زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۹۱
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط arixooo.)
یورو ۲۰۱۲
از این جام اصلا خوشم نیومد...دلیلش هم خیلی سادست...برید به آمار نظر سنجی ها نگاه کنید...۳۵ درصد گفتن اسپانیا...بقیه هم با اینکه بیشترین شانس رو به این تیم میدادن چون خوششون نمیومد از این تیم به تیم های دیگه رای دادن...یورو ۲۰۰۴ خوب بود..جام جهانی ۲۰۰۶ خوب بود..غیر قابل پیش بینی...

نتایج آزمایش گربه شرودینگر نشون داده که تو دنیای موازی دنیای ما الان انگلیس برای هفتمین بار قهرمان یورو شد.
حرف من یه نفر نیستا , کلا فیزیک کوانتومی ثابت کرده!
[/quote]
agent جان این عکس شلدون کوپر مثل اینکه بدجوری روی روحیاتت اثر کردهBig Grin
البته این تئوری رو بیشتر لنرد استفاده میکرد..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , agentv , Shiny
ارسال: #۳۹۲
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
RE: یورو ۲۰۱۲
یکی از زیباترین صحنه های یورو....

[تصویر:  108127_1_1379091361.jpg]

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ریحانه , arixooo , mamat , ashkan_d13
ارسال: #۳۹۳
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
یعنی واقعا باید با این تاپیک خداحافظی کنم Sad
خیلی این تاپیک رو دوست داشتم!
ولی خدانگهدار یوزو ۲۰۱۲

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229
ارسال: #۳۹۴
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط Avicenna.)
یورو ۲۰۱۲
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  یعنی واقعا باید با این تاپیک خداحافظی کنم

آخه جالب اینجاست که تاپیک "آبی،قرمز،مانشت،درس" هم نیست و نابود شده انگار! بابا من میخواستم به نمایندگی از آلگری در مورد اهداف و چشم اندازهای این فصل برای فتح همزمان لیگ قهرمانان و کالچو و کوپا ایتالیا صحبت کنم! Big Grin آخه این چه وضعشه!

؛؛؛

پ.ن: نمیدونم چرا این تاپیک چند روز از دسترس من خارج بود Tongue ، الان به من اطلاع دادند مثل اینکه اسپانیا قهرمان جام شده! Smile جا داره به هوادارانش تبریک عرض کنم. امیدوارم بعد از جام جهانی برزیل و در تاپیک "یورو ۲۰۱۶" هم شما رو همچنان طرفدار اسپانیا ببینیم! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , luna , eris229
ارسال: #۳۹۵
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  آخه جالب اینجاست که تاپیک "آبی،قرمز،مانشت،درس" هم نیست و نابود شده انگار! بابا من میخواستم به نمایندگی از آلگری در مورد اهداف و چشم اندازهای این فصل برای فتح همزمان لیگ قهرمانان و کالچو و کوپا ایتالیا صحبت کنم! Big Grin آخه این چه وضعشه!
؛؛؛
پ.ن: نمیدونم چرا این تاپیک چند روز از دسترس من خارج بود Tongue ، الان به من اطلاع دادند مثل اینکه اسپانیا قهرمان جام شده! Smile جا داره به هوادارانش تبریک عرض کنم. امیدوارم بعد از جام جهانی برزیل و در تاپیک "یورو ۲۰۱۶" هم شما رو همچنان طرفدار اسپانیا ببینیم! Big Grin

شما بهتره اول یک تاپیک جدا بزنی و در مورد تبانی و تقلب و شرط بندی و... در لیگ ایتالیا حرف بزنیدBig GrinBig Grin..... این چه لیگی هست؟Huh باید یوفا ایتالیا رو محروم کنه پیشرفتش فقط تو تبانی بوده تو این چند سالهTongueBig Grin....

یورو ۲۰۶۰ هم بیاد ما طرفدار اسپانیا هستیمHeartHeartHeart

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۳۹۶
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Avicenna.)
یورو ۲۰۱۲
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  شما بهتره اول یک تاپیک جدا بزنی و در مورد تبانی و تقلب و شرط بندی و... در لیگ ایتالیا حرف بزنیدBig GrinBig Grin.....

