زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط mehdiba3.)
با سلام

دوستان نظرتون رو بگید که سطح سوالات چطوری بود و هرکس چند تا تست زد

من که راضی نیستم و خیلی ناراحتم که نتونستم به سوالات زبان پاسخ بدم و لی مشترک و تخصصی آسون بود
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
لطفا بگید که زبان ریاضی مشترک تخصصی هر کدوم چند سوال بود و در چه سطحی بود عجیبه که کنکور تموم شده و هیچ صحبتی در این زمینه اینجا نیست هنوز
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
با اینکه امسال اصلا درسارو نگاه نکرده بودم سوالا در سطح ارشد نمیدیدم؟!!!
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)lili91 نوشته شده توسط:  با اینکه امسال اصلا درسارو نگاه نکرده بودم سوالا در سطح ارشد نمیدیدم؟!!!

یعنی سوالات خیلی ساده بود؟

بنظرم کسی که اصلا نخونده نمیتونست به سوالات جواب بده
۴
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
زبان خیلی آسون بود مثل همیشه...پایگاه و مهندسی نرم هم خوب بود.

ولی چرا وقت کنکور این قدر کم بود!!!
۶
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
در هر بخشی تعدای از سئوالات خیلی خیلی آسون بود.
زبان:
تعداد سئوالات فوق آسون زبان زیادتر از بقیه بود.چندتایی هم به علت پیچاندن غیر حرفه ای (برای اینکه کسی نتواند بزند!)سخت بود و اصلا ربطی به بلد بودن معانی کلمه نداشت بلکه اگر فارسی هم بود نمیدانستید منظور سئوال چیست!
ریاضی:
مهندسی نخوانده بودم و ازش گذشتم.محاسبات چندتا سئوال غیر محاسباتی بود! گسسته هم آسان بود
مشترکها:
چندتا آسان آب خوردن.چند تا سخت.مثلا در منطقی یک تست بود با اینکه میتونستم بزنم خیلی وقت میگرفت و از خیرش گذشتم.الگوریتم بعضی سئوالات خنده دار و بعضی نسبتا مفهومی
تخصصی نرم افزار:
نخوانده بودم.ولی بانک اطلاعاتی نسبت به دولتی ساده بود.مهندسی نرم افزار هم با اینکه بعد از کارشناسی باز نکرده بودم ولی توانستم ۲ سئوال پاسخ بدم
وقت کم آوردم و به بقیه سئوالات نگاه نکردم
درکل نسبت به سراسری که خیلی آسان تر بود.فکر زیاد درگیر نمیشد.افرادی که دولتی بد داده بودند از آزاد راضی بودند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
سلام
امسال سوالات خیلی وقت کم بود من حد اقل چند تا سوال رو به خاطر وقتش نزدم در ضمن اینا ادعا کرده بودن که سوالارو طوری می دن که بشه غیره تخصصی رشته خودتم بزنی !تخصصی خودتو میزدی هنر بود بعدشم نه سولات نه ازمون استاندارد نبود.

خیلی اسون بود که خیلی بده یعنی درصد خطاهات و سوتی یات باید خیلی کم باشه (اونی که وقت گذاشته خونده با اونی که وقت نذاشته فرقی نمی کنه) باز دمش گرم سراسری البه قیاس خدا خرماست سراسری در عوضش این قدر سخت میده که نتونی بزنی!Big Grin

ازاد کلید میده؟ کسی دفترچه الف و ب رو کسی نداره حل کنه بابا یکم به این ازاد بها بدید نه به او سراسری نه به این ازاد
۳
۲
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
خیلی ناراحتم!

پس همنون خوب دادید جز من

افسرده شدم ۲ شنبه هم امتحان میانترم دارم دیگه حس هیچی رو ندارم

این همه زحمت کشیدم ولی با خراب کردن تست های زبان همه زحمتام به باد رفت

اینو میدونم که هممون تخصصیا رو خوب زدیم ولی مرز قبولی تو درسای زبان و ریاضی هستش که من خرابش کردم

اینو میدونم که قبول می شم ولی اونجایی که میخوام (اهواز ) قبول نمیشم و از این بابت ناراحتم.

خوش به حال شماها و بد به حال من
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم!
پس همنون خوب دادید جز من

حالا دانشگاه آزاد که این همه تاسف نداره خیالت تخت اونایی که من پارسال دیدم قبول شدن شما هم حتما راحت قبول میشی

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۴
۲
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم!

پس همنون خوب دادید جز من

افسرده شدم ۲ شنبه هم امتحان میانترم دارم دیگه حس هیچی رو ندارم

این همه زحمت کشیدم ولی با خراب کردن تست های زبان همه زحمتام به باد رفت

اینو میدونم که هممون تخصصیا رو خوب زدیم ولی مرز قبولی تو درسای زبان و ریاضی هستش که من خرابش کردم

اینو میدونم که قبول می شم ولی اونجایی که میخوام (اهواز ) قبول نمیشم و از این بابت ناراحتم.

خوش به حال شماها و بد به حال من

دوست عزیز هنوز که چیزی مشخص نیست. اما اگه زبان و ریاضی رو سفید گذاشتی یکم اوضاع سخت میشه واست.
۴
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
آره سخت میشه تقصیر خودمه که همیشه زبان رو دست کم میگیرم

فقط خدا میتونه کمکم کنه که اهواز قبول بشم و امیدم به خدشه
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
حالا زبان که چیزی نیست این قدر خودتو ناراحت می کنی کارنامه ها رو نگاه کنی میبینی اونایی که قبول شده زبانشون همچین بالا نبوده معمولا تا ۳۰ در ضمن سال های پیش ۱۵ سوال بوده امسال ۲۰ تا بعدشم ضریبا رو عوض کردن مشترک کردن ۳ و تخصصی کردن ۴ یعنی جابجا کردن پس نمیشه قضاوت کرد فقط باید صبر کنی. امسال نحوه گزینش خیلی تغییر کرده.
۲
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
من حتی یک ساعت هم بعد از کنکور دولتی درس نخوندم و کنکور به نظرم خیلی بچه گانه و بسیار بسیار ساده بود!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۹
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , reyhaneh64 , marzieh
ارسال: #۱۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
سلام
من که خیلی بد دادم ، وقتش خیلی کم بود و ریاضی ونظریه ، نرسیدم بزنم ، فکر کنم نتیجه من خیلی بد بشه .خدا خودش کمک کنه
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  من حتی یک ساعت هم بعد از کنکور دولتی درس نخوندم و کنکور به نظرم خیلی بچه گانه و بسیار بسیار ساده بود!

ازاد کلا سوالاتش این طوریه که گول زنه و خیلی بعد تو ازاد باید درصد بالا بزنی سال پیش طرف میانگین دروس ۵۰ کمتر نداشت قبول نشده بود البته علوم تهرانBig Grin
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۵۴ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۴۹۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۸۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close