زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۵۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط sahar5.)
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

موافقم---فقط ۴۳ رو هم چک کلی برای صحتش بفرمایید و ۱۰۳ رو هم اگه کسی میدونه بگه لطفاظاهرا همه نرم افزارین!Huh

درسته امسال واقعا وقت کم بود واسه کسی که خونده بود من تا بحال زبان رو زیر ۶۰ نزده بودم ولی امسال رو ۳۵ هستم به نظرم یا میشد ریاضیو بزنی یا زبان رو هر دو واقعا وقت نمیشد مانور بدی. هر چی صلاح باشه همون بشه ایشالا.Smile

یکی درد ویکی درمان پسندد

یکی وصل ویکی هجران پسندد

من از درمان ودرد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسنددBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)samiraF نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  بچه ها چه قد انتظار سخته
الان منتظر یه رتبه امیدوار کننده کنکور سراسری واسه سال بعدم
بعدشم که آزاد
اما اگم ناامید کننده باشه نباید ناامید شم
واسم خیلی دعا کنید

منم تهران مرکز بودم وامسال کنکور دادم با وضعی که شما دارید حتما قبول می شید،چون از حالا شروع کردید و بدونید که خیلی جلوتر از بقیه هستید.

منم مرکز بودم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: BJS
ارسال: #۵۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

موافقم---فقط ۴۳ رو هم چک کلی برای صحتش بفرمایید و ۱۰۳ رو هم اگه کسی میدونه بگه لطفاظاهرا همه نرم افزارین!Huh

درسته امسال واقعا وقت کم بود واسه کسی که خونده بود من تا بحال زبان رو زیر ۶۰ نزده بودم ولی امسال رو ۳۵ هستم به نظرم یا میشد ریاضیو بزنی یا زبان رو هر دو واقعا وقت نمیشد مانور بدی. هر چی صلاح باشه همون بشه ایشالا.Smile
دوست عزیز سوال ۱۱۶ چی جواب دادی ؟
۰
۰
ارسال: #۵۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

------------------
گزینه۲- پرسیدم شبکه در ansi جایی نداره. شما ۱۰۳ چی زدین؟

یکی درد ویکی درمان پسندد

یکی وصل ویکی هجران پسندد

من از درمان ودرد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسنددBlush
۰
۰
ارسال: #۵۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

------------------
گزینه۲- پرسیدم شبکه در ansi جایی نداره. شما ۱۰۳ چی زدین؟نزدم ۱۱۶ شما جواب ندادی
۰
۰
ارسال: #۵۱۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
Exclamation RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

جستجو در Max-Heap برای عنصر خاص (O(n هست اما وقتی بحث عنصر ماکزیمم وسط میآد (O(1 و وقتی بحث مینیمم وسط میاد پیچیدگی بیشتر از (O(n/2 هست دقت کنید گفتم بیشتر یعنی < نه =< Sleepy

برای امتحانشم خیلی ساده یه MAX-HEAP کامل رسم کنید و بریزیدش تو ارایه و دنبال عنصر مین بگردید. اصلاً میتونید به Order هایی که گفتم عدد هم بدید.

پس ۴۳ گزینه ۱ میشه و سوال درسته

ولی خودمونیم کنکور فجیع وقتش کم بود فجیع سؤال ها غلط انداز و گول زننده بود و فجیع غلط داشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205
ارسال: #۵۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

جستجو در Max-Heap برای عنصر خاص (O(n هست اما وقتی بحث عنصر ماکزیمم وسط میآد (O(1 و وقتی بحث مینیمم وسط میاد پیچیدگی بیشتر از (O(n/2 هست دقت کنید گفتم بیشتر یعنی < نه =< Sleepy

برای امتحانشم خیلی ساده یه MAX-HEAP کامل رسم کنید و بریزیدش تو ارایه و دنبال عنصر مین بگردید. اصلاً میتونید به Order هایی که گفتم عدد هم بدید.

ولی خودمونیم کنکور فجیع وقتش کم بود فجیع سؤال ها غلط انداز و گول زننده بود و فجیع غلط داشت.

من که گفتم کتاب ساختمان داد پارسه دقیقا اینو نوشته . عین جملش هست که پیدا کردن مینیمم در maxheap از مرتبه n هست و جواب سوال گزینه ۱ است
۱
۰
ارسال: #۵۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط asemane ab.)
sara نه من نرم افزار انتخاب کردم و ۷ تا از هوش جواب دادم .سوال ۱۱۶ مطمنی ۲ می شه منم ۲ زدم

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

من که گفتم کتاب ساختمان داد پارسه دقیقا اینو نوشته . عین جملش هست که پیدا کردن مینیمم در maxheap از مرتبه n هست و جواب سوال گزینه ۱ است
در عین حال مقسمی گفته این جمله کاملا درسته
۰
۰
ارسال: #۵۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
سلام بر همگی دوستان
تمام صفحه ها رو تا آخر خوندم ولی یه کمی هم در مورد امتحان شبکه های کامپیوتری هم صحبت کنید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۵۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

موافقم ، حالا چرا دوستان دارن کلاس میزارن و میگن که آب خوردن بود ؟؟؟ Undecided Undecided

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soha DaghooooN
ارسال: #۵۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)aboualfazl نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

موافقم ، حالا چرا دوستان دارن کلاس میزارن و میگن که آب خوردن بود ؟؟؟ Undecided Undecided

آره امسال خیلی سخت بود نسبت سال پیش ، هم سوالت هم زمان ! فک کنم درصد لازم برای قبولی پایین بیاد
۰
۰
ارسال: #۵۲۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
بچه ها می دونید کی کلید آزاد میاد؟
۲ هفتم گذشت
۰
۰
ارسال: #۵۲۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط kazem123.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  بچه ها می دونید کی کلید آزاد میاد؟
۲ هفتم گذشت

میدونی تهران مرکز چطوری تکمیل ظرفیت میگیره ؟ عین علوم تحقیقاته ؟
۰
۰
ارسال: #۵۲۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
آره فرق نمی کنه
قبولی توتکمیل ظرفیت هم بستگی داره چند نفر از اونایی که قبول شدن نخوان برن..من بعید می دونم مرحله اول قبول شم .مرحله ۲ هم بستگی داره به رتبم
۰
۰
ارسال: #۵۲۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  آره فرق نمی کنه
قبولی توتکمیل ظرفیت هم بستگی داره چند نفر از اونایی که قبول شدن نخوان برن..من بعید می دونم مرحله اول قبول شم .مرحله ۲ هم بستگی داره به رتبم

حدود درصدتاتو داری ؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۶۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۷۲۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۷۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۹۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۰۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۵۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۳۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۰۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close