شما اسپانیایی ها با تبانی چیکار دارید آخه؟ Smile این مسائل هرچقدر هم پیچیده و مافیایی بوده باشه بین باشگاه های ایتالیایی مثل یک مسئله خانوادگی میمونه و به بیرون درز پیداد نمیکنه! Wink من نمیدونم شما طرفدار کدوم باشگاه هستید، البته راحت میشه حدس زد Wink بزارین یه شیر و خط بین بارسا و رئال بندازم! Big Grin ... حالا زیاد نگران نباشید! Smile شما رو با نتایج آبرومندانه ای از ایتالیا بدرقه میکنیم... Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , luna
ارسال: #۳۹۷
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  بزارین یه شیر و خط بین بارسا و رئال بندازم! Big Grin ...
اون روح شرط بند بودن رو نشون دادیناTongue.... اخه ایتالیا هم لیگ داره که کسی طرفدار تیمهاش باشه؟ Big GrinBig Grinالبته از حق نمیشه گذشت که تبانی و شرط بندی لذت خاص خودش رو دارهTongueTongue....

think positive
ارسال: #۳۹۸
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
ایتالیا یعنی لیگ داغون و پر از تقلب و هوادارانی که اگه ۴ تا گلم تو فینال بخورن بازم میان میگن "خیلی هم بد بازی نکردیم".
من نمیدونم از نظر اونها تعریف بد بازی کردن چیه دیگه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , yaser_ilam_com
ارسال: #۳۹۹
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط luna.)
یورو ۲۰۱۲
عشق است ایتالیا!
هوادارای ایتالیا با جون و دلشون ایتالیا رو دوست دارن و یه شبه عاشقش نشدن که یه شبه هم علاقشون رو از دست بدن.
همیشه هم پشت تیمشون هستن!
به نظر من که ایتالیا تو این مسابقات نمایش قابل قبولی از خودش نشون داد و همین واسه ما کافیه.
لیگ ایتالیام هر چی که باشه اقلا وقتی می بینن مشکل داره اصلاحش می کنن! این که تو بقیه لیگ ها سر و صدای این اتفاقا در نمیاد الزاما نشانه پاک بودنش نیست!
من به عنوان یک طرفدار یوونتوس که تیمش رفت دسته ۲ و دوباره با قدرت برگشت و در سری آ اول شد میگم که همین چیزهاست که فوتبال ایتالیا رو خاص و متفاوت می کنه و بزرگی تیم ها رو نشون میده!
هرچند شما که قبول نمی کنین! جالبه که هیچ وقتم موضع دقیق خودتون رو مشخص نمی کنین که آخرش طرفدار کی هستین!

اون تاپیک رو فکر کنم باید بی خیالش بشیم! شاید یه تاپیک جدید! شایدم در همین تاپیک بحث فوتبال رو ادامه بدیم!
حالا میلان بازیکن چی خریده؟ ببینیم این فصل قراره چند تا از یووه بخوره! Big Grin

ارسال: #۴۰۰
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  من به عنوان یک طرفدار یوونتوس که تیمش رفت دسته ۲ و دوباره با قدرت برگشت و در سری آ اول شد میگم که همین چیزهاست که فوتبال ایتالیا رو خاص و متفاوت می کنه و بزرگی تیم ها رو نشون میده!
این دیگه چه منطقی هست؟Huh...... یعنی تبانی و شرط بندی نشون دهنده بزرگی یه تیمه؟
اصلا حاضر نیستم یک کلمه در مورد تیمهای ایتالیایی حرف بزنمSleepy.....
بهترین لیگ اروپا لیگ انگلیس هستSmile واقعا جذابه و سرعت بازی ها هم عالیه! بعدش هم لیگ اسپانیاست دلیل اینکه لیگ اسپانیا در رده دومه به خاطره اینه که زیادی دو قطبی هست و تیم سوم فاصلش با تیم اول و دوم زیاده.... بعد از اینا هم لیگ المان بد نیست اما ایتالیا واقعا بازی های کندی داره و البته حال به هم زن!TongueBig Grin.....

think positive
ارسال: #۴۰۱
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
معلومه افرادی که تمام زیبایی فوتبال رو تو ستاره جمع کنی رئال میبینند از یک دهه حرف نداشتن تیمشون تو Cl شاکی هستند! Smile و افرادی که فوتبال زیبا رو فقط تو تیکی تاکای بارسا می بینند وقتی امسال و دو سال پیش تیمشون به ترتیب توسط یک تیم و مربی ایتالیایی حذف شد دادشون از سبک دفاعی ایتالیا در اومد و شعار ضد فوتبال سر دادند! Wink گواردیولا به اون بزرگی خودش از این حرف های غیرمنطقی نزد! Smile شکست رو قبول کرد چون خودش راه حلش رو پیدا نکرده بود! کلا دیدن عمق زیبایی فوتبال ایتالیا کار هر کسی نیست! Smile چشم بصیرت میخواد! Big Grin

