زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم مقبولیت

ارسال: #۱۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
سیستم مقبولیت
نمی دونم ما هر چی تاپیک می ذاریم بر عکس اش می شه!!! این تاپیک رو زدم که سیستم مقبولیت و نمره منفی ور داشته بشه نه اینکه کاربران محترم بیان کسب مقبولیت کنند!!!Dodgy

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۱۰
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , berkeley , Donna
ارسال: #۱۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
RE: سیستم مقبولیت
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  نمی دونم ما هر چی تاپیک می ذاریم بر عکس اش می شه!!! این تاپیک رو زدم که سیستم مقبولیت و نمره منفی ور داشته بشه نه اینکه کاربران محترم بیان کسب مقبولیت کنند!!!Dodgy

اسمه تاپیک رو میتونی تاپیک کسب مقبولیت بزاریBig GrinBig GrinTongue

drink 8 glasses of water a day

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , Mansoureh , diligent
ارسال: #۱۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط mhkpnu.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  نمی دونم ما هر چی تاپیک می ذاریم بر عکس اش می شه!!! این تاپیک رو زدم که سیستم مقبولیت و نمره منفی ور داشته بشه نه اینکه کاربران محترم بیان کسب مقبولیت کنند!!!Dodgy

من نظرات شما رو خوندم
کاملا با حرف های شما موافقم.این مشکلات در برخی از پست ها به چشم می یاد
ولی دکتر یه حرف قشنگ زدن
"در بلند مدت مقبولیت‌ها به سمت واقعی شدن حرکت می‌کنن. "
این همون چیزی هست که اساس طراحی الگوریتم بر اون بنا شده.کلیه مباحث سرشکنی و مرتبه زمانی و ... از این قانون پیروی میکنه.من معتقدم این قانون برای سیستم مقبولیت هم حاکمه.چون همیشه حق به حقدار میرسه و شکی درش نیست.
نمونه بارز اون همین کسب مقبولیتی هست که دوستمون داره جمع می کنه
این بنده خدا یه خاطره گفت و بعد ما اومدیم یه مشکل اجتماعی که همه با اون درگیریم رو مطرح کردیم.نتیجش این شد که دوستمون با شروع کارش در مانشت با کلی منفی مواجه بشه.
حالا تو این پست تمام اون منفی هایی که شاید ناعادلانه بهش داده شده بود به مثبت تبدیل شد.
تو این پست هم یه سری بحث شده
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من راهکارم اینه که همیشه عادلانه منفی یا مثبت بدیم و این حق رو به همه بدیم که نظرشون رو بگن هر چند خلاف انتظار ما باشه.یه چیز دیگه هم این که توی مانشت به این بزرگی بایدم انتظار تفاوت نظرات داشت.پس سعی کنیم با دلیل و منطق مثبت یا منفی بدیم و هرگز پیرو نظرات دیگران یا جو حاکم در پست نباشیم.

و در پایان گل تر و مهربون تر از این بچه های مانشت هیچ کجا پیدا نمیشه.

از آهسته رفتن نترس، از اینکه ندانی ایستاده ای بترس
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , jameshenas , Hera
ارسال: #۱۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)mhkpnu نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  نمی دونم ما هر چی تاپیک می ذاریم بر عکس اش می شه!!! این تاپیک رو زدم که سیستم مقبولیت و نمره منفی ور داشته بشه نه اینکه کاربران محترم بیان کسب مقبولیت کنند!!!Dodgy

ولی دکتر یه حرف قشنگ زدن
"در بلند مدت مقبولیت‌ها به سمت واقعی شدن حرکت می‌کنن. "
این همون چیزی هست که اساس طراحی الگوریتم بر اون بنا شده.کلیه مباحث سرشکنی و مرتبه زمانی و ... از این قانون پیروی میکنه..

