زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟

نظرسنجی: کدام موسسه را برای آزمون معرفی می کنید؟دلیلتون رو هم توضیح بدید
اکسین
ماهان
مدرسان شریف
مهستان-پوران
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ق.ظ
پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ق.ظ
خوبی پارسه تو جامعه آماری بالاترشه
و از نظر جامعه آماری (که به نظرم مهمترین فاکتوره) بعد از پارسه ماهان خوبه
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
ازونجا که خیلی نباید روی رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد، هر کدوم ارزون تره رو امتحان بدین Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , SarahArshad , sohrablou , zeinab , pita , saeid1389 , jameshenas
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
سنجش چرا نیست؟
من بخوام دوباره کنکور بدم می رم سنجش

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
من کنکور آزمایشی ماهان می دادم، از نظر استاندارد بودن سوالات بد نبود البته زبانشو خیلی پیش پا افتاده می داد!!!

در مورد جامعه آماری ماهان باید بگم هیچ وقت به عدد و ارقامی که می داد مطمئن نبودم و همیشه به درستیش شک داشتم!
مثلاً ۱۸۰۰ نفر ۲۰۰ نفر ۲۵۰۰نفر!!! به نظ من همیشه ۳ برابر می کرد!!!

ولی سوالای آزموناش بد نبود، چنتا از سوالاش عیناً تو کنکور اومد (یک سوال از DB) و چند سوال دیگه

*****شکست پله های موفقیت است*****
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ق.ظ
نمی دونم چرا هیچ کس مدرسان رو نزده در صورتی که خودم بیشتر متمایل به مدرسانم .دوستان زیادی به پوران رای دادن اما دلیل نگفتن که چرا ؟
راستش نمی دونم چرا از ماهان خوشم نمی یاد .

مدرسان میگن پاسخ نامه اش خیلی خوب وکامله .
راستی در مورد اکسین کسی خبر نداره؟

از سنجش چون هر کس رفته راضی نبوده نامی برده نشده

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
در مورد نصیر کسی چیزی نمیدونه ؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
یه استادی داشتم می گفت خیلی به جامعه آماری این موسسات حتی پارسه دلخوش نباشید خیلی وقتا این ارقام غیر واقعی هستن....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
من پارسال اکسین شرکت کردم. سوالها تکراری و خیلی شبیه به کنکور بود. به همین خاطر منم که رتبه ام توش خیلی خوب میشد، فکر کردم که کنکور اصلی هم همین طوره و خودتون پایان ماجرا رو حدس بزنید!
البته من به مشاور اکسین گقتم که سوالای تکراری زیاده ولی گفت که چون همه سوالای کنکورو نمی خونند ما مجبوریم برای دوره ی اونا این سوالای تکراری رو بذاریم!
ولی انصافا مشاوره اش خوب بود.

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
یه استادی داشتم می گفت خیلی به جامعه آماری این موسسات حتی پارسه دلخوش نباشید خیلی وقتا این ارقام غیر واقعی هستن....
ممنون از شما پاسخنامه اش چطوره؟

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

اکسین آزموناش خیلی خوبه ...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
در مورد ماهان بگم که اون ۲ آزمون آخرشو من شرکت کردم...اونایی که میگفتن شبیه سازی کنکور شده...میشه گفت شبیه سازی کنکور دانشگاه آزاد سال ۸۳ شده بود...سوال ها غالبا تکراری...آسون...آزمون اول رو خواب موندم دیر رسیدم سر جلسه...به خدا ۴۵ دقیقه وقت داشتم...رتبم ۴ شد..شما خودتون قضاوت کنید این چه آزمونی بود دیگه...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , zeinab
ارسال: #۱۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

اکسین آزموناش خیلی خوبه ...
میشه بیشتر توضیح بدید؟ سوالها استاندارد بودن؟ پاسخنامه چه وضعی داره وووووو
ممنون

راستی دوستانی که پوران رفتند هم نظرشون رو بفرمایند

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ
در کل زیاد سخت نگیرید،ازمون آزمایشی بیشتر برای اینه که با جو کنکور آشنا بشید و انگیزه پیدا کنید که درس بخونید
من اکسین میرفتم،خوب بود،سؤالاش نرمال بود
بعضی ازمون ها هم یه دی وی دی بهمون میدادن که فیلم بود و رتبه ۱(رضا اکبر)بعضی سؤال های ازمون رو حل میکردن,من این فیلم ها رو خیلی دوست داشتم
من خودم اول میخواستم برم ماهان ولی سخت افزار نداشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , zeinab
ارسال: #۱۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
ممنون از شما پاسخنامه اش چطوره؟
تو بعضی درسا خیلی خوب توضیح داده اما خب بعضی درسارو هم خیلی مختصر گفته فقط گزینه درست رو گفته خوبیه اکسین این بودکه بعد هر آزمون یک cd میدادن که سوالای مهم و نکته دارو توش کاملا تشریحی و البته بصورت تصویری خیلی خوب توضیح میداد منکه تو همین پاسخهاش خیلی چیزا یاد گرفتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۴ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۲۶۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۹۲۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close