زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۵۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط Soha DaghooooN.)
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
من اینارو زدم:
۱/ تعداد جمع توی بازگشتی : ۶۶ ، ولی حتماً ۶۵ درسته
۲/ یه سوال بود سور معادل خواسته بود : منم گزینه یک زدم
۳/ جدول داده بود معادله درجه چند : درجه ۲ درسته
۴/ سیمپسون حداکثر مرتبه چند خطا ندارد: مرتبه ۳ زدم
۵/ مرتبه رونگ کوتای مرتبه ۴ که من اشتباه زدم ۳
۶/ با n گره چند درخت دودوئی با ارتفاع n-1 : زدم ۲ تا
۷/ با ۴گره چند درخت : تقسیم بر ۵ نکرده بود . ۱۴ میشد ولی توی گزینه ها نبود و من همون ۷۰ رو زدم.
۸/ k امین عنصر مرتبه چند : تتای N زدم
۹/ پیمایش رو تصادفی زدم ! ولی Preorder درسته.
۱۰/ مرتبه Merge : زدم nlogn
۱۱/ یه سوال پریم و کراسکال بود فک کنم گزینه ی یک پریم زدم.
۱۲/ یه سوال هیپ بود گزینه یک می نیمم زدم .
۱۳/ اون سوال نظریه رو گزینه ۱,۲,۳,۴ زدم
۱۴/ یه سوال نظریه گزینه ی دو *( b*(------a رو زدم.
۱۵/ نظریه یه گرامر بود DFA میخواست اونو زدم که حالت نهاییش q1 بود. چون فقط اون a رو قبول میکرد.
۱۶/ کارمند موبایل اون اپراتور رو نداشته باشد : گزینه ی دو زدم که <> داشت
۱۷/ کدام usecase نیست :فک کنم بخشی از یک سیستمو زدم
۱۸/ ارث بری Link رو زدم
۱۹/ساختمان for رو n به توان دو زدم.
نظریه شما کدومارو زدین؟ Idea

من که خیلی خراب کردم. تا نیمه دوم شهریور سکتهرو زدم. اون روز که تا اومدم ساعت ۱۰ شده بود، انقدر خسته بودم گرفتم خوابیدم. فرداش تازه فهمیدم چه گندایی که نزدم. انقدر کفری بودمو غر زدم اعصاب خانواده رو هم خورد کردم. دیروز که اشکمم دراومده بود. زبان یه سوالش مطمئنم Volatile RAM میشد که من اول درست زدم بعد Ascape رو زدم . هرجا بین دو تا شک داشتم همون غلط رو زدم. خدا به خیر بگذرونه. Angel
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط hp1361.)
سلام

من فقط با دانسته های دانشگاه رفتم.فقط رفتم ببینم چقدر بارمه و چی تو دانشگاه یاد گرفتم.از نظر منکه زبانش خیلی آسون بود و ۱۵ تایی زدم.بقیه درسا هم چون نخونده بودم نمیتونستم بزنم جز اونایی که واقعا تابلو بود

مثل سوال {x} از گسسته که تابلو بود.سوالای نظریه جالب بود برام اما زیاد خوب نزدم.

اگه درصدها رو بصورت زیر بترتیب زده باشم بنظرتون رتبم چند میشه؟

زبان ۷۵%
ریاضی ۱۰%
مشترک ۱۵%
تخصصی هوش ۲۰%

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
نرم تهران قبول میشم؟ زبان ۸۰ ریاضی ۳۰ مشترک ۴۰ تخصصی ۴۰ با توجه به پارسال لطفا بهم بگید زودتر ممنون می شم
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  نرم تهران قبول میشم؟ زبان ۸۰ ریاضی ۳۰ مشترک ۴۰ تخصصی ۴۰ با توجه به پارسال لطفا بهم بگید زودتر ممنون می شم

آره
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
من که خیال خودمو راحت کردم اصلا نرفتم امتحان بدم...فکر میکردم هیشکی نمیره سرجلسه از بچه های اینجا