تاپیک افزایش مقبولیت ... اسم خوبیه!Big Grin ولی نمی دونم چرا واسه من این طور نشده! من نمره مثبتم افزایش پیدا می کنه مقبولیتم یا تکون نمی خوره یا کم میشه!!! Dodgy

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۳
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سیستم مقبولیت
آقا من موندم چرا هر چی مثبت میگیرم هر از چند وقت به جای بالا رفتن مقبولیت کم میشه ؟البته مهم نیست ها فقط واسه کنجکاوی پرسیدم؟

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط p.parsaee.)
سیستم مقبولیت
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  آقا من موندم چرا هر چی مثبت میگیرم هر از چند وقت به جای بالا رفتن مقبولیت کم میشه ؟البته مهم نیست ها فقط واسه کنجکاوی پرسیدم؟
یاسر شاید الگوریتم کسب مقبولیت این جوری باشه که می خوام بگم ولی دقیقشو باید از دکتر بپرسی:

شروع
تعداد پستهای فرد را بخوان و در i قرار بده
تاریخ ثبت نام فرد را بخوان و در j قرار بده
تعداد نمرات مثبت گرفته شده رو با نصف تعداد مثبتهای داده شده جمع کن و در k قرار بده
تعداد نمرات منفی گرفته شده رو با نصف تعداد منفی های داده شده جمع کن و در l قرار بده
result = i + j + K - l
در نهایت result رو در متغیر سیستم مقبولیت بریز
بای بای

بعد اگه می تونید پیچیدگی زمانی و فضایی الگوریتم رو هم پیدا کنید شاید تو کنکور به دردتون خورد.

راستی دوستان اگه لطف کنن به من هم مثبت بدن که نمره مقبولیتم زیاد بشه خیلی کارتون بیسته. زحمت کشیدم از خودم الگوریتم در و کرده بیدم

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , jameshenas
ارسال: #۲۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
سیستم مقبولیت
تا اونجایی که من به نظرم میرسه زمان ثبت نام ربطی نداره ضمن این که تعداد پاسخ های کامل شما در مقبولیتتون خیلی موثره بعلاوه تعداد تشکرها هم مهمه حالا زیاد سخت نگیرید Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سیستم مقبولیت
گذشت زمان هم تاثیر داره. و البته کیفیت ارسال‌ها. مثلاً اگه یه فردی قبلاً حرف‌های قشنگ می‌زده، الان یه خرده زده جاده خاکی!! مقبولیتش کم‌کم میاد پایین. چون ملاک حال افراد است نه گذشتهBig Grin
و البته اینکه برای مقبولیت واقعی معمولاً باید یه سه چهار روزی تحمل به خرج بدین. یعنی ممکنه هیچ‌کاری توی انجمن نکنید تو یه روز ولی ببینید یهو مقبولیت رفته بالا!! (اینجا می‌شید جز ساکتین باحالBig Grin)
فرمول رو به خاطر اینکه سو استفاده صورت نگیره عمومی نخواهیم کرد. اما حدس
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  تعداد پستهای فرد را بخوان و در i قرار بده
تاریخ ثبت نام فرد را بخوان و در j قرار بده
تعداد نمرات مثبت گرفته شده رو با نصف تعداد مثبتهای داده شده جمع کن و در k قرار بده
تعداد نمرات منفی گرفته شده رو با نصف تعداد منفی های داده شده جمع کن و در l قرار بده
result = i + j + K - l
در نهایت result رو در متغیر سیستم مقبولیت بریز
کاملاً غلط هست.
در مورد پاسخ‌های کامل سیستم به صورت ارفاقی عمل می‌کنه. یعنی کسایی که پاسخ‌های کامل بیشتری داشته باشند سطح مقبولیتشون بدون در نظر گرفتن مقبولیت فعلی به ازای هر جواب کامل رشد خطی داره. چی گفتم!!!
در مجموع انگار این یاسر داره فرمول رو کشف می‌کنهBig Grin
یه راهنمایی دیگه هم بکنم: رسوندن ۱۹۰ به ۲۰۰ خیلی خیلی سخت‌تر از رسوندن ۰ به ۱۰۰ هستBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
ارسال: #۲۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من به نظرم میرسه زمان ثبت نام ربطی نداره ضمن این که تعداد پاسخ های کامل شما در مقبولیتتون خیلی موثره بعلاوه تعداد تشکرها هم مهمه حالا زیاد سخت نگیرید Big Grin
گفتم که انرژی جان فقط صرفا کنجکاوی بود وگرنه برام اهمیت خاصی نداره .جالبه الان یه مثبت گرفتم ۰/۴ کم شد Big GrinBig GrinBig Grin
ممنون که جواب دادیSmile

