زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟

نظرسنجی: کدام موسسه را برای آزمون معرفی می کنید؟دلیلتون رو هم توضیح بدید
اکسین
ماهان
مدرسان شریف
مهستان-پوران
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
یه نکته دیگه
به نظر من "کیفیت سؤالات" از "جامعه اماری بالا" مهمتره
سؤالات مؤسسه های مختلف رو بر رسی کنید ببینید به نظر خودتون کدوم بهتره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  یه نکته دیگه
به نظر من "کیفیت سؤالات" از "جامعه اماری بالا" مهمتره
سؤالات مؤسسه های مختلف رو بر رسی کنید ببینید به نظر خودتون کدوم بهتره
دقیقا یکی از دلائلی که نمی خوام برم پارسه همینه علاوه بر هزینه بالاش میگم مگه همه بچه های کنکور میرن پارسه درسته ۲ ۳ هزار نفر میرن پارسه اما به شخصه شاهد بودم که خیلی ها سیاهی لشکرن .خوبه اگه کسی داره وفرقی به حالش نداره بره اما من صلاح نمی دونم برای خودم که برم دنبال یه جای دیگم جامعه آماری هم برام مهم نیست بیشتر برام تمرین سر جلسه بودن وکیفیت سوالات وپاسخنامه اش برام مهمه

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
از نظر کارنامه اکسین و مدرسان شریف بهترن
از نظر مشاوره و پیگیری تحصیلی اکسین خوبه اگه شانس بیارین مشاورتون آقای اکبر باشن که خیلی عالیه
برای کیفیت سوالات تقریبا همه موسسه ها یه جورایی غیر استانداردن ولی درکل پوران سوالای بهتری داره اما پاسخنامه خیلی خوبی نداره.
یه چیز دیگه اینکه بودجه بندی اکسین و سنجش برخلاف موسسه های دیگه بصورت ۳۰% اول و دوم -مرور ۶۰% -۴۰% آخر و دو تا آزمون جامع
متاسفانه همه فاکتورهای مثبت تو یک موسسه جمع نمیشه. Sad
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
من تعریف نصیر و بعد هم مهستان ( پوران ) زیاد شنیدم - این ۲ تا آزمونهای استاندارد و سوالات غیر تکراری دارن - اما مدرسان و سنجش شنیدم سوالاتش همه تکراری و غیر استاندارد هستش - پارسه هم از دوستام کسی ندیدم شرکت کرده باشه
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
من کلی در مورد ازمون موسسات مختلف از جمله پارسه ، مهستان ، نصیر ، اکسین ، مدرسان ، ماهان و گاج تحقیق کردم . در آخر تصمیم گرفتم برم گاج

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
مهستان خوب هست
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
RE: به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  من کلی در مورد ازمون موسسات مختلف از جمله پارسه ، مهستان ، نصیر ، اکسین ، مدرسان ، ماهان و گاج تحقیق کردم . در آخر تصمیم گرفتم برم گاج

چرا؟

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
من هیچکدومو شرکت نکردم ، اصلا برام زوده ولی از دوستام که شنیدم همه میگن پارسه و ماهان خوبن!!!
چند تا از کتابای ماهانو دارم ، بد نیستن ،خوبن راحت توضیح دادن.
نمیدونم!!!!!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
RE: به جز پارسه کدوم موسسه رو برای آزمون معرفی می کنید؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  من کلی در مورد ازمون موسسات مختلف از جمله پارسه ، مهستان ، نصیر ، اکسین ، مدرسان ، ماهان و گاج تحقیق کردم . در آخر تصمیم گرفتم برم گاج

چرا؟

به نظرم هر کسی باید یه سرچ کنه ببینه هر کدوم از این موسسات با چه کیفیتی در شهر محل زندگی خودش خدماتش رو ارائه می کنه که بیشتر از دو سه روز وقتتون رو نمی گیره .
منم بر اساس اولویت هام و سطح کیفیت خدمات و هزینه آزمون ها گاج رو انتخاب کردم .
شاید در محل سکونت شما کیفیت موسسه دیگه ای بالاتر باشه
من هدفم از شرکت در آزمون هدفمند و منظم و با برنامه درس خوندنه و این که شرایط جلسه کنکور رو تا قبلش چند باری تجربه کنم که عادت داشته باشم و نسبت به آزمون ها ضعفم رو در دروس برطرف کنم .
مهستان و نصیر فقط یه نمایندگی ساده دارن و فقط برگزاری آزمون رو انجام میدن و لا غیر .

پارسه ، ماهان و مدرسان قیمتاشون خیلی بالا بود و من مشاورینشون رو نپسندیدم و احساس میکردم با همین حضور کمم توی مانشت از اونا بهتر میتونم مشاوره بدم ( اینم برمیگرده به سلیقه و روحیه و کیفیت خئماتشون در شهر ما شاید جای دیگه عالی باشن )

اما گاج مشاور خیلی خوبی داشت ، باسواد ، صادق ، صمیمی و باتجربه. هزینه آزمونش خوبه و کلی هم تبصره واسه تخفیف داره که بالاخره یکیش شامل حالتون میشه .( و من چون توی کارشناسی کتاباشونو داشتم کتاباش بسیار عالی بودن ). کیفیت خدمات نمایندگیش هم بالا بود . مشاوره اش هم رایگان و شما تا موقع کنکور یه پشتیبان دارید که همواره برنامه تون رو چک می کنه . کارنامه ش هم خیلی خوب بود و همراه با تحلیل ارائه شده بود . تحلیل اینکه علت غلط زدن فلان تستت چی بوده و غلط زدن یک تست چقدر رتبه رو جابجا کرده و .... خلاصه نسبت به بقیه نمایندگی ها بیشتر اولویت های بنده رو پوشش میداد.

