زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۳۱
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط mamat.)
یورو ۲۰۱۲
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا این المان رو اینقد بزرگ کردن؟ حتما حمایتهای رضا جاودانی المانی بوده! که اینقد رو نظر کارشناسای ایرانی نفوذ کرد! مخصوصا با جلالی که جفتشون عشق المان بودند!

اصلا تو شبکه سه نمیدیدم این بازی روBig GrinBig Grin

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  این موقعیت خیلی خوب بود! ولی گل نشد دیگه! چنان میگین پیرلو توپ رو اورد بیرون انگار یکی از تماشاچیا اومده وسط زمین توپ رو اورده! خوب وایساده بود اونجا که اگه توپ از بوفون رد شد نذاره بره تو دروازه! یعنی اینم اشکال داره!

خوب تا اونجا عقب بودن پیرلو یعنی اینکه همشون ریختن دارن دفاع میکنن دیگهBig Grin
دفاع آلمان بد بود امروز قبول دارم

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020
ارسال: #۳۳۲
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
المان تیم خوبی بود
اما مدافعان المان تو این بازی خوب بازی نکردن
مدافعاش وسطش اشتباه زیاد داشتن
و حتی هوملز هم خوب بازی نکرد گومز تکنیک زیاد نداره و شاید اگه تکنیک داشت وضعیت المان بهتر بود
ارسال: #۳۳۳
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  اصلا تو شبکه سه نمیدیدم این بازی روBig GrinBig Grin
شما پس گوش بسته قبولشون داشتید...خوش به حالتون این جاودانی اعصاب خورد کن رو نمی دیدی.. ای خدا مردیم از بی امکاناتی فرجی بفرما امین!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۳۳۴
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  ولی اینایی که به قدرت تیم آلمان ایمان نیاوردند معلومه هچی از فوتبال سرشون نمیشه

ما به قدرت ایتالیایی ایمان داریم که آلمان تا حالا نتونسته در یک بازی رسمی شکستش بده Smile))) کلا واسش ایتالیا کابوسه Smile))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۳۳۵
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یورو ۲۰۱۲
من به نوبه خودم به لونا خانوم تبریک میگم دیگه واجب شد برم اسامی رو یاد بگیرم Smile فعلا دارم هزینه کلاسه رو جمع می کنم Big GrinBig Grin فکر کنم باید برم صندوق رو خالی کنم Big Grin

اسپانیا ببره کی شیرینی میده؟ ایتالیا که مشخصه کی شیرینی میده

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۳۶
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط luna.)
RE: یورو ۲۰۱۲
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من به نوبه خودم به لونا خانوم تبریک میگم دیگه واجب شد برم اسامی رو یاد بگیرم Smile فعلا دارم هزینه کلاسه رو جمع می کنم Big GrinBig Grin

خیلی ممنون!
من کی لیست اسامی رو به شما دادم؟! اگه اون موقع گول تبلیغات بقیه رو نمی خوردیم الان کلی پیشرفت کرده بودین Smile)))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۳۷
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط MarkLand.)
اسامی چی؟ کدوم کلاس؟ مربی گری نکنه!TongueBig Grin
اسپانیا ببره شیرینش با من! البته ما خیلی باحالیم که اینطوری قول میدیم! اخه ادم ۱۰۰% مطمئنه قهرمانه قول شیرنی حال نمیده....

think positive
ارسال: #۳۳۸
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  خیلی ممنون!
من کی لیست اسامی رو به شما دادم؟! اگه اون موقع گول تبلیغات بقیه رو نمی خوردیم الان کلی پیشرفت کرده بودین Smile)))
ای بابا اره دیدیدBig Grin من که زیاد در جریان نبودم گولم زدند منو شطرنجی کنید Big GrinBig Grin حالا شما هزینه اش رو زیاد حساب نکنیدBig Grin

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اسپانیا ببره شیرینش با من! البته ما خیلی باحالیم که اینطوری قول میدیم! اخه ادم ۱۰۰% مطمئنه قهرمانه قول شیرنی حال نمیده....
من که نمی دونم کی به کیه! ولی خب ایتالیا ببره حالش بیشتره اسپانیا خیلی طرفدار داره ضایع می شنBig GrinBig Grin من که در هر صورت شیرینی می خودم TongueBig Grin

