زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟

ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
با سلام:من چندتا از کتاب های پوران رو گرفتم-حالا یه سوال خدمتتون دارم،آیا خوندن کتابهای پوران برای ارشد کافیه؟(البته بصورت دقیق و طوری که تمام مطالب کتاب را فهمیده با شم)
مثلا من واسه سیستم عامل دارم پوران(موسوی طیبی) رو می خونم و مشکلی ندارم
نظر شما چیست.
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ، توسط homa.)
RE: پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
من کتابایی که ازپوران داشتم ازشون راضی بودم و واقعا خوب بودن ، اگه مطالب رو به خوبی یاد گرفتین خوندن اونا از نظر من کافیه و اگر هم قسمت هایی خوب یاد نگرفتین سعی کنین در کنار این ها هر جا که فکر کردین مشکل دارین از کتاب مرجع بخونین.
تو مصاحبه ها هم اگه ببینید اکثرا بین ۳ کتاب پوران یا مقسمی یا پارسه استفاده میکردن...

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۱۹۵ , Parva , Donna
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ق.ظ، توسط esi.)
پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
من که کتاب پورانی ندیدم کامل باشه، من که به خوندن فقط کتابهای کنکور اعتقادی ندارم و باید مراجع هم خونده بشه
اگه میخوای رتبه خوبی بیاری فکر نکنم واقعا پوران کفایت کنه چون هر سال ممکنه سوالی خارج از سرفصل های جاری بیاد که تو کتابای کنکوری نیست و فقط تو منابع اصلی اومده مثل سیستم عامل. برای درک دقیق درس واقعا کتاب کنکوری تنها کفایت نمی کنه مگر اینکه شما قبلا منبع رو خونده باشین و الان فقط میخواهید یادآوری کنید و نکات تستی رو یاد بگیرید.
من شدیدا توصیه می کنم برای درس های زیر حتما از منبع اصلی استفاده کنید :
ساختمان و الگوریتم
نطریه زبان
معماری
سیستم عامل
زبان های برنامه سازی
تقریبا همه درسا دیگه !!!!!!!!!!!!

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Helmaa , Parva
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
سلام:از کمکتون و راهنمایی تون واقعا ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
RE: پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
بنظرم میشه با خوندن کتاب های کنکوری یه رتبه عالی آورد اما واقعا شما رو از لحاظ علمی ارضا نمیکنه ، بلکه با تاکید روی مباحث مهم ، نکات تستی و روش حل تست به شما یه رتبه خوب میده . کم نیستند کسانی که با خوندن کتاب کنکوری و نهایتا یه رفع اشکال از کتاب مرجع رتبه ۱ رقمی آوردن .

البته باید دقت کرد که هر ناشری، فقط چند کتاب خوب داره ، مثلا پوران که بنظرم من بهترین ناشر کتب کنکوری هست ، فقط چند تا کتاب خوب داره :

سیستم عامل ( طیبی)
معماری و مدار منطقی
گسسته ( سپاهان رو ترجیح میدم )
ساختمان و الگوریتم ( نسبتاً خوب )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Parva , SaMiRa.e , Donna , faraaz_mb
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ق.ظ
پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
دروسی مثل گسسته و نظریه(وخیلی دروس دیگه)طوری هستند که برای یک مبحث ،مسائل و تمرینهای زیاد و متنوعی هست.وفقط با تمرین هست که میشه اونهارویادگرفت.کتابهای کنکوری حتی اگر خیلی هم خوب باشند بازهم تمرینات معدودی دارند و نهایتا چند تست تالیفی و حل سئوالات کنکور گذشته.ولی هرسال ممکنه یک مدلی سئوال بدهند که نکته خاصی دراون نهفته است و این نکته رو فرد با قوی کردن ذهن و کسب دانش طی تمرینها بدست آورده
به نظر من کتابهای پوران خوبند ولی اگر جایی به اشکال برخوردید حتما به مرجع رجوع کنید و دروسی مثل گسسته و نظریه را هم کتابهای مرجع حل کنید.
کتاب سیستم عامل پوران بخش زمانبندی را خوب توضیح داده . ولی فصلهای همروندی و حافظه ها را یکم گنگ گفته و پارسه بهتر گفته
کتاب گسسته خوبه ولی باید برای تسلط توی گسسته ، تمرینات بیشتری علاوه بر کتاب پوران کار کنید
مدار منطقی هم خوبه و تقریبا با خوب خوندن و تسلط بر اون نیازی به مرجع ندارید.
بقیه را خبر ندارم
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ق.ظ
پوران اری یا خیر؟؟؟؟؟
من کتاب گسسته و معماری پوران رو داشتم راضی بودم، اما اینکه کافیه یا نه به خودتون برمیگرده که پایه درسیتون چطوره.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۱۳ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۵۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۵۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۵۵ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  خرید کتاب پایگاه داده پارسه و طراحی الگوریتم پوران پژوهش sahar bano ۰ ۱,۸۰۷ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۵۴ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  تفاوت کتاب طراحی الگوریتم ارشد و دکترای پوران پژوهش royaarabi ۱ ۲,۵۵۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ce96
  کتاب پایگاه داده پیشرفته پوران پژوهش sh_i ۰ ۳,۲۱۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sh_i
  مدار پوران یا پارسه hossein.h ۰ ۱,۵۴۹ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein.h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close