زندگی زیباست....بوی کاهگل باران خورده را دوست دارم!زندگی کاهگلی باران خورده است
۰
۱
ارسال: #۱۵۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
منم تمام سوالایی که رو ۲ گزینه شک داشتم دقیقا ا ا ا همه رو گزینه اشتباه رو زدم! :-((
------------یه نکته رو هم در مورد سری کاتالان عرض کنم
جواب ۱۴ بود که تو گزینه ها نبود ولی کار عقلانه زدن ۷۰ بود / دو حالت داره یا سوال رو حذف میکنن یا کلید همون ۷۰ که نزدیک به جواب بود رو میدن/ پس کسانی که ۷۰ زدن بهتر از کسانی که نزدن عمل کردن
------------------- در مورد ۲ تا سوال پایگاه هم کم بحث کردن دوستان /یکی اینکه تو سوال اپراتور موبایل و کارمند گزینه ۱ صحیح بود که با not in مشخص شده بود
دیگری هم در مورد intersect بود که با همه ماینس ها بدست میومد من تست کردم / گزینه اخر semi minus اشتباه بود
-------------------
در مورد مهندسی نرم افزار پایگاه داده و object میتونن actor باشن و گزینه اشتباه use case بود
یک سوال هم بود که یادمه جوابش sequnse diagram بود
------------------
سیستم عامل تستی که در مورد الگوریتم های پشته ای بود باید عرض کنم الگوریتم random هم ناهنجاری بلیدی نداره / lru , optimal خم که پشته ای هستن پس فقط میموند pff که اصلا الگوریتم نبود!
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
چطوری درصدتون رو حساب کردید؟
مگه سوالا رو دارید؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)abedi1986 نوشته شده توسط:  منم تمام سوالایی که رو ۲ گزینه شک داشتم دقیقا ا ا ا همه رو گزینه اشتباه رو زدم! :-((
جواب ۱۴ بود که تو گزینه ها نبود ولی کار عقلانه زدن ۷۰ بود / دو حالت داره یا سوال رو حذف میکنن یا کلید همون ۷۰ که نزدیک به جواب بود رو میدن/ پس کسانی که ۷۰ زدن بهتر از کسانی که نزدن عمل کردن
------------------- در مورد ۲ تا سوال پایگاه هم کم بحث کردن دوستان /یکی اینکه تو سوال اپراتور موبایل و کارمند گزینه ۱ صحیح بود که با not in مشخص شده بود
دیگری هم در مورد intersect بود که با همه ماینس ها بدست میومد من تست کردم / گزینه اخر semi minus اشتباه بود
-------------------
در مورد مهندسی نرم افزار پایگاه داده و object میتونن actor باشن و گزینه اشتباه use case بود
جواب این سوال data base می شد هم من هم اکثر دوستام این گزینه رو زدیم

------------------
سیستم عامل تستی که در مورد الگوریتم های پشته ای بود باید عرض کنم الگوریتم random هم ناهنجاری بلیدی نداره / lru , optimal خم که پشته ای هستن پس فقط میموند pff که اصلا الگوریتم نبود!
۰
۱
ارسال: #۱۵۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
سلام

والا منکه فقط سوالایی که مطمئن بودم درستن زدم.شماره سوال و جوابی که دادم رو هم تو یتیکه کاغذ نوشتم(پیشنهاد بدوستان برای انجام اینکار)

با این تفاسیر دصدامو نوشتم
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
ممنون.گرایش هوش دروس تخصصیش سخت بود.
سلام

والا منکه فقط سوالایی که مطمئن بودم درستن زدم.شماره سوال و جوابی که دادم رو هم تو یتیکه کاغذ نوشتم(پیشنهاد بدوستان برای انجام اینکار)

با این تفاسیر دصدامو نوشتم
[/quote]
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)abedi1986 نوشته شده توسط:  منم تمام سوالایی که رو ۲ گزینه شک داشتم دقیقا ا ا ا همه رو گزینه اشتباه رو زدم! :-((
این سوال گزینه ی ۳ می شد اون که از همه بیشتر بود من هم تست کردم فک کنم گزینه ی ۳ بود
-------------------
جواب این سوال data base می شد هم من هم اکثر دوستام این گزینه رو زدیم

------------------
۰
۱
ارسال: #۱۶۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
خدایا هیچکس سوال اخر نظریه جواب نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
L1/L2
خارج قسمت راست دو زبان ؟اگه کسی جواب داده منو از نگرانی بیاره بیرون
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
من جواب دادم ولی الان یادم نیست کدوم گزینه بود.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط pani_std2000.)
بچه ها کسی یادش هست تو استقلال داده ای گزینه ی اولش چی بودو اینکه کلا سوالش چی بود؟؟
و اون سوالی که راجع به سازگاری پایگاه بود چی بود ؟اگر کسی این دو تا سوالو تقریبا با گزینه هاش یادشه بگه ممنون از همتون
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
من سوال استقلال داده یعنی سوال اول پایگاه داده کاهش حجم زدم .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۷۲ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۸۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close