البته ابجیم طرفدار اسپانیاس ! ولی خب فعلا که نیست بذار ما شیرینی بگیریم بعدا ارسالهامو پاک می کنم که نفهمه Smile

اخی چرا هیشکی به سوئد رای نداده گناه داره که! طرفدار نداشته به هیچ جا نرسیده Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , MarkLand , ashkan_d13
ارسال: #۳۳۹
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط MarkLand.)
اثرات شیرینی:
خانم انرژی مثبت بعد از فینال!TongueTongueBig Grin

[تصویر:  106971_1_1379091421.jpg]

think positive
ارسال: #۳۴۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ق.ظ
نه جدی خودمم از خودم خوشم اومد! وای چقد خلاقیت دارم من... خود شیفته شدم.Big GrinBig Grin..
البته خانمها همیشه حواسشون به وزن و این چیزا هستCool...

think positive
ارسال: #۳۴۱
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط paulprognosticator.)
[تصویر:  106980_u294_ikr.jpg]
اینم پنالتی که کاسیاس از ژائو موتینیو گرفت
Spain goalkeeper Iker Casillas saves a penalty from Portugal's Joao Moutinho. Photo / AP
[تصویر:  106980_p5343_Casillas.jpg]
مصاف کاسیاس و بوفون دیدنی هست ببینیم این بار کدوم موفق تر ظاهر میشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , sajad2020 , ریحانه , eris229
ارسال: #۳۴۲
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
شک نکنید کاسیاس بهترینه...این رو نه اینکه اسپانیایی هست میگم ... کلاس دروازه بانی کاسیاس بالاتر از بوفون هست... ولی کلا این دو یه فاصله زیادی با بقیه دروازبانها دارند...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020
ارسال: #۳۴۳
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط paulprognosticator.)
[تصویر:  106982_1_1379091421.jpg]
اینم ضربه ای که امشب بوفون گرفت
[تصویر:  106982_2_1379091421.jpg]

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  شک نکنید کاسیاس بهترینه...این رو نه اینکه اسپانیایی هست میگم ... کلاس دروازه بانی کاسیاس بالاتر از بوفون هست... ولی کلا این دو یه فاصله زیادی با بقیه دروازبانها دارند...
۴ساله که داره کاسیاس بهترین دروازه بان جهان میشه اره کاسیاس بهتره اما بوفون هم واقعا خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , dpaniz1
ارسال: #۳۴۴
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
بهترین تیم این دوره بی شک المان بود که فوق العاده بازی کرد ولی از بدشانسی حذف شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , Shiny
ارسال: #۳۴۵
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  الان فهمیدین کی؟! Big Grin

بله، کاملا فهمیدم! Wink
این برد رو هم تبریک میگم بهتون! نشون دادید که شایسته قهرمانی هستید!

؛؛؛

حرفی برای گفتن ندارم! بالاخره باید اشتباهات رو پذیرفت! بهونه هم نمیشه آورد! تو فاصله کمتر از چند ماه فوتبال آلمان دو بار حریف مربیان ایتالیایی نشد! تو اولی اما کاملا سزاوار پیروزی ولی تو دومی اینقدر مشکلات تاکتیکی داشت که حداقل تو این بازی از نظر من قابل دفاع نیست! اما اشکالی نداره! بی طرفانه بگم که هم از نظر آماری و هم کیفی بهترین تیم این جام بودیم و دیگه دارم کم کم به این باور میرسم که سهم بازی های زیبا همیشه پیروزی نیست! فوتباله و بی رحم! ۲۰۰۶ نتونستیم، ۲۰۰۸ نتونستیم، ۲۰۱۰ نتونستیم و ۲۰۱۲ هم همنیطور... اما مهم نیست چند تا جام ببری و تو چند تا جام شرکت کنی و حتی مهم نیست چندم جهان باشی... تو برای ما همیشه قهرمانی، چون ما هر تیمی رو نه بخاطر افتخاراتش که فقط بخاطر خودش دوست داریم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , arixooo , mali_IT , HighVoltage , Shiny

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۴۹ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۱۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۵۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۳۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۷۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۵۸۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close