید قبول کرد که تیم ما چند سالی در اروپا فعال نبوده و کاملا هم از لحاظ مالی و بازیکن مشکل داشته. با توجه به داشته هاش تا الانم خیلی خوب بوده. نمیشه یه دفعه از صفر به صد رسید.

ارسال: #۵۱۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ولی ما تا الانم نشون دادیم. به هر حال باید قبول کرد که تیم ما چند سالی در اروپا فعال نبوده و کاملا هم از لحاظ مالی و بازیکن مشکل داشته. با توجه به داشته هاش تا الانم خیلی خوب بوده. نمیشه یه دفعه از صفر به صد رسید.
بله بله! توجیه های قبل از حذف. اگه برید مرحله بعد که میگید ببینید چه تیمی داریم. اگه هم نرید که دارید از الان زمینشو آماده می کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B
ارسال: #۵۱۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
واقعا یووه هرچقدر هم که از بایرن گل بخوره، چیزی از ارزشهاش کم نمیشه Tongue
ارسال: #۵۱۸
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
هیچ وقت از ارزش های یووه کم نمیشه. به هر حال ما هنوز هم امیدواریم ولی حتی اگه حذف شیم هم از تیممون راضی هستیم.

ارسال: #۵۱۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  هیچ وقت از ارزش های یووه کم نمیشه. به هر حال ما هنوز هم امیدواریم ولی حتی اگه حذف شیم هم از تیممون راضی هستیم.
تیمی که به خاطر تبانی میره دسته دوم دیگه چه ارزشی داره؟!
جالبه شما که کری میخوندید برای بقیه تیم ها وقتی وارد میدون عمل شدید اگه حذف شید هم از تیمتون راضی هستید.Big Grin
ارسال: #۵۲۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
Wink یورو ۲۰۱۲
بابا این تیما رو ول کنید فعلن رئال رو بچسبید که داره غوغا می کنه Big Grin
فقط رئال مادرید
ارسال: #۵۲۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط luna.)
یورو ۲۰۱۲
باشه بابا. حالا شما خودتون چرا هیچ وقت در مورد تیم خودتون بحث نمی کنین. میگن یه طرفدار خوب طرفداریه که تیم خودشو تشویق کنه به بقیه کاری نداشته باشه. شما دقیقا برعکسین!

ریال خیلی خوبه ولی واسه قهرمانی شانسش از بارسا و بایرن کمتره. حالا بایرن که هفته دیگه حذف میشه البته.Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۵۲۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
چون هدف من فقط بازی کردن با اعصاب شماست. Tongue
ارسال: #۵۲۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  میگن یه طرفدار خوب طرفداریه که تیم خودشو تشویق کنه به بقیه کاری نداشته باشه.

پس فکر کردین خیل عظیم (Smile) طرفدارای میلانی مانشت چرا چند وقته سکوت کردن و هیچ حرفی نمی زنن! واسه همینه دیگه! Big Grin وگرنه افشاگری‎های زیادی هست که میشه در مورد تیم‎هایی مثل رئال انجام داد! Tongue

(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چون هدف من فقط بازی کردن با اعصاب شماست. Tongue

ولی حیف که هیچوقت به این هدف بزرگتون نائل نگردیدید! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۵۲۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
اولین تیم مرحله یک چهارم و شانس اول قهرمانی با بازیکن اقای گل رقابتها مشخص شد.Idea CoolBig GrinBig Grin
(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  باشه بابا. حالا شما خودتون چرا هیچ وقت در مورد تیم خودتون بحث نمی کنین. میگن یه طرفدار خوب طرفداریه که تیم خودشو تشویق کنه به بقیه کاری نداشته باشه. شما دقیقا برعکسین!
تیم ما قهرمان و لازم به بحث کردن ندارهTongue خوب شاید من یه طرفدار خوب نباشم.Big Grin(ولی من توش موندم چه جوری تشویق کنم مگه اون پستی که دادم همین کار نبود.من کجاش تیمای دیگه رو تخریب کردمHuh )

(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  ریال خیلی خوبه ولی واسه قهرمانی شانسش از بارسا و بایرن کمتره. حالا بایرن که هفته دیگه حذف میشه البته.Big Grin
جالبهHuh این چه شانسی که برا ما گذاشتی Huh از بایرن کمتره و بایرن هم حذف می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما که رفتیم بالا ایشالله یه معجزه هم اتفاق بیوفته و یووه هم بیاد بالاBig Grin (ولی فک کنم محاله)Tongue
ارسال: #۵۲۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  تیم ما قهرمان و لازم به بحث کردن ندارهTongue خوب شاید من یه طرفدار خوب نباشم.Big Grin(ولی من توش موندم چه جوری تشویق کنم مگه اون پستی که دادم همین کار نبود.من کجاش تیمای دیگه رو تخریب کردمHuh )
با شما نبودم. Big Grin
من نگفتم شانستون کمتر از تیم حذف شده است. گفتن شانستون کمتر از بایرنه. ولی بایرنم به یووه خورده دیگه شانس بیاره حذف نشه Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۲۹ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۵۱ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۱۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۶۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۴۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۷۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۶۲۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۴۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close