زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :

ارسال: #۹۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
امیدوارم که همینطور که میگید باشه. ممنون از روحیه دهی همه دوستان. Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  خدا از دهنتون بشنفه. دعا کنید برام.
پس بالاخره روزانه شریف یا تهران یا امیر کبیرو میارم به نظرتون نه؟
انشاالله هر کدوم رو بخوای قبولی . پیشنهاد میکنم یکم درباره خانم انرژی مثبت و بچه مثبت( جزء مدیران مانشت هستن ) تحقیق کن . خیلی بدردت میخوره Big Grin
ای بابا من بدرد چی ایشون می خورم Big Grinوالا دیگه نگفتم از همه شیرینی می گیرم بذارید از راه برسن بعد Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۹۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sansho نوشته شده توسط:  ببخشید میشه سوال کنم که شما چی قبول شدین؟؟؟
و انتظار داشتین چه رتبه ای بیارین و چی آوردین؟؟
مگه طبق کلید اولیه پیش بینی نکرده بودین؟؟
یه نکته : توی پروفایل هر کاربر اطلاعاتش موجوده . جناب mfXpert رتبه ۸۹ آوردن و نرم افزار دانشگاه شهید بهشتی میخونه . از توضیحش هم معلومه که فکر رتبه ناجوری میکرده Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط m_hoveida.)
بچه ها حالا کسی میدونه که مهستان پارسال تخمین رتبه معماری داشته یا نه؟ چون امسال که نداره. اگه میدونید خبر بدید. ممنون.

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  خدا از دهنتون بشنفه. دعا کنید برام.
پس بالاخره روزانه شریف یا تهران یا امیر کبیرو میارم به نظرتون نه؟
انشاالله هر کدوم رو بخوای قبولی . پیشنهاد میکنم یکم درباره خانم انرژی مثبت و بچه مثبت( جزء مدیران مانشت هستن ) تحقیق کن . خیلی بدردت میخوره Big Grin
ای بابا من بدرد چی ایشون می خورم Big Grinوالا دیگه نگفتم از همه شیرینی می گیرم بذارید از راه برسن بعد Big GrinBig Grin
خانم انرژی مثبت این حرفا چیه؟ اگه ایشالا شریفی بشیم بدردمون می خوری.شیرینیتم محفوظه...Big Grin
۰
۰
ارسال: #۹۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
منم دلم شریف می خواد Confused

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۰
۱
ارسال: #۹۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  منم دلم شریف می خواد Confused
منم دلم شیرینی میخوادTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۹۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  منم دلم شریف می خواد Confused
Big GrinBig Grinحالا من دلم هم شریف میخواد هم شیرینی میخواد Big GrinBig Grin

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , mohammad_13690
ارسال: #۹۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  منم دلم شریف می خواد Confused
Big GrinBig Grinحالا من دلم هم شریف میخواد هم شیرینی میخواد Big GrinBig Grin
پس ایشالا شریف قبول میشید به منم شیرینی میدیدTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۹۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  حالا شما هی حرف شیرینی بزنید دل ما رو آب کنید. Big Grin
من که نمی تونم بیام شریف از کی شیرینی بگیرم. نمیشه پستش کنید.Big Grin
حالا صبر کن منم اگه رفتم شریف Heart برات پستش میکنم البته با پست پیشتاز تا زود بیاد دستت Big GrinBig Grin

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۲
ارسال: #۱۰۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
بچه ها حالا کسی میدونه که مهستان پارسال تخمین رتبه معماری داشته یا نه؟ چون امسال که نداره. اگه میدونید خبر بدید. ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sansho نوشته شده توسط:  ببخشید میشه سوال کنم که شما چی قبول شدین؟؟؟
و انتظار داشتین چه رتبه ای بیارین و چی آوردین؟؟
مگه طبق کلید اولیه پیش بینی نکرده بودین؟؟
یه نکته : توی پروفایل هر کاربر اطلاعاتش موجوده . جناب mfXpert رتبه ۸۹ آوردن و نرم افزار دانشگاه شهید بهشتی میخونه . از توضیحش هم معلومه که فکر رتبه ناجوری میکرده Big Grin

بابا خودم سواد دارم ؛ ناسلامتی داریم کامپیوتر می خونیمSmile
خواستم کمی دلداریمون بدهHuhHuh
وای خدا............۶روز موندهSadConfused
۱
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  بچه ها حالا کسی میدونه که مهستان پارسال تخمین رتبه معماری داشته یا نه؟ چون امسال که نداره. اگه میدونید خبر بدید. ممنون.
تا اونجا یادمه نداشت حالا یه چیز دوست عزیز شما فکر کنم تازه اومدی ،یه نرم افزار تخمین رتبه هست از همین بچه های مانشت نوشته
(امیر گوران اوریمی) البته خیلی وقته نیستش حالا من نرم افزار رو دوباره میزارم از رو این حساب کن بنابر کارنامه های پارسال نوشته خیلی تخمیناش با پوران فرقی نداشت البته این نظر شخصی منه حالا بی عیب هم نیست

فایل‌(های) پیوست شده
Karname.zip
اندازه فایل: ۹۱/۵۶ KB

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۱۰۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  بابا خودم سواد دارم ؛ ناسلامتی داریم کامپیوتر می خونیمSmile
خواستم کمی دلداریمون بدهHuhHuh
وای خدا............۶روز موندهSadConfused
البته این مورد کاری به سواد نداره و بسته به مدت عضویت تو سایت داره Big Grin گفتم شاید این بخشو ندید Undecided
دلداری میخوای : نتایج با توجه به خبر چند روز پیش سازمان سنجش تا ۴ روز دیگه میاد Big Grin . یادمه یه مصاحبه می خوندم از بچه های فکر کنم مکانیک ، خودش میگفت که اصلا سایت سنجش رو چک نکردم چون فکر میکردم رتبه بدی آورده باشم اما دوستان اصرار کردند و خودشون چک کردن و دیدن رتبه من ( فکر کنم )۱۳ شده . ( البته نمیدونم این عزیزان به چه رتبه ای خوب میگن ! )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
من که اصلا نه استرسی و نه بی تابی فقط روزی که ۱۰ ،۲۰ باری میشمارم ببینم تا چهارشنبه چقد مونده همین Big GrinBig GrinTongue شلوغش نکنین بچه ها Big GrinBig Grin

انشالله هر کی تلاش کرده نتیجه ی زحماتش رو ببینه...Rolleyes

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moj.haghighipour , mohammad_13690 , farzaneh_best , مازیار صفایی , Mojtaba
ارسال: #۱۰۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  من که اصلا نه استرسی و نه بی تابی فقط روزی که ۱۰ ،۲۰ باری میشمارم ببینم تا چهارشنبه چقد مونده همین Big GrinBig GrinTongue شلوغش نکنین بچه ها Big GrinBig Grin

انشالله هر کی تلاش کرده نتیجه ی زحماتش رو ببینه...Rolleyes

منم می خواستم همینا رو بگم Smile

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۲۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۹۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۳۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close