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ق.ظ
تعریف از کیفیت چیه؟ تعریف استاندارد بودن چیه؟
وقتی خود کنکور ارشدی که سازمان سنجش برگزار میکنه در این حد غیر استاندارده، اتفاقا اگه تو موسسه ای که غیر استانداردتر باشه شرکت کنین بیشتر به نفعتون میشه
موسسه ای که تو هر آزمون یکی دو تا سوال غلط داشته باشه، تو هر آزمون دو سه تا کلید رو غلط اعلام کنه و اصلاح هم نکنه، موسسه ای که حتی بر اساس بودجه بندی که خودش تعیین کرده هم جلو نره!!! موسسه ای که فقط پول براش مهم باشه و اصلا به اعتراض داوطلب ها کاری نداشته باشه!
درست مثل سنجش
از بابت این موارد اگه نگاه کنیم، پارسه خیلی شبیه سنجشه!!!
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط xabasian.)
من پارسال پارسه بودم
رتبم همیشه حدود ۱۰۰ بود تو آزموناش (حتی آزمون های جامع)

فکر میکردم که کنکور ۳۰۰ بشم اما شدم ۷۰۰
دوستم دو تا جامع آخرشو تک رقمی شد ولی کنکور رتبه اش شد ۸۰۰
و یا شخصی با رتبه ۳۸ جامع آخری پارسه شده بود ۱۶۰۰ تو کنکور

و خیلی های دیگه که از پارسه مینالیدند و من امسال دیگه جایی نمینویسم و فقط سوالات ماهان و پارسه را از بقیه دوستان دانشگاه که امتحان میدن میگیرم و حل میکنم

مهم اینه که آزمون ها و جواب هاشو دقیق بخونید ، نه اینکه امتحان بدید
مهم اینه که طبق برنامه یکی از موسسات پیش برید ، نه اینکه تو موسسه باشید
و خیلی مهم تر از بقیه اینه که چند درصد زدید ، نه اینکه رتبتون چند شده

چون من خودم اشتباهم این بود که فکر میکردم رتبم ۱۰۰ شده و درصدهام همیشه اینجوری بود
زبان ۱۰ - ریاضی ۲۵ - مشترک ۳۰ - تخصصی ۲۵ (رتبه ۱۰۰ پارسه)

و کنکور
زبان ۱۰ - ریاضی ۲۵ - مشترک ۳۵ - تخصصی هوش ۱۵ (رتبه ۷۰۰ ارشد ۹۱)

و غافل از اینکه درصد ها مهمه نه رتبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , fatemeh85 , iApp
ارسال: #۲۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ
من پارسال ازمونهای مهستان رو شرکت کردم . بسیار سوالات خوبی داشت که چند تاش عینا در کنکور اصلی تکرار شد. پارسال دفترچه ازمونهای موسسات نصیر و پارسه و ماهان و مدرسان و سنجش و اکسین رو بعضا حل می کردم. اگر می خواهید اشتباه نکنید فقط به مهستان نصیر و پارسه فکر کنید بقیه همه کپی کننده اند و فقط پول و وقت شما رو می گیرن
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmirGooran , fateme66
ارسال: #۲۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
من هم آزمون های مهستان رو شرکت می کردم.چون آزمون های اینترنتیش در بین موسسات دیگه بهترین بود،و همزمان با افراد حضوری صورت می گرفت.سوالاتش هم خوب بود،میشه گفت تقریبا نصفش تالیفی بود،و بقیه اش مشابه سوالات کنکور سال پیش(با یک کم تغییر)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ
من سوالات مهستانو که دوستان آپلود کرده بودن برام جالب بودن. بخصوص ریاضیش ولی مشترکش تعریفی نداشت. تخصصی هوششم خوب بود. درکل موسسات مختلف فقط برای اینه که به درس خوندن جهت بدن هیچ وقت به رتبه تون تو اونا دل خوش نکنید.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
من همیشه مخالف این کلاسها بودم ؛ اعتقاد دارم کسی قبول میشه که خودش بشینه پا کتاب ، کور بشه رو کتاب ، زحمت بکشه ، از تفریحاتش بزنه ، نمیگم اینا کلا بی فایده هستند ، اما من واس خودم بی فایده میبینمشون ، اصلا نرفتم سمتشون و نخواهم رفت ، آدم خودش با یه برنامه ربزی دقیق و زحمت میتونه بهترین نتیجه رو بگیره ، همه چیز بستگی به خود آدم داره ، هسن کسایی که سالها میرن تو این موسسات آخرم هیچی ، هسن کساییم که خودشون بکوب میخونن و نتیجه زحمت خودشونو میگیرن .

** بچه ها ببینید چقدر سیستم آموزشی کشور و اموزش عالی ضعیف تر از قبل شده که شما برای قبولی حتما باید عضو یکی از این موسسات بشید ( نه لزوما) ، این یعنی ما تو دانشگاه ضعیفیم ، یاد بچه های مردم چیزی نمیدیم ، تو دبیرستان تو آموزش پرورش چیزی نداریم یاد بچه هاتون بدیم ، برای بیشتر یادگیری برید گاج و ماج و ...

جای مرد بی ادب زندان است .
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fariba.h , farhud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۱۴ امروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۸ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۸۲ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۲۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۵۷۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۶۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close