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
سیستم مقبولیت
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  گذشت زمان هم تاثیر داره. و البته کیفیت ارسال‌ها. مثلاً اگه یه فردی قبلاً حرف‌های قشنگ می‌زده، الان یه خرده زده جاده خاکی!! مقبولیتش کم‌کم میاد پایین. چون ملاک حال افراد است نه گذشته
دکتر چه جوری سیستم میفهمه من زدم به جاده خاکی؟

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کاملاً غلط هست.
به به. (مسعود شصت چی)

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در مورد پاسخ‌های کامل سیستم به صورت ارفاقی عمل می‌کنه. یعنی کسایی که پاسخ‌های کامل بیشتری داشته باشند سطح مقبولیتشون بدون در نظر گرفتن مقبولیت فعلی به ازای هر جواب کامل رشد خطی داره. چی گفتم!!!
معلومه نمره طراحی الگوریتمو بیست گرفتی. حالا اگه میتونی پیچیدگی زمانی الگوریتمی که من دادمو حساب کن.

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در مجموع انگار این یاسر داره فرمول رو کشف می‌کنه
اگه پیدا بشه خودم با یاسر میریم مانشت ۳ رو میزنیم. البته اگه یاسر هم نیاد خودم میزنم. ولی قبلش از شما اجازه میگیرم [تصویر:  85581_1_1379093041.gif]

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه راهنمایی دیگه هم بکنم: رسوندن ۱۹۰ به ۲۰۰ خیلی خیلی سخت‌تر از رسوندن ۰ به ۱۰۰ هستBig Grin
ها دیدی. حالا هی خودت میخوای فرمولو رو کنی بعد نگی من رو کردم فرمولو.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط MIT.)
فکر کنم اگه تو سیستم رسوندن ۱۹۰ به ۲۰۰ خیلی خیلی سخت‌تر از رسوندن ۰ به ۱۰۰ باشه سیستم یه جوری کار میکنه که تو دراز مدت ازما میخاد هرچه بیشتر تو مانشت باشیم بیشتر تلاش کنیم و اونایی که مثل من تازه واردن تو ذوق شون نخوره Tongueبیشتر تو مباحث باشن .یه جور جایزس باسه ما تازه وارداBig Grin 

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۲۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سیستم مقبولیت
بله، تازه وارد‌ها با یه خرده فعالیت مثبت می‌تونن سریع برسن به ۱۰۰ و بعدش دیگه نیاز داره که تلاششون رو بیشتر کنن.Smile فرمول به این خوبی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , Hera
ارسال: #۲۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
دکتر چه سیستم جالبی طراحی کردید!
مقبولیت من از شما بیشتر است.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

این هم سند آن:

Big Grin
مقبولیت من ۷ هست از شما ۲ است

[تصویر:  85684_1_1379093041.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سیستم مقبولیت
Smile عجب!!!

۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
سیستم مقبولیت
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  به نظرم خیلی جالب و هوشمندانه س !
و فرمول خیلی ساده استBig Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۶۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۸۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  سیستم عامل و مقاله سیستم عامل morweb ۱ ۳,۱۰۰ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  مرجع امتحان "تجزیه تحلیل سیستم ها " برای "کارشناس تحلیلگر سیستم" hadiranji ۰ ۳,۰۲۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiranji
  سیگنال سیستم کامپیوتر (گرایش هوش) با سیگنال سیستم برق یکیه؟ Amir_94 ۲ ۲,۶۶۷ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  [سیستم عامل] درصد سرباری CPU با وجود DMA (فصل یک سیستم عامل) sMohammad ۱ ۱,۹۷۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  فرق بین مدریریت سیستم های اطلاعاتی و سیستم های تکنولوژی اطلاعات nikomat ۰ ۱,۴۵۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nikomat
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۵۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر majid11877 ۰ ۱,۹۳۸ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: majid11877

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close