زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون پارسه ۸۹

ارسال: #۱۰۶
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ ب.ظ
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
من مدار منطقیرو از رو کتاب یوسفی میخونم،در مورد جمع کننده Carry Propagation Adder چیزی توش نگفته،شما تونستید تستای ۶۵ و ۷۰ رو بزنید؟از رو کدوم کتاب میخونین مدارو؟
در ضمن تست ۶۷ (مدار) ۴ نمیشه؟
تستای معماریش خیلی ساده بود حیف که نخونده بودم ولی با این حال ۲ تاشو زدم،اگرچه عمرا تو کنکور سوالی مثه سوال ۷۴ ندن!!( با فرض وجود floating-point ALU در کدامیک از ۴ عمل اصلی سرریز رخ می دهد؟۱)جمع ۲)تفریق ۳)ضرب ۴)تقسیم )
بعضی سوالا خیلی آسونه و بعضی‌ها خیلی سخت بعضیا هم که کپی سالای قبلا. سوالای it و نرم افزارم مثله همه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۱۰۷
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ق.ظ
۶۷ همون گزینه ۲ میشه‌: A'B'C'D'+ A'BC'D+AB'CD'+ABCD
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ
RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
اگر زحمتی نیست سوالات را آپلود بفرمایید.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۵۰ ب.ظ
سوال ۳۸ پایگاه داده هم هر دوش semijoin بود و با کلید تطابق نداره!!!!!!!!!

این پارسه چرا سوال های غلطش رو حذف نمیکنه ؟!!!!!!!

نظرتون در مورد آزمون دوم چیه ؟
کمی دشوار بود یا اینکه من تسلطم رو مباحث کم بود؟

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ
من هم تو آزمون های پارسه شرکت می کنم وقتی سوالا رو میزنم کاملا مطمئنم که درست دارم میزنم ولی بعدا میبینم غلط هام خیلی زیاده ‌، واسه همین رتبه هام خراب میشه‌، نمی دونم چی کار کنم‌، خیلی دپرس شدم ‌، احساس میکنم درس خوندنم هیچ فایده ای نداره ..
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
دانلود سوالات پارسه IT آزمون پارسه -

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من خودم دانلود کردم ... نمی دونم ۲۵ درصد اول هست یا دوم ... اسکن نیست .... عکس هست
تو سایتش نوشته آزمون دوم پارسه .... اما وقتی دانلود می کنی تو پاسخنامه نوشته ۲۵ درصد اول
این سایتش هست‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ
دوستان‌، رتبه‌ها تون رو بگید .من ۱۳۰ نرم افزار
اینم درصد هام . افتضاحه می دونم‌:
زبان عمومی و تخصصی ۱۱/۱۱
ریاضیات ۳۳/۳۳
دروس تخصصی مشترک ۲۲/۲۲
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۸/۳۳ ۱۰/۰۰
دروس تخصصی نرم افزار ۳۰/۰۰

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
آزمونهای پارسه و البته هر موسسه دیگری جزوه محوره!یعنی اگه جزوه خودشون مثلا معماری رو بخونید خوب میزنید ولی واسه کنکور اون جزوه خیلی بهتون کمکی نمیکنه البته جزوه های مهندس طورانی ،دکتر حقیقت خوب هستند ولی کلا خیلی به جزوه و درصد و رتبه هاش توجه نکنید.البته آزمونها معیار خوبیه واسه اینکه ببینید رو کدوم درس تسلط و روی کدوم درس ضعف دارید ولی چون ممکنه سوالها استاندارد نباشه(خیلی ساده یا خیلی مشکل) یا اصلا غلط باشه اگه خیلی خوب زدید زیادی امیدوار و اگه بد زدین زیادی ناامید نشین.

یه نکته دیگه که همتون میدونید اینه که به ضرایب دروس دقت کنید.هر درسی که ضریبش بیشتره اهمیتش هم بیشتره.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۰ ب.ظ
بچه‌ها لطفا اگر زحمتی نیست این مرحله هم برای دانلود بذارید
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ
خیلی دلم میخواد بدونم اون بنده خدایی که زبانش رو ۹۵% زده ایران زندگی میکرده یا نه؟!!!!!!!!!!!!!

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , ایرسا
ارسال: #۱۱۶
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ)ailin نوشته شده توسط:  دانلود سوالات پارسه IT آزمون پارسه -

من خودم دانلود کردم ... نمی دونم ۲۵ درصد اول هست یا دوم ... اسکن نیست .... عکس هست
تو سایتش نوشته آزمون دوم پارسه .... اما وقتی دانلود می کنی تو پاسخنامه نوشته ۲۵ درصد اول
این سایتش هست‌:

سوالات با جوابا یکی نیست سوالات با ۲۵ در صد اول فرق میکنه اما جواب با ۲۵ در صد اول یکی فکر کنم جوابو اشتباهی گذاشتنHuh

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط dehghani.)
من ایندفه فقط اونایی که مطمئن بودم زدم تعداد غلطام خیلی خیلی کمتر شد اشتباهای ایندفم فقط بخاطر بی دقتی بود .

رتبه نرم‌: ۱۸۱
زبان عمومی و تخصصی ۵/۵۶
ریاضیات ۳۳/۳۳
دروس تخصصی مشترک ۲۶/۶۷
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۱۵
دروس تخصصی نرم افزار ۲۳/۳۳
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۲۶ ب.ظ
سلام. اگه میشه آزمون ۲۵ درصد دوم پارسه رشته کامپیوتر را بزارید تو سایت. مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۰۵ ب.ظ
سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .

کجاش غلطه برادر . این یکی هم که درست بود رو می خواید غلطش کنید ؟! Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۴۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۳۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۷۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۶۹۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close