تالار گفتمان مانشت
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - baziramzi.ir - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :Big Grin

من میشم ۵۰۰ هوش تازه اگه شانس بیارم Tongue

هر کی رتبشو درست حدس زد جایزه داره .

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - مازیار صفایی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

من شاید بشم ۴۰۰ نرم افزار

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Joonz - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

منم حدودای ۴۰۰ هوش

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - esi - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

واقعا سوال سختیه
من هیچی نمی تونم بگم واقعا ، از ۵۰ تا ۲۰۰۰ احتمالش هست !!!!!!!!!!!!!
من یکی منتظر بمونم بهتره !!!!!

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - unique_as14 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ

۴۰ معماری یا ۴۰ به توان ۲ یا ۲ به توان ۴۰

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - goldoonehkhanoom - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

من میخواستم رتبه۱ ای تی بشم ولی الان میگم ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ میشه رتبمSadمن حدس میزنم مجازهم نشمHuh

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - esi - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  ۴۰ معماری
ان شاالله
پس شاید هم دانشگاهی بشیم Big Grin

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - unique_as14 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ان شاالله
پس شاید هم دانشگاهی بشیم Big Grin

مرسی (شما بشنو ولی باور نکن Big Grin)

ان شاا... اول مهر دانشگاه شریف ...

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - yaser_ilam_com - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ

درصد های من بد جور متغیره

هر احتمالی میدم خدا کنه همه دوستان جواب بگیرن

حالا من حدس الکی بزنم ۳۵۰ تا ۵۰۰ نرم افزار

دوستم agentv شما شکست نفسی نکن یادمه بهتر از اینا میشدی امیدوارم رتبت از بهتر بشه

شما دوست عزیز unique_as14 فکر کنم راحت شریف بری موفق باشی

دوستان ۲۶ روز مانده همه چیز معلوم میشه

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - sinohe - 08 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

۱۰۰ هوش!!
من دیگه خسته شدم کاش زودتر بگذره این یه ماه هم..

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - LordAriana - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

۳۰۰ تا ۴۰۰ هوش Sad

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Lantern - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

چهار رقمی میشم!دیگه گفتن دقیقش چه فایده داره!Sad

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - nomad:D - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ

خوش بینانه ۶۰۰ معماری

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - bestpro - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ

من فکر کنم ۷۰۰ تا ۹۰۰ نرم بشم...
واقعا خیلی هم نخوندم در کل راضیم به رضای خدا....
انشالله هرکی تلاش کرده موفق بشه...

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - hardware23 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ

چقدر انتظار سخته[تصویر:  84594_1_1379093161.gif]
مخصوصاً واسه کسی که قبلاً ماهی گیری نکرده باشه![تصویر:  84594_2_1379093161.gif]Shy