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا میلان بازیکن چی خریده؟ ببینیم این فصل قراره چند تا از یووه بخوره! Big Grin

ما که مثل این اسپانیایی ها پول خرید ستاره رو نداریم! ما جوون ها رو میگیریم اسطوره میدیم بیرون Big Grin، حالا یکسری بازیکن با استعداد گرفتیم، ولی هنوز در حال مذاکره هستیم، البته حفظ ایبرا و تیاگو سیلوا از خرید ده تا بازیکن بیشتر می ارزید! چند روز پیش نوچرینو و پاتو رو هم برده بودیم با پیراهن های جدید باشگاه عکس بگیرند! این پاتو موهاش رو یه شونه هم نکرده بود! Big Grin اما در مورد یوونتوس! میخواستم بگم آلگری چه آشی واستون پخته و قصد داریم با چند گل ازتون انتقام بگیریم Smile که دیدم فعلا اینجا جو ضد ایتالیاییه! ما فعلا باید متحد باشیم! Tongue ممکنه بعضی ها از این اختلافات داخلی سوء استفاده کنند! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۰۲
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
فقط آلمان Heart ، فقط بوندس لیگا Heart
خدایش بریز و بپاش الکی نداریم و به هرکسی اندازه ارزشش پول میدیم

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Avicenna , Ali-B
ارسال: #۴۰۳
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط luna.)
یورو ۲۰۱۲
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
نقل قول: من به عنوان یک طرفدار یوونتوس که تیمش رفت دسته ۲ و دوباره با قدرت برگشت و در سری آ اول شد میگم که همین چیزهاست که فوتبال ایتالیا رو خاص و متفاوت می کنه و بزرگی تیم ها رو نشون میده!
این دیگه چه منطقی هست؟Huh...... یعنی تبانی و شرط بندی نشون دهنده بزرگی یه تیمه؟

خودتون دلیلی که من واسه بزرگی تیم نوشتم رو نقل قول کردین بعد ازش چنین برداشتی کردین؟
یوونتوس تیمی هست که در عرض یک شب از قهرمان سری آ رفت سری ب! ولی تونست دوباره خودش رو جمع کنه و بعد چند سال دوباره یکی از مدعیان اروپاست.با اینکه بیشتر بازیکناش رفتن ولی بازیکنای بزرگی به عشق این تیم موندن! تیم باید خیلی بزرگ باشه که ندود و بوفون و الکس حاضر بشن در سری ب هم براش بازی کنن.
اگه اتفاقی که برای یووه افتاد برای رئال بیفته مطمئنا هیچ کس تو این تیم نمی مونه! البته در مورد بارسا به دلیل تعصب کاتالانی ممکنه این موضوع اتفاق نیفته!

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  ما که مثل این اسپانیایی ها پول خرید ستاره رو نداریم! ما جوون ها رو میگیریم اسطوره میدیم بیرون Big Grin، حالا یکسری بازیکن با استعداد گرفتیم، ولی هنوز در حال مذاکره هستیم، البته حفظ ایبرا و تیاگو سیلوا از خرید ده تا بازیکن بیشتر می ارزید! چند روز پیش نوچرینو و پاتو رو هم برده بودیم با پیراهن های جدید باشگاه عکس بگیرند! این پاتو موهاش رو یه شونه هم نکرده بود! Big Grin اما در مورد یوونتوس! میخواستم بگم آلگری چه آشی واستون پخته و قصد داریم با چند گل ازتون انتقام بگیریم Smile که دیدم فعلا اینجا جو ضد ایتالیاییه! ما فعلا باید متحد باشیم! Tongue ممکنه بعضی ها از این اختلافات داخلی سوء استفاده کنند! Big Grin

واقعا این ستاره سازی تیم های ایتالیایی فوق العاده است. هم میلان هم یووه. یووه هم کلی بازیکن جوون گرفته با چند تا بازیکن ستاره! وی پرسی هم گفته با آرسنال تمدید نمی کنه احتمال یوونتوسی شدنش زیاده! کلا تیم خوبی داره بسته میشه! Big Grin
لباسا رو دیدم! لباس دوم یووه امسال خیلی قشنگه!
پاتو مصدومیتش خوب شد؟ یه مدل خاصی بود نه؟ مغزش فرمان نمی گرفت؟ چی بود؟

