تالار گفتمان مانشت
به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - SarahArshad - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ

پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - MSZ - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ق.ظ

خوبی پارسه تو جامعه آماری بالاترشه
و از نظر جامعه آماری (که به نظرم مهمترین فاکتوره) بعد از پارسه ماهان خوبه

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - Bache Mosbat - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ

ازونجا که خیلی نباید روی رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد، هر کدوم ارزون تره رو امتحان بدین Big Grin

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - مازیار صفایی - ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ

سنجش چرا نیست؟
من بخوام دوباره کنکور بدم می رم سنجش

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - hamidkhl - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ

من کنکور آزمایشی ماهان می دادم، از نظر استاندارد بودن سوالات بد نبود البته زبانشو خیلی پیش پا افتاده می داد!!!

در مورد جامعه آماری ماهان باید بگم هیچ وقت به عدد و ارقامی که می داد مطمئن نبودم و همیشه به درستیش شک داشتم!
مثلاً ۱۸۰۰ نفر ۲۰۰ نفر ۲۵۰۰نفر!!! به نظ من همیشه ۳ برابر می کرد!!!

ولی سوالای آزموناش بد نبود، چنتا از سوالاش عیناً تو کنکور اومد (یک سوال از DB) و چند سوال دیگه

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - SarahArshad - 11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ق.ظ

نمی دونم چرا هیچ کس مدرسان رو نزده در صورتی که خودم بیشتر متمایل به مدرسانم .دوستان زیادی به پوران رای دادن اما دلیل نگفتن که چرا ؟
راستش نمی دونم چرا از ماهان خوشم نمی یاد .

مدرسان میگن پاسخ نامه اش خیلی خوب وکامله .
راستی در مورد اکسین کسی خبر نداره؟

از سنجش چون هر کس رفته راضی نبوده نامی برده نشده

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - Ely - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ

در مورد نصیر کسی چیزی نمیدونه ؟

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - fatemeh85 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ

من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
یه استادی داشتم می گفت خیلی به جامعه آماری این موسسات حتی پارسه دلخوش نباشید خیلی وقتا این ارقام غیر واقعی هستن....

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - egm1176 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ

من پارسال اکسین شرکت کردم. سوالها تکراری و خیلی شبیه به کنکور بود. به همین خاطر منم که رتبه ام توش خیلی خوب میشد، فکر کردم که کنکور اصلی هم همین طوره و خودتون پایان ماجرا رو حدس بزنید!
البته من به مشاور اکسین گقتم که سوالای تکراری زیاده ولی گفت که چون همه سوالای کنکورو نمی خونند ما مجبوریم برای دوره ی اونا این سوالای تکراری رو بذاریم!
ولی انصافا مشاوره اش خوب بود.

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - SarahArshad - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
یه استادی داشتم می گفت خیلی به جامعه آماری این موسسات حتی پارسه دلخوش نباشید خیلی وقتا این ارقام غیر واقعی هستن....
ممنون از شما پاسخنامه اش چطوره؟

RE: به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - sohrab7 - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

اکسین آزموناش خیلی خوبه ...

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - arixooo - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

در مورد ماهان بگم که اون ۲ آزمون آخرشو من شرکت کردم...اونایی که میگفتن شبیه سازی کنکور شده...میشه گفت شبیه سازی کنکور دانشگاه آزاد سال ۸۳ شده بود...سوال ها غالبا تکراری...آسون...آزمون اول رو خواب موندم دیر رسیدم سر جلسه...به خدا ۴۵ دقیقه وقت داشتم...رتبم ۴ شد..شما خودتون قضاوت کنید این چه آزمونی بود دیگه...

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - SarahArshad - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sohrab7 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پارسه نمی خوام برم کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟

اکسین آزموناش خیلی خوبه ...
میشه بیشتر توضیح بدید؟ سوالها استاندارد بودن؟ پاسخنامه چه وضعی داره وووووو
ممنون

راستی دوستانی که پوران رفتند هم نظرشون رو بفرمایند

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - hardware23 - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ

در کل زیاد سخت نگیرید،ازمون آزمایشی بیشتر برای اینه که با جو کنکور آشنا بشید و انگیزه پیدا کنید که درس بخونید
من اکسین میرفتم،خوب بود،سؤالاش نرمال بود
بعضی ازمون ها هم یه دی وی دی بهمون میدادن که فیلم بود و رتبه ۱(رضا اکبر)بعضی سؤال های ازمون رو حل میکردن,من این فیلم ها رو خیلی دوست داشتم
من خودم اول میخواستم برم ماهان ولی سخت افزار نداشت

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟ - fatemeh85 - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  من اکسینو خیلی می پسندم اطلاعات کارنامش خوبه و خیلی سریع کارنامه رو سایت قرار میگیره، مشاوره خیلی خوبی داره و سوالاشم بد نیست
ممنون از شما پاسخنامه اش چطوره؟
تو بعضی درسا خیلی خوب توضیح داده اما خب بعضی درسارو هم خیلی مختصر گفته فقط گزینه درست رو گفته خوبیه اکسین این بودکه بعد هر آزمون یک cd میدادن که سوالای مهم و نکته دارو توش کاملا تشریحی و البته بصورت تصویری خیلی خوب توضیح میداد منکه تو همین پاسخهاش خیلی چیزا یاد گرفتم.