زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۲۴۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط mehdi.m2.)
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  فیلم نامه خوبی نداشت پر باگ بود
ولی صحنه‌های قشنگی داشت
بازی خوبی می‌کردن

هر چی بود فیلمنامه اش جدید بود. متن زیر هم از سایت ویکی پدیا برداشته شده:

To learn the science, he(Jonathan Nolan) studied relativity at the California Institute of Technology while writing the script

از طرفی جناب آقای Kip Thorne که دستی در فیزیک نظری دارن و بنده تصویر ایشان را در کتاب "جهان در پوست گردو"ی آقای استیون هاوکینگ مشاهده کردم، در اکثر صحنه ها همفکری کردن. خوشحال میشیم اگه باگهای فیلم رو هم بگید.

سیاه‌ چاله‌ها رو خودمون توی اینده درست کردیم که باهاش به عقب برگردیم تو زمان حرکت کنیم
خوب اگه همچین توانایی وجود داره و این قدر پیشرفت می‌کنیم می‌تونیم برگردیم به عقبتر تا جلو اشتباهاتی رو بگیرم که باعث نابودی زمین می‌شن این راه حل درستری هستش با توجه به پیشرفت و هوش بشر در اینده.
یا اینکه وقتی قرار بشر نابود بشه و زمین از بین بره اینده‌ای وجود نداره که از اینده بیان کمک کنن اینا باگ نیستن؟؟؟
یا خود سیاه‌چاله درسته ما چیزی از سیاه‌چاله‌ها نمی‌دونیم ولی تصویری که پشت سیاه چاله ارائه دادن خیلی افتضاح بود
یا با توجه به نظریه‌هایی که درمورد سیاه‌چاله‌ها هستش (گرانشی که نور هم نمی‌تونه از اون فرار کنه) یه سفینه فضایی چطوری می‌تونه واردش بشه بدون این که متلاشی بشه ؟؟؟
بازم بودن ولی متاسفانه حافظه من ایراد دارهBig Grin اگه یادم اومد و دوس داشتید بگید تا بازم اضافه کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۲۴۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  پل ارتباطی گرانش و دانش بود. اگه به عقب بر میگشت به کی میخواست دو کلمه حرف بفهمونه؟ کد باینری همین ۵۰-۶۰ ساله که در اومده و همه میفهمنش. با این حال ممکن بود دختره ساعت رو نبینه و بهش توجه نکنه و همچنان زمین نابود بشه. دانشمند بودن دختره نقش مهمی توی نجات بشر داشت.

خوب از مورس هم استفاده کرد مورس قدیمی‌تر هستش.
دوما مختصات جغرافیایی رو با شن روی زمین رسم کرد می‌تونست هر چیز دیگه ای رسم کنه یا نوشته
خود ساعت هم مشکل داشت چرا این طوری مونده بود و هی کد باینری رو تکرار می‌کرد؟

(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  همونطور که خودت هم گفتی این باگ نیست، چونکه آخر فیلم هم معلوم نیست که زمین کاملا نابود شده یا نه، فقط به جای زندگی روی زمین ایستگاه های فضایی ساختن و دارن اونجا زندگی می کنن. یه بحثی که توی کتاب های علمی تخیلی می نویسن اینه که اگه قراره در آینده تکنولوژی سفر در زمان رو داشته باشیم، پس چرا الان کسی از آینده نمیاد پیش ما؟ جوابش هم اینه که چون هنوز تو آینده این تکلنولوژی ساخته نشده Tongue امیدوارم که متوجه شده باشی.
تو متن فیلم زمین داره نابود می‌شه و راه چاره فقط فرار از زمین هستش که به اون فرمول بستگی داره اونم از اینده می‌رسه و این که پلن بی هم شکست خورده ( حالا این قبول شاید بعدش دوباره فضاپیما فرستادن یه سری‌ها نجات پیدا کردن )
قسمت ماشین زمان جای بحث خیلی داره. اگه در اینده این ساخته بشه هر اینده‌ای الان باید پیش ما می‌اومدن چون اینده‌گان توانایی سفر در زمان رو دارن پس هر زمانی می‌تونن باشن