ارسال: #۴۰۴
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  معلومه افرادی که تمام زیبایی فوتبال رو تو ستاره جمع کنی رئال میبینند از یک دهه حرف نداشتن تیمشون تو Cl شاکی هستند! Smile و افرادی که فوتبال زیبا رو فقط تو تیکی تاکای بارسا می بینند وقتی امسال و دو سال پیش تیمشون به ترتیب توسط یک تیم و مربی ایتالیایی حذف شد دادشون از سبک دفاعی ایتالیا در اومد و شعار ضد فوتبال سر دادند! Wink گواردیولا به اون بزرگی خودش از این حرف های غیرمنطقی نزد! Smile شکست رو قبول کرد چون خودش راه حلش رو پیدا نکرده بود! کلا دیدن عمق زیبایی فوتبال ایتالیا کار هر کسی نیست! Smile چشم بصیرت میخواد! Big Grin
کلا ایتالیا به گذشته تعلق داره.....مگه یورو رو ندیدید؟ سر مربی ایرلند هم ایتالیایی بود... از امار تیمش چیزی نگم بهترهWink.....
امسال سبب نتیجه نگرفتن بارسا همین دو دلی پپ بود دیگه اخرا داد می زد که می خواد بره و مثل قبلش نبودHuh.... می گن بازیکن های لیگ ایتالیا می رن لاوس وگاس تا یه دوره پیشرفته شرط بندی رو تو لاتاری های اونجا بگذرونند راسته؟TongueBig Grin..... چشم بصیرت واقعا هم همینطوره اگه نداشتین هم اشکال نداره یه عینکCool رو راه راه سفید سیاه بزنید بشنید بازی رئال رو ببینید فک کنید یوونتوسه!TongueTongueTongue........

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خودتون دلیلی که من واسه بزرگی تیم نوشتم رو نقل قول کردین بعد ازش چنین برداشتی کردین؟
یوونتوس تیمی هست که در عرض یک شب از قهرمان سری آ رفت سری ب! ولی تونست دوباره خودش رو جمع کنه و بعد چند سال دوباره یکی از مدعیان اروپاست.با اینکه بیشتر بازیکناش رفتن ولی بازیکنای بزرگی به عشق این تیم موندن! تیم باید خیلی بزرگ باشه که ندود و بوفون و الکس حاضر بشن در سری ب هم براش بازی کنن.
اگه اتفاقی که برای یووه افتاد برای رئال بیفته مطمئنا هیچ کس تو این تیم نمی مونه! البته در مورد بارسا به دلیل تعصب کاتالانی ممکنه این موضوع اتفاق نیفته!

این بازیکن هایی که گفتید جایی بهتر از یووه نداشتند مثلا رئال یا منچستر دنبالشون بوده ولی نه گفتند؟Big Grin مدعی اروپا؟ConfusedConfused خوبه همین چند روز پیش تیم ملی تون ۴ تا خورد که جا داشت حداقال ۶تا رو بخورهBig GrinBig Grin....... اخه رو چه حسابی این حرفا زده میشه؟ اینطوری که فایده نداره هر کسی میتونه بگه تیم ما بهترینه...... انتظار یه حداقل منطقی هم اینجا هست..... طرفداری هم یه مرزی با عقل دارهBig GrinBig Grin........

think positive
ارسال: #۴۰۵
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  این بازیکن هایی که گفتید جایی بهتر از یووه نداشتند مثلا رئال یا منچستر دنبالشون بوده ولی نه گفتند؟Big Grin

به نظر شما بوفون که در اون زمان ۲۸ سالش بود و بهترین دروازه بان جهان جای بهتری نداشت! یا دل پیرو ۳۰ ساله! اگه فکر می کنید که اونا جای بهترین نداشتن بهتره بدونین که دل پیرو همین الانش که ۳۷ سالشه از والنسیا و آرسنال پیشنهاد داشته! تازه در اون زمان بارسا هم دل پیرو رو می خواسته! بوفون که همین الانم همه آرزوشونه چنین دروازه بانی! Smile
البته شما مطمئنا آدم منطقی ای هستید مگرنه الان طرفدار اسپانیا نبودین! ما آدمای احساسی علاقمون به تیممون بر حسب این که سال قبلش قهرمان شده با نه عوض نمی شه!Big GrinBig Grin حتی اگه تیممون بره دسته ۲ باز هم طرفدارش هستیم.
به هر حال خداروشکر یووه امسال در سی ال هست و جواب تیم های شما رو اونجا میده! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Shiny

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۴۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۵۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۲۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۶۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۸۰۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۶۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۸۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۸۸۷ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۴۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close