زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱

ارسال: #۶۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ
یعنی من موندم اونی که جواب سوالا رو میده اصلا میدونه آزمون دکترا چیه؟ظرفیت چیه؟گرایش چیه؟
همینجوری فقط یه چیزی رو حفظ کرده تف میکنه بیرون!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , admin , peniya , Lonely Palm
ارسال: #۶۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ق.ظ
اخطار به متقاضیان گرایش نرم افزار
به یکی از اساتید گروه نرم افزار امیرکبیر ایمیل زدم و پرسیدم که چند تا دانشجو میگیره گفت امسال ظرفیتش پر شده و نمی تونه دانشجوی دکتری بگیره عملا ۴ تا استاد باقی میمونه که اگه در حالت خوش بینانه هر کدوم امسال نفری یک دانشجو بگیرن کلا ۴ تا میشه نه ۱۱ نفر!!!!!!!
یعنی روز مصاحبه ۳۳ نفر دعوت میشن که فقط ۳ تا ۴ نفرشون پذیرفته میشن، بعدش هم امیرکبیر میگه من منظورم همه گرایشها بوده، سنجش هم میگه به ما گفتن بدون گرایش ما هم زدیم واسه نرم افزار!!!!!!!!!!
قاعدتا روز مصاحبه اساتید نرم حال و حوصله مصاحبه رو ندارن که از ۳۳ نفر سوال بپرسن مثل پارسال میشه که فقط پرسیده بودن با چه استادی کار کردی
من توصیه میکنم اگر رتبه تون بیشتر از ۳۰ هست کد ۳۶۸۱ رو انتخاب نکنید مگر اینکه دانشجوی امیرکبیر باشید یا خیلی رزومه قوی داشته باشید.
در رابطه با کد رشته ۳۶۸۰ هم همین مشکل از نوع وخیم تر وجود داره، چون صنعتی اصفهان کلا نرم افزار پذیرش نداره!!!
من نمی دونم این دانشگاهها که انقدر ادعاشون میشه دیگه این صیغه بی گرایش چیه؟؟ خب حداقل ۳ ۴ تا رو تو هر گرایشی می گرفتن جلوی همش میزدن بی گرایش تو سایت phdtest گفته چون موقع فارغ التحصیلی نمی خوان تو مدرک گرایش رو بزنن این جوری گفتن! چه مملکتی داریم!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Xilinx , Potential
ارسال: #۶۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱
دوستانی که کارنامه هاشون رو در این بخش گذاشتن ممنون می شم اگه با ذکر گرایش یا رشته و رتبه یه تاپیک جدید در بخش کارنامه های دکتری ۹۱ باز کنن و درصدا یا کارنامشون رو بذارن Smile

یه سوال داشتم.

IPM خوابگاه داره؟؟؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۶۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یه سوال داشتم.

IPM خوابگاه داره؟؟؟

فکر نکنم ولی هزینه مسکن میده. یعنی بهمن که من رفتم مصاحبه اینطوری نوشته بودن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط mkiani.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mkiani نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  چرا امیرکبیر هوش نداره!

هوش داره منتها کل ظرفیت را در قسمت نرم افزار نوشته. این ظرفیت شامل همه گرایش ها میشه.

من همین کد نرم افزار رو که بدون گرایش نوشته، تو فرم انتخاب رشته وارد کردم ،ایراد گرفت که مرتبط با آزمونی که دادی نیست.

سنجش اصلاح کرده.در حال حاظر ظرفیت های امیر کبیر اصلاح شده و ۳ تا روزانه و ۳ تا شبانه هوش اضافه شده. صنعتی اصفهان هم هنوز اصلاح نشده ولی قراره ۱ هوش اضافه بشه.

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  من دیروز یه درخواست نوشتم برای سازمان سنجش (سیستم پاسخگویی) در مورد اینکه صنعتی اصفهان چرا نرم افزار گرفته در صورتیکه سالهای قبل دکترای نرم نداشته و چرا هوش و معماری نمیگیره(مثل امیرکبیر)
امروز جوابش اومد که طبق دفترچه انتخاب رشته کنید!!!!!!!
خیلی از دوستای من که نرم افزار شرکت نکردن این مشکل رو دارن. هیچکی در این مورد پیگیر نشده؟

بنده اخوی را فرستادم تحصیلات تکمیلی صنعتی. خودشون هم نمیدونند چه خبره ولی ظاهرا قراره اصلاح بشه و از ظرفیتی که اعلام شده ۲تا سخت افزار روزانه یکی شبانه و یکی هوش اضافه بشه.احتمالا اصلاح بشه و سنجش اطلاعیه بده مثل الان که امیر کبیر اصلاح شده. اگر هم احتمالا اصلاح نشد شاید کار به تکمیل ظرفیت کشیده شد. نمی دونم.
ارسال: #۶۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  فکر نکنم ولی هزینه مسکن میده. یعنی بهمن که من رفتم مصاحبه اینطوری نوشته بودن!
فکر کنم یه ۲۵ میلیون تومان برای کمک ودیعه مسکن می‌دن. البته برای تهران خیلی جای خوبی رو نمی‌شه گرفت با این پول.

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)mkiani نوشته شده توسط:  بنده اخوی را فرستادم تحصیلات تکمیلی صنعتی. خودشون هم نمیدونند چه خبره ولی ظاهرا قراره اصلاح بشه و از ظرفیتی که اعلام شده ۲تا سخت افزار روزانه یکی شبانه و یکی هوش اضافه بشه.احتمالا اصلاح بشه و سنجش اطلاعیه بده مثل الان که امیر کبیر اصلاح شده. اگر هم احتمالا اصلاح نشد شاید کار به تکمیل ظرفیت کشیده شد. نمی دونم.
در صورت عدم اصلاح شک نکنید که پذیرش می‌ره برای تکمیل ظرفیت.

چقدر اوضاع این کنکور دکتری بی‌ریخته. یعنی کلاً معلوم نیست اصلاً چرا کنکور برگزار می‌شه؟ چرا مصاحبه می‌کنن و ... پارسال هم خیلی از دانشگاه‌ها ظرفیت رو نوشته بودن مثلاً x و موقع مصاحبه صفر نفر رو برداشتن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۶۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ق.ظ
این کارنامه من سال ۹۱/

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۲۵۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close