(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  باید دقت کنی که اون چیزی که اونا باهاش سفر کردن کرم چاله بود نه سیاه چاله. سیاه چاله به Singularity یا همون تکینگی ختم میشه. یعنی ناکجاآباد ولی کرم چاله (wormhole) دو نقطه ی متفاوت از فضا رو به هم متصل می کنه و در واقع میشه از این ور اونور رو دید. بنابراین اینجا هم مشکلی وجود نداره.
من منظورم اخر فیلم بود که رفتن داخل سیاه چاله همون جایی که داشت ارتباط برقرار می‌کرد درسته ما هیچ دیدی از داخل اون حتی به صورت تئوری هم نداریم ولی واقعا چیزی که اونجا گذاشته بودن افتضاخ بود و این که بخاطر گرانش احتمال می‌دن همه چی اونجا از هم بپاشه پس نمی‌تونست وارد سیاه‌چاله اخر فیلم بشه

(۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  منتظر نظرات شما هستیم. الکی داریم حرف میزنیم دیگه Big Grin

خخخخخ چیکار کنم من که عقلم نمی‌رسه همچین فیلمایی بسازم تنها کاری که می‌تونم بکنم الکی ایراد بگیرمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , ashkan_d13 , Amoojan
ارسال: #۲۴۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
سلام دوستان
میخوام یه فیلمی رو بهتون معرفی کنم، نمیدونم تو این تاپیک اومده اسمش یا نه. ولی من خودم هربار که دیدم برام الهام بخش بوده.

فیلم dead poet society یا "انجمن شاعران مرده"

[تصویر:  347760_Dead_poets_society.jpg]

شرح مختصر : این فیلم جایزه اسکار ۱۹۸۹ رو کسب کرده و همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین نقش اول مرد ینی رابین ویلیامز بوده.
جزو فیلم های الهام بخشی هست که خیلی دیدمش تقریبا اولین بار دوران دبیرستان دیدم.و واقعاً خیلی تاثیرگذار بوده و هنوز هم هست.
نمیخوام با گفتن داستان فیلم اسپویل شه براتون . چون به نظر من هرکسی باید یه بار ببینه این فیلم رو
خیلی کم هست فیلمی که بعد سال ها هنوز میتونه روی روح و فکر و قلب آدم اثر بذاره.
فیلمی که باهاش احساس لذت و آزادی فکری میکنی،باهاش گریه میکنی، الهام بخش زندگیت میشه و حتی زندگیتون رو عوض میکنه.
اینایی که گفتم کاملا و تماماً نظر شخصی من بود و لزوماً هرکسی این احساس شاید نداشته باشه.
پیشنهاد میکنم حتماً حداقل یکبار تماشا کنید.

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , Good! , rahhil , Behzad TP , Nesyan , mahyamk , friends , Bahar_HS , pioneer01
ارسال: #۲۴۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  dead poet society

منم درمورد این فیلم حسی مشترک با شما دارم. همون زمان دبیرستان هم برای بار اول دیدم و با دوستم درموردش صحبت می کردیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۲۴۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  dead poet society

منم درمورد این فیلم حسی مشترک با شما دارم. همون زمان دبیرستان هم برای بار اول دیدم و با دوستم درموردش صحبت می کردیم.
ایول آقا بهزاد، خوشحالم که از اینجور فیلم ها و با این سبک خوشت میاد.... Wink
امضام رو هم به عشق این فیلم گذاشتم

سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
نظر دوستان در مورد Boyhood چیه؟
ارسال: #۲۴۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  نظر دوستان در مورد Boyhood چیه؟

من هنوز ندیدمش و اینکه دوستان خیلی تعریف میکنن ازش، فقط اسکار داشتم میدیدم توش یه تیکه شو دیدم، فکر کنم جایزه نگرفت ولی تو چندتا بخش نامزد شده بود. گلدن گلوب هم فقط نامزد بود.

سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۲۴۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ق.ظ، توسط friends.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  نظر دوستان در مورد Boyhood چیه؟

من هنوز ندیدمش و اینکه دوستان خیلی تعریف میکنن ازش، فقط اسکار داشتم میدیدم توش یه تیکه شو دیدم، فکر کنم جایزه نگرفت ولی تو چندتا بخش نامزد شده بود. گلدن گلوب هم فقط نامزد بود.

'گلدن گلابو که برد رفیق....در کل فیلم عالیه ولی یه درامه توقع هیجان نداشته باشید نکته فوق العاده فیلم زمان ساختشه که یازده سال طول کشیده و هنر پیشه های همرا با فیلم بزرگ میشن و از در هر نقش فقط یک هنرپیشه وجود داره من که خیلی حال کردم...

-------------------شد که چه بهتر نشدم فدا سرت زندگی جریان داره------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۲۴۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط ۱۰:۳۰.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  نظر دوستان در مورد Boyhood چیه؟
خواب آورDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , neilabak
ارسال: #۲۵۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
۱۲ سال بردگی...فیلمی که ۹۹ از ۱۰۰ ارزش دیدن داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , Sadi_gh
ارسال: #۲۵۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
دوستانه طرفدار Game of thrones .... یه ورژن آهنگ محشر سریال رو پیدا کردم عااااااااااااالیه HeartHeartHeart
ورژن سنتی آهنگ Game of thrones Tongue فوق العاااادست Big Grin

[تصویر:  safe_image.php?d=AQBy-vPyjcq6HDfp&am...;upscale=1]

آپلود کردم،اینم آدرس فایلش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , Good!
ارسال: #۲۵۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
The imitation game
فیلم خیلی جالبی بود.
کامپیوتریای عزیز راجع به این فیلم نظری ندارین?
جدای از زندگی شخصی آلن تورینگ, داستانش چقدر واقعی و مستند هست? انیگما رو واقعا برای اولین بار تورینگ شکوند?
فک میکنم اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی رو هم برد.
بهترین قسمت فیلم مکالمه تورینگ و اون بازپرسه هست. اونجایی که دغدغه معروفشو در مورد تفاوت بین انسان و ماشین بیان میکنه... که فک میکنم سند تاریخی هم نداره اما شاید اگه تورینگ اجازه داشت واقعا در زمان حیاتش همچین مکالمه ای با کسی انجام میداد...

As you start to walk out on the way, the way appears.
Rumi

It's difficult to follow your dream. It's a tragedy not to
ارسال: #۲۵۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  کامپیوتریای عزیز راجع به این فیلم نظری ندارین?
...

فیلم خیلی قشنگیه
داستانش واقعیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ازاون قسمتش خوشم اومد که
مسولشون گفت : دیگه نمیشه روی این پروژه کار کرد و فلان و بهمان بعدش
آلن تورینگ بهش گفت : ریست کیه؟؟
طرف گفت : چرچیل
آلن تورینگ گفت : آدرسشو بده و طرف هم آدرسو داد بعدش نامه زد به چرچیل و چرچیل هم جواب داد.

چقدر خوبه یکم مسولین ماهم همینطوری باشن و همینقدر راحت در دسترس باشن Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , pioneer01
ارسال: #۲۵۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  کامپیوتریای عزیز راجع به این فیلم نظری ندارین?
...

فیلم خیلی قشنگیه
داستانش واقعیه

من ازاون قسمتش خوشم اومد که
مسولشون گفت : دیگه نمیشه روی این پروژه کار کرد و فلان و بهمان بعدش
آلن تورینگ بهش گفت : ریست کیه؟؟
طرف گفت : چرچیل
آلن تورینگ گفت : آدرسشو بده و طرف هم آدرسو داد بعدش نامه زد به چرچیل و چرچیل هم جواب داد.

چقدر خوبه یکم مسولین ماهم همینطوری باشن و همینقدر راحت در دسترس باشن Big Grin

متاسفانه هنور ندیدم. ولی این مطلبو بخونید شاید خوب باشه.در مورد وافعیات و تخیلات این فیلم هست:

اینم جالبه:

سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , golche70
ارسال: #۲۵۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  متاسفانه هنور ندیدم. ولی این مطلبو بخونید شاید خوب باشه.در مورد وافعیات و تخیلات این فیلم هست:

آره این تغییرات در فیلم بوده در همون لینک ویکی هم گذاشتم اگه خونده باشین اسم ماشین رو گفته "بامب" و سایر تغییرات...
ولی کلیت موضوع که واقعیت داشته و به نظر من فیلم قشنگی بود.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۳ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۵ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۷۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